• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
فیرپلی
داداش دیگه به این راحتیا نیست اگه اینجوری بود الان پاریس سنت ژرمن امسال به این وضع نمی افتاد امروز گفتن ما پول دی ماریا رو نداریم
بعدشم رم بیچاره که رییس عرب نداره :دی شیه قضیه مالاگاست
بله درسته ولي منچستر سيتي و پي اس جي يه تراز منفي خفن داشتن!
حالا ماكه ديگه مدافع خريديم ، هركي بن عطيه رو خريد حرومش باشه :|

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
نه حال نکردم:general710:
یه پیش بینی خوب میکردی من حال میکردم:general709:

درسته كه در حال حاضر تمام شواهد برعليه كيفيت فرمالن هست! ولي من خيلي اميدوارم! من مطمئنم اگه مصدوم نشه از خريدش پشيمون نميشيم ، من بازيهاشو قبل از مصدوميتش به ياد دارم ،پا به توپش هم خيلي خوبه دقيقا به سبك بارسا ميخوره، سمت چپ هم ميتونه بازي كنه ...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بله درسته ولي منچستر سيتي و پي اس جي يه تراز منفي خفن داشتن!
حالا ماكه ديگه مدافع خريديم ، هركي بن عطيه رو خريد حرومش باشه :|
امیدوارم که حقیقت نداشته باشه که فرمالن اومده باشه
ولی جمله دومت:general304::general304:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سرویس شدیم از بس همه صفحات ورزشی رو رفرش زدیم واسه نتیجه داد گاه سوارز

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
همین مونده واسیه این 15 تا بدیم .حنیف عمران زاده رو بخرن 1000 برابر از این اقا به صرفه تره و کاراییش بهتره
من قبلا" دوست داشتم بیاد ولی الان نه با این قیمت و اینکه زیاد مصدوم میشه نهایتا" 7 تا بیشتر نمیصرفه این بازیکن دیگه عادت کرده به مصدومیت ممکنه ایندفقه اگر مصدوم بشه دیگه ناک اوت بشه
مصدوم نباشه هم استاد سوتی دادنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

توافق آرسنال با پیشنهاد 15 میلیون پوندی بارسلونا برای جذب توماس فرمالن
طرفداری - به نظر می رسد انتقال توماس فرمالن مدافع با تجربه و بلژیکی باشگاه آرسنال به جمع آبی اناری ها به مراحل نهایی خود نزدیک شده است.

به گزارش BBC Sport، سران باشگاه آرسنال پس از آن که آرسن ونگر روز گذشته و در کنفرانس مطبوعاتی خود تاکید کرده بود که دوست دارد توماس فرمالن، مدافع 28 ساله و جدایی طلب خود را به باشگاهی در خارج از انگلستان بفروشد، علی رغم پیشنهاد باشگاه منچستریونایتد، با سران بارسلونا برای این انتقال به مبلغ 15 میلیون پوند به توافق رسیده اند. بر همین اساس مسئولان باشگاه بارسلونا و در راس آن رائول سانیحیکه به لندن سفر کرده اند در حال مذاکره با خود فرمالن برای نهایی کردن بند های قرارداد هستند و انتظار می رود که این قرارداد تا آخر هفته جاری به صورت رسمی از جانب دو باشگاه اعلام شود.
++++++++++++++++++++
:general211::general211::general211::general211::mad::general208::general208::general208::general509::general602::general602: 15 پوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! الان این مسئولان مغز دارند؟افتضاح افتضاح
امیدوارم حقیقت نداشته باشه
الان میبینیم که بعله سایت بارسا هم تایید کرد با 15 تا اومد
واقعا که در سر مغز باید که نیست.
این گنده بک داره تیم رو به فنا میده
سه تا خرید امسالمون رو به هر دلیل بخوایم بفروشیم جمعا سی درصد پرداختیمون رو نمیدن بلکه کمتر حتی.
هدف تجارت نیست و بازیه ولی دیگه نه این همه ولنگارانه.
شدیم میلان. مدرسه پیرمردها.

البته اصلاح میکنم. میلان به مفت میخرید پیری ها رو و گرون تر میفروخت. ما به سه برابر قیمت میخریم و به یک چهارم میفروشیم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

الکس سانگ در آستانه انتقال قرضی به میلان ایتالیا
طرفداری - هافبک کامرونی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه پیوستن به رقابت های سری آ ایتالیا قرار گرفته است.

به گزارش Sport پس از آنکه لوئیز انریکه سرمربی جدید تیم فوتبال بارسلونا اعلام کرد که دیگر نیازی به الکس سانگ هافبک دفاعی کامرونی آبی اناری ها ندارد، حال از اسپانیا می رسد که سران باشگاه بارسلونا با تیم فوتبال میلان ایتالیا بر سر انتقال قرضی و یک ساله این بازیکن + حق خرید میلانی ها در پایان فصل به توافق رسیده اند.

گفتنی است انجام این انتقال هنوز از جانب هیچ کدام از دو باشگاه تایید نشده است و باید منتظ ماند و دید که سرنوشت این هافبک سابق تیم فوتبال آرسنال در نهایت چه خواهد شد.
++++++++++++++
یه نوشابه فلافل هم از طرف من بهش اضافه کنید!:D

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
در مجموع دوتا مدافع ٣١ و ٢٩ ساله گرفتيم ٣٥ ميليون !!! خب ٤٥ تا ميدادن واسه ماركينيوش :(
لعنت الله عليه زوبي زاراتا و آله .
خب 43 دادن به پی اس جی که قبول نکردن .هر چی میدادن قبول نمیکردن چون به این پولا احتیاج ندارند دو چیز رو باید بدونی یکی با اینا نباید رقابت در خرید کنی و دیگری هم به بازیکنانشون پیشنهاد ندی مگر اینکه خودش بگن اقا فروشی بیان ببرید
حالا شاید این فری نیومد فعلا" زوده

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
خب 43 دادن به پی اس جی که قبول نکردن .هر چی میدادن قبول نمیکردن چون به این پولا احتیاج ندارند دو چیز رو باید بدونی یکی با اینا نباید رقابت در خرید کنی و دیگری هم به بازیکنانشون پیشنهاد ندی مگر اینکه خودش بگن اقا فروشی بیان ببرید
حالا شاید این فری نیومد فعلا" زوده
اره ، ولی همین هوملز و بن عطیه حتی دنیل اگر رو میتونستن بگیرن.

اقا ظاهرا این ۱۵میلیون به پوند هست! که میشه ۲۰ میلیون یورو! رسما خاک بر سر زوبی!!!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
ورمالن اگر در فرم پیش از افول و مصدومیتش باشه، بازیکن خیلی خوبیه. اینطوری دیگه انریکه به راحتی میتونه 3 دفاعه بازی کنه، متیو چپ، پیکه راست و ورمالن وسط. هر سه هم توانایی پا به توپ، سرعت و سرزنی لازم رو دارند.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
واقعا که در سر مغز باید که نیست.
این گنده بک داره تیم رو به فنا میده
سه تا خرید امسالمون رو به هر دلیل بخوایم بفروشیم جمعا سی درصد پرداختیمون رو نمیدن بلکه کمتر حتی.
هدف تجارت نیست و بازیه ولی دیگه نه این همه ولنگارانه.
شدیم میلان. مدرسه پیرمردها.

البته اصلاح میکنم. میلان به مفت میخرید پیری ها رو و گرون تر میفروخت. ما به سه برابر قیمت میخریم و به یک چهارم میفروشیم

در اون شکی نیست که مغز نیست
نه دیگه مدرسه پیر ها نیستیم فقط متئو هست31 تا این فری هم هنوز کمپلت پیراهن نگرفته .اگرم بیاد هم پیر نداریم
ایمیلی چیزی از این زوبی ندارید بریم ایمل بزنیم بگیم کمی دوگوله رو کار بنداز اینقدر نذار تو اب نمک
یادش بخیر وقتی پویول خواست از تیم بره منم رفتم تو تویترش بهش پیام دادم گفتم نوکرتم سلطان پویول بیخیال رفتن شو تو سمبل متعصب باشگاه هستی حداقلش همینجا خداحافظی کن از فوتبال تا کمتر قصه بخوریم:)حداقلش تو بارسا خداحافظی کردی
لامصب فکر کنم حرفمو گوش داد و دلش به حالم سوخت :Dتو بارسا خداحافظی کرد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اره ، ولی همین هوملز و بن عطیه حتی دنیل اگر رو میتونستن بگیرن.

اقا ظاهرا این ۱۵میلیون به پوند هست! که میشه ۲۰ میلیون یورو! رسما خاک بر سر زوبی!!!
چه میدونم اینا چیکار میکنند انگاراونا براشون نامرئی شدن و ندیدنشون
اره دیگه پوند بیشتره واسه همین حرسم در اومد.اگراشتباه نکنم میشه 19 تا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بذارین ورمالن بیاد تو تیم...انریکه تو تمرینات آدمش میکنه!:D

آقا خبری از دادگاه سوارز نیست!؟مردیم از بس صبر کردیم
من که چشمم اب نمیخوره
فعلا" که خبری نشده .سرویس شدیم از بس منتظر و رفرش زدم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

دادگاه لوئیز سوارز به پایان رسید؛ تاریخ اعلام رای مشخص نشده است
طرفداری - دادگاه تجدید نظر حکم لوئیز سوارز فوق ستاره خط حمله باشگاه بارسلونا لحظاتی پیش به پایان رسید.

به گزارش Mundo Deportivo دادگاه تجدید نظر حکم محرومیت 4 ماهه لوئیز سوارز، فوق ستاره خط حمله باشگاه بارسلونا و تیم ملی اروگوئه که ز صبح امروز و در شهر لوزان سوئیس آغاز شده بود. پس از نزدیک به ساعت و با شنیدن آخرین دفاعیات سوارز و وکلای او به پایان رسید و این بازیکن در راه بازگشت به بارسلونا قرار داد.

گفتنی است بر اساس اخبار اعلام شده تاریخ دقیق اعلام رای سوارز هنوز مشخص نشده و بر خی رسانه ها از اعلام آن در روز دوشنبه و برخی دیگر از اعلام این رای تا پایان امشب خبر داده اند.
+++++++++++
تو روحشون

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فردا چهارمین بازی دوستانه بارسا مقابل HJK

- بارسلونا فردا چهارمین بازی دوستانه پیش فصل خود را در هلسینکی فنلاند مقابل HJK برگزار خواهد کرد. ژاوی و جرمی متئو به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت.
در حالیکه عنوان شده بود لئو مسی به درخواست مسئولان برگزار کننده مسابقه به هلسینکی خواهد رفت؛ اما امروز اعلام شد که او همراه نیمار،ماسچرانو و آلوس در بارسلونا می ماند و به تمرینات آماده سازی خود ادامه خواهد داد.
آدریانو،افلای و سانگ دیگر غایبان کاروان بارسلونا در سفر فنلاند هستند.لوئیس انریکه 14 بازیکن تیم اول و 6 بازیکن تیم دوم بارسا را به این سفر خواهد برد.
بازیکنانی که برای بازی با HJK به فنلاند خواهند رفت بدین شرحند :
Ter Stegen, Bravo, Masip, Montoya, Bartra, Piqué, Alba, Sergio, Iniesta, Sergi Roberto, Rakitic, Rafinha, Deulofeu, Pedro, Edgar Ié, Grimaldo, Samper, Halilovic, Munir, Sandro.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
تاریخ دقیق اعلام رای رو مشخص نکردن تا فشاری روشون نباشه ...

fba_54412873434_51356729138_352_256.jpg

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
واقعا نمره مدیریت در این فصل نقل و انتقالات هم شدیدا پایینه. دارند بهترین نسل فوتبالی ممکن رو با این تصمیمات نابود میکنندامیدوارم شرایط بهتر بشه

بالا