• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
خخخخخخخ دوستان نظر رونالدو در باره باخت ۴-۲ شنیدید؟؟ ~>
کریستیانو رونالدو: در مقابل سوسیداد بی کفایت عمل کردیم؛ اگر من مسئول بودم، اینطور عمل نمی کردم
:| :| :| یعنی اگه تو زمین بود میومد دروازه وا میستاد؟ :|
راستی قضیه محرومیت تو نقل و انتقالات چی شد؟ فصل بعد میخوان اجراش کنن؟ یا می بخشن؟؟

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
خخخخخخخ دوستان نظر رونالدو در باره باخت ۴-۲ شنیدید؟؟ ~>
کریستیانو رونالدو: در مقابل سوسیداد بی کفایت عمل کردیم؛ اگر من مسئول بودم، اینطور عمل نمی کردم
:| :| :| یعنی اگه تو زمین بود میومد دروازه وا میستاد؟ :|
راستی قضیه محرومیت تو نقل و انتقالات چی شد؟ فصل بعد میخوان اجراش کنن؟ یا می بخشن؟؟
نقل و انتقالات رو گفته اگه من جای پرز بودم اینطور عمل نمیکردم!!! شاکیه از رفتن دیماریا.

Sent from my GT-I9300

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
نقل و انتقالات رو گفته اگه من جای پرز بودم اینطور عمل نمیکردم!!! شاکیه از رفتن دیماریا.

Sent from my GT-I9300
اينجا تاپيك بارسايي هاست
شما چيزي داريد ميتونيد تو تاپيك خودتون اعلام كنيد :)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اينجا تاپيك بارسايي هاست

بنده خدا اومده توضیح بده
بعدش هم با اخلاق حسنه باید کسایی که از راه راست دور افتادن رو به راست هدایت کرد نه اینکه پروندشون ;)

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
اينجا تاپيك بارسايي هاست

تا وقتی پست بی ربط و تحریک آمیز نباشه، هیچ اشکالی نداره.

---

دوستان بازی قبل Halilović روی نیمکت بود یا روی سکوها؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
جوئل هوئرتاس به بادالونا پیوست !
ترجمه اختصاصی / جوئل هوئرتاس هافبک 19 ساله ی بارسلونا ب به صورت قرضی راهی باشگاه بادالونا ب شد . جوئل با قراردادی قرضی و یک ساله راهی این تیم شده است .

eczv_58279_1409639462.jpg

+++++++++++++++++
اولین بازی دوستانه برای آشنایی بیشتر سوارز با تیم
ترجمه اختصاصی / به گزارش موندو دپورتیو باشگاه بارسلونا قصد دارد جهت آشنایی بیشتر لوئیس سوارز به زودی ترتیب انجام یک بازی دوستانه را بدهد . البته این بازی دوستانه میان تیم اول بارسلونا و بارسای ب برگزار میشود .

mnt6_58282_1409643020.jpg

سوارز به دلیل محرومیت در بازی های رسمی نمیتواند حضور یابد و بازی های دوستانه راه حل مناسبی برای آشنایی او با شیوه ی بازی بارسلوناست . به گزارش موندو دپورتیو این بازی پنج شنبه برگزار میشود و علاوه بر سوارز حضور جرارد پیکه نیز قطعی به نظر میرسد .

جالب آن که جراردو مارتینو سرمربی سابق بارسلونا نیز بارها درخواست چنین بازی هایی را از مسئولین باشگاه کرده بود اما همواره با مخالفت سران باشگاه مواجه میشد .
+++++++++++++++++

طرفداری- لیونل مسی نگاهی به گذشته و روزهای ابتدایی حضورش در بارسلونا کرده و به خاطر بازیکنی که اکنون شده است، از لاماسیا قدردانی می کند.

بنا به گزارش Sport، مسی می گوید: "وقتی 13 سالم بود به اینجا آمدم و از اینکه همه چیز را دوست داشتم متعجب شده بودم، همه چیز با آنچه که من در روساریو، شهرم، دیده بودم، متفاوت بود. همه چیز لذت بخش بود. به اینجا آمدن خیلی خوب بود.

در ابتدا من 6 ماه بازی نکردم، چرا که انتقال تکمیل نشده بود پس از آن به خاطر مصدومیت. من در اولین بازی خود مصدوم شدم. لحظات سختی بود که به کندی می گذشت. به خاطر ارزش هایی که در لاماسیا آموخته ام به این بازیکنی که امروز هستم، تبدیل شده ام."
+++++++++++++++

طرفداری - شاگردان لوئیز انریکه پس از یک روز استراحت تمرینات خود را برای دیدار برابر اتلتیگ بیلبائو آغاز کردند.

به گزارش Mundo Deportivo شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا پس از کسب دو پیروزی در دیدار های ابتدایی این فصل لالیگا و در غیاب ملی پوشان خود تمرینات خود را برای بازی حساس هفته سوم این تیم برابر اتلتیک بیلبائو آغاز کردند.

بر اساس گزارش این وب سایت خبری توماس فرمالن و مارک آندره تراشتگن دو خرید تازه وارد و مصدوم آبی اناری ها از صبح امروز و پس از بهبود نسبی در تمرینات گروهی تیم شرکت کردند ،اما آندرس اینیستا و لیونل مسی که به علت مصدومیت نتوانسته بودند راهی دیدار های ملی شوند، برای کسب هر چه سریع تر آمادگی خود به صورت انفرادی به تمرینات بدون توپ پرداختند.
+++++++++++++++
بلـــــــــــــــــی تراشتگن و فرمالن:)
منتظر مارک:general709:هستم

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
نقل و انتقالات تیم های فوتبال پرطرفدار اروپایی 2014 تا کنون

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

بارسلونا:

ورودی:::سوآرز- رافينيا- ديولوفئو-کرکيچ- براوو- راکيتيچ- تراشتگن- هليلوويچ-ژرمي متئو-فرمالن

خروجی:::اوير-سانچز-گومز- دنيس سوآرز- فابرگاس-والدس-بويان

امسال واقعا تو نقل و انتقالات خوب عمل كرديم.
كاش فرمالن و ترانگشتن هم زودتر مصدوميتشون خوب شه كه ببينيم تو بازيهاي سخت چجور بازي ميكنن.
دلم واسه پويول تو سالاي ٢٠٠٧ تا ٢٠١١ خيلي تنگ شده. تو اون دوران مثه يه ديوار بود واسه تيم.

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
مارک اندره! امروز به تمرینات گروهی برگشت!
فرمالین هم برای اولین بار به تمرینات گروهی ملحق شد!
مسی و‌اینیستا هم مشغول ریکاوری هستن.
یوردی ماسیپ هم مصدوم‌شده‌در‌تمرینات!!

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
مصدومیت خفیف مسی توفیق اجباری شد
همون بهتر که برای بازی دوستانه نرفت بازی کنه
کل قدرتشو توی جام جهانی گذاشت برا تیم ملی وقتیم یه تنه تیمو برد فینال همه گفتن حقش نبود بهترین بازیکن شه!!!
آگوئرو چند روز پیش به عنوان بازیکن تعویضی برای سیتی بازی کرد ، 23 ثانیه بعد اینکه تو زمین اومده بود گل زد ... توی آرژانتین فقط پاسای مسی رو خراب میکرد :|

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
پدیده هایی که برگ برنده بارسا هستند
بارسا در شرایطی در بازی دومش در لالیگا هم برنده از زمین خارج شد که این بار هم یک ستاره جوان از "لاماسیا" گل پیروزی بخش این تیم برابر ویارئال را به ثمر رساند. بعد از گلزنی منیر برای آبی اناری ها در هفته اول لالیگا این بار نوبت ساندرو بود که ارزش های خود را به لوئیز انریکه ثابت کند.

y2hp_927128_269568329903543_1374238769_n.jpg

بازی دادن به ستارگان جوانی مانند منیر الحدادی، رافینیا و ساندرو کم تجربه کاری نیست که هر مربی راضی به انجامش شود و در شرایطی که هر کسی حاضر نیست چنین ریسکی بکند، لوئیز انریکه نشان داده که سرمربی بسیار ریسک پذیر و شجاعی است و حاضر است برای باورهای خود خطر کند.

پدیده های جوان بارسا که در آکادمی پرورش بازیکن این باشگاه رشد کرده اند، به خوبی در همین دو هفته لالیگا و قبل از آن در چند بازی دوستانه، جواب اعتماد انریکه را داده اند. در روزهایی که لوئیز سوارز به دلیل محرومیت نمی تواند آبی اناری ها را همراهی کند و نیمار نیمه مصدوم هم از روزهای اوج به دور است، این بازیکنان جوان نشان داده اند که تنها داشتن اسم بزرگ برای خوب بازی کردن کافی نیست و یک جوان باانگیزه و با استعداد می تواند در تیمی مانند بارسلونا آنچنان خوش بدرخشد که جای خالی ستارگانی مانند سوارز احساس نشود. لوئیز انریکه و فلسفه خاصش در فوتبال بسیاری را یاد پپ گواردیولا و حتی فرانک رایکارد می اندازد. این دو هم عادت داشتند تا با اعتماد به استعدادهای جوان، شرایط شکوفایی آنها را مهیا کنند.

5lsk_munir-llegada-de-los-jugadores_54414549485_54115221154_600_396.jpg

مدت ها بود که بسیاری از کارشناسان ورزشی، به خط مشی بارسلونا در چند سال اخیر انتقاد وارد می کردند و معتقد بودند که بارسلونا با دوری از جوانگرایی و روی آوردن به خرید ستارگان صاحب نام دنیای فوتبال، دارد به همان راهی می رود که بسیاری از باشگاه های متمول دنیای فوتبال ،و به خصوص رقیب پایتخت نشین آبی اناری ها، دنبال می کنند. این منتقدین اعتقاد داشتند که بارسا ارزش های خود در این زمینه را زیر پا گذاشته و باشگاهی معمولی تبدیل شده است. اما اکنون لوئیز انریکه با بازی دادن به این بازیکنان جوان و آینده دار تیمش نشان داده که بارسا یک بار دیگر می خواهد قدم به راهی بگذارد که تفاوت این باشگاه را با سایر تیم های اروپایی نشان می دهد.

شاید هم اگر لوئیز سوارز محروم نبود و نیمار هم با مصدومیت مواجه نشده بود هرگز بازیکانی مانند منیر فرصت هنرنمایی و اثبات خود نداشتند اما از قضا اکنون این شرایط برای آنها مهیا شده و شاید از خوش شانسی بارسایی ها بوده که این ستاره های جوان فرصت خودنمایی یافته اند تا نه تنها در چند بازی اخیر برگ برنده بارسلونا باشند بلکه برای فصل فوق العاده دشوار پیش رو دست لوئیز انریکه را بازتر بگذارند تا بتواند منعطف تر در ارنج تیمش عمل کند.
++++++++++++++++++++++
سوبی سارتا:این آخرین فصل دنی آلوس در بارسلوناست
آندونی سوبی سارتا مدیر ورزشی تیم بارسلونا از فردا تعطیلات دو هفته ای خود را آغاز خواهد کرد. وی پیش از راهی شدن به تعطیلات در یک نشست خبری، به تشریح عملکرد بارسلونا در فصل نقل و انتقالات پرداخت. وی گفت : " تمام سعیمان را کردیم تا یک تیم سختکوش و رقابت طلب را درست کنیم. تیمی که بار دیگر به ایده ها و فلسفه بارسلونا نزدیک باشد.نگاه ما به تمام بازیکنانی که آینده روشنی در پیش دارند؛ یکسان است.برای ما منیر الحدادی با دیگر جوانان آینده دار حاضر در تیم فرقی ندارد.
vw0h_58290_1409657137.jpg

در انتهای فصل گذشته، نشستی برگزار کردیم و با دیگر اعضا به مشورت نشستیم. طرحی ارائه شد که بر اساس آن یک انقلاب اساسی در تیم ایجاد شود . بازیکنانی به جمع ما اضافه شدند که با کمک دیگر عوامل، برای پیشبرد این طرح به بارسلونا کمک زیادی خواهند کرد.با همین مجموعه این راه را ادامه می دهیم و خواهیم دید که نتیجه این پروژه چه خواهد شد" وی در مورد آینده دنی آلوس نیز گفت : "از اینکه آلوس در تیم ما ماندنی شد؛ خوشحال شدیم. با او و ایجنتش در مورد قراردادش به گفتگو نشستیم و نتیجه این شد که فصل آینده قراردادش به پایان برسد."
+++++++++++++++
زوبی زارتا: هیچ گاه به دنبال کوادرادو نبودیم!

طرفداری- آندونی زوبی زارتا شایعات موجود مبنی بر مذاکرات صورت گرفته بین بارسلونا و فیورنتینا برای خرید خوان کوادرادو را رد کرده است.
به گزارش وبسایت فوتبال ایتالیا، بارسا و منچستر یونایتد دو باشگاهی بودند که خبر علاقه شان به کوادرادو خیلی به گوش می رسید، ولی اکنون با تمام شدن مهلت نقل و انتقالات، اسپانیایی ها مساله را تکذیب می کنند. مدیر ورزشی بلوگرانا در مصاحبه ای که پرده از پایان همکاری بارسا و دنی آلوز هم برداشت، هر گونه تحرک این باشگاه برای خرید هافبک کلمبیایی 26 ساله ویولا، که قیمت تقریبی 40-35 میلیون یورو دارد، را رد کرده است:

"هیچ گاه در مورد کوادرادو صحبت نکرده ام. او بازیکنی بسیار خوب با کارنامه ای قابل توجه است. تماشای بازی او لذت بخش است و فردی است که باید پیوسته تعقیبش کرد. کاملا از کادر بازیکنانمان راضی ام، ولی آنها را با سایرین مقایسه نخواهم کرد."
+++++++++++++++++
تلاش بارسلونا در آخرین روز نقل و انتقالات برای جذب متیو کواچیچ با ناکامی همراه شد

طرفداری- رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی مدعی شده اند که بارسلونا برای جذب متیو کواچیچ از اینتر میلان تلاش کرده و موفق نشده است.

Mundo Deportivo به نقل از Sky Italia می گوید که اینتر پیشنهاد بارسلونا برای هافبک 20 ساله خود را رد کرده است. این پیشنهاد که روز دوشنبه، آخرین روز نقل و انتقالات، ارسال شده بود و از آنجا که به خاطر محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات، آخرین فرصت بارسلونا برای خرید بازیکن بود، توسط باشگاه ایتالیایی رد شده است.

هیچ مبلغی از این پیشنهاد فاش نشده است، اما با توجه به اینکه کواچیچ تا سال 2017 قرارداد دارد، ارزش این بازیکن از سوی باشگاه 17 میلیون یورو برآورد شده است.
++++++++++++++++++++
qd5ffu8h29kxicu6ge6g.jpg

++++++++++++++++
مارک تراشتگن در تمرینات امروز ایول داره این بشر
image

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
کارلوس پویول تا سال 2018 در بارسلونا می ماند !
ترجمه اختصاصی / کارلوس پویول کاپیتان افسانه ای بارسلونا با پایان دوران بازیگری اش در فوتبال قرار است از 15 سپتامبر ( 13 روز دیگر ) دستیار مدیر ورزشی بارسلونا شود . کارلوس پویول قراردادی 4 ساله با بارسلونا به امضا رساند است و تا سال 2018 در بارسلونا به عنوان دستیار زوبی زارتا فعالیت خواهد کرد .

k1m5_58294_1409669857.jpg

البته لازم به ذکر است در سال 2016 انتخاباتی برای تعیین مدیر جدید باشگاه بارسلونا انجام میشود و در صورتی که مدیر جدیدی انتخاب شود احتمال برکناری پویول نیز وجود دارد . پویول بار دیگر ثابت کرده است که به خوبی از باشگاهش مراقبت خواهد کرد .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تراشتگن بهبود یافته،انگشت ماسیپ شکست

/ در تمرین امروز بارسلونا بود که انگشت جوردی ماسیپ طی جلسه‌ی تمرین صبح دچار شکستگی شده است. ترکیب بارسلونا امروز پس از یک روز استراحت دوباره به شرایط تمرینی بازگشته و لوییس انریکه با همه‌ی بازیکنان در دسترس برنامه ی تمرینی را طرح ریزی کرده است.
uufi_10665296_291312647729164_1632206365_n.jpg

منظور از بازیکنان در دسترس آنهایی هستند که در روز بازیهای دوستانه به همراه تیم کشورشان بازی ای در پیش ندارند یا اینکه عضو تیم ملی نیستند.یکی از این بازیکنان ،مارک آندره تراشتگن دروازه بان تازه به خدمت گرفته شده ی آبی اناریها است که به تازگی تاحدود زیادی بهبود یافته و با آمادگی کامل در این جلسه ی تمرینی شرکت کرد.در این جلسه همچنین توماس فرمالن حاضر بود.

از سوی دیگر آندرس اینیستا و لیونل مسی که به تازگی مصومیت جزیی پیدا کرده اند به شکل انفرادی تمرینهایشان را پی میگرفتند.مصدومیت این دو مانع آنها برای همراهی تیمهای ملی شان در بازیهای ملی دوستانه ی پیش رو در چند روز آینده شده است.

خبر بد هم در تمرین امروز این بود که انگشت جوردی ماسیپ طی جلسه ی تمرین صبح دچار شکستگی شده و براساس اعلامیه ی کادر پزشکی باشگاه تا 4 هفته از میادین دور خواهد ماند.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
انریکه رو به خاطر برگردوندن زندگی به لاماسیا دوست می دارم. حتی تیتو دوست داشتنی و خدا بیامرز هم به اندازه پپ به لاماسیا وفادار نبود.
فارغ از هر نتیجه نهایی بازگشت به فلسفه خودمون برام بسیار مهمه.
مارتینو پارسال این همه تیم مشکل داشت حتی یک بار در شرایط حساس جرات نکرد از این جوونا استفاده کنه.
یک نکته داره نقل میشه که انریکه به خاطر محرومیت سوارز و مصدومیت نیمار و ووو داره از جوونا استفاده میکنه. اشتباه نکنید. یه نگاه ساده به ترکیب کلی تیم نشون میده که از پایه روی بازی دادن به اینا حساب کرده. حالا مسائل این طوری باعث شدت و ضعف داستان میشن فقط

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بی‌اطلاعی بازیکن اینتر از پیشنهاد بارسلونا
متیو کواچیچ بازیکن تیم اینتر تاکید کرد او از پیشنهاد قرارداد بارسلونا به وی بی‌اطلاع بوده است.
باشگاه کاتالان در روز آخر نقل و انتقالات پیشنهادی را برای بازیکن تیم ملی کرواسی ارائه داد اما اینتر این پیشنهاد را رد کرده است. کواچیچ گفت: "من تازه این خبر را شنیدم. از چنین پیشنهادی بی اطلاع‌ام پس نمی توانم صحبتی در موردش داشته باشم."
++++++++++++++
بارسلونا درخواست انتقال قرضی 7 بازیکن را نپذیرفت
ترجمه اختصاصی / به گزارش شبکه ی رادیویی کاتالونیا RAC1 , باشگاه بارسلونا درست قبل از بسته شدن نقل و انتقالات تابستانی درخواست انتقال قرضی هفت بازیکن تیم اصلی و بارسای ب را رد کرده است .

vw2o_58298_1409689034.jpg

این شبکه ی رادیویی میگوید درخواست هایی برای انتقال قرضی مارک بارترا , سرجی روبرتو , ساندرو رامیرز , سامپر , گریمالدو , آداما ترائوره , پاتریس را دریافت کرده بود اما باشگاه با انتقال این بازیکنان مخالفت کرد .

بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی بازیکنانی همچون : ابراهیم آفلای , الکس سانگ , جرارد دلوفئو و کریستین تیو را به صورت قرضی راهی باشگاه های دیگر اروپایی کرد .

لازم به ذکر است در خبری که چند روز پیش در بارسا نیوز مبنی بر انتقال آداما ترائوره منتشر شد تنها احتمال پیوستن این بازیکن به کوردوبا مطرح شد و صحبتی از انتقال 100 درصدی این بازیکن نشد .
++++++++++++++++
q8je_mundodeportivo.750.jpg

لوئیز سوارز " متعهد "

شرکت لوئیز سوارز در کارهای انسان دوستانه ، او کودکان مبتلا به سرطان را تشویق به مبارزه کرد

زوبی زارتا : ما می خواهیم یک تیم داشته باشیم

بارسلونا برای خرید کروس 3 بار تلاش کرد

بازگشت تراشتگن به تمرینات و مصدومیت چند هفته ایی ماسیپ

ناراحتی پرس از رونالدو به خاظر صحبت های اخیرش

++++++++++++++++
اوه اوه بازی بعدیمون سخته ها با بلبل:D بازی داریم
خطری هست باید دست کمشون نگیریم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بارسلونا می توانست تونی کروس را به خدمت بگیرد
بارسا تابستان امسال پیش از رئال مادرید شانس به خدمت گرفتن کروس از بایرن مونیخ را داشت اما یکی از مربیان کادر فنی این باشگاه رای منفی به این انتقال داده است.
+++++++++++++++++++++
الخلیفی : بارسلونا برای مارکینیوس پیشنهاد 40 میلیونی ارائه کرده بود

ترجمه اختصاصی / رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در مصاحبه ای اعتراف کرد که باشگاه بارسلونا برای خرید مارکینیوس پیشنهادی 40 میلیونی به این باشگاه ارائه کرده بود . ناصر الخلیفی گفت : " ما یک پیشنهاد بزرگ از بارسلونا دریافت کردیم . به ما بیش از 40 میلیون پیشنهاد شد اما فروش بازیکنان مهم فلسفه ی ما نیست " .
+++++++++++++++++++++
قرارداد رافینیا , پدرو , منیر , آدام و ساندرو گسترش می یابد
ترجمه اختصاصی / موندو دپورتیو و اسپورت گزارش دادند باشگاه بارسلونا پس از بازگشت آندونی زوبی زارتا از تعطیلات قرارداد تعدادی از بازیکنان را گسترش خواهد داد که به نظر میرسد سه بازیکن از بارسای ب هستند . منیر الحدادی و ساندرو رامیرز به دلیل ایفای نقش کلیدی در تیم اصلی هر طور که شده باید در بارسلونا بمانند .

5jkf_58306_1409736013.jpg

بند خروج هر سه بازیکن بارسای ب ( منیر , آدام , ساندرو ) در قراردادشان 12 میلیون یورو است که در صورت انتقال به تیم اصلی به صورت خودکار به 35 میلیون افزایش خواهد یافت . این بازیکنان قرارداد بازی در تیم اول را به زودی دریافت میکنند .

هدف آندونی زوبی زارتا پس از بازگشت از تعطیلات تنها به گسترش قرارداد بازیکنان بارسای ب محدود نمیشود . زوبی زارتا قصد دارد قرارداد پدرو رودریگز و رافینیا را نیز تا سال 2016 گسترش دهد . بند جدایی رافینیا در قراردادش 30 میلیون است .
+++++++++++++++++
کروس بازیکن خوبیه(من خوشم نمیاد ازش:Dنمیدونم چرا ) ولی کنده بدرد بارسا نمیخورد
ناصر نه باو راست میگی 40 تا . والا ماهم میدونستیم پیشنهاد دادن:D
پ ن پ میخواستید قرار دادهای این ستاره های لامسیا رو گسترش ندید .امسال بهترین فرصت برایه جوانان لامسیا هست :general406:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
عکس این عمو زوبی رو نذارید ، یاد دورانی میوفتم که برای هر کاری این دست و اون دست میکردم ، جدی میگم :general710:
آخه با بصیرت حالا اعلام کردی فصل آخر دنی آلوزه که چی مثلا ؟!
همین الانش تو هر بازی مثل اسب میدوه و هنوزم تازه نفس و انرژیکه ، میخوای روحیشو داغون کنی ؟
کار مثبت که بلد نیستی لااقل خراب کاری نکن ...

timthumb.php

:general601:

.

بالا