• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
خیلی دوست داشتم دلوفئو رو توی بارسا ببینم ، اصلا امسال کلی خوشحال بودم که برگشته ، اما خب قسمت نشد ، بنظرم در حدی هست که میتونست به بارسا کمک کنه ...

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
این چی مــــــــیگه ؟
توافق مارکو رويس با اتلتيکومادريد
اتلتيکو مادريد براي به خدمت گرفتن مارکو رويس ، هافبک بورسيا دورتموند با باشگاه آلماني به توافق رسيد.

یعنی واقعا اینهمه تیمهای بزرگ و قدرتمند میخان این بشرو داشته باشن اونوقت مارکو میخاد بره اتلتیکو ؟؟؟:eek:

26 تا دادن واسه خریدش
بیااااا بارسا:(

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این چی مــــــــیگه ؟
توافق مارکو رويس با اتلتيکومادريد
اتلتيکو مادريد براي به خدمت گرفتن مارکو رويس ، هافبک بورسيا دورتموند با باشگاه آلماني به توافق رسيد.

یعنی واقعا اینهمه تیمهای بزرگ و قدرتمند میخان این بشرو داشته باشن اونوقت مار میخاد بره اتلتیکو ؟؟؟:eek:

26 تا دادن واسه خریدش
بیااااا بارسا:(
آره واقعا.
راست باشه خیلی عجیبه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
رییس باشگاه اتلتیکو تکذیب کرد گفته اصلا باشگاه دنبال رویس نبوده

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
پيشنهاد 6 ميليوني بارسا براي داگلاس

بارسلونا تلاشهاي خود را براي به خدمت گرفتن مدافع راست برزيلي ادامه مي دهد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا پیشنهادی شش میلیون یورویی را برای خرید این مدافع به سائوپائولو داده است. کاتالان ها حاضر نیستند که رقمی بیش از این را برای این انتقال بپردازند.

در صورتی که سائوپائولو حاضر به این انتقال نشود، بارسلونا به سراغ گزینه های دیگر در سمت راست خط دفاعی می رود.

-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+
براوو: مي‌‌دانستم شماره يک خواهم بود

کلوديو براوو دروازه‌بان‌ بارسلونا عقيده دارد مي‌ تواند بالاتر از مارک آندره تراشتگن و يوردي ماسيپ دروازه‌بان‌ اول بارسلونا باشد.
00988940.jpg

به گزارش "ورزش سه"، براوو از رئال سوسیه داد به بارسا آمده و با توجه به مصدومیت دروازه‌بان‌ آلمانی در بازی اول این تیم مقابل الچه به عنوان شماره یک به میدان خواهد رفت.

براوو می‌ گوید از تمرکز کافی برای حفاظت از دروازه‌‌ بارسا برخوردار است. او می‌ گوید: چه کسی مقابل الچه بازی خواهد کرد؟ من همیشه فکر می‌ کردم من بازی خواهم کرد. این درست است که تراشتگن قبل از من به اینجا آمده اما شما می‌ توانید این را هم در نظر داشته باشید که چه کسی مرا به اینجا آورد.

براوو در این مصاحبه اعلام کرده به حضور در باشگاه بارسلونا افتخار می‌ کند.

قرارداد ماسکرانو با بارسا تمديد مي شود

خاوير ماسکرانو براي تمديد قرارداد خود با بارسلونا به توافق رسيد.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکن آرژانتینی هفته آینده قرارداد خود را با بارسلونا تا سال 2018 تمدید می کند. رقم فسخ قرارداد وی به 100 میلیون یورو خواهد رسید.

بارسلونا پیش از جام جهانی خبر تمدید قرارداد با ماسکرانو را تائید کرده بود و حالا قرار است که 26 آگوست (4 شهریور) در مراسمی ماسکرانو به صورت رسمی قراردادش را امضا کند.

احتمالا کوادرادو منتفی شد دیگه o_O
این براوو هم از شانسش تراشتگن مصدوم شد شاخ شده داره پررو بازی درمیاره!:);)
فکرشو بکنین یه تیمی بیاد 100 میلیون پیشنهاد بده واسه ماسکی! :D:p:general707:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
کجا محمد جان؟ آموزشی؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
خوب ماهم برگشتیم !!!:D گفتم 1 تا 2 ماه مشکلم حل نمیشه که خداشکر چند روزی طول کشید
نه علیرضا جان خدمت ما خیلی وقت پیش تموم شد رفت
مشکل شخصی بود که رفع شد:general709:
+++++++++++
چند روزی نبودم عجب خبرهای بود:general611: رویس!!!!!!!!!!!! اتلتیکو؟!!!!!!!!!!!عمرا"
اومدنش به بارسا رو بیشتر احتمال میدم تا اتلتیکو. به چند دلیل یکی دلوفئو رو قرضی دادن(حیف شد انصافا" دوس داشتم بمونه ولی رفتنش براش میتونه خوب باشا و تجربه بیشتر برگرده به تیم)چون دلوفئو دقیقا" تو سمت پست رویس هست:general711: این احتمالش رو بیشتر میکنه!!!(البته این فق احتمالات بنده هست) دیگری هم اینکه با اومدن این جوان 24 ساله بی نام!!!!!!!:general210: داگلاس(چند جا نوشتن 7 میلیون و یک جا نوشته 12 میلیون !!!!) که قراره به جای الوز و همچین سمت کواداو بیاد:general709: یعنی اینکه اینطور میتونم پیشبینی کنم که پولو گذاشتن واسه خرید رویس!!:general707::general707: البته فقط احتمالات بنده هست .که امیدوارم به حقیقت بپیونده
این براوو چی میگه میگه من میدونستم شماره 1 میشم:general710: مردک خوب مارک تراشگن مصدوم شد وگرنه بازی اول تو ترکیب نمیموندی(تو روحت الکس سانگ )

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
85ym6v4f07zv1i8bexq.jpg

تحت تاثیر لوئیز سوارز
سوارز برای اولین بار به همراه بارسلونا تمرین کرد .او انگیزه بسیار زیادی دارد
سوارز: احساس خوشحالی می کنم که با هم تیمی هایم می خواهم دوباره فوتبال شروع کنم
رختکن بارسلونا استقبال گرمی از سوارز داشت و به او شادی و احساس خوبی منتقل کرد
راکیتیچ : این بسیار خوب است که با شوستر مقایسه بشوم
دوگلاس وینگر جوان یک گزینه بحث برانگیز
++++++++++++++++
7yru619eaqr58c2tsgjk.jpg

سوارز به همراه بارسلونا تمرین کرد
سوارز:
ـ من خیلی خوشحالم
ـ من از بارسا بخاطر کارهایی که هفته های گذشته برایم انجام داد تشکر می کنم
ـ قرارداد با بارسلونا یک چالش بود که به انجام رسید
ـ من احساس می کنم دوباره یک فوتبالیست هستم .نمی توان برای بازی در نیوکمپ منتظر بمانم
ـ من می خواستم از شروع فصل با هم تیمی هایم باشم
تراشتگن آغاز لالیگا را از دست داد
قرارداد دوگلاس خیلی سریع امضا می شود
راکیتیچ : ما می توانیم بیش از حد ترسناک باشیم
++++++++++++++++
یک فوتبالیست گمنام در راه کاتالونیا: بارسلونا به دنبال خرید داگلاس از سائوپائولو
سران باشگاه بارسلونا که در هفته های اخیر بارها از تمایلشان برای خریداری خوان گیئرمو کوادرادو صحبت کرده اند، حالا گزینه دیگری را مدنظردارند: داگلاس پریه را ، بازیکن 24 ساله سائوپائولو
این درحالی است که کوادرادو، یک بازیکن ملی پوش و تواناست که در جام جهانی 2014 نمایش قابل قبولی را از خود به اجرا گذاشت ولی داگلاس بازیکن جوانی است که با وجودی که درترکیب اصلی تیمش حضور دارد ولی هنوز به اردوی تیم ملی برزیل دعوت نشده. البته رسانه های مختلف خبری در برزیل در گزارش های خود یادآوری کرده اند که سران بارسا قصد دارندتا با جذب این بازیکن برزیلی او را به تیم بی شان منتقل کنند و از سیستمی که سران رئال در موردکاسمیرو به کار گرفتند و او را در تیم پایه ای مورد استفاده قرار دادند بهره ببرندد. رئالی ها که چندی پیش کاسمیرو را از سائوپائولو به خدمت گرفته بودند، حالا به صورت قرضی او را در اختیار پورتو قرار داده اند.

b3aeb625bc1c514a41376861edc862ea_XL.jpg

احتمال انتقال داگلاس به بارسلونا واکنش های زیادی را در برزیل ایجاد کرده. البته رسانه های مختلف برزیلی ، از توجه باشگاهی مثل بارسا به چنین بازیکن گمانی استقبال نکرده اند.به ویژه اینکه داگلاس به خاطر اشتباهات متعددی که مرتکب می شود، مورد انتقاد مدافعان تیم باشگاهی اش نیز هست. در شبکه های اجتماعی هم می توان واکنش های مختلفی دراین باره دید.البته درصورت قطعی شدن این انتقال، اواولین خرید ریسکی بارسلونا نخواهد بود. خوان لاپورتا هم در دوران حضورش روی صندلی ریاست بارسا بازیکنی به اسم کئیرسون را به خدمت گرفت که هرگز نتوانست برای بارسا به میدان برود و انریکه هم شرایط مشابهی داشت.

اما حالا سران بارسا برای جذب داگلاس پیشنهادی 12 میلیون یورویی را ارائه کرده اند و سران باشگاه بارسلونا در حال حاضر احتمال انتقال این بازیکن برزیلی به تیمشان را رد نمی کنند. از سوی دیگر کوادرادو، دیگر بازیکن مدنظر بارسایی ها همراه با سایر هم تیمی هایش درباشگاه فیورنتینا برای حضور دربازی دوستانه مقابل رئال، به ورشو سفر نکرده است. بارسایی ها اخیرا پیشنهادی 50 میلیون یورویی برای خرید او را به سران فیورنتینا ارائه کردند که این پیشنهاد با پاسخ منفی سران باشگاه ایتالیایی روبرو شد.
++++++++++++++++
آسولین به صورت قرضی به مایورکا پیوست
مهاجم 23 ساله ی بارسلونای ب با قراردادی دو ساله به رئال مایورکا پیوست . آسولین که آینده ی خوبی برایش پیشبینی میشود تاکنون نتوانسته است آنطور که باید و شاید از او انتظار میرفته است ظاهر شود .
smt3_57953_1408143423.jpg

این مهاجم جوان در سال 2009 در یکی از بازی های کوپا دل ری با تیم اول بارسلونا به میدان رفت . او فصل گذشته به صورت قرضی در گرانادا بازی میکرد .
++++++++++++++++
بارسلونا پیشنهاد نهایی به ارزش 6 میلیون یورو برای خرید دوگلاس وینگر 24 ساله سائوپائولو اماده کرده است .آنها امیدوارند این انتقال روزهای آینده نهایی شود.sport

جرارد دلوفوئه روز دو شنبه بعد از انجام آزمایش پزشکی قرارداد خود با سویا را امضا می کند

بازیکنان امروز استراحت می کنند تمرینات فردا از سرگرفته می شود و در روز دوشنبه دیدار جام خوان گمپر برگزار می شود

توماس ورمالن که دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی جام جهانی سپری می کند تا دو هفته دیگر از میادین دور است .as

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
سوارز پارسال هم تو لیورپول اول فصل رو از دست داد و بعد که اومد بخوبی نبودش رو جبران کرد و همه رو جا گذاشت ، مطمئنم امسال هم با اینکه غیبتش طولانی تره بعد اینکه بیاد چشمها رو خیره میکنه ، همونطور که قبلا گفتم با وجود هافبکهایی مثل اینیستا و راکیتیچ امسال سوارز غوغا میکنه ...

.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
عجب کارتون باحالیه :دی
نقشه فرار از نیوکمپ رو ببینید :general304:
troll_football_image_72bc6a92622f7b59ec0765933127b0ec.jpg

احتمالا ورمالن 4-3 هفته پس از شروع فصل شرایط بازی رو پیدا کنه، افلای هم برای المپیاکوس بازی کرده.
بی صبرانه منتظر بازی سوارزم. این بی مخ اگه اخلاقش خوب بود امسال شانس توپ طلاش خیلی بالا بود. از نظر فردی غوقا کرده.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

نقل و انتقالات بارسلونا؛ به نظر می رسد کوادرادو از لیست خط خورده و داگلاس جای او را گرفته است
طرفداری- با توجه به گزارش ها، بارسلونا دست از تلاش برای خرید کوادرادو کشیده و قصد دارد داگلاس را به جای او بخرد.
به نظر می رسد به علت قیمت 50 میلیون یورویی خوان کوادرادو این بازیکن از لیست بارسلونا کنار رفته است. حال باشگاه بارسلونا در نظر دارد مدافع سمت راست تیم سائوپائولو را به خدمت بگیرد. اگر چه مدیر باشگاه برزیلی می گوید هیچ پیشنهاد رسمی وجود نداشته، اما صانلحی حضور بازیکن 24 سال را رد نمی کند و می گوید باید تا سه شنبه منتظر ماند.

مطبوعات و نشریات محلی در برزیل از چنین انتقالی تعجب کرده اند، اما با این حال گزارش خوبی از بازیکن وجود دارد که می گوید داگلاس در خط هافبک نیز قابلیت بازی کردن دارد و به خوبی می تواند توپ را جلو ببرد.

اعتقاد بر این است که دونگا سرمربی تیم ملی برزیل، او را جانشینی برای دنی آلوز و مایکون در سمت راست دفاع برزیل می داند.الموندو می گوید در صورت آمدن داگلاس، از بین مونتویا و دنی آلوز یک بازیکن باید جدا شود.
++++++++++++++++
ovpefxj19w2br66buuiw.jpg

سوپر گمپر
جام دوستانه خوان گمپر روز دوشنبه برگزار می شود
لوئیز سوارز اولین بازی خود برای بلوگرانا را به همرا مسی و نیمار انجام می دهد
این دیدار Hخرین آزمون انریکه تا قبل شروع لیگ است
مبارزه دفاع کنار: آلوز می ماند ، مونتویا منتقل نمی شود و داگلاس آماده شروع کار
++++++++++++++
hzgz3ij9vrw4vs285c1.jpg

امضای قرارداد جدید به زودی
داگلاس هفته آینده در بارسلونا
سائوپائولا موافقت کرد تنها توافق برای جزئیات کوچک باقی مانده است
قرارداد 5 ساله درحال نهایی شدن ،بارسلونا 6 میلیون یورو پرداخت می کند
لوئیز سوارز در جام خوان گمپر بازی می کند
بارسلونا ازخرید کوادرادو به دلایل قوانین فیرپلی مالی منصرف می شود
+++++++++++++++++

آلکس سونگ در آستانه انتقال از بارسلونا به لیورپول
به گزارش الکره ، روزنامه اسپرت چاپ کاتالونیا نوشت آلکس سونگ هافبک دفاعی 26 ساله و ملی پوش کامرونی پس از سپری کردن دو فصل ناموفق در بارسا به لیگ برتر انگلیس بازمی گردد.
سونگ سابقه بازی در تیم های باستیا فرانسه ، آرسنال و چارلتون انگلیس را دارد و از 2012 تا کنون در 39 بازی برای بارسا به میدان رفت و فقط یک گل به ثمر رساند.سونگ همچنین سابقه 47 بازی ملی را دارد و یکی از اعضای تیم ضعیف کامرون در جام جهانی 2014 بود.
روزنامه اسپرت تاکید کرد باشگاه لیورپول در این مورد رسما با مسئولان بارسا مذاکره کرد و به نظر می رسد این انتقال به زودی نهایی شود.پیشنهاد لیورپول برای خرید سونگ 8 میلیون پوند است.
سونگ چندی قبل پیشنهاد انتقال به تیم گالاتاسرای ترکیه را رد کرده بود.
++++++++++++
پاسخ منفی بارسلونا به فالکائو
در حقیقت بارسلونا پیش از خرید سوارز با پیشنهاد وکیل فالکائو برای پیوستن مهاجم کلمبیایی به نیوکمپ مواجه شد اما کاتالان ها تمایلی به خرید وی نشان ندادند.
لوئیز انریکه این مهاجم را مناسب سبک خود نمی دید و ترجیح می داد که مهاجمی مثل سوارز که بیشتر در جریان بازی شرکت می کند را به خدمت بگیرد.
++++++++++++++
انتقال داگلاس مدافع کناری سائوپائولو هفته آینده نهایی می شود .قرارداد 5 ساله به ارزش 6 میلیون یورو است .sport es
بعد از استراحت دیروز تمرینات بارسا از ساعت 9:30 به وقت محلی مجددا استارت می خورد
بعد از خرید دو مدافع وسط زوبی زارتا به دنبال خرید یک مدافع کناری با خصوصیات آلوز است .as
لوئیز انریکه اصرار برخرید کوادرادو دارد اما به نظر می رسد این انتقال غیر ممکن است . داگلاس گزینه دیگر باشگاه است .as
رکورد هتریک بازیکنان بارسلونا در لالیگا : مسی 19 ، سزار 14 ،کوبالا11 ،مارتین 9 ، روماریو 5
++++++++++++++++
6 میلیون خوبه انصافا" ولی به شرطی که خوب بازی کنه .دارم یه کلیپی ازش دانلود میکنم ببینم چطوریاست
حالا که گفته میشه بعد از خرید داگلاس تیم دیگه خریدی انجام نمیده .خب طبق این خریدها چیزی حدود 40 تا میمونه؟! حالا این 40 تا چیکارش میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حس میکنم احتمالش زیاده واسه رویس باش:general707::general707::general707::general711:
شما چی میگید ؟؟؟؟
این جواب منفی به فالکائو هم خیلی جالبه ها:general711::general711::general404:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
نمیدونم چرا واسه رویس اقدام نمیکنن اینا! دورتموند شاید نمیزاره رویس بره؟!
شاید زیر ابی دارند کار میکنند!!!
مثل سوارز کی میدونست که یهو بیاد؟؟ نه قبلش خبری ازش شد نه چیزی
امیدوارم اینطور بشه که میشه:D

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
شاید زیر ابی دارند کار میکنند!!!
مثل سوارز کی میدونست که یهو بیاد؟؟ نه قبلش خبری ازش شد نه چیزی
امیدوارم اینطور بشه که میشه:D
آره خب، با توجه به سابقه زوبی اینا، اینکه خبری در موردش نیست امیدوار کننده تره ;)

راستی یحیی توره با سیتی مشکلش حل شد؟ تمدید کرد؟!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آره خب، با توجه به سابقه زوبی اینا، اینکه خبری در موردش نیست امیدوار کننده تره ;)

راستی یحیی توره با سیتی مشکلش حل شد؟ تمدید کرد؟!
اره زوبی دست به پیچش خیلی خوبه:D خوب فرمان رو میپیچون و میره یه سمتی .الان این داگلاس خبری ازش نبود تا همین دو روز:general705: کاش فردا بیان بگن بعله مارکو رویس اومد جججن:general404:
یحیی که درست شد اوضاعش با سیتی خلاص شد :)

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
انريکه: درها را به روي نقل و انتقالات نمي‌بندم
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1167468&title=انريکه:_درها_را_به_روي_نقل_و_انتقالات_نمي‌بندم
لوئيز انريکه، مربي بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي تيمش در جام خوان گامبر مقابل لئون مکزيک شرکت کرد.
00957375.jpg

تمرينات بارسلونا پس از يک روز استراحت

بارسلونا پس از استراحت يک روزه در روز يکشنبه به تمرينات خود برگشت.
00990272.jpg

به گزارش "ورزش سه"، بارسا تمرینات خود را پیش از بازی دوستانه مقابل باشگاه لئون مکزیک در جام خوان گامپر پیگیری کرد که در این جلسه تمرینی ژاوی و نیمار به تمرینات گروهی اضافه شدند. این دو در تمرینات اخیر بارسا به ریکاوری پرداخته بودند.

مارک آندره تر اشتگن که در هفته‌های آتی به علت مصدومیت از میادین دور است به دور از جمع گروهی تمرین کرد.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
میگم فالکو هم خوب بودااااااااااااااا

میومد کلا تیم حمله ای داشتیم
از همون دفاع حمله میکردیم:D

بی صبرانه منتظر بازی سوارزم
کاش الکلسیکو بیوفته دوشنبه وسوارز بازی کنه;)

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
اره زوبی دست به پیچش خیلی خوبه:D خوب فرمان رو میپیچون و میره یه سمتی .الان این داگلاس خبری ازش نبود تا همین دو روز:general705: کاش فردا بیان بگن بعله مارکو رویس اومد جججن:general404:
یحیی که درست شد اوضاعش با سیتی خلاص شد :)
آره ولی یحیی هم اگه میگرفتن خیلی خوب میشد. بیچاره همه جوره سرنخ میداد اینا انگار نه انگار!! :)

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
میگم فالکو هم خوب بودااااااااااااااا

میومد کلا تیم حمله ای داشتیم
از همون دفاع حمله میکردیم:D

بی صبرانه منتظر بازی سوارزم
کاش الکلسیکو بیوفته دوشنبه وسوارز بازی کنه;)
نه باو کجاش خوب بود همون بهتر دست رد بهش دادن

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
آره ولی یحیی هم اگه میگرفتن خیلی خوب میشد. بیچاره همه جوره سرنخ میداد اینا انگار نه انگار!! :)
اره
یحیی ک میومد کنار راکیتیچ توپ از دستشون در نمیرفت وماسکرانو وعوالی ک تو دفاع بودن استراحت میکردن و گافهای متوالی نمیدادن
من ک از بازیش خوشم میومد

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
اره
یحیی ک میومد کنار راکیتیچ توپ از دستشون در نمیرفت وماسکرانو وعوالی ک تو دفاع بودن استراحت میکردن و گافهای متوالی نمیدادن
من ک از بازیش خوشم میومد
آره کلا حیف شد از دستش دادیم. زوبیه دیگه! کاریش نمیشه کرد ;)

آقا راستی بازی جام خوان گمپر امشبه؟!

بالا