• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

r.karimi

Registered User
لایک‌ها
69
سلام بر دوستان بارسایی عزیز
داشتم از اینجا رد میشدم گفتم یه سلام 69 امتیازی هم به شما بدم:D

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
انریکه تو بازی با لیون مسی و سوارز و نیمار رو کنار هم قرار نداد میخواست مارو جون به مرگ کنه تا ال کلاسیکو این 3 تا رو کنار هم ببینیم ذوق زده بشیم:D

خوشم اومد،ایده خوبی بود
:general711:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بوسکتس به علت مصدومیت بازی امشب بارسلونا برابر آژاکس را از دست داد

طرفداری- هافبک بارسلونا بازی امشب تیمش برابر آژاکس را از دست داد.
به گزارش الموندو، سرخیو بوسکتس به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه ران پا به خوبی نتوانست در تمرینات کار کند و لوئیز انریکه تصمیم گرفت تا به این بازیکن استراحت بدهد. بارسلونا شنبه هفته آینده باید به مصاف رئال مادرید برود و از همین رو انریکه ریسک بازی دادن به هافبکش را نپذیرفت.

در حال حاضر بوسکتس تمرینات گروهی را ترک کرده و امشب در دیدار برابر آژاکس برای بارسلونا به میدان نخواهد رفت.

لیست بازیکنان بارسلونا:

تراشتگن، براوو، مونتویا، پیکه، راکیتیچ، ژاوی، پدرو، اینیستا، مسی، نیمار، رافینیا، ماسکرانو، بارترا، آلبا، آلوز، ساندرو، سمپر و مونیر
++++++++++++++++++
ریبریو، رئیس سابق باشگاه سانتوس: پیشنهاد رئال مادرید به نیمار بیشتر بود، اما او تصمیم داشت به بارسلونا برود

طرفداری- آلوارو ریبریو، رئیس سابق باشگاه سانتوس اذعان می کند که سال گذشته باشگاه رئال مادرید برای خرید و انتقال نیمار مبلغ بیشتری را پیشنهاد داده است، اما خود این بازیکن مایل بوده تا به بارسلونا برود.
به گزارش گل، مهاجن برزیلی تابستان گذشته به بارسلونا منتقل شد و پس از حرف و حدیث های فراوان گفته شد قیمت این بازیکن 86 میلیون یورو بوده است.

ریبریو می گوید: "من در آن زمان تحت درمان بودم و اودیلیو رودریگز معاون رئیس باشگاه که بعدها به عنوان رئیس انتخاب شد، وظیفه ارتباط با رئال مادرید و بارسلونا را بر عهده داشت.

او به من اطلاع داد که پیشنهاد باشگاه رئال مادرید بیشتر بوده، اما تصمیم بازیکن برعکس است. در پایان، با تصمیم خود نیمار سرنوشت مشخص شد و او می خواست به بارسلونا برود."

ریبریو هم چنین اعلام کرد که صحبت هایش در ابتدای سال درباره اینکه «دوست دارد کله پدر نیمار را بکند!» فقط یک شوخی بوده و گفت:" من اصلا روحیه خشونت آمیزی ندارم، تا به حال یک پشه را هم نکشتم!"

خصومت ها بین پدر نیمار و سانتوس به این دلیل است که پدر نیمار 40 میلیون یورو از بارسا برای انتقال پسرش دریافت کرده است، این رقم را با با 17 میلیون یورویی که باشگاه برزیلی برای این انتقال دریافت کرده است مقایسه کنید.
+++++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
شهرهایی که مسی در آن ها گلزنی کرده است
b0ezpsqiuaancbx.jpg

لیونل مسی تاکنون موفق شده است در رقابت های لیگ قهرمانان 68 گل برای بارسلونا به ثمر برساند. در عکس زیر شهرهایی که مسی در آن ها موفق به گلزنی شده است مشخص شده است.
++++++++++++
پویول ، کرایف ، اورمارس و رونالد دی بوئر در مینی استادی
algunos-futbolistas-del-barca-coincidieron-palco-del-mini-estadi-1413908513337.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / عصر امروز از ساعت 17:30 به وقت ایران دو تیم آژاکس و بارسلونا در سری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رده سنی جوانان به مصاف یکدیگر رفتند . این دیدار میهمانان ویژه ای داشت . یوهان کرایف ، مارک اورماس ، رونالد دی بوئر بازیکنان سابق بارسا در مینی استادی شاهد بازی دو تیم بودند . همچنین ادوین ون در سار نیز روی سکو ها دیده میشد . پویول نیز به همراه زوبی زارتا از نزدیک شاهد بازی جوانان بارسلونا بودند . این دیدار با نتیجه 2-2 به پایان رسید .
+++++++++++++

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
نظرتون راجب بازی امشب چیه ؟

من که فکر میکنم امشب رو میبریم ولی سخت!!

یعنی حریف قراره باز هم با دفاع مطلق و ضد حمله کار کنه...

اگه از دقایق اول گل رو بزنیم تمرکز حریف بهم میخوره و کار برای زدن گل های بیشتر آسون میشه

باید ببریم تا برای بازی با رئال، بازیکنا با روحیه بالا بازی کنن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ترکیب بارسلونا و آژاکس اعلام شد
pic-2014-10-21-barcelona-ajax-03-v1413913119-jpg.jpg

اختصاصی بارسا نیوز / ترکیب یازده نفر اصلی بارسلونا برای دیدار با آژاکس در آخرین بازی از دور رفت رقابت های لیگ قهرمانان اعلام شد . بر این اساس :

دروازه بان : تراشتگن

مدافعان : آلوز ، پیکه ، بارترا ، آلبا

هافبک ها : ماسکرانو ، اینیستا ، راکیتیچ

مهاجم ها : نیمار ،پدرو و مسی

ذخیره ها : براوو ، ژاوی ، رافینیا ، سمپر ، مونتویا ، ساندرو و مونیر

2abw_ter-stegen-sigue-champions-1413913706798.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امشب سوارز رو بازی میده ؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب بازیرو بردیم .
بارسا تا قبل از اینکه گل رو بخوره خیلی مختصر مفید بازی میکرد .
مارک تراشتگن بد شانس هر موقه تو بازی هست دفاع باید سوتی بده . انصافا" فشار خیلی روشه .اخر بازی دوربین تا اخر حی تعقیبش کرد o_O
پیکه هم خیلی بد ضاهر شد .سر جدت تو بازی شنبه خوب بازی کن .برایه 1روز هم شده مجرد بمون و از شکیرا دور شو .لامصب پیکه رو چلونده:general507:
یا حضرت اندرس (لامپ مهتابی) خیلی عالی بود. پاس گلش خیلی خفن بود . اون یک تنه رفتن هم خیلی عالی بود:general707: حیف شد گل نشد
زوج مسی نئمار چیزی واسه گفتن نمیذاره:general601:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
قبول دارین این تراشنگن بدشانسه ؟
بابا هی میخواد کلین شیت داشته باشه ولی نمیشه
کلودیو براوو دمت گرم بازی ب رئال هم کلین شیت داشته باش:)

+++++++++++++++++++++++++++

بارسلونا ۳-۱ آژاکس

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
mundodeportivo.750.jpg

روزنامه موندو دیپورتیوو، چاپ کاتالونیا با تیتر "در راه ال کلاسیکو با 30 هزارمین شماره"
به دیدار رئال و بارسا و انتشار سی هزارمین شماره این روزنامه اشاره کرده است.

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
اينيستا(1):بازي نکردن بيل براي ما مهم نيست

تنها دو روز ديگر به حساس ترين و جذاب ترين رقابت باشگاهي دنيا وقت باقيست. روز شنبه در ورزشگاه برنابئو دو تيم رئال مادريد و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت.ديداري که بارسا چشم به هنرنمايي اينيستا در آن دارد.
00994447.jpg

به گزارش "ورزش سه"، به همین منظور در پایان تمرین صبح بارسلونا، آندرس اینیستا در نشستی خبری حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد :

ال کلاسیکو

بازی کردن در زمین رئال هرگز آسان نیست. مشکل بتوان گفت که در این بازی چه اتفاقی می افتد. جزئیات تعیین کننده نتجیه نهایی خواهد بود. در هر لحظه ممکن است که یک تیم پیش بیفتد.باید از نقاط قوتمان به خوبی استفاده کنیم. می خواهیم یک بازی خوب را مقابل رئال انجام داده و برنده میدان شویم.

استراتژی بارسا

این یک نبرد فوتبالی است. برای پیروزی بر رئال باید از هر لحاظ از این تیم برتر باشیم.اگر بیل در این بازی حضور نداشته باشد، شیوه بازی آنها تا حدی تغییر خواهد کرد اما روی شیوه بازی ما تاثیری نمی گذارد و برایمان مهم نیست.رئال سعی می کند تا کنترل توپ را در اختیار داشته باشد و در اندیشه استفاده از ضد حملات است.ما هم در جستجوی گرفتن مالکیت توپ هستیم چرا که اینگونه از بروز خطرات زیاد جلوگیری می کنیم.

سوارز

از روز اولی که به تمرینات اضافه شد شرایط بهتری دارد. با این حال برای هر فوتبالیستی دوری از میادین به مدت طولانی آزاردهنده است.

گلایه رونالدو از زمان برگزاری ال کلاسیکو

باید به تقویم مسابقات احترام گذاشت و این مساله را پذیرفت.ممکن است نتیجه به نفع هر تیمی رقم بخورد.

برتری بر رئال و ایجاد فاصله هفت امتیازی

باید با ذهنیت پیروزی به برنابئو برویم اما نباید به این مساله فکر کنیم که از آنها برتریم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. بخواهیم به این مساله فکر کنیم دچار اشتباه شده ایم.

لوئیس انریکه

از تمرین کردن زیر نظر انریکه و بودن در کنار هم تیمی هایم لذت می برم. فقط می خواهم به روند رو به رشدم ادامه داده و به بهترین فرمم برسم.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
وبسايت بارسا خبر داد:سوارز در انتظار رئال(عکس)

تنها يک روز ديگر به پايان محروميت 4 ماهه لوئيس سوارز از حضور در ميادين رسمي فوتبال باقي مانده است و او خود را براي رويارويي با رئال آماده مي کند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که روزهای اخیر، برخی منابع مادریدی از غیرقانونی بودن حضور سوارز در ال کلاسیکو خبر داده و به گفته های چند وکیل نیز استناد کرده بودند، امروز وبسایت باشگاه بارسلونا با انتشار عکس نوشته و ویدئویی، از آمادگی لوئیس سوارز برای ال کلاسیکو خبر داد.

در زیر این عکس می خوانیم:" لوئیس سوارز برای اولین بازی رسمی خود با پیراهن بارسلونا در ال کلاسیکو آماده است."

00994446.jpg

لازم به ذکر است که به ادعای برخی منابع، محرومیت سوارز روز 25 اکتبر به پایان می رسد و بر این اساس او قادر به حضور در ال کلاسیکو نخواهد بود. در حالیکه باشگاه بارسلونا با استناد به گفته های سخنگوی دادگاه حکمیت ورزشی، صراحتا تاکید کرده است که محرومیت سوارز روز 24 اکتبر تمام شده و او می تواند مقابل رئال مادرید به میدان برود.

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
امیدوار بودم ورمالن تا این موقع از فصل به تیم اضافه شده باشه، اما متأسفانه همچنان خبری نیست. دفاع تیم هنوز مثل پارسال آسیب پذیره. در مورد بازی با رئال، فقط امیدوارم تیم پنالتی نده!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
انریکه: سوارز فردا بازی می کند
luis-enrique-jpg.jpg

لوئیز انریکه، مربی بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل رئال مادرید شرکت کرد.

انریکه در مورد ایده هایش برای بازی مقابل ئرال گفت :" باید تفکر فوتبالی خود را حفظ کنیم. موظف هستیم که ویژگی ها و نقاط ضعف حریف را پیدا کنیم و در پی پیروزی باشیم. فکر نمی کنم که فاصله چهار امتیازی هیچ تغییری در صورت مسئله ایجاد کند.مسلما این اختلاف برای ما یک برتری است و نشان می دهد که تا به این جا منسجم ظاهر شدیم. ترجیح می دهم که به شرایط خودمان فکر کنم تا بقیه تیمها."

مربی بارسا با اعلام حضور سوارز در بازی فردا گفت:" مسلما دقایقی بازی خواهد کرد.دقایق بازیش بستگی به شرایط خواهد داشت. برای خودش و باشگاه خیلی مهم است که دقایقی بازی کند. احتمال تحریک شدن توسط بازیکنان حریف مثل په په ؟ مسلما داور در این باره نظر خواهد داد."

انریکه در مورد غیبت بیل در ترکیب رئال گفت :" آنچلوتی بر اساس نظر خودش ترکیب تیمش را خواهد چید. مسلما شرایط و نظرات هر مربی تغییر درد و هر کدام بر اساس نیازهایمان تصمیماتی خواهیم گرفت. "

مربی بارسا در مورد خاطراتش در برنابئو و احتمال هو شدن توسط این تیم به خاطر دوران بازیگریش گفت:" ترجیح می دهم در پاسخ به این سوال بگویم که نمی دانم.دوست دارم محبت هواداران را حس کنم. در زمان حضورم در سلتا برخوردشان با من صمیمی بود. حالا باید دید که چه می شود."

وی در مورد انتقادات رئالی ها از برنامه ریزی برای ال کلاسیکو و استراحت کمتر این تیم اظهار داشت:" به نظرم حق دارند. من هم ترجیح می دادم که بازی دیرتر برگزار شود اما به نظر می رسد در این زمینه حق پخش تلویزیونی اولویت دارد و برخی چیزها را نمی توان کنترل کرد. دوست داشتم برنامه منسجم تر و بهتر می شد.فکر نمی کنم رئالی ها تلاشی برای داغ کردن جو بازی داشته باشند. ال کلاسیکوها به خودی خود داغ هستند چرا که این زیباترین نمایش ممکن است."

انریکه در مورد نگرانی هایش از حفظ توپ مقابل رئال گفت :" هر مسئله فوتبالی دغدغه من خواهد بود. چه حفظ توپ، چه تحولات، چه سختکوشی دفاعی. همه چیز مرا نگران می کند. مسلما خاطراتم از سلتا در مقابل رئال تاثیرگذار خواهد بود. وقتی با تیمی کوچک به زمین یک تیم بزرگ می روی باید به بهترین شکل از فرصت هایت استفاده کنی. همیشه چیزهایی یاد گرفته ام اما فکر نمی کنم که بازی فردا یک بازی متفاوت باشد. با تمام قوا به میدان می رویم و می خواهیم که صاحب توپ شویم. در چنین بازیهایی ممکن است که احساسات تاثیر منفی بگذارند. بازیهای متفاوتی هستند و باید شرایط را بررس یکنیم."

وی در مورد حرفهای آنچلوتی پیرامون امتناع مسی از تعویض در مقابل ایبار بیان کرد :" به آنچلوتی به عنوان یک مربی و یک انسان احترام زیادی می گذارم. هر کسی حق دارد که شوخی کند و مشکلی نیست. من کار خودم را می کنم و فقط عملکرد تیم خودم برایم مهم است. تا کنون سه سوال در این باره از من پرسیدید که جوابم مشخص بود. باز هم تاکید می کنم که ناراحت نشدم. با آنچلوتی مشکلی ندارم و رابطه مان خوب است."

انریکه در مورد این که آیا در آینده مربی رئال می شود یا خیر گفت :" نکته خوبی خواهد بود. همه چیز برای من آسان است. همه آن چیزی که باید بدانم را می دانم. بازیها و تجربه های زیادی که در دوران بازیگری در رئال داشتم را به خاطر دارم.

مربی بارسا در مورد اولین ال کلاسیکوی بازیکنانی مثل سوارز و ماتیو اظهار داشت:" مسلما هیچ تغییری در تعهد این بازیکنان ایجاد نخواهد شد. این بازیکنان سطح بی نظیری دارند و می دانند که چه کار می کنند."

وی در مورد عملکرد براوو درون دروازه بارسا گفت :" او مثل همیشه است و باید سطح و جدیت خود را حفظ کند. همه می دانیم که کسب سه امتیاز در برنابئو مهم است."
+++++++++++++++
بوسکتس هم به ال کلاسيکو رسيد
466365083-0-standard-730-0.jpg

ارسلونا ساعتي پيش، آخرين تمرين خود پيش از عزيمت به شهر مادريد را در کمپ تيتو ويلانووا برگزار کرد.
به گزارش "ورزش سه"، یکی از نگرانی های انریکه در چند روز اخیر، مشکل مصدومیت بوسکتس بود. مشکلی که باعث شده بود این بازیکن دیدار مقابل ایبار و آژاکس را از دست بدهد. با این حال، سرخیو در آخرین تمرین بارسا حضور یافت و بدون هیچ مشکلی، همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. پیش بینی می شود که او فردا در خط میانی بارسلونا بصورت ثابت بازی کند.

دو غایب مسلم بارسا فرمالن و داگلاس هستند. ضمن اینکه آدریانو امروز نیز در تمرینات گروهی حاضر بود. از تیم دوم بارسا نیز تنها مونیز و ساندرو شانس حضور روی نیمکت بارسا برای ال کلاسیکو را خواهند داشت.

در ساعات اولیه بامداد فردا، لیست 18 بازیکن بارسا برای این دیدار از سوی انریکه اعلام خواهد شد و سپس کاروان این تیم به فرودگاه ال پرات بارسلون می روند تا از آنجا راهی مادرید شوند.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
من فکر میکنم رو بازی هوایی رئال مشکل خواهیم داشت ،
ناهماهنگی و ضعف مدافعان هم که جای خود ، اما در مقابل قدرت تهاجمی تیم میتونه فشار رو از روی دفاع برداره ...

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
پيش بازي رئال مادريد-بارسلونا

دو تيم رئال مادريد و بارسلونا، امروز در هفته ي نهم لاليگاي اسپانيا، در ورزشگاه برنابئو شهر مادريد به مصاف يکديگر خواهند رفت.
00994454.jpg

بارسلونا
2017.png

بارسا روند بسیار خوبی در لالیگای امسال داشته است. از 8 بازی، آنها موفق به کسب پیروزی در 7 بازی شده اند و هنوز گلی دریافت نکرده‌اند. تنها شکست فصل آنها به رقابت‌های اروپایی و دیدار حساس مقابل پاری سن ژرمن باز می‌گردد. شاید مهم ترین خبر ممکن برای بارسلونایی ها، بازگشت لوئیس سوارز به میادین است. مهاجم اروگوئه ای در جام جهانی با گاز گرفتن جورجیو کیه‌لینی، با 4 ماه محرومیت روبرو شد که این بازی، اولین حضور او پس از دیدار اروگوئه-ایتالیا در بازی های رسمی خواهد بود. همچنین فوق ستاره بارسا، لیونل مسی نیز در آستانه شکستن رکورد زارا با 251 گل است و او هم انگیزه های خاصی برای این بازی دارد.پیروزی در این دیدار می‌تواند بارسا را قاطعانه در صدر جدول قرار دهد و فاصله امتیازی اش با مادرید را به 7 امتیاز برساند.

00993972.jpg

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
بازی سختی میشه این بازی برامون
ولی یه چیزی میکه میبریم! امیدوارم همینطور باشه
سوارز رو از اول داشته باشیم میتونه روحیه دوچندانی بهش بده ؛ مطمئنن جای پدرو رو میگیره

بالا