• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
نیمه اول تموم شد 2-1 عقبیم اینطور که معلومه هنوز هم توی توپ های هوایی و دفاع مشکل داریم

البته پی اس جی تیمی نیست که بشه راحت جلوش دفاع کرد

تو ضد حمله حریف هم ضعیف نشون دادن

امیدوارم نیمه دوم نتیجه عوض بشه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
گل سوم رو هم از ضعف مدافعان کناریمون خوردیم، راحت میتونستیم گل بزنیم، اما خب مارکینیوس و لوییز ارزشهای خودشون نشون دادند، یکی گل زد و یکیشون جلوی گل 100درصد مارو گرفت.
شوت الحدادی هم خیلی خوب بود. تیم انریکه توی سخت ترین چالشش موفق نبود. ژاوی هم اثرش به وضوح دیده شد. نکته ی بد اینه که وقتی توپ داریم برنامه داریم اما وقتی توپ دستمون نیست کوچکترین برنامه ای وجود نداره و مثل کره جا میموندیم. این سبک بازی بارسا خوراک تیمی مثل چلسیه

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
حیف شد که باختیم بچه ها . می دونید از چی حرسم می گیره ؟ متو ایدی تو پاریس سن ژرمن مثل این سگای هار تربیت شده بود که باید آوار زلزله زده رو نجات می داد . از اون موتـتا کثیف و خائنم خیلی لجم گرفت که بعد از پایان بازی اینقدر خوشحال بود . توفاله باشگاه بارسلونا امشب کیف می کنه .
در مجموع فک می کنم خوب بازی کردن . فقط من دلیل اون سانترای بی هدف دنی آلوز رو که متاسفانه به کرات هم تکرار شد نفهمیدم . دلم از این می سوزه که جلو این تیم بی کیفیت یه نیمه کامل توپ و میدانداری کردیم و نتونستیم حداقل یه امتیاز بگیریم . ولی نگران نباشید تو نیوکمپ داریم براشون

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
خدایی ضعف داشتیم هیچ عذر و بهونه ای نیست!!دیگه الان همه تیما فهمین چطور جلو بارسا بازی کنن

دفاع مطلق و بعد ضد حمله!خب با این همه بازیکن تکنیکی پی اس جی معلومه با این روش میشه به نتیجه رسید

چند بار دیگه هم موقعیتشون گل نشد...ما هم خدایی بدشانس بودیم از اول ماجرا

اون شوت آخر ساندرو و مونیر یه آب سردی بود که ریخت سرمون

تراشتگن بدبخت هم نیومده فکر کنم بدنام شد...البته بجز گل دوم بقیه گلها تقصیر مدافع ها بود

به هر حال بازی تموم شد فقط امیدوارم انریکه فهمیده باشه چیکار کنه تو بازی برگشت

فکر کنم بازی برگشت سوارز هم میتونه بازی کنه

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
همونطور که انتظار می رفت یه بازی نسبتاً جدی تر ضعف دفاعی تیم رو به خوبی رو آورد. پِ اس ژِئی که توی لیگ یک نتایج جالبی نگرفته بود و می شد خیلی راحت تر باهاش بازی کرد با کمی فشار آوردن در دقایق ابتدایی باعث شد آلوس و ماسچرانو دست به شاهکار بزنند و یک گل راحت به حریف تقدیم کنن. حرکت ماسچرانو جلوی لوئیس واقعاً جای تأمل داره. خودمونیم این خط دفاع همون آبکش سال پیشه تنها با یک تغییر کوچیک. امروز هم خوش شانس بودیم که توپ ها اکثراً به کاوانی ختم می شد وگرنه الان نتیجه ی دیگری رخ داده بود. از همون روز اول می شد از انتخاب انریکه نگران شد. گل های بعدی هم دو دستی به حریف داده شد. در مورد باقی بازیکن ها، مسی فوق العاده بود. تراشتگن واقعاً مطمئن بود، بعد از سال های دوباره می شه از بابت دروازه بان آرامش خاطر داشت. نیمار بیش از حد قابل پیش بینی بازی می کرد و اینیستا باز در برخی از حرکت ها سکته ی تیم بود.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بازی دیشب از قضا بازی مثبتی بود.
نکته های مثبت
نیمار و مسی جدی جدی هماهنگ و روی فرم هستند
ژاوی کماکان میتونه کمک کنه و خواهد کرد.
تیم مثل پارسال منفعل نیست.
تر اشتگن علی رغم اشتباهش گلر بسیار مطمئنی میتونه بشه
نکات منفی
آقای انریکه مجددا خواهش میکنم از ماسکی بکشید بیرون
ترکیب ماسکی و متیو سم مهلکیه واسه دفاع.
متیو توپ زیاد لو میده و ماسکی هم که اصلا معلوم نیست چه غلطی میکنه.
آلبا هم که شوت در دفاع بوق در حمله
آلبا رو باید بفروشن
متیو رو برن چپ و از ترکیب پیکه و یکی دیگه واسه وسط استفاده کنند.
فرمان اگر مصدومیتش خوب بشه و دوباره مصدوم نشه مثلا گزینه خوبیه.
در کل این تیم به نظرم لیگ رو خواهد برد و در سی ال کار سختی خواهد داشت

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
پیش از فصل هم امیدمون فقط به لالیگا بود البته گوشه چشمی به UCL هم داشتیم و داریم.
انریکه قربانی یه تصمیم اشتباه شد، سطح مهاجمان پی اس جی و ترکیب تیمی اش از اون 6 تیم لالیگا خیلی بالاتر هستش و استفاده از زوج ماسکرانو و متیو کارایی و تجربه ی لازم واسه این چالش رو نداشت.
تراشتگن کار با پاش واقعا عالی به نظر میرسه، با دوپا خیلی مسلطه، یکی دوبار هم مثل یک لیبرو تونست توپ ها رو دور کنه. روی کرنر مقصر بود، البته کاسیاس هم استاد همین اشتباهات در ضربات کرنرِ اما نباید فراموش کرد اشتباه اصلی در گل دوم مدیون راکیتیچ بود، 10 سانت نپرید در صورتی که وراتی که پشت سرش بود یک وجب از راکیتیچ کوتاه تر هستش. راکیتیچ میبایست توپ رو دور میکرد ولی قصور کرد.
روی گل سوم هم اشتباه اول رو آلبا انجام داد، بعد آلوس و در نهایت از اون فاصله خیلی سخت بشه توپ در اورد.
به قول علیرضا تیم منفعل نیست اما مشخصا ژاوی جانشینی در بارسا نداره، حداقل الان. بازی 10 دقیقه دیگه ادامه پیدا میکرد بعید نبود حتی 2 گل بزنیم. کامل سوار بودیم. رامیرز، آلبا و مونیر فرصت لازم واسه گلزنی رو داشتند.
بارسا وقتی توپ رو نداره خیلی آسیب پذیره. این مطلب خیلی خطرناکه.

هنجره من توی این تاپیک پاره شد خداییش، یکی به ویلشر بیاندیشه. نهایتش از اینم یه تعهدنامه میگیرم پسر خوبی باشه :D. البته بازم عمراً ژاوی بشه. اون گوندوگان بدشانس مصدوم نمیشد نائب برحق ژاوی میبود.

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
اشتباه بزرگ انریکه تراشتگن بود...به نظرم تراشتگن هنوز نمیتونه روی استرسش تسلط داشته باشه دلیلش هم تجربه کمشه

با بازی دیشب کلا 2 بازی رسمی انجام داده!!منظورم این نیست که تراشتگن دروازبان بدیه

منظورم اینه که تراشتگن باید با بازی های ساده و کوچیک مثه گرانادا یا الچه شروع میکرد نه با لیگ قهرمانان و دومین بازیش با پی اس جی

حالا که یکم فکر کردم یادم اومد روی گل اول جای گیری تراشتگن اشتباه بود و گوشه دروازه راست رو گرفته بود و سمت چپ برای گلزنی کاملا باز بود

توی این بازی هم باید از براوو با تجربه استفاده میکرد و به مارک باید بیشتر توی بازی های لیگ فرصت داد تا اعتماد به نفسشو پیدا کنه

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
اومدم ببینم چیا در مورد تراستگن گفتید که خوشبختانه همتون منطقی هستید و مثه هواداری بی منطق بارسا همه تقصیرهارو گردنش نیانداختید
خلاصه نبینم کسی اینجا از تراستگن بد بگه!:general510:
ما اینجا هوای تنها بازیکن آلمانی بارسا و جانشین نویر تو تیم ملی رو شدید داریم
هرچند دیشب شبی خوبی نداشت گل دوم مقصر اصلی خودش بود هرچند مدافعانم بی تقصیر نبودن
گل سوم رو هم میتونست نخوره
اینم بدونید تازه 22سالشه و هنوز مونده تا پخته بشه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اومدم ببینم چیا در مورد تراستگن گفتید که خوشبختانه همتون منطقی هستید و مثه هواداری بی منطق بارسا همه تقصیرهارو گردنش نیانداختید
هرچند دیشب شبی خوبی نداشت گل دوم مقصر اصلی خودش بود هرچند مدافعانم بی تقصیر نبودن
بچه پر رو میای تو تاپیک ما میگی هوادارای بی منطق بارسا؟ :D

@_professor_
سیستم چرخشی دروازه بان یکی از Tُخمی ترین تصمیماتی که تا بحال دیدم، گیریم این آنچلوتی چنین شکری خورد، آخرش چی شد؟ لوپز رفت کاسیاس هم سولاخ سولاخ شد، ایکر مقدس شد ملعبه دست مادریدیستاها و شروع کردن به هو کردنش.
مدافعان باید با دروازه بان مچ بشن، همیشه گفتن، مخصوصا سرتنگ علیفر تاکید جد دارند که ترکیب خط دفاع نباید عوض بشه و دفاع خطی ضعفش از توپهای کناره :D
دروازه بان هم جزئی از ارنج خط دفاعِ که نباید تغییر کنه تا خط دفاع به پایداری و هماهنگی لازم برسه.
راستی داشت یادم میرفت، بعد از آلوس کسی که دیشپ من رو دق داد این بوسکتس بود، خاک برسر با این قد نمیتونه 15 سانت بپره، توی برگشتها هم خیلی کند بود.

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
گل سوم رو هم از ضعف مدافعان کناریمون خوردیم، راحت میتونستیم گل بزنیم، اما خب مارکینیوس و لوییز ارزشهای خودشون نشون دادند، یکی گل زد و یکیشون جلوی گل 100درصد مارو گرفت.
شوت الحدادی هم خیلی خوب بود. تیم انریکه توی سخت ترین چالشش موفق نبود. ژاوی هم اثرش به وضوح دیده شد. نکته ی بد اینه که وقتی توپ داریم برنامه داریم اما وقتی توپ دستمون نیست کوچکترین برنامه ای وجود نداره و مثل کره جا میموندیم. این سبک بازی بارسا خوراک تیمی مثل چلسیه
بله درسته . موقعیت جوردی آلبا خیلی حیف شد ، من احساسم اینه که بارسا بخاطر فرصت زیادی که تاپایان مرحله گروهی داره ، خیلی هم به خودش فشار نیاورد و گرنه پاریس خیلی جلو بارسلون ترس داره . قیافه ی مربی شون خبر از سر درون داشت ( داشت سکته می کرد )

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
نمرات بازیکن های بارسا رو یه خوشتیپ میذاره
میخام ببینم بین آلوز - تراشتگن - متیو -آلبا و بوسکتس کی نمره اش بیشتره:D

secreter

Registered User
لایک‌ها
683

تراشتگن خعلی تنهاست:(
رویس و هوملز رو بدید بچه از تنهایی در بیاد:general711:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
این تراشنگن خیلی گناه داره واقعا
تا اومد بازی کنه 3تا خورد
گل دومو راحت میونست بپره هوا توپو بگیره
ولی دیشب دفاع نرمال نبود و خوب کار نکردن
مثلا گل سوم که از کم کاری دفاع باد
ولی حیف شد باختیم

00992965.jpg

لئو مسي اندوهگين در فرودگاه بارسلونا

کاروان بارسا پس از شکست مقابل پاريس سنت ژرمن،صبح امروز وارد بارسلون شد.

کاروان کاتالان ها صبح امروز وارد فرودگاه ال پرات شهر بارسلون شد در حالیکه بازیکنان این تیم نمی توانستند ناراحتی خود از شکست دیشب را پنهان کنند.

این چهره غمگین مسی در فرودگاه بارسلون است. چهره بازیکنان دیگر نیز دست کمی از فوق ستاره آرژانتینی نداشت

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
آيا انريکه در بازي دادن به تراشتگن اشتباه کرد؟

بارسلونا پس از 7 بازي بالاخره گل خورد تا رکورد مثبت تيم لوئيز انريکه از بين برود.

پس از انجام هفت مسابقه رسمی و زدن 18 گل در مقابل صفر گل خورده، ساعتی پیش دژ مستحکم بارسا در پاریس سه بار فرو ریخت و بارسلونا نیز طعم دریافت گل را چشید.

دیوید لوئیز، وراتی و ماتوئیدی سه بار دروازه بارسلونا را فروریختند. هر سه گل روی ارسال ها به ثمر رسید و دفاع بارسا و دروازه بان امروز این تیم،نشان دادند که روی توپ های ارسالی از کناره ها دارای ضعف های آشکاری اند.

امروز کلودیرو براوو جای خود را درون دروازه به تراشتگن داده بود. نمایش این آلمانی راضی کننده نبود و در همین ساعات ابتدایی پس از بازی، انتقادات از او شروع شده است. تراشتگن در بازی قبلی بارسا مقابل آپوئل موفق شده بود تا دروازه بارسا را بسته نگاه دارد اما در تمام بازی های بارسا در لالیگا نیمکت نشین براوو بوده است. هم اکنون در وبسایت موندودپورتیوو از هواداران بارسا خواسته شده است تا در مورد دروازه بانی تراشتگن نظر بدهند.

اما یک نکنه جالب اینکه دو بازیکنی که در فصل نقل و انتقالات مورد توجه بارسا بودند ولی موفق به جذب آنها نشد هر دو از ستاره های بازی بودند. مارکینیوس و لوئیز در قلب دفاع پی اس جی، نمایش موفقی داشتند. لوئیز زننده گل اول بازی نیز بود.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

انريکه: من مقصر اول شکست بارسا هستم

لوئيس انريکه در نشست خبري پس از بازي با پي اس جي گفت که بارسلونا در قبرس و آمستردام هم کار راحتي نخواهد داشت و صعود کردن از اين گروه ساده نيست

بارسلونا در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، ساعتی پیش در مقابل میزبان خود پاریس سنت ژرمن با نتیجه 3-2 شکست خورد.

لوئیس انریکه سرمربی این تیم در نشست خبری پس از بازی گفت :" چه توضیحی برای این شکست دارم؟ واضح است. در مقابل حریفی هم سطح خودمان بازی داشتیم.آنها به خوبی ما را پرس کرده بودند. بازی آنطور که می خواستیم برای ما پیش نرفت. در انتهای مسابقه فرصت های مسلمی را از دست دادیم.

نمی خواهم بگویم که نتیجه بازی ناعادلانه بود اما اگر بازی مساوی می شد عادلانه تر بود.می دانم در چه تیمی مربیگری می کنم. گفته بودم که اولین بار که شکست بخوریم همه چیز را برای ما فاجعه آمیز خواهند کرد"

انریکه در ادامه افزود : "در حفظ توپ دچار اشتباهات فاحشی می شدیم.این فرصت را به حریف می دادیم تا از کناره ها نفوذ کند و از همین طریق هم ضربه خوردیم.می دانستیم که آنها از این طریق به گل می رسند اما نتوانستیم از این امر جلوگیری کنیم.از پی اس جی شناخت داشتم. آنها بدون ایبرا هم تیم خوبی هستند. آنها برای قهرمانی اروپا مهیا شده اند و از قدرتشان باخبر بودم. بازی خوب امروزشان مرا شگفت زده نکرد"

مربی بارسا در پایان عنوان داشت:"هیچکس نمی تواند بگوید که ما در گروه آسانی قرار داریم. مطمئنم که در قبرس و آمستردام هم کار راحتی نخواهیم داشت. صعود کردن آنقدرها که می گویند ساده نیست.

این شکست را نمی خواهم به گردن شخص خاصی بیندازم. همه با هم باختیم. مقصر اول من هستم. من به عنوان مربی این تیم، مسئول اول شکستم.بازیکنانم تلاششان را کردند. باید این شکست را تجزیه و تحلیل کرده و اشتباهاتمان را در بازی های بعدی برطرف کنیم

کاپيتان بارسلونا امشب بازي 143 خود در چمپيونزليگ را تجربه کرد و از اين لحاظ رکورددار شد

00992914.jpg

ژاوی هرناندز که در نیمه دوم بازی بارسلونا در مقابل پاریس سنت ژرمن فرصت حضور در میدان را یافت، به بازیکنی تبدیل شد که بیشترین تعداد بازی در چمپیونز لیگ را انجام داده است.

ژاوی در دقیقه 72 وارد زمین شد با این حال نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. کاپیتان بارسا صد و چهل و سومین حضورش در لیگ قهرمانان را در مقابل پاریس سنت ژرمن تجربه کرد و حالا در این زمینه رکورددار است.ژاوی 34 ساله سه بار در سال های 2006،2009 و 2011 این جام را فتح کرده است.

او از رکورد رائول گونزالس (142 بازی) و رایان گیگز (141 بازی) پیشی گرفت. با این حال ایکر کاسیاس با 141 بازی بسیار نزدیک به رکورد ژاوی است.کاسیاسی که فردا در مقابل لودوگورتس بازی 142 خود را برگزار خواهد کرد

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
آلوز مثل اینکه گفته فصل بعد میخواد بره انگلیس.
به گزارش "ورزش سه"، مدافع 31 ساله در طول تابستان به خروج از بارسلونا نزدیک بود و حالا تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است. مدافع برزیلی سال 2008 از سویا به بارسلونا پیوست و موفق شد 16 جام به همراه این تیم کسب کند و نقش مهمی در این موفقیت‌ها داشت.

او در مصاحبه با گلوبو برزیل گفت: " سال بعد به انگلیس خواهم رفت. می‌خواهم در خانه ی فوتبال بازی کنم. این آخرین فصل من در بارسلوناست."

منچستریونایتد و لیورپول، در طول تابستان تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن آلوس کردند ولی موفق به این کار نشدند.

آلوس 303 بازی برای بارسا انجام داد که 20 گل به ثمر رساند و 85 پاس گل به هم بازی هایش داد.
ژاوی هم در حاشیه یک سمینار تبلیغاتی گفته از نیمکت نشینی ناراحته :-(
به گزارش "ورزش سه"، ژاوی هرناندز این روزها در بارسلونا روزگار خوش ندارد و به نیمکت نشین راکیتیچ بدل شده است.

کاپیتان اول بارسلونا امروز در حاشیه یک مراسم تبلیغاتی به خبرنگاران گفت:" از نیمکت نشینی راضی نیستم و سعی دارم با تلاش و تمرین بیشتر، مربی را متقاعد کنم تا دقایق بیشتری به من میدان بدهد. ساده نیست اما در حال وفق دادن خودم با این شرایط هستم. به هر حال تیم تحت هر شرایطی بر بازیکن ارجحیت دارد."

ژاوی در مورد شکست بارسا از پی اس جی گفت :" بازی خوبی انجام ندادیم اما مستحق شکست هم نبودیم. چیز خاصی اتفاق نیفتاده و در تیم حس مثبتی به آینده وجود دارد. در مسیر خوبی قرار داریم. به بازی بعدی با رایو فکر می کنیم. رایو تیم خوبیست که علاقه دارد توپ را در اختیار داشته باشد. بازی ساده ای نخواهیم داشت "

Last edited:

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
بايرن و بارسلونا به دنبال بازيکن17ساله کروات
به گزارش "ورزش سه"، آنته کوریچ به عنوان یکی از بهترین استعدادهای فوتبال کرواسی در سال‌های اخیر مطرح شده است. او که الگویش را رونالدینیو می‌داند، تاکنون توجه بایرن مونیخ، چلسی، رم و بارسلونا را به خود جلب کرده است.
این مهاجم عضو تیم دیناموزاگرب از تکنیک، خلاقیت و کنترل توپ فوق‌العاده‌ای برخوردار است و سرعت بازی‌اش باعث می‌شود بازیکنان روبرویش همواره به دردسر بیافتند. تردیدی نیست که نام او را در آینده بیشتر خواهیم شنید.
او راست پا است ولی توانایی بازی با پای چپ را هم دارد. تحسین برانگیز است که بازیکنی با سن او اغلب تصمیمات درستی در زمین اتخاذ می‌کند که مدافعان حریف از پیش‌بینی آن عاجز می‌مانند. دریبل و پاس‌های عمقی او هم منحصر بفرد است. در کرواسی او را با بوبان کاپیتان این کشور در جام جهانی فرانسه مقایسه می‌کنند.
آنته در گفتگو با "گل" خود را لایق این مقایسه ندانست:"من فرسنگ‌ها با ایشان فاصله دارم. باید بسیار کار کنم و تمرین کنم و یاد بگیرم. آن وقت شاید در آینده یک روز بشود مرا با ایشان مقایسه کرد. البته الگوی من رونالدینیو است."
-----------------------------------------------------
بارسا که محرومه :-( احتمالا میره بایرن.

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
فردا دروازه بان بارسلونا تاريخساز مي شود؟

کلوديو براوو دروازه بان ثابت اين فصل بارسلونا در لاليگا، در آستانه ثبت يک رکورد تاريخي قرار دارد.
00993154.jpg

به گزارش "ورزش سه"، کلودیو براوو دروازه بان اهل شیلی بارسلونا، در آستانه ثبت یک رکورد تاریخی قرار دارد. چنانچه فردا این دروازه بان بتواند 21 دقیقه دروازه خود را در مقابل تیم رایووایکانو بسته نگاه دارد، رکورد کلین شیت در رقابت های لالیگا را از آن خود خواهد کرد.

پیش از او در فصل 77-78، دیگر دروازه بان بارسا به نام "آرتولا" ملقب به "په لو"، موفق شه بود تا در هفت بازی متوالی کلین شیت کند و در دقیقه 20 بازی هشتم بارسا نهایتا دروازه او باز شده بود.

حالا براوو امیدوار است تا با ثبت این رکورد در 37 سالگی، نام خود را در تاریخ بارسلونا و اسپانیا به ثبت برساند. آن هم در دورانی که رونالدو و مسی پی در پی در حال رکورد شکنی هستند.

++++++++++++++++++++++++++++++++++

بالا