• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
واقعا داشت. بیست تا واسه سنش زیاد بود ولی وقتی قرار بود پول دور ریخته بشه باز بهتر که گرون بخرن ولی خوب بخرن ولو برای دو سه سال.
این آمار رو مرهون تمرین های خوب تیم هستیم که انریکه شلاقی ازشون کار میکشه.
شوت زدن تیم هم بهتر بشه خیلی خوب تر خواهیم شد.
لیو هم که باز هم کار خودش رو کرد. عاشق این استمرارشم. کریس هم خیلی خوبه ولی مسی یه چیز دیگه ست.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
میشد حدس زد این بشر یه چیزی داره که اینقدر پا پیچش شدند. خداییش سبک، سرعت و توانایی آلوس و متیو اصلا نشانی از 30 ساله بودن نداره، البته بنده و جنابعالی هم نداریم :general107: :D
540 دقیقه بدون گل خورده. رکورد خوبیه واسه بارسا، البته اگر بازی با اپوئل رو هم حساب کنید که میشه 630 دقیقه بدون گل خورده در این فصل. پارسال دفاعمون مثل پنیر سوئیسی که حیفست :D، پنیر پالود بود.
این فصل بهتریم اما بازم میتونیم به مشکلات بازی با مالاگا برخورد کنیم. ژاوی امشب عالی بود، کاش گوندوگان مصدوم نمیشد و اضافه وزن پیدا نمیکرد، البته ویلشر هم هست :general504:. یه جانشین خوب واسش نیاز داریم

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
متأسفانه از این تیپ بازی ها زیاد نمی شه نتیجه گیری کرد. شاید اگه دقیقه 6 موقعیت گرانادا گل می شد، سرنوشت بازی تغییر می کرد. قبلاً هم گفتم به نظرم هنوز دفاع اونطور که باید و شاید تحت فشار قرار نگرفته تا بشه به نتیجه ی محکمی رسید. آخرای بازی چیزی نمونده بود بارترا با یک حرکت احمقانه یه پنالتی تقدیم کنه به حریف. مسی سه تا پاس گل دیگه داد، دوباره می گم ای کاش کسری از این پاس های دقیقش رو به خودش می دادن! رونالدو، برای مثال، که الان بیشترین گل رو زده اگه اشتباه نکنم حتی یک پاس گل هم نداده. در ضمن مسی چهارصدمین گلش رو هم زد البته نمی دونم چقدر این آمارها با ارزشن.
باهات موافقم و با این قسمت صحبتت خیلی حال کردم " چیزی نمونده بود بارترا با یک حرکت احمقانه یه پنالتی تقدیم کنه به حریف " :D

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
متأسفانه از این تیپ بازی ها زیاد نمی شه نتیجه گیری کرد. شاید اگه دقیقه 6 موقعیت گرانادا گل می شد، سرنوشت بازی تغییر می کرد. قبلاً هم گفتم به نظرم هنوز دفاع اونطور که باید و شاید تحت فشار قرار نگرفته تا بشه نتیجه گیری محکمی کرد. آخرای بازی چیزی نمونده بود بارترا با یک حرکت احمقانه یه پنالتی تقدیم کنه به حریف. مسی سه تا پاس گل دیگه داد، دوباره می گم ای کاش کسری از این پاس های دقیقش رو به خودش می دادن! رونالدو، برای مثال، که الان بیشترین گل رو زده اگه اشتباه نکنم حتی یک پاس گل هم نداده. مسی چهارصدمین گلش رو هم زد البته نمی دونم چقدر این آمارها با ارزشن.
خلاصه بی ارزش هم نیست آمار. تیم شش تا بازی که دو سه تاش واقعا سخت بود هیچ گلی نخورده و مهم تر اینکه موقعیت گل جدی ای هم نمیده به حریف. ریال هم امروز نخورد ولی صد بار از خطشون رد شدن.
سوارز واقعا تو بازیهایی مثل بازیهای قبل ارزشش رو نشون خواهد داد.
انریکه دو ترکه درکونی هم باید به نیمار بزنه. خیلی داره خوب تر میشه ولی این قرتی بازیاش رو باید بیاره در خدمت تیم. مثل مسی آقا بازی نمیکنه.
کریس امشب اومد یه صحنه ادای رونالدینیو رو در بیاره بسی بساط خنده شد

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
میشد حدس زد این بشر یه چیزی داره که اینقدر پا پیچش شدند. خداییش سبک، سرعت و توانایی آلوس و متیو اصلا نشانی از 30 ساله بودن نداره، البته بنده و جنابعالی هم نداریم :general107: :D
540 دقیقه بدون گل خورده. رکورد خوبیه واسه بارسا، البته اگر بازی با اپوئل رو هم حساب کنید که میشه 630 دقیقه بدون گل خورده در این فصل. پارسال دفاعمون مثل پنیر سوئیسی که حیفست :D، پنیر پالود بود.
این فصل بهتریم اما بازم میتونیم به مشکلات بازی با مالاگا برخورد کنیم. ژاوی امشب عالی بود، کاش گوندوگان مصدوم نمیشد و اضافه وزن پیدا نمیکرد، البته ویلشر هم هست :general504:. یه جانشین خوب واسش نیاز داریم
تنها بازیکنی که شاید بتونه بخشی از میراث ژاوی برامون زنده نگه داره ویلشره. باهوش و سرزنده و **** و چند وجهی

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
تنها بازیکنی که شاید بتونه بخشی از میراث ژاوی برامون زنده نگه داره ویلشره. باهوش و سرزنده و **** و چند وجهی

ویلشر بازیکن خوبیه ولی کلا حرکت با توپش زیاده و بعضی مواقع توپای حساسی رو لو می ده که آرسنال چند بار از این مدل اشتباها رو ضدحمله گل خورده

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
.
کریس امشب اومد یه صحنه ادای رونالدینیو رو در بیاره بسی بساط خنده شد

[emoji3] [emoji6] خیلی خوب اومدی اینو!! واقعا سر اون صحنه داشتیم ریسه میرفتیم

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
خلاصه بی ارزش هم نیست آمار.

مطمئناً - الان که بیشتر بهش فکر می کنم، توی 27 سالگی این تعداد گل (حتی اگه بخشی از اون در برابر تیم های نخودی لالیگا زده شده باشه) حیرت آوره!

انریکه دو ترکه درکونی هم باید به نیمار بزنه. خیلی داره خوب تر میشه ولی این قرتی بازیاش رو باید بیاره در خدمت تیم. مثل مسی آقا بازی نمیکنه.

کاملاً باهاتون موافقم. دیگه وقتشه که نیمار کمی پخته تر بشه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام بر دوستان بارسایی گل
تبریک به خاطر این چند بازی بدون گل خورده .ایول داره
و تبریک دومی هم برد امروز
بازی خیلی خوبی بود دمشون گرم خیلی خوب بازی کردن
فقط این داگلاس تو بازی قبلی دیگه خیلی داغون بود انصافا" فکر نکنم اصلا" فازش دفاع باشه و فقط روبه جلو هست و درضمن تو اون بازی تو هجوم هم چیز خاصی ندیدیم ازش .شاید استرس باشه!!!
مارک هم تو لالیگا تو دروازه ن ایستاده .حیف
باید دید 3شنبه تو چارچوب هست .
تیم خوب بازی میکنه فقط تو بازی مقابل مالاگا زیاد خوب نبود

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
راکيتيچ:مهم پيروزي بارسا بود نه گلزني من
ستاره کروات بارسا معتقد است که اين تيم در مسير خوبي قرار دارد هرچند که هنوز راه درازي تا پايان مسابقات باقيست.
00992604.jpg

تیم فوتبال بارسلونا موفق شد تا در ششمین بازی خود در لالیگا با نتیجه پرگل 6-0 تیم گرانادا را شکست دهد. ایوان راکیتیچ کروات بار دیگر برای بارسا گلزنی کرد و نقش مهمی در این پیروزی پر گل داشت.

او در پایان این دیدار گفت:" از پیروزی بارسا خوشحالم. گل من اهمیت زیادی در برابر این پیروزی ندارد.بازی در ابتدا کمی پیچیده شد اما با تلاشمان جریان مسابقه را عوض کردیم. از شروع خودم در بارسلونا بسیار خوشحالم اما هنوز راه زیادی در پیش داریم. از هم تیمی هایم سپاسگزارم که در طول این مدت به من کمک کردند تا خیلی زود با شرایط تیم خودم را وفق دهم. باید به همین روند ادامه دهم."

وی ادامه داد:" همیشه سعی من در این است که به تیم کمک کنم. بازی با مالاگا بازی دشواری بود. آنها به خوبی دفاع می کردند. گرانادا هم دفاع می کرد اما در این بازی صبرمان بیشتر بود و ریتم بهتری داشتیم.گل نخوردن نتیجه تلاش بسیار ماست.باید بگویم که در مسیر خوبی قرار داریم."

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

چهارصدمين گل دوران حرفه اي ليونل مسي
ليونل مسي با دو گلي که امشب به گرانادا زد به آمار چهارصد گل زده در تمام دوران حرفه اي اش دست يافت.
00992602.jpg

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی با دو گلی که امشب وارد دروازه گرانادا کرد، تعداد گل های دوران حرفه ای خود را به عدد 400 رساند. بارسلونا با 6 گل گرامادا را در هم کوبید که دو گل این بازی توسط مسی به ثمر رسد.مسی این تعداد گل را در 524 بازی به ثمر رسانده است.

البته رونالدو زودتر از مسی در این سال به آمار 400 گل دست یافته بود اما تفاوت در اینجاست که کریستیانو 129 بازی بیشتر از مسی انجام داده است.

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
پيام مسي به هواداران و هم تيمي هايش

ليونل مسي به مناسبت زدن چهارصدمين گل دوران حرفه اش،در حساب اجتماعي خود نسبت به اين اتفاق واکنش نشان داد.
00992612.jpg

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی با دو گلی که در مقابل گرانادا به ثمر رساند، تعداد گل های خود به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای را به عدد 400 رساند.

بلافاصله پس از پایان این بازی، مسی در حساب اجتماعی خود خطاب به هواداران و هم تیمی هایش چنین نوشت : " هرگز فکر نمی کردم که در دوران فوتبالم به چنین موفقیتی دست پیدا کنم.باید از همه هم تیمی هایم در بارسلونا و تیم ملی آرژانتین تشکر کنم که کمک کردند تا بتوانم 400 گل به ثمر برسانم. به تلاش خودم همچنان ادامه خواهم داد تا بر تعداد گل هایم اضافه کنم"

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مسی این فصل رو عالی شروع کرده. امیدوارم در انتهای فصل هم بتونیم از آمار عالی تیم در حمله و دفاع حرف بزنیم و جام های فتح شده.
دست کم در زمینه جام های داخلی زمینه مساعده

Last edited by a moderator:

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
فکر کنم آخر فصل پاس گلهای مسی بیشتر از تعداد گلهاش باشه:Dشاید هم نیمار بیشترین گل تیم رو تو این فصل بزنه

متئو هم بگیر نگیر داره ولی بازی دیشبش عالی بود

این چندمین کلین شیت بود!؟از دستم در رفته!:cool:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
نيمار: من و مسي به درک متقابل خوبي رسيده ايم
نيمار معتقد است که هر چه زمان مي گذرد، ارتباط بين او و مسي درون زمين فوتبال بهتر و بهتر مي شود.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2 بازيکن بارسا از ليست مسافران پاريس خط خوردند

بارسلونا در هفته دوم چمپيونزليگ،روز سه شنبه در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف پاريس سنت ژرمن خواهد رفت.

در این لیست، نام سه بازیکنی که در مقابل گرانادا جزو بازیکنان دعوت شده نبودند، به چشم می خورد. پیکه،آلبا و داگلاس پریرا بازیکنانی هستند که همراه بارسلونا به پاریس سفر خواهند کرد و در عوض، توماس فرمالن و مونتویا از لیست مسافران پاریس خط خوردند. هر دو بازیکن یاد شده مصدوم هستند

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
انريکه:اگر رونالدو جردن است،مسي چمبرلين است:general106:

لوئيس انريکه،سرمربي بارسلونا پس از اينکه سرمربي الچه رونالدو را مثل مايکل جردن دانست، مسي را با ويلت چمبرلين، اسطوره بسکتبال مقايسه کرد.

به گزارش ورزش سه، مهاجم آرژانتینی روی 5 گل از 6 گل بارسا به گرانادا تاثیر گذار بود و موفق شد چهارصدمین گل فوتبالش را هم به ثمر برساند و دو موقعیت گل هم برای هم تیمی هایش ایجاد کند و انریکه، به تمجید از ستاره ی تیمش پرداخت.

او گفت: " اگر کریستیانو رونالدو مثل مایکل جردن است، پس مسی مثل ویلت چمبرلین است که 100 امتیاز در یک بازی کسب کرد. تصمیم گرفتم تا مسی را تعویض کنم تا کمی استراحت کند ولی تماشای بازی اش بسیار لذت بخش است. ترجیح می‌دادم 90 دقیقه بازی کند. او بسیار باهوش است و پاس گل‌های فوق‌العاده ای می‌دهد. مثل جادوگر‌ها با توپ حرکت می‌کند. گل چهارصدم؟ بیشتر ماها حتی در دوران مدرسه هم نزدیک به چنین ارقامی نشدیم."

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
2-1عقبیم
خوبیش اینه که مسی گل زد
بدیش اینه که 2تا گل خوردیم
رکود گل نخوردن خودمونو خراب کردیم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
2 گل از روی اشتباهات مدافعین خودمون شکل گرفت، اولی از ضربه ایستگاهی بیخودی که بر اثر اشتباهات آلوس شکل گرفت و دومی دفع توپ ناقص یوردی آلبا. مدافعان کناریمون خوب نبودن امشب
نبود ژاوی احساس میشه. وراتی یه ذره ای چقدر قشنگ میدون داری میکرد

بالا