• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دلبوسکه هم که اعلام کرده مونیر رو به زودی به تیم ملی دعوت میکنه
آلوس نمونه یک فوتبالیست کاملا حرفه ایه، اصلا کم فروشی نمیکنه.
از سال 2006 تا الان به جز سالی که مایکون عالی بود و اون فصلی که لام ترکوند بهترین مدافع راست اروپا بوده.
توی سویا بود چه کارایی که نمیکرد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آلوز در آستانه 300 تایی شدن در بارسلون!
بازیکن برزیلی بارسلون، که در حال حاضر با انجام 299 بازی، دومین بازیکن خارجی بارسلون با بیشترین تعداد بازی برای این تیم است، با انجام یک بازی دیگر، تعداد بازی های خود رو برای بارسلون به عدد 300 می رساند.
ci8j_640x360-alves_299.v1409746851.jpg

شخصیت منحصر به فرد و پرکار او در هفت فصل گذشته سبب شده که به یکی از مهمترین بازیکنان بارسلون تبدیل شود که هم در داخل ترکیب و هم خارج زمین توجه های بسیاری را به خود جلب کرده است. او فصل گذشته از فیلیپ کوکو هلندی پیشی گرفت تا دومین خارجی پرسابقه در باشگاه بارسلون لقب گیرد. اگر او در برابر بیلبائو در ترکیب اصلی قرار گیرد با انجام سیصدمین بازی خود برای بارسلون با تعداد بازی 300 با سرمربی فعلی این تیم برابر خواهد شد.
او در 299 بازی خود برای بارسلون 20 گل برای بارسلون به ثمر رسانده است که مهمترین گلهای او میتوان به گلی که در فینال کوپا دل ری در سال 2012 به رئال مادرید زد و دو گلی که به منچسترسیتی در لیگ قهرمانان فصل گذشته به ثمر رساند اشاره کرد.
او 14 گل در 190 بازی خود در لالیگا و 5 گل در 63 بازی در لیگ قهرمانان برای بارسلون به ثمر رسانده است که برای یک مدافع آمار خوبی است.
آلوز در کارنامه پربار خود 16 عنوان مختلف با بارسلون از جمله 2 چمپیونزلیگ، 4 لالیگا، 4 سوپرکاپ اسپانیا، 2 سوپرکاپ اروپا، 2 جام باشگاههای جهان، 2 کوپا دل ری به دست آورده است. همچنین از دیگر افتخارات او میتوان به قهرمانی با برزیل در کوپا آمریکا و دو لیگ اروپا با سویا اشاره کرد.

به هیچ وجه نمی توان سهم بزرگ آلوز را در افتخارات بارسلون انکار کرد، کسی که زندگی خود را با کار در مزرعه پدرش آغاز کرد و در سالهای دورتر با افتخارآفرینی برای آبی اناری ها ادامه داد.
++++++++++++++
وظایف پویول در دبیرخانه فنی چیست ؟
به گزارش وبلوبا کمتر از دو هفته ی دیگر کارلوس پویول دوباره در نیوکمپ حاضر میشود . این بار اما نه به عنوان بازیکن بلکه به عنوان دستیار زوبی زارتا . وضایف کارلوس پویول به عنوان دستیار زوبی زارتا در دبیرخانه ی فنی باشگاه بدین شرح می باشد :

nh4_58316_1409752744.jpg

1 - کمک به روند نقل و انتقالات

2 - امکان دخالت در روش های آموزشی ( با توجه به تجربه ی پویول )

3 - هماهنگی تیم جوانان و پیگیری پیشرفت بخش Juvenil

4 - دادن مشاوره و پیگیری پیشرفت بازیکنان

5 - کمک به تطبیق بازیکنان تازه وارد و یک پارچه سازی تیم++++++++++++++++++

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
داگلاس:کافو و آلوز بازيکنان مورد علاقه ام هستند

بازيکن پيشين سائوپائو سعي دارد از بازيکنان هم پست و هموطنش الگوبرداري کند و مصصم است تا در بارسلونا به موفقيت دست پيدا کند.
00991018.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این مدافع برزیلی دوست دارد از بازیهای کافو و دنی آلوز برای پیشرفت در بازی خود نکات فنی را مورد توجه قرار دهد.
او در این باره می گوید: میخواهم بهترین جنبه های بازی کافو و دنی آلوز را به سبک بازی خودم وارد کنم. من باید برای به دست آوردن جایگاه خودم در ترکیب بارسلونا کیفیت بازیم را با یادگیری بالا ببرم. کاری که باید انجام دهم این است که سخت کار کنم تا هروقت مربی به من نیاز داشت با قدرت به میدان بروم. الان نمی توانم بگویم آمادگی بالایی دارم زیرا تازه از برزیل آمده ام و برای سازگار شدن با فضای جدید و ریتم تمرینات گروه باید سخت کار کنم. فوتبال اروپایی خیلی سریعتر است اما بزودی خودم را با این سبک وفق میدهم. من به هرچه که لوییس انریکه برای بهتر شدن میگوید گوش میدهم و میخواهم تاکتیک پذیریم را افزایش دهم.
این بازیکن برزیلی اخیرا با قراردادی 4 میلیون یورویی به بارسلونا پیوسته است.

+++++++++++++

یه چیز دیگه آرسنال با 20 میلیون پوند میخواد رویس رو بگیره
خدا کنه 1 سال باشه تو دورتومند و بعدش بیاد تو بارســـــــــــا

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

چهره های جدید در بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
لوئیس سوارز امروز برای بارسا به میدان خواهد رفت

طرفداری- مهاجم اروگوئه ای امروز در دیداری دوستانه به میدان خواهد رفت.

به گزارش Football Espana و به نقل از مارکا، این روزها که بازیکنان اصلی تیم های اروپایی در اردوهای ملی به سر می برند، فرصت خوبی است تا لوئیس سوارز آمادگی خود را محک بزند.

طبق گزارشات امروز پنجشنبه سوارز که تا پایان ماه اکتبر اجازه بازی برای بارسلونا را ندارد، در دیداری دوستانه به همراه بازیکنانی که تیم را ترک نکرده اند، به مصاف تیم B بارسلونا خواهد رفت. تنها نکته این دیدار این است که سرمربی تیم یعنی لوئیس انریکه هم غایب است و برای اجلاس سرمربیان یوفا، در نیون سوئیس به سر می برد.
+++++++++++++++
4hekbch2yw2rsjk0rb2t.jpg

درخواست های لوچو انجام شد
سوارز ، براوو ، ورمالن ، راکیتیچ
انریکه برای ساختن بارسلونای جدید این نام ها را خواست
انریکه و پپ در اجلاس بین المللی مربیان برجسته یوفا
آرژانتین 4-2 آلمان
+++++++++++
vvhz8v757etlt6xnqyi7.jpg

پپ گواردیولا به تحسین مربی جدید بارسا پرداخت
مربیان اروپا به تمجید از انریکه پرداختند
پپ: انریکه انتخاب بسیار خوبی است او بیشتر از من موفق می شود
کلوپ : تیم انریکه در حال کار و تلاش است.انها به عنوان مرجع لیگ قهرمانان بازخواهند گشت
ویاس بواس: آنها هویت خود را بازیابی کرده اند و این همان تیمی است که ما می شناخیتم
اونای امری: انریکه و بارسلونا از سالهای زیاد گذشته بهم گره خورده اند
بازگشت دوباره بارسلونا به اوج ،بارسا در جایگاه دوم بهترین ها

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
لوئیس انریکه تنها در دو بازی اول لالیگا جمعا از بازیکنان بارسای ب 145 دقیقه استفاده کرده است که این مقدار بیش از زمان حضور بازیکنان بارسای ب در کل فصل گذشته توسط مارتینو می باشد . مارتینو در کل فصل گذشته تنها 72 دقیقه بازیکنان بارسای ب را به میدان فرستاد .

استفاده از بازیکنان بارسای ب در زمان لوئیس انریکه

منیر: 125 دقیقه

- 66 دقیقه در بازی با الچه ( 1 گل هم زد )

- 59 دقیقه در بازی با ویارئال

ساندرو: 20 دقیقه

- 20 دقیقه در بازی با ویارئال

استفاده از بازیکنان بارسای ب در زمان تاتا مارتینو

آدام ترائوره : 17 دقیقه

- 9 دقیقه در لیگ قهرمانان

- 8 دقیقه در بازی با گراندا ( لالیگا )

پاتریک: 23 دقیقه

- 23 در لیگ قهرمانان

دونگو : 32 دقیقه

- 7 دقیقه در بازی با لوانته ( لالیگا )

- 11 دقیقه در لیگ قهرمانان برابر سلتیک

- 14 دقیقه در کوپا دل ری در برابر کارتاگنا

barcanews.ir
من پارسال داشتم دیگه به مرحله خود زنی می رسیدم از دست مارتینو.بازیکن نمی خریدن برات استفاده از تیم ب هم ممنوع بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
من پارسال داشتم دیگه به مرحله خود زنی می رسیدم از دست مارتینو.بازیکن نمی خریدن برات استفاده از تیم ب هم ممنوع بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعاً! بیش از حد محافظه کار (اگه نخوایم بگیم ترسو) بود. حداقل می تونست دفاع رو تقویت کنه. از اون طرف هم، حتی یه بار اویر رو به جای پینتوی نیم ستاره امتحان نکرد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
واقعاً! بیش از حد محافظه کار (اگه نخوایم بگیم ترسو) بود. حداقل می تونست دفاع رو تقویت کنه. از اون طرف هم، حتی یه بار اویر رو به جای پینتوی نیم ستاره امتحان نکرد.
سوزش اینجاست که شاید با آوردن اویر یا ماسیپ یا این دفاع های تیم ب و با نخوردن حتی یک گل کمتر و زدن یک گل بیشتر یه جام میگرفتیم. لیگ پارسال یکی از در دسترس ترین جامها بود. هی اشتباه کردیم هی پاس دادن بهمون هی امتیاز دادیم هی اینا تعارف کردن بهمون.
نه تیم درست تمرین می کرد نه خوب انگیزه داشت معلوم نبود اصلا چی به چیه.
حیف شد خلاصه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
لیست چمپیونز لیگ هم به یوفا ارائه شد :D
لیست که نیست، طلاست:general601:

1 Ter Stegen
2 Montoya
3 Piqué
4 Rakitic
5 Busquets
6 Xavi
7 Pedro
8 Iniesta
9 Suárez
10 Messi
11 Neymar
12 Rafinha
13 Bravo
14 Mascherano
15 Bartra
16 Douglas
18 Alba
20 S. Roberto
21 Adriano
22 Alves
23 Vermaelen
24 Mathieu
25 Masip
30 Halilovic
32 Diagne

لیست دوم

26 Samper
27 Adama
28 G rimaldo
29 Sandro
31 Munir
32 Edgar Ié

هلیلویچ و دیانه توی لیست اصلی هستند و مونیر و ساندرو نیستند. جالبه
برم ببینم این دیانه چطوریاست که توی لیست اصلی قرار گرفته.

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
خب طبق چیزی که انتظارش میرفت لابی رئال موفق شد الکلاسیکو رو 25 اکتبر برگزار کنه تا سوارز مجوز بازی نداشته باشه.

مگه از اول همین 25 اکتبر نبود؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
امیدوارم خیابانی رو دیگه واسه بارسا نزارنش.
توی بازی لیگ گفت شش بار بازیکن ها مصدوم شدن و اگر هر بار سی ثانیه طول کشیده باشه میشه دو تا سه دقیقه!!!
دقیقه بیست نیمه اول میگه این بازی می تونست فلان مقدار وقت اضافه داشته باشه.
خلاصه گلواژه ست که می پراکنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
qsbvpjwtxmks54buwky1.jpg

دوستی مورینیو
مورینیو در دیدار مربیان درباره انریکه ابراز احساسات کرد
"من او را بسیار دوست دارم او قابل احترام است و امیدوارم همه چیز برایش به خوبی پیش برود
فرانسه1-اسپانیا0
سرخ های اسپانیا بدون ژاوی و اینیستا گویی یک **** را از دست داده اند
حملات زیاد حریف،گل کم و 20 دقیقه بدون هیچ بازیکنی از بارسا
لوئیز سوارز عطش گلزنی اش را از دست نداده است:او دو گل در یک بازی تمرینی زد
+++++++++++++
fdgz5gs9ssupwylwquy4.jpg

و حالا گلزنی
لوئیز سوارز دبل کرد و ستاره میدان بود
"این پسر میخواد خیلی کارها برای ما انجام بده" جمله ای بود که در رختکن تیم شنیده میشد
انها می خواهند 2 بازی دوستانه را توی برنابئو با اومدن اون(سوارز)انجام بدن
مورینیو دوست انریکه است
"او بازیکن مورد علاقه ام بودو حالا به عنوان یک مربی مطمئنم که در بارسا پیروز خواهد بود"
فرانسه1-اسپانیا0:اسپانیا بدون کاتالانها می بازد
++++++++++++++++
اینیستا احتمالا به بازی با بیلبائو میرسد
آندرس اینیستا که از زانوی پای چپ مصدوم است دوره ی نقاهت را به خوبی طی میکند و این بازیکن در حال آماده شدن برای بازی با اتلتیکو بیلبائو است . مصدومیت اینیستا باعث شده است تا به اینجا یک بازی در لالیگا ( مقابل ویارئال ) و دو بازی برای تیم ملی کشورش را از دست بدهد .
7-58354-1409904634.jpg

با این حال این احتمال وجود دارد لوئیس انریکه سرمربی بارسلونا ریسک نکند و به اینیستا برای بازی با بیلبائو اجازه ندهد و آندرس را در بازی با آپوئل که در تاریخ 17 سپتامبر برگزار میشود به میدان بفرستد .
++++++++++++
سوارس: بازی نکردن برایم بسیار سخت است
لوئیس سوارس، مهاجم بارسلونا عنوان کرد که بازی نکردن برایش بسیار سخت است. سوارس در جام جهانی در جریان دیدار اروگوئه-ایتالیا، جورجیو کیه‌لینی، مدافع ایتالیا را گاز گرفت و با 4 ماه محرومیت از سوی فیفا روبرو شد.در تابستان او از لیورپول به بارسلونا پیوست و حالا عنوان کرد که باید در تمام دقایق بازی، مراقب رفتارش باشد.

ghbv_58346_1409855027.jpg

او گفت: " من به این سبک زندگی کردن در انگلیس عادن کرده‌‌ام. به این فشاری که رویم است و توجه رسانه ای که به من می‌شود. حالا با حضور در بهترین تیم جهان، باید بیشتر به آن عادت کنم. چشم های بیشتری نسبت به گذشته روی من خواهد بود. بعد از تمام اتفاقاتی که رخ داد، باید مسئولیت پذیر و باهوش باشم."

سوارس ادامه داد: " واقعایت این است که بازی نکردن برایم سخت است. بازی‌های زیادی را محروم بودم . هر کاری از خارج زمین انجام می‌دادم. صحبت می‌کردم و فریاد می‌زدم و این تنها کاریست که می‌توانم انجام دهم. باید محرومیت را قبول کرد."++++++++++++++++++
تاریخ الکلاسیکو تغییر میکند / 25 اکتبر الکلاسیکو برگزار میشود !
به گزارش ال پارتیدو د لاس 12 رئیس لیگ برتر فوتبال اسپانیا ( LFP ) گفته است تقریبا مطمئن است که الکلاسیکو , شنبه 25 اکتبر یا 3 آبان برگزار خواهد شد . پیش از این قرار بود این بازی در تاریخ 4 آبان یا 26 اکتبر برگزار شود . خاویر تاباس البته افزوده است که هنوز این تاریخ قطعی نیست . این بازی از هفته ی نهم لالیگا در ورزشگاه برنابئو برگزار میشود .

rcfh_58355_1409903752.jpg

+++++++++++++++++++
اینا چه گورخیدن از سوارز چون میخوان کمتر گل بخورن:general711:
نه چیزی نیست اینا نشانگر فدارسیون اسپانیا با بارسا هست (این جمله هارو بیش از میلیون ها بار شنیدیم):general304:

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
ما که متکی به سوارز نیستیم...همونطور که سال های پیش تونستیم ببریم اینبار هم میبریم

این همه زور زدن واسه یه مسابقه!؟برای بازی برگشت چه برنامه ای دارن!؟

نکنه از هفته قبل ال کلاسیکو به بازیکنای حریف پول میدن بازیکنای خط حملمونو مصدوم کنن
:general711:

Last edited:
بالا