• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

برنامه های بلند مدت بارسلونا برای پست دفاع راست؛ نام دارمیان نیز در لیست دیده می شود
طرفداری- بارسلونا به دنبال بازیکنی از که بتواند تا چندین سال دفاع راستش را به او بسپارد تا جانشین خوبی برای دنی آلوز شود.

به گزارش طرفداری، بارسلونا قبل از شروع جام جهانی نشان داد که به دنبال خوان کوادرادو است، این بازیکن در طول مسابقات جام، برای تیم ملی کلمبیا خوب کار کرد و در دو فصل اخیر، برای باشگاهش فیورنتینا درخشان ظاهر شده است. اما برای انتقال این بازیکن باشگاه بیش از حد صبر کرده است و امکان دارد فیورنتینا قیمتش را کاهش ندهد و بارسلونا بیش از 40 میلیون یورو برای خرید او پرداخت نخواهد کرد.

اگر کاتالان ها نتواستند کوادرادو را بیاروند هیچ برنامه کوتاه مدت برای بازیکن دیگر ندارند، بازیکنی مانند پیشچک 29 سال جایی در لیست بارسا ندارد. بنابراین باشگاه در کنار برنامه های کنونی و فوری، یک لیست امیدوار کننده دارد که قصد دارد در دراز مدت آن ها را به انجام برساند.

یکی از آن بازیکنان سرژی اوریر 21 سال بود که امسال از تیم تولوز به پاریسن ژرمن ملحق شد و به طور خودکار از لیست بارسلونا کنار رفت، دیگر مارکینیوس بود که باز هم در تیم پاریسی حضور داشت و باشگاه بارسلونا هر کاری کرد موفق نشد وی را به خدمت بگیرد.

اما یکی دیگر از آن بازیکنان، فابین جانسون 26 سال می باشد که در مسابقات جام جهانی برای تیم ملی آمریکا بسیار خوب بازی کرد. این بازیکن در حال حاضر برای هوفنهایم بازی می کند و بارسا وضعیت وی را زیر نظر گرفته اند. بازیکن دیگر، کریستین گامبوآ می باشد که برای تیم ملی کاستاریکا بازی می کرد، او هم در قلب خط دفاع و هم در سمت راست خوب بازی می کند.او 24 سال سن دارد و به تازگی قراردادی با وست برومویچ آلبیون امضا کرده است.

آخرین نفر، ماتئو دارمیان است؛ او برای باشگاه تورینو توپ می زند، علاوه بر چند پست بودن، می تواند راحت در دو طرف خط میانی کار کند و نفوذهای بی نقصش را به نمایش بگذارد.
+++++++++++++++

ایوان راکیتیچ: خدا به مسی خصوصیات متفاوتی بخشیده و من از او سپاسگزارم که اجازه بازی کنار مسی را به من داده است
طرفداری - ستاره کروات جدید تیم فوتبال بارسلونا در مصاحبه ای با روزنامه مارکا پیرامون مسال مختلفی به صحبت پرداخت.
به گزارش Marca ایوان راکیتیچ ستاره تازه وارد و کروات باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای با این روزنامه پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

سوپرکاپ اروپا:

درست است، باشگاه سویا من را برای این دیدار به کاردیف دعوت کرده بود، اما نتوانستم که در آن حضور داشته باشم. من بر ضد رئال مادرید نیستم، اما باید اعتراف کنم که واقعا دوست دارم که تیم سابقم سویا قهرمان این بازی شود، تا یک جام دیگر به افتخارات این باشگاه اصافه شود.

اولین تماس با بارسلونا:

دقیق یادم نیست. اما در آن مقطع زمانی تمام حواس و و تمرکز من بر روی تیم ملی و جام جهانی بود و من برای همین می خواستم که سرنوشت این انتقال پیش از آغاز اولین دیدار کرواسی در جام جهانی معلوم شود.

حریف اصلی بارسلونا در لالیگا:

اگر بخواهیم بر اساس سال های اخیر قضاوت کنیم، به طور حتم جدی ترین رقیب ما دو تیم شهر مادرید خواهند بود، اما فراموش نکنید که لالیگا در این سال ها شگفتی های زیادی داشته است و همه تیم ها از هر نظر پیشرفت کرده اند. تمام بازی های ما دشوار و پیچیده خواهد بود و گمان کنم که امسال نیز چند تیم شگفتی ساز در رقابت ها خواهند درخشید.

لیونل مسی:

دکو چند روز پیش در مصاحبه ای گفته بود که او تا 60 سالگی می تواند بازی کند، اما من می گویم که او به آسانی تا 70 یا 80 سالگی نیز اگر بازنشسته نشود، می تواند همچنان بازی کند. خدا به او خصوصیات متفاوتی از دیگران بخشیده است و من نیز از خداوند سپاسگزارم که می توانم برای چند سال در کنار او فوتبال بازی کنم

نیمار:

در جام جهانی برابر او به میدان رفتیم و او علی رغم اینکه هنوز بسیار جوان است، توانست تا تفاوت ها را رقم بزند. دفاع کردن در برابر او بی اندازه دشوار است و شما تنها کاری که می توانید بکنید این است که از فوتبال او لذت ببرید.

لوئیز سوارز هم هست!

تصوراینکه این سه بازیکن همزمان در خط حمله تیم به میدان بروند، لرزه بر اندام هر تیمی خواهد انداخت.

بهترین بازیکن اتلتیکو و رئال مادرید؟

برای من در اتلتیکو، مارو (مانژوکیچ) و در رئال، لوکا (مودریچ) زیرا که آن ها از دوستان نزدیک من هستند، اما واقعیت این است که انتخاب یک بازیکن از میان آن همه بازیکن فوق العاده واقعا غیر ممکن است.

دیگو سیمئونه و کارلو آنچلوتی؟

آنچلوتی بدون تردید یکی از بهترین مربیان حال حاضر جهان است که در هر کشوری که حضور داشته، موفقیت های زیادی را به دست آورده است و رئال مادرید نیز از حضور نهایت استفاده را کرده است. از آن سو سیمئونه نیز برای من مربی لحظه ها است. من احترام بسیار زیادی برای او قائل هستم و امیدوارم که همچنان در کارش موفق باشد.

اگر کسی بگوید بارسلونا برنده سه گانه خواهد شد، دیوانه است؟

مشخص است که نه! این یک نظر کاملا واقع بینانه است اما باید توجه کنید که ما هنوز در پیش فصل هستیم و هنوز راه بسیار طولانی تا آن زمان که بخواهیم راجع به قهرمانی ها صحبت کنیم، باقی مانده است، اما از نظر ذهنیت به طور یقین ما با این تفکر وارد رقابت ها خواهیم شد.
++++++++++++++

کایل واکر گزینه جدید بارسلونا برای جانشینی آلوز
طرفداری - کایل واکر دفاع راست تاتنهام مورد توجه باشگاه بارسلونا برای جانشینی دنی آلوز قرار گرفته است.

به گزارش دیلی استار، مسئولین باشگاه بارسلونا طی درخواستی از تاتنهامی ها خواستند تا شرایط فروش بازیکن 24 ساله خود را اعلام کنند و گفته می‌شود سران تیم کاتالان مبلغی حدود 14 میلیون پوند را برای جذب وی کنار گذاشته اند. واکر که فصلی بسیار خوب را به همراه تاتنهام پشت سر گذاشت در اواخر فصل مصدوم شد و به همین دلیل جام جهانی را نیز از دست داد.

گزارشات حاکی از این است که در صورتی بارسلونا برای جذب او رسما اقدام خواهد کرد که نتواند کورادادو را از فیورنتینا به خدمت بگیرد. لوئیس انریکه از ابتدای پنجره نقل و انتقالات به دنبال یک مدافع سرعتی برای پست دفاع راست بوده است تا جانشنین دنی آلوز 32 ساله کند.
+++++++++++
لیورپول به دنبال آدریانو و الکس سانگ
ترجمه اختصاصی کاربران برای بارسا نیوز / روزنامه اسپورت اسپانیا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی Caughtoffside بریتانیا گزارش داد برندن راجرز سرمربی لیورپول برای تقویت خط دفاعی تیمش بعد از به خدمت گیری مانکوئیلو و دژان لاوره قصد دارد آدریانو ، بازیکن برزیلی بارسلونا را به خدمت بگیرد .
او هم میتواند در پست دفاع چپ بازی کند و هم توانایی بازی در دفاع راست را دارد و در صورتی که گلن جانسون قرارداد خود را در پایان فصل تمدید نکند میتواند برای بازی در آن پست نیز مفید باشد .

همچنین این وبسایت از علاقه لیورپول برای امضای قرارداد با الکس سانگ کامرونی خبر داد . راجرز با اطلاع از این موضوع که لوکاس لیوا به احتمال زیاد به ناپولی خواهد پیوست الکس سانگ را برای جایگزینی او در نظر گرفته است .

البته خروج آدریانو با توجه به علاقه انریکه به او کمی پیچیده است ولی احتمال دارد در صورت پیشنهاد مالی مناسب مسئولان باشگاه با فروش او نیز موافقت کنند .
+++++++++++++++
شایعه شد جانسن دفاع کناری تیم امریکا هم لینک شده!! بازیکنی خوبیه سرعت بسیار بالا قدرت مانور بالا و دریبلینگ خوب ولی نقطه ضعفش اینه میره جلو بر نمیگرده فکر میکنه حجومه!!!!!!!!!!!!!و اون پشت دیگه اتوبان و خرما خورونه!!!:general711:
مگه سانگ مصدومش کرد؟!!!:general208: بقول شاعر: مرا به خیر تو امّید نیست، شر مرسان ...
بابا آلوز هنوزم یکی از بهتریناس تو پستش! ;)
اره الکس سانگ مارک رو مصدوم کرده:general208:
:general211:

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
این ورمائلن چیه رفتن خریدن:eek: انگار باید هر فصل یه خرید از آرسنال داشته باشن:general210:
مثل سانگ و هلب در حد نیمکت بارسلونا هم نیس:mad:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
خب دوستان بارسای گل یه مدتی دیگه نیستم کمی مشکل دارم
این تایپیک رو بالا نگه دارید و خبر وووو بذارید دمتون گرم
موفق باشید
کـــــــــــجاااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟
ای بابا
تازه داشت خوش میگذشت:p

خدا پشتو پناهت
بسلامت برگردی:)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خب دوستان بارسای گل یه مدتی دیگه نیستم کمی مشکل دارم
این تایپیک رو بالا نگه دارید و خبر وووو بذارید دمتون گرم
موفق باشید
کجا محمد جان؟ آموزشی؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
کجا محمد جان؟ آموزشی؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
فکر نکنم آموزشی باشه، آخه اعزام بخدمت ها فقط اوایل هر ماه و 18م19م ماه ها اتفاق میوفته. امیدوارم هرچه سریعتر برگرده.
امسال خیلی بد شد، همیشه بازی سوپر جام شهریور بود. دقیقا بعد از اتمام دور مقدماتی جام باشگاهها، و روز بعدش قرعه کشی گروهی انجام میشد.
شدیدا این مطلب توی این چندسال شرطیم کرده، هی منتظرم قرعه کشی مرحله گروهی انجام بشه :rolleyes:

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
محرومیت سوارز هم کم نشد... گفتن میتونه تو تمرینات شرکت کنه که باز نکته مثبت قضیه هست

حداقل اینطوری آماده میمونه

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
چه وضعشه آخه ، سوارز وقتی بازیکن لیورپول بوده با لباس اروگوئه مرتکب یه اشتباهی شده
چرا بارسلونا باید تاوانشو بده؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
چه وضعشه آخه ، سوارز وقتی بازیکن لیورپول بوده با لباس اروگوئه مرتکب یه اشتباهی شده
چرا بارسلونا باید تاوانشو بده؟
دست بارسا باز بوده!
شرایطش مشخص بوده و خریده شده!
اگر حکمش بعد خرید میومد یجورایی حرفت قابل قبول بود ولی الان به هیچ وجه!

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
دست بارسا باز بوده!
شرایطش مشخص بوده و خریده شده!
اگر حکمش بعد خرید میومد یجورایی حرفت قابل قبول بود ولی الان به هیچ وجه!
حداقل یکماه کمش میکردن!
خیلی بازیکنای دیگه که اسم نمیبرم کارهای بدتر توی زمین انجام میدن فوقش 5 جلسه محروم میشن

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
الان جا دلوفئو کی رو واسه تعویضی میخوان بذارن!؟پدرو!؟حالا شاید یه موقع سوارز مصدوم شد

کوادرادو هم با این وضعیت فکر نکنم بیاد فیورنتینا هم دیگه گندشو درآورده...اگه هم بیاد یه جورایی با سیستم بارسا هم خوانی نداره

وقتی پا به توپ میشه اوج میگیره میره جلو یعنی تک روی زیاد میکنه!!اتفاقا تو جام جهانی همینطوری خیلی هم پاس گل داد

ولی اگه بخواد بیاد بارسا و دست و پا بسته بمونه فکر نکنم زیاد به کار بیاد

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
سویا تیم بازیکن سازیه، امیدوارم دلوفو و دنیس سوارز بتونن اونجا بدرخشند.
بازیکنان هجومی بارسا اینا میشن: سوارز-مسی-نیمار-پدرو-رافینیا-الحدادی. بنظرم کافی و وافی هستش.
رشد دلوفو روی نیمکت بارسا متوقف میشه. باید بازی کنه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
سویا تیم بازیکن سازیه، امیدوارم دلوفو و دنیس سوارز بتونن اونجا بدرخشند.
بازیکنان هجومی بارسا اینا میشن: سوارز-مسی-نیمار-پدرو-رافینیا-الحدادی. بنظرم کافی و وافی هستش.
رشد دلوفو روی نیمکت بارسا متوقف میشه. باید بازی کنه
چند سالشه؟

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
3 هفته اول با کدوم تیمها بازی داریم ؟
چون همه مصدومن :general208:

حالا چرا 3 هفته اول؟
با الچه و ویارئال و بیلبائو
حالا گرفتی چرا 3 هفته ؟؟؟
من الکی یه چیزی نمیگم
تراشنگن 3هفته مصدومه
امیدوارم بعدها تاثیری رو دروازبانیش نداشته باشه

توقفي تلخ براي دروازه‌بان آلماني بارسلونا

مارک آندره تراشتگن دروازه‌بان ذخيره تيم ملي آلمان که در باشگاه بارسلوناي اسپانيا عضويت دارد، به دنبال مصدوميت از ناحيه کمر در تمرين روز دوشنبه اين تيم، بازي نخست تيمش را در تاريخ 24 آگوست از دست داد.
00946863.jpg

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا پس از انجام معاینات لازم اعلام کرد که تراشتگن تا سه هفته دیگر قادر به همراهی آبی-اناری پوشان نخواهد بود. پزشکان تیم تشخیص دادند که مهره سوم ستون فقرات این بازیکن دچار دررفتگی شده است.
به نظر می‌رسد در غیاب وی پیراهن شماره یک تیم به کلودیو براوو، دروازه‌بان سابق سوسیه داد که اخیرا به کاتالونیا آمده است، می‌رسد.
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+
کواردادو از تيم فيورنتينا کنار گذاشته شد

خوان کواردادو بازيکن تيم فيورنتينا در آستانه بازي اين تيم در برابر رئال مادريد از ترکيب اين تيم کنار گذاشته شد.
00990373.jpg

به گزارش "ورزش سه"، به احتمال زیاد این بازیکن در تابستان امسال به تیم دیگری منتقل خواهد شد. از منچستر یونایتد و بارسلونا به عنوان محتمل ترین مقصدهای او یاد می شود.
کواردادو در پیروزی 2 بر 1 تیم خود در برابر رئال بتیس در اوایل هفته در ترکیب تیم حضور داشت، اما حذف او از ترکیب تیم در بازی با قهرمان اروپا تنها گمانه زنی ها در رابطه با انتقال های دیگر را تقویت می کند.
جمعه گذشته، مالک فیورنتینا، اندریا دلا واله اعتراف کرد که این بازیکن در صورت ارائه پیشنهاد قابل قبول به فروش می رسد و اضافه کرده بود که انتقال یا عدم انتقال او به باشگاه دیگر تا انتهای هفته مشخص می شود.
++++++++++++++++++++++++++
سوارز براي اولين بار با بارسلونا تمرين کرد (عکس)
http://www.varzesh3.com/news.do?ite...رز_براي_اولين_بار_با_بارسلونا_تمرين_کرد_(عکس)
مهاجم اروگوئه اي بالاخره با حکم دادگاه عالي ورزش حق حضور در تمرينات بارسلونا را بدست آورد و امروز با هم تيمي هاي جديد خود تمرين کرد.
00990518.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آلوس به ماندن در بارسا نزديک شد

شانس ماندن دني آلوس در بارسلونا افزايش پيدا کرد.
00938692.gif

به گزارش "ورزش سه"، لوئیز انریکه، مربی بارسلونا از روند بازیکن برزیلی خود راضی است و با توجه به این که آلوس هیچ پیشنهاد جدی از سوی باشگاه های دیگر ندارد احتمالا فصل آینده در بارسلونا خواهد ماند.
دستمزد بالای آلوس باعث می شود که هیچ باشگاهی توان مالی کافی برای خرید این مدافع 31 ساله را نداشته باشد.

بالا