• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
باز هواپیما خورد زمین. هواپیمایی بوده که سپاهانیها سوار میشدن.
متاسفانه مهندس شکیبی از دوستان عزیزم و از نازنین ترین افراد روزگار هم داخل پرواز بوده.
مدیریت مملکت و زوبی در یه َسطحه انگار

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
انریکه: هنوز دروازه بان ثابت بارسا را انتخاب نکردم
لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا عنوان کرد که هنوز تصمیم نگرفته که کدام دروازه بان را در طول سال فیکس کند. مارک آندره تراشتگن و کلودیو براوو، این فصل به بارسلونا منتقل شدند و یوردی ماسیپ نیز از تیم‌های پایه بارسلونا به تیم اصلی منتقل شده است.
انریکه در هر 3 بازی دوستانه، یکی از گلر‌ها را فیکس کرد و هنوز مشخص نیست به کدام یک اعتماد بیشتری دارد.

ow5r_204c18bd-7956-44f1-8cfb-e7d9deab6667-cb.jpeg

او در مصاحبه با مارکا گفت: " 3 دروازه بان فوق‌العاده دارم. کاش همیشه معضل‌ها اینگونه بود. مربی باید انتخاب کند و هر کدام که انتخاب شوند، از ارزش‌ها و توانایی های دو نفر دیگر کم نمی‌شود."

انریکه سپس درباره دلوفئو گفت: " خوشحالم وقتی بازیکنان فرصت بازی کردنشان را در تمرینات به دست می‌آورند.پاداش آنها، دقایق بیشتر حضور در زمین ست. تنها 11 بازیکن می‌توانند در زمین باشند و من به انها پیشنهاد می‌کنم که تمام تلاششان را داخل زمین انجام دهند."

یوردی ماسیپ از عملکردش خوشحال بود و عنوان کرد که مطمئن است شانس بازی کردن پیدا خواهد کرد : " هدف من این است که کار را سخت کنم و بعد تصمیم بگیرم. بسیار خوب بازی کردم و احساس استحکام می‌کنم. آماده بودم زیرا در چنین بازی‌هایی روی کوچکترین اشتباهی گل خواهید خورد."

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سوبی سارتا :ماندن آلوس در بارسا 100درصد نیست
هنوز هیچ پیشنهاد جدیدی در مورد آلوس دریافت نکرده ایم.با ایجنت او در تماس هستم
این روز ها بحث بر سر ماندن یا نماندن دنی آلوس در بارسلونا بالا گرفته است. علاقه مدیران باشگاه کاتالانی به خرید کوادرادو از یک طرف و نرسیدن هیچ پیشنهاد جدی برای آلوس از طرف دیگر، باعث شده تا مدیران بارسا در یک دوراهی عجیب گیر کنند.

qgqh_f25fa477-b651-4ed6-bb97-9ce6f2d4c12b-cb.jpeg

آمدن کوادرادو به این تیم منوط به خروج آلوس است. در حاشیه مراسم معارفه توماس فرمائلن، آندونی سوبی سارتا مدیر ورزشی بارسا در مورد آینده آلوس در بارسلونا گفت : " آلوس با ما قرارداد دارد و پیش از جام جهانی در مورد آینده او هیچ صحبتی با وی نداشتم. وقتی هم که به تمرینات بازگشت؛ بصورت نرمال در حال آماده سازی خود است. او خودش را به مربی جدید ما معرفی کرد و به تمرین مشغول است. آلوس بازیکن بارسلوناست"

وی ادامه داد :"هنوز هیچ پیشنهاد جدیدی در مورد آلوس دریافت نکرده ایم.با ایجنت او در تماس هستم.هیچ باشگاهی برای این بازیکن به ما درخواست نداده است. اما دوست ندارم بگویم که ماندن او در بارسا 100 درصد است در فوتبال وقوع هر اتفاقی ممکن است "
آندونی زوبی‌زارتا پس از پیوستن ورمالن به بارسلونا در خصوص کوادرادو گفت:
"ما نسبت به تیم فعلی احساس خوبی داریم و باید ببینیم که به چه چیزی نیاز داریم، امّا اگر بخواهیم تیم را تقویت کنیم، قطعاً این کار را خواهیم کرد. در حال حاضر نمی‌توانم نام کسی را به زبان بیاورم یا شایعات را رد کنم، امّا می‌گویم هر اتفاقی ممکن است رخ دهد."

گفته می‌شود در صورتی که فیورنتینا اجازه انتخاب را به کوادرادو بدهد، این بازیکن بارسلونا را انتخاب خواهد کرد. فیورنتینا در حال حاضر در اردوی اسپانیا به سر می‌برد.

+++++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

کوادرادو در انتظار انتقال به بارسلونا
طرفداری- در حالی که کوادرادو در انتظار ملحق شدن به بارسلونا می باشد، روزنامه های انگلیسی از پیشنهاد 45 میلیون یورویی چلسی به فیورنتینا برای انتقال این بازیکن خبر داده اند.

کوادرادو به همراه فیورنتینا به اسپانیا آمده اما به علت آن که در لیست انتظار باشگاه بارسلونا قرار دارد، مشخص نیست که آیا در دیدار دوستانه برابر مالاگا بازی می کند یا خیر.
این وینگر اهل کلمبیا، مدت هاست که در لیست خرید باشگاه بارسا و لوئیز انریکه جای گرفته، او در جریان دیدار دوستانه فیورنتینا برابر لاروسالدا نیز به میدان نرفت.
به گزارش الموندو، به نظر می رسد او مایل نیست برای فیورنتینا بازی کند و دوست دارد هر چه زودتر به بارسلونا منتقل شود.

گفته می شود، بازی در بارسلونا رویای این بازیکن است. سران باشگاه فیورنتینا خبر از پیشنهاد تیم بزرگ داده بودند اما نام آن باشگاه را فاش نکردند، اما با توجه به شواهد و گفته های امروز زوبی زارتا، به احتمال فراوان پیشنهاد از سوی بارسا بوده است. به همین دلیل کوادرادو منتظر است که هر چه زودتر راهی نیوکمپ شود.

در همین حال، منچستر یونایتد هم چنان خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است و روزنامه اکسپرس گزارشی را منتشر کرد مبنی بر این که باشگاه چلسی نیز علاقمند به جذب این بازیکن خوش تکنیک است.
با توجه به گزارش ها در روزنامه های بریتانیا، باشگاه چلسی پیشنهاد 45 میلیون یورویی برای خرید این بازیکن ارائه کرده است.
++++++++++++
باز شروع شد پیشنهاد های الکی!!!!!!!

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
با خالي شدن شماره ١٩ ، همچنان شماره پيراهن دلوفئو مشخص نشده! احتمالا بعد از خروج سانگ مشخص ميشه! ولي من كه بعيد ميدونم سانگ مشتري داشته باشه ، غير از اينكه زوبي مجاني(زير ١٠ميليون) ردش كنه :دي

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
کوادرادو بیاد راکیتیچ کجا بازی میکنه؟!!!
مگه اینکه 2-4-1-3 بازی کنیم!!!!!!!
با وجود این عکس اگه بخواد به تیم دیگه ای بره عجیبه ( شرمنده عکس کاملشو پیدا نکردم ) ( پیراهن بارسا پایین عکس )

cuadrado.jpg

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

نقل و انتقالات بارسلونا؛ در همین هفته وضعیت انتقال کوادرادو مشخص می شود
طرفداری- امضای قرارداد با کوادرادو دشوار است اما غیر ممکن نیست. مدیر باشگاه فیورنتینا روز جمعه اعلام کرد که وی مایل نیست بماند و از سوی یک تیم بزرگ پیشنهاد دارد.

باشگاه فیورنتینا و کوادرادو ده روز فرصت دارند تا تصمیم نهایی شان را اتخاد کنند. منابع نزدیک به الموندو اطلاع داده اند که نخستین حرکت ها نیز صورت گرفته است و با وجود وضعیت افتصادی، لوئیز انریکه درخواست کرده که با آمدن کوادرادو تیمش کامل می شود. آندونی زوبی‌زارتا دیروز اطلاع داد که هم چنان نقل و انتقالات بارسا ادامه دارد و از نظر مالی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

بارسلونا برای انتقال این بازیکن، باید با منچستر یونایتد رقابت کند. گفته می شود لوئیز فن خال و یونایتد، پیشنهاد 40 میلیون یورویی به علاوه برخی متغیرها را به طرف ایتالیایی پیشنهاد کرده اند، البته برخی گزارش ها نیز چنین پیشنهادی را رد می کنند.

باشگاه بارسلونا با حفظ بودجه 40 میلیون یورویی، قصد دارد این مبلغ را خرج انتقال کوادرادو نماید، هرچند که فیورنتینا اعلام کرده بود قیمت بازیکنش 50 میلیون یورو می باشد، هر چند که به نظر می رسد قیمت باید کاهش پیدا کند.

فیورنتینا به کوادرادو پیشنهاد دستمزد بیشتر را داده بود که این بازیکن در جلسه پاسخ داده: " نه ممنون! من قصد خروج از باشگاه را دارم." به نظر می رسد این وضعیت، تا 7 الی 10 روز دیگر کاملا روشن شود.

امکان دارد بارسلونا تغییر رویه دهد و کوادرادو را در فصل آینده با قیمت کمتر به خدمت بگیرد، یا این که به سراغ گزینه های دیگری مانند پیژچک برود. اما الموندو در انتها می نویسد، موردی که روشن و واضح می باشد، این است که کوادرادو علاقمند است تا برای بارسلونا بازی کند.
++++++++++++++++
gjum53sj6qimylb05ba2.jpg

فرمالن و یک بازیکن دیگر
زوبی زارتا : اگر فرصتی برای تقویت تیم وجود داشته باشد ما انجام می دهیم
بارسا بعد از قرارداد با فرمالن به کوادرادو فکر می کند
سرجی روبرتو ممکن است قرض داده شود
پیراهن لوئیز سوارز سومین پیراهن پرفروش بارسا
zkfljuuq4yg9cdgl6x.jpg

آنها با یک وینگر قرارداد امضا خواهند کرد.
کوادرادو در اولویت است اما گزینه های دیگری هم وجود دارد
یک تلاش نهایی برای بازیکن کلمبیایی وجود خواهد داشت اما دشوار خواهد بود.زوبی زارتا درباره آینده دنی آلوز صریح نبود کسی که هم چنان احتمال دارد بارسا را ترک کند.
ورمائلن تا نیمه سپتامبر نمی تواند بازی کند.
این مدافع میانی معرفی شد و عنوان کرد که میخواد از صفر شروع کند.
یک برنامه کاری مخصوص برای سوارز
الکسیس نخستین عنوان انگلیسیش را برنده شد.
+++++++++++++++
سانگ گزینه جایگزین وبدال برای فصل بعد
منابع خبری در انگلستان اعلام کرده‌اند شرایط حضور ویدال در منچستر یونایتد فراهم نشود روسای این باشگاه آلکس سانگ هافبک تیم بارسلونا را خریداری و به تیم خود خواهند آورد.
منابع خبری در انگلستان اعلام کرده‌اند در صورتیکه روسای باشگاه یوونتوس حاضر به فروش آرتور ویدال نشده و شرایط حضور این بازیکن شیلیایی در تیم منچستر یونایتد فراهم نشود روسای این باشگاه به فکر گزینه بعدی خود افتاده و سعی خواهند کرد تا نظر مساعد روسای بارسلونا را برای خریداری این بازیکن جلب کنند.
++++++++++++++
بفروشن بره این سانگو

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

خبر بد برای هواداران بارسلونا: توماس فرمالن مصدوم است
طرفداری - باشگاه بارسلونا اعلام کرد که خرید تازه این تیم به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پا، به مدت نامعلومی از میادین دور خواهد بود.

به گزارش سرویس بین الملل گل دات کام، این مدافع بیست و هشت ساله بلژیکی، چند روز پیش با موفق پشت سر گذاشتن آزمایشات پزشکی، با قراردادی 19 میلیون یورویی، راهی نیوکمپ شد. هر چند بارسلونا امروز فاش کرده است که فرمالن، به دلیل مصدومیت، مدت نامعلومی از میادین فوتبال دور خواهد بود.

در بیانیه وب سایت باشگاه بارسلونا آمده است:

"توماس فرمالن از ناحیه ران پای راست، دچار مشکل است. او این مصدومیت را از ایام جام جهانی، با خود دارد و به همین دلیل باید تحت نظر فیزیوتراپ باشگاه باشد. زمان بازگشت به تمرین وی، به ارزیابی مصدومیت فرمالن بستگی دارد."

توماس فرمالن که در دو بازی جام جهانی 2014، برای شاگردان مارک ویلموتس به میدان رفت، تا تابستان سال 2019، با بارسلونا قرارداد امضا کرده است.
++++++++++++++++
احسنت

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521

خبر بد برای هواداران بارسلونا: توماس فرمالن مصدوم است
طرفداری - باشگاه بارسلونا اعلام کرد که خرید تازه این تیم به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پا، به مدت نامعلومی از میادین دور خواهد بود.

به گزارش سرویس بین الملل گل دات کام، این مدافع بیست و هشت ساله بلژیکی، چند روز پیش با موفق پشت سر گذاشتن آزمایشات پزشکی، با قراردادی 19 میلیون یورویی، راهی نیوکمپ شد. هر چند بارسلونا امروز فاش کرده است که فرمالن، به دلیل مصدومیت، مدت نامعلومی از میادین فوتبال دور خواهد بود.

در بیانیه وب سایت باشگاه بارسلونا آمده است:

"توماس فرمالن از ناحیه ران پای راست، دچار مشکل است. او این مصدومیت را از ایام جام جهانی، با خود دارد و به همین دلیل باید تحت نظر فیزیوتراپ باشگاه باشد. زمان بازگشت به تمرین وی، به ارزیابی مصدومیت فرمالن بستگی دارد."

توماس فرمالن که در دو بازی جام جهانی 2014، برای شاگردان مارک ویلموتس به میدان رفت، تا تابستان سال 2019، با بارسلونا قرارداد امضا کرده است.
++++++++++++++++
احسنت
الان واقعا موندم بخندم یا گریه کنم به حال زوبی و دار و دستش!![emoji35][emoji36][emoji38]

آقا من میگم یه پولی بزاریم بفرستیم واسشون حداقل یه تجهیزات درست و حسابی واسه تستای پزشکی بگیرن!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
الان واقعا موندم بخندم یا گریه کنم به حال زوبی و دار و دستش!![emoji35][emoji36][emoji38]

آقا من میگم یه پولی بزاریم بفرستیم واسشون حداقل یه تجهیزات درست و حسابی واسه تستای پزشکی بگیرن!
از اول حتما میدونستن
ادم میمونه چی بگه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دوستان گلم نمیدونم من تو این تاپیک گفتم یا تو تاپیک منچستر یونایتد باید بگردم پیداش کنم گفتم این بازیکن همیشه مصدومه بدرد نمیخوره .یعنی مدیر یه تیمی مثل بارسا نباید اندازه یه طرفدار معمولی بازیکن مد نظرش رو بشناسه این حماقت فقط مخصوص یه احمق مثل زوبی زارتا هست خسته نباشه با این فعالیت یکار درست این تونسته انجام بده؟دم ونگر هم گرم هر از گاهی یه بازیکن رو قشنگ میکنه تو پاچه بارسا اونم با چه قیمتی سانگ و اینم ... بازیکن نیمکت نشین همیشه مصدوم رو با اون مبلغ انداخت دمش گرم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من اینجا لنگ دو میلیون یورو ناقابل هستم :general711: اون وقت زوبی بی عفل 20 تا داده واسه ورمینیتوری که معلوم نیست ورمیه که میخواد خزانه و دفاع بارسا رو ترمینیت کنه یا تیم های حریف رو

از قدیم هم گفتن الطال الحمق. این زوبی دراز گنده عقل در سر ندارد
ایشالله که فرجی بشه باز این طوری که خیلی بده

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
خوبیش شایدم دردش میدونین کجاست؟ سرمون کلاه نرفته، با علم به این شرایط با قیمت معلوم خریدیمش.
خب شاید پزشکهای باشگاه وضعیت ریکاورش رو مطلوب دیدن که مخالفت نکردن، بارتموئو اندکی هوش داشته باشه میدونه چنین گاف 15 میلیون یورویی رسما اونو از گردونه کاندیداها حذف میکنه.
فکر کنم و البته امیدوارم مصدومیتش خیلی معمولی باشه و جدی نباشه.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خوبیش شایدم دردش میدونین کجاست؟ سرمون کلاه نرفته، با علم به این شرایط با قیمت معلوم خریدیمش.
خب شاید پزشکهای باشگاه وضعیت ریکاورش رو مطلوب دیدن که مخالفت نکردن، بارتموئو اندکی هوش داشته باشه میدونه چنین گاف 15 میلیون یورویی رسما اونو از گردونه کاندیداها حذف میکنه.
فکر کنم و البته امیدوارم مصدومیتش خیلی معمولی باشه و جدی نباشه.
محمد جان اگر سالم سالم هم بود نمی ارزید این قیمت.
بماند که همه میدونه مثال شب قبرستون خوابیدنه. روزه شک داره.
واقعا در سطح فرمالن و جوون تر گزینه میشد پیدا کرد

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
محمد جان اگر سالم سالم هم بود نمی ارزید این قیمت.
بماند که همه میدونه مثال شب قبرستون خوابیدنه. روزه شک داره.
واقعا در سطح فرمالن و جوون تر گزینه میشد پیدا کرد

100% درست میگی، خب وقتی بعضیا حول میشن واسه یه مدافع 10 میلیونی 19 تا پیشنهاد میدن مجبور میشیم اینطوری بگیریمش. حالا چرا میگی مجبور؟ وقتی که قحطی مدافع میانی خوب در اروپا میشه، از نوع پا به توپش که نگو، داوید لوییز گاف رو 60 تا اینور اونور میکنن، بن عطیه 27 ساله مراکشی رو زیر 35 تا نمیدن، مارکینیوسی که با 2-3 میلیون یورو به رم رفت رو زیر 45 تا نمیدن. ریسک خریدن مدافع غیر معروف مثل چگرینسکی رو هم نمیخوایم متحمل بشیم مجبور میشیم که حماقت بزرگتری رو انجام بدیم و ترجیح بدیم یه بازیکنی که در دوران سلامتش عالی، پا به توپ، سریع، گل زن بوده رو در حال مصدومیت بگیریم. این حالت از نظر زوبی و بارتومئو یعنی بهترین حالت در شرایط حاضر.
بلیند مدافع خوبیه اما مدافع میانی نیست اصلا. بدرد اینکار نمیخوره.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
محمد جان راستش من هیچ امیدی به این ندارم متیو به مراتب بهتر از اینه .مورد دوم هم من هنوز ندیدم این بتونه 4تا بازی پشت سر هم انجام بده همیشه تو سومی مصدوم شده یه 5 تا بازی نبوده باز اومده 3تا بازی کرده 4 تا رو نبوده من همون اوائل هم که فقط بحثش بود گفتماین جنگنده که نیست هیچی خیلی هم نازنازی و شکننده هست تو جام جهانی هم که همون اول مصدوم شد رفت پی کارش که فرتونگن اومد.ببین چنتا دلیل واضح برای خریت یه فردی مثل زوبی وجود داره مثلا میره دنبال اگر لیورپول هم با اشتیاق یکم قیمت رو بالا میبره در حالی که دوست داره سریع بفروشه و لورن رو جایگزین کنه چون لورن بهتره حالا ما گزینه بهتر رو که در دسترس هم هست ول میکنیم میچسبیم به اولی و با قیمت بسیار بالاتر از گزینه بهتر خریداری میشه تیم لیورپول یه بازیکن در دفاع رو فروخته بهترش رو جایگزین کرده یه پولی هم رفته تو حسابش یعنی مبلغی که این زوبی به فنا داده بسیار قابل توجه بوده میشد با 7 یا 8 تا دروازه بان بهتری خرید که ادعای دوازه بان شماره یک هم نداشته باشه میشد با نهایت 10 تا بازیکن مدافعی در حد و اندازه های همین فرمالن یا حتی بهتر رو خرید و میشد و... روی هم که حساب کنی این بزرگوار فقط داره پول تیم رو به فنا میده .گیری دادن به کوادرادو که وضعیت دفاعیش هم معلوم نیست با همین الوز بازی کنن و رویس رو بخرن با قیمت کمتر یا نهایتا مشابه بسیار بهتره چون مطمعن هستم اینیستا نمیتونه همه مسابقات رو باشه و ژاوی رو هم احتمالا در فصل بعد نخواهیم داشت

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
محمد جان راستش من هیچ امیدی به این ندارم متیو به مراتب بهتر از اینه .مورد دوم هم من هنوز ندیدم این بتونه 4تا بازی پشت سر هم انجام بده همیشه تو سومی مصدوم شده یه 5 تا بازی نبوده باز اومده 3تا بازی کرده 4 تا رو نبوده من همون اوائل هم که فقط بحثش بود گفتماین جنگنده که نیست هیچی خیلی هم نازنازی و شکننده هست تو جام جهانی هم که همون اول مصدوم شد رفت پی کارش که فرتونگن اومد.ببین چنتا دلیل واضح برای خریت یه فردی مثل زوبی وجود داره مثلا میره دنبال اگر لیورپول هم با اشتیاق یکم قیمت رو بالا میبره در حالی که دوست داره سریع بفروشه و لورن رو جایگزین کنه چون لورن بهتره حالا ما گزینه بهتر رو که در دسترس هم هست ول میکنیم میچسبیم به اولی و با قیمت بسیار بالاتر از گزینه بهتر خریداری میشه تیم لیورپول یه بازیکن در دفاع رو فروخته بهترش رو جایگزین کرده یه پولی هم رفته تو حسابش یعنی مبلغی که این زوبی به فنا داده بسیار قابل توجه بوده میشد با 7 یا 8 تا دروازه بان بهتری خرید که ادعای دوازه بان شماره یک هم نداشته باشه میشد با نهایت 10 تا بازیکن مدافعی در حد و اندازه های همین فرمالن یا حتی بهتر رو خرید و میشد و... روی هم که حساب کنی این بزرگوار فقط داره پول تیم رو به فنا میده .گیری دادن به کوادرادو که وضعیت دفاعیش هم معلوم نیست با همین الوز بازی کنن و رویس رو بخرن با قیمت کمتر یا نهایتا مشابه بسیار بهتره چون مطمعن هستم اینیستا نمیتونه همه مسابقات رو باشه و ژاوی رو هم احتمالا در فصل بعد نخواهیم داشت
متیو واقعا توی این سن و سال با قلیون اینا خیلی سرحال تر و ردیف تره :D
مشکل میدونی کجاست؟ زوبی زارتا دروازه بان مثلا بزرگی بوده، کاپیتان بارسا و تیم ملی بوده، اما هیچ وقت خیلی محبوب نبوده، گندهfartـی در اورده، مثلا خواسته بصورت تریپ متخصصی دروازه بان و مدافع بگیره.
بهتر از براوو حداقل 5-4 تا گزینه وجود داشت. این آقا به عنوان مدیر فنی کبوتربچه ای بیش نیست.
ناگفته نماند، مدافعان خوب میانی و کناری که ستاره باشن خیلی معدود شدند. واقعیت تلخیه. شما فینالیست های جام جهانی رو ببین؟ سر و ته همشون یه لام ستاره بود، از برزیل و هلند که چیزی نگم بهتره.
حالا بیاین یکم پازیتیو باشیم. اول همه دعا کنیم زودی خوب شه، دوم هم امیدوار باشیم ادگار لی و امثالهم بتونن ستاره وار این فصل به تیم ملحق بشن و سوما اینکه شاید سریع خوب شد تبدیل به یک مدافع برجسته در ترکیبمون بشه

بالا