• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
واقعا نمره مدیریت در این فصل نقل و انتقالات هم شدیدا پایینه. دارند بهترین نسل فوتبالی ممکن رو با این تصمیمات نابود میکنندامیدوارم شرایط بهتر بشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
اصلا هم علاقه ای برای خرید مدافع خوب ندارن...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
10 ستاره ی آینده دار بارسلونا از نگاه مجله اسپورت بیلد
1) مونیر ال حدادی : میتوان ال حدادی را بزرگترین استعداد آینده کاتالانها لقب داد . این بازیکن 18 ساله توانایی بازی در پشت مهاجمان و همچنین بازی در جناحین خط حمله را داراست . ال حدادی ستاره لیگ قهرمانان اروپا در رده جوانان )زیر 19 سال ) که سال گذشته با قهرمانی بارسلونا به پایان رسید بوده است . این بازیکن موفق به زدن 11 گل و همچنین ثبت 4 پاس گل در 10 بازی برای بارسلونا شد و عنوان آقای گلی رقابت ها را نیز تصاحب کرد . بند آزادسازی در قرارداد او اکنون اعتبار به ارزش 35 میلیون یورو را دارد

wjo3_3,w=993,c=0.sport.jpg

2) آل هلیلویچ : این بازیکن 18 ساله که یکی از جواهرات تیم دیناموزاگرب بود با قراردادی به ارزش 2.2 میلیون یورو به بارسلونا پیوست .

cao6_2,w=993,c=0.sport.jpg

3) آداما ترائوره : این بازیکن 18 ساله دارای سرعتی بالا و بازیکنی قدرتی تلقی میگردد . او نیز میتواند در جناحین حمله بازی کند اما بیشتر در سمت راست مورد استفاده قرار میگیرد . او نیز مثل ال حدادی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در رده سنی جوانان شد .

56tf_3,w=993,c=0.sport.jpg

4) الکس گریمالدو : این بازیکن در سال 2008 از والنسیا به اکادمی فوتبال بارسلونا پیوست . پست او دفاع چپ میباشد و در 15 سالگی اولین بازی خود را برای بارسلونا بی انجام داد که به عنوان جوانترین بازیکن تاریخ بارسلونا بی لقب گرفت .

lt86_2,w=467,c=0.sport.jpg

5) ژان ماری دونوگو : این بازیکن 19 ساله و کامرونی سابقه سه فصل حضور در بارسلونای بی را در کارنامه دارد . او از((بنیاد ساموئل اوتوئو)) ستاره سابق بارسلونا به این تیم پیوست .

oe0l_3,w=467,c=0.sport.jpg

6) سرجی سمپر : بازیکن 19 ساله و پست او هافبک تدافعی میباشد . او قدرت توپ گیری بالایی در میانه زمین را دارا میباشد .

xeig_2,w=467,c=0.sport.jpg

7) جرارد دولوفئو : بازیکن 20 ساله و محصول آکادمی لاماسیا که فصل گذشته بصورت قرضی در اورتون تحت هدایت روبرتو مارتینز بازی کرده است .

ucx_2,w=467,c=0.sport.jpg

8) رافینیا آلکانترا : بازیکن 21 ساله و برادر تیاگو آلکانترا و محصول آکادمی لاماسیا ، فصل گذشته بصورت قرضی در سلتا ویگو تحت هدایت لوییز انریکه بازی کرده است و موفق به زدن 4 گل و ثبت 7 پاس گل شده است . بازیکنی خلاق و با استعداد که توانایی بازی در پست هافبک نفوذی را دارا میباشد .

b9qc_3,w=467,c=0.sport.jpg

9) ادگار لی : این بازیکن 20 ساله دارای توانایی بازی در پست دفاع مرکزی و همچنین دفاع راست است . او یکی دیگر از استعدادهای بزرگ است . لوییز انریکه او را در بازی ناپولی از دقیقه 60 جایگزین جرارد پیکه کرد .

ob5_2,w=467,c=0.sport.jpg

10) سرجیو روبرتو : این بازیکن 20 ساله که فصل گذشته عضوی از تیم اصلی بود . 17 بار برای این تیم به میدان رفت و عملکرد متوسطی داشت . او میتواند برای بازی در میانه زمین بعد از پایان عصر ژاوی جایگزین او شود .

698t_3,w=467,c=0.sport.jpg

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
با ١٩ميليون فرمالن ، تا حالا ١٦٢ ميليون خرج كرديم و ٨٠ ميليون فروختيم! كه يعني در مجموع ٨٢ ميليون خرج كرديم! باتوجه به اينكه قبلا گفته بودن بودجه ي امسال ١٢٠ميليون هست پس يه ٤٠تا ميمونه كه بدن واسه كوادرادو ، خيرشو ببينيم : دي

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

بیانیه CAS: حکم سوارز در اسرع وقت و قبل از پایان هفته آینده اعلام خواهد شد
طرفداری- هفته آینده مشخص می شود که محرومیت سوارز کاهش پیدا خواهد کرد یا خیر.

به گزارش بی بی سی، امروز دادگاه ورزشی ( CAS) در لوزان سوئیس تشکیل شد و درخواست تجدید نظر مهاجم 27 سال بارسلونا مورد بررسی قرار گرفت.
در بیانیه ای که این دادگاه صادر کرده است می خوانیم: " هیئت، تصمیم خود را در اسرع وقت و احتمالا قبل از پایان هفته آینده صادر خواهد کرد."
تیم حقوقی باشگاه و اروگوئه ای با اعتماد به نفس کامل از کاهش محرومیت به نصف خبر می دهند، به این معنا که سوارز 25 آگوست می تواند برای بارسلونا به میدان برود.
666.jpg

بازیکن سابق لیورپول بعد از دادگاه از عکس انداختن خود داری کرد. فیفا وی را محکوم کرده بود که به مدت 4 ماه اجازه هیچ گونه فعالیت فوتبالی ندارد.
با این حال وکلای سوارز اعلام کرده اند که محرومیت بازی در باشگاهش را باید لغو نمایند زیرا که این حق طبیعی فوتبالیست محسوب می شود.

در ادامه بیانه آمده است: " بازیکن مورد نظر در جلسه حضور داشت و بیانیه ای را خطاب به داوران، آقای برنارد ولتن، لوئیجی فوماگالی و دکتر مارکو بارملی، ارائه نمود."

6888.jpg

+++++++++++++++

احتمالا آفلای به المپیاکوس یونان منتقل خواهد شد
طرفداری- با توجه به گزارش ها در کشور یونان، ابراهیم آفلای به المپیاکوس یونان ملحق خواهد شد.

به نظر می رسد ابراهیم آفلای ساعاتی آخری است که در نیوکمپ حضور دارد. از یونان خبر می رسد که باشگاه المپیاکوس، نزدیک به امضای قرارداد با این بازیکن 28 سال می باشد.

بارسلونا به دنبال حل مسئله الکس سانگ و آفلای است که در برنامه های انریکه جایی ندارند. ایده در حال حاضر این است که آفلای به باشگاه یونانی منتقل شود تا بارسا بتواند در هزینه هایش صرفه جویی کند.

آفلای در سال 2011 به نیوکمپ آمد و یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد.
++++++++++

نهایی شدن انتقال فرمالن؛ او فردا به بارسلونا می آید
طرفداری- به نظر می رسد فرمالن دومین مدافع خریداری شده بارسلونا در فصل نقل و انتقالات می باشد.

به گزارش الموندو، دو باشگاه بارسلونا و آرسنال برای انتقال فرمالن با مبلغ 19 میلیون یورو به توافق رسیده اند و قرار است این بازیکن فردا به شهر بارسلونا سفر کند.

رائول صانلحی روز گذشته به لندن سفر کرده بود تا برای نهایی کردن انتقال مدافع بلژیکی اقدام کند. گفته می شد باشگاه منچستر یونایتد نیز به دنبال خرید این بازیکن بوده است و به همین دلیل لندنی ها مبلغ فروش فرمالن را بالا بردند.

همان طور که قبلا در سایت طرفداری اشاره کرده بودیم باشگاه بارسا قصد داشت پس از مارکینیوس برای توماس فرمالن تلاش کند و او را به جمعش اضافه نماید. پاریسن ژرمن اصلا حاضر به مذاکره با کاتالان ها به منظور انتقال مدافعش نشد و باشگاه بارسا تصمیم گرفت خرید فرمالن را نهایی کند. در چندین روز گذشته نام های دیگری به میان آمد، مانند دنی اگر که لازم به ذکر است باشگاه بارسلونا هیچ گاه خواهان کسی غیر از فرمالن و مارکینیوس نبوده است.

در نهایت مدافع آرسنال که اجازه خروج از آرسن ونگر هم گرفته بود به بارسلونا منتقل خواهد شد و همان طور که به نظر می رسید توپچی ها قصد نداشتند بازیکنشان را به منچستر یونایتد بدهند.
++++++++++++++
ببینم افلای رو باز 1 تومن یا مجانی میفروشند؟!!!!!!!!

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
علیرضا تنها در یک صورت میتونی امیدوار باشی که انتقال فرمالن کنسل بشه اونم اینکه در تست های پزشکی فردا رد بشه!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
علیرضا تنها در یک صورت میتونی امیدوار باشی که انتقال فرمالن کنسل بشه اونم اینکه در تست های پزشکی فردا رد بشه!
احتمال اون دیگه خیلی پایینه .
یه دفاع تقریبا مسن نه چندان بلند با احتمال مصدومیت بالا و نه چندان مطمئن خریدیم اون هم نه هفت میلیون یورو بلکه حدود 20 تا
سالی هم 3 میلیون یورو میخواد قطعا.امیدوارم جلوی بیل و کریس و خامس تاب بیارن.
وضع کلی تیم بهتر از پارسال خواهد بود ولی می شد خیلی بهتر کار کرد.

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
احتمال اون دیگه خیلی پایینه .
یه دفاع تقریبا مسن نه چندان بلند با احتمال مصدومیت بالا و نه چندان مطمئن خریدیم اون هم نه هفت میلیون یورو بلکه حدود 20 تا
سالی هم 3 میلیون یورو میخواد قطعا.امیدوارم جلوی بیل و کریس و خامس تاب بیارن.
وضع کلی تیم بهتر از پارسال خواهد بود ولی می شد خیلی بهتر کار کرد.
خب مگه نمیگین‌ همیشه مصدومه! شاید فردا موقع پایین امدن از هواپیما بیوفته مصدوم بشه :دی

بله منم قبول‌دارم که با این قیمت اشتباه هست ولی خب وضعیت بازار واقعا بهم ریخته هست :(

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بد انداختنش بهمون،بددددددددددددد...:(
10 میلیون یورو بود پول این بازیکن،اونم یورو نه پوند!!!:general208:
خـــــــــــــــــــــــــــــاکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ عالمم تو سر مدیریتمون...:mad:

Last edited by a moderator:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
پيشنهاد 25 ميليوني بارسا براي رويس

بارسلونا به خريد مارکو رويس، هافبک آلماني دورتموند مي انديشد.
00946013.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کاتالان ها در فکر خريد اين هافبک در اين تابستان با 25 ميليون يورو و بازگرداندن او به صورت قرضي به دورتموند براي فصل آينده هستند.

رومنيگه، مدير اجرايي بايرن مونيخ اعلام کرد که در تابستان آينده رقم فسخ قرارداد اين بازيکن 25 ميليون يورو خواهد بود. در واقع در سال 2015 هر باشگاهي اين رقم را بپردازد مي تواند به صورت آزادانه و بدون اجازه باشگاه دورتموند اين هافبک را به خدمت بگيرد.

از سويي دورتموند پس از پيوستن گوتزه و لواندوفسکي به بايرن هيچ تمايلي ندارد که ستاره ديگر اين تيم، مارکو رويس نيز باواريايي شود و به همين علت آنها ترجيح مي دهند که رويس به باشگاه هاي ديگري به جز بايرن ملحق شود.

به جز بايرن و بارسلونا، باشگاه هاي ديگري نظير منچسرسيتي ، آرسنال و ليورپول نيز جوياي شرايط اين ستاره هستند.

خوب میشه اگر بشه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به نقل از اسکای، دروازه بان 26 ساله سلتیک به عنوان یکی از اهداف اولیه رونالد کومان مطرح بود و اکنون او در آستانه انتقال به این تیم قرار دارد.

فورستر پس از درخشش همراه سلتیک در فصل گذشته و خصوصاً در لیگ قهرمانان در ترکیب تیم ملی انگلستان برای جام جهانی قرار گرفت. فورستر 2 بازی ملی در کارنامه دارد و تنها بازیکن تیم ملی انگلیس بود که در جام جهانی به میدان نرفت. او همچنین فصل گذشته در لیگ اسکاتلند 1256 دقیقه دروازه اش را بسته نگه داشت.

دروازه بان 201 سانتی متری انگلیسی در 2012 با انتقالی 2 میلیون پوندی از نیوکاسل راهی سلتیک شد و اکنون در آستانه انتقال 10 میلیون پوندی به ساوتهمپتون قرار دارد.

زوبی شوت مغز باید این رو میخرید به جای براوو

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
خرید رویس بسیار بصرفه تر از کوادرادو هستش.
ترکیب مورد علاقه من:
تراشتگن
متیو-ورمالن-پیکه
بوسکتس- اینیستا
رویس-مسی-آلوس
نیمار- سوارز
نیمار، مسی و رویس بصورت چرخشی تعویض پست کنند.

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
رئال هم ظاهرا پیشنهاد 10 میلیون پوندی داده واسه پیتر چک!
واقعا خنده دار میشه!
براوو با 12 تا اومد بارسا، پیتر چک با 10 تا میره رئال!! زوبی باید خودکشی کنه!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
رئال هم ظاهرا پیشنهاد 10 میلیون پوندی داده واسه پیتر چک!
واقعا خنده دار میشه!
براوو با 12 تا اومد بارسا، پیتر چک با 10 تا میره رئال!! زوبی باید خودکشی کنه!
اولا که مورینیو بعید بود چک رو به بارسا میداد، دوما آخه رئال میخواد ترشی دروازه بان بندازه. همین الان سر فیکس بودن دعواست.
براوو توی خواب هم نمیدید در اولین بازیش چنین گاف بزرگی بده، گافی که شاید باعث شه به سرعت تبدیل به دروازه بان دوم بشه. ولی خداییش توی نیمه اول یه سوپر واکنش نشون داد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دالی بلیند : رد کردن پیشنهاد بارسلونا و منچستر یونایتد سخت است
ترجمه اختصاصی / دالی بلیند بازیکن تیم آژاکس میگوید هیچ پیشنهاد جدی از باشگاه های بزرگ اروپا ندارد اما اذعان کرد که میخواهد پیشرفت کند . این هافبک جوان اعتراف کرد که رد کردن پیشنهاد از بارسلونا و منچستر یونایتد برایش سخت خواهد بود .

zlbf_442932_heroa.jpg

او همچنین گفت : "من در آژاکس خیلی خوشحال هستم اما چه کسی میداند که چه چیزی میتواند رخ دهد . من هنوز 24 ساله هستم و بنابراین امیدوارم که بتوانم بهتر شوم" .
++++++++++++++++++++
حرکت جنجالی پیکه در هواپیمای بارسا
پرتاب ترقه بدبو توسط پیکه در هواپیمای بارسلونا جنجال ساز شد.
بازیکن بارسلونا در سفر این تیم به هلسینکی یک ترقه بدبو را درون هواپیما پرتاب کرد تا باعث تعجب خلبان و مهمانداران هواپیما شود. البته هواپیما بدون مشکل راه خود را به سمت فنلاند ادامه داد.

بارسلونا برای ادامه بازیهای تابستانی خود راهی فنلاند شده است تا یک بازی دوستانه را در مقابل هلسینکی انجام دهد.
++++++++++++
مشخص شدن تاریخ اعلام رای دادگاه تجدید نظر سوارز
روز گذشته دادگاه تجدید نظر سوارز برگزار شد . این دادگاه مدت زیادی نیز به طول انجامید . تصمیم دادگاه تجدید نظر 11 اوت ( 20 مرداد ) اعلام خواهد شد .++++++++++++++++

الکس سانگ مورد توجه تاتنهام و منچستر یونایتد؛ اگر یونایتد در انتقال ویدال شکست خورد به سراغ سانگ می رود
طرفداری- به گزارش مطبوعات بریتانیایی، الکس سانگ مورد توجه باشگاه های لیگ جزیره قرار گرفته است.

منچستر یونایتد در حال مذاکره با یوونتوس است تا بتواند سرانجام هافبک شیلیایی آن ها را به خدمت بگیرد. تصور می شود دو تیم در حال چانه زدن بر سر قیمت انتقال این بازیکن می باشد، با توجه به گزارش روزنامه اکسپرس مبلغ پیشنهادی یونایتد 45 میلیون پوند بوده است.

با این حال، در منچستر یونایتد و مشخصا لوئیز فن خل اعتقاد بر این است که امکان دارد آرتورو ویدال به علت مصدومیتش، نتواند آن طور که باید مانند گذشته بازی کند و به همین دلیل مربی هلندی، نگران به نظر می رسد. با وجود ارزیابی اولیه که کادر فن خال بر وضعیت ویدال انجام داده اند، تصور می شود فن خال جانشینی برای ویدال در نظر گرفته که اگر به هر دلیلی موفق به انتقال وی نشدند، زمان از دست نرود؛ گفته می شود آن بازیکن، هافبک سابق آرسنال، الکس سانگ است.

هافبک کامرونی سال 2012 از لندن به بارسلونا رفت اما موفق نشد جای ثابتی برای خودش در اسپانیا پیدا کند.لوئیز انریکه اعتقادی به این بازیکن 26 سال ندارد و او را در لیست فروش باشگاه قرار داده است. با توجه به گزارش مترو، سانگ در هفته های گذشته مورد توجه تاتنهام نیز قرار گرفته است، اما وی ترجیح می دهد راهی اولدترافورد شود.
++++++++++++++++

مونتویا: دنی آلوز بهترین دفاع کناری دنیاست؛ از لحاظ تاکتیکی مثل فصل گذشته هستیم
طرفداری- سرخیو بوسکتس به همراه مارتین مونتویا بعد از رسیدن کاروان بارسلونا به هلسینکی، به گفتگو با رسانه ها پرداختند.
بنا به گزارش AS، مارتین مونتویا نیز گفت: "آلوز بهترین مدافع کناری دنیاست و من از اینکه می ماند خوشحال هستم. من سالها در کنار او بازی کرده ام و امیدوارم که بتوانم برای به دست آوردن جایگاهی در تیم با او رقابت کنم و در تمرینات روزانه چیزهایی از او یاد بگیرم. از لحاظ تاکتیکی مثل فصل گذشته عمل می کنیم. مدافعان میانی بیشتر به کناره ها می آیند، بنابراین ما فضا و آزادی بیشتری داریم.

اکنون جلسات تمرینی شباهت زیادی به تمرینات بارسای B دارد. همیشه حفظ توپ، که باعث می شود از بازی خود لذت ببریم. لوئیس یک مربی ایده آل است. از خود گذشتگی های زیادی وجود دارد و او در جلسات تمرینی به خوبی این را به ما منتقل می کند. این مسیری است که به فتح عناوین قهرمانی منتهی می شود."
+++++++++++++

بوسکتس: می خواهیم محرومیت سوارز را کاهش دهند؛ پوشیدن پیراهن پویول باعث افتخار است
طرفداری- سرخیو بوسکتس به همراه مارتین مونتویا بعد از رسیدن کاروان بارسلونا به هلسینکی، به گفتگو با رسانه ها پرداختند. هر دو از تمرینات پیش فصل بارسلونا تا به اینجای کار راضی بودند و امیدوار بودند تا CAS محرومیت سوارز را کاهش دهد.
بنا به گزارش AS، بوسکتس گفت: "امیدواریم که محرومیت سوارز کاهش یابد چرا که می خواهیم هرچه زودتر او را با ما باشد. او کیفیت زیادی دارد و می خواهیم وی تمرین کند و با سایر اعضای تیم به میدان برود.

از شأن و جایگاهی که در تیم دارم احساس غرور می کنم و اعتمادی که اعضای تیم به من دارند، باعث افتخار است. فراتر از بستن بازوبند کاپیتانی، من چیزهای زیادی از والدز و پویول یاد گرفته ام. وقتی بچه بودم هرگز تصور نمی کردم که روزی کاپیتان شوم. مهمترین مسئله این است که خودتان باشید. من کاپیتان باشگاه نیستم اما احساس مسئولیت زیادی می کنم.

برای من، پوشیدن پیراهن شماره 5 پویول یک افتخار است و او در بسیاری از گفتگو ها این را به من گفته است. من باید طبیعی رفتار کرده و به سایر اعضای تیم کمک کنم، هرچند پیش از من 3 بازیکن دیگر در اولویت بستن بازوبند قرار دارند.

مهمترین مسئله این است که مسی، نیمار، ماسچرانو و آلوز از لحاظ فیزیکی آماده هستند. من سوپرکاپی را به یاد می آورم که تقریباً بدون تمرین کردن وارد میدان شدیم. مهمترین مسئله آمادگی جسمانی شماست، چرا که از نحوه بازی در این تیم آگاه هستیم."
+++++++++++++++++
efd441sbzdb1yypjco5.jpg

فرمالن به بارسلونا پیوست

سن :28 قیمت قرارداد 15 میلیون یورو + 4 میلیون یورو بند تغیرات

بارسلونا و آرسنال به توافق کامل رسیدند . قرارداد این بازیکن 5 ساله است

آنها امروز منتظر فرمالن هستند که در تست های پزشکی باشگاه بارسلونا شرکت کند

سوارز در دادگاه آرم با اعتماد به نفس و قانع کننده بود

بارسا مطمئن است سوارز می تواند در جام خوان گمپر در تاریخ 18 آگوست شرکت کند

مبلغ فسخ قرارداد رویس از 35 میلیون به 25 میلیون تغییر یافت
++++++++++++++++
0k7e2qz84w2l9hpcv8o.jpg

قرارداد بارسلونا با فرمالن
امضای قرارداد امروز به صورت رسمی و به مدت 5 سال انجام می شود این درحالی است که قرارداد با کوادرادو تقریبا از دست رفته است
مبلغ قرارداد 15 میلیون یورو + 4 میلیون بند تغیرات که شامل 2 میلیون یورو پاداش به آرسنال در صورت قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان اروپا می شود
هدف بارسا به میدان رفتن سوارز در تک دیدار جام خوان گمپر است
بوسکتس : فرمالن بازیکن بسیار خوبی است
+++++++++++++
تو روحت پیکه:general304:
اخ رویس اگر بیاد چی میشه 30 تا هم بدن هم حقشه امیدوارم شایعه روزنامه نباشه
سانگ رو با قیمت خوب رد کنیم بره عالی میشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
امروز عضر ساعت 18:30 بازی دوستانه هست
بارسا و هلسینکی
حیف نیمتونم بازیرو ببینم و سر کارم تا اخرا شب نیستم
دوستان ککه میبینند یه جزیه تحلیلی بنویسن و بگن کی خوب بازی کرده و اینا
تا بیایم بخونیم ممنون

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
لینکی چیزی واسه پخش انلاین داره؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
15 دقیقه اول بازی، 2 بر صفر جلوییم، حریف قوی نیست اما ماهم با ترکیب جوونی توی زمین رفتیم،
پیکه، آلبا، اینیستا و فکر کنم پدرو از بازیکنان اصلیمون هستند
منیر الحدادی یک گل خوب و یک پاس گل داده، مثل اینکه واقعا با استعداده.
گل دوم رو سرجی روبرتو زده. تیم خیلی خوب بازی میکنه، حریف ضعیفه اما اینبار هارمونی داریم :دی

پ.ن: منیر گل دومش رو هم زد، اینبار با ضربه سر:general506:

بالا