برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران رئال مادرید

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دورود
اول از همه از مصدومیت صلاح خیلی خیلی ناراخت شدم.تقریبا اشکم در اومد.شاید اگه رئال قهرمان نمی شد اینقدر ناراحت نمی شدم.خیلی مظاومانه بود
تا قبل مصدومیتش هم بیشتر به لحاظ روحی تاثیر داشت.وقتی رفت کل تیمشون از هم پاشید

تبریک برد خوبی بود.با این قهرمانی باز هم دست نیافتنی تر شدیم!! :D
نبود دنی اون سمتو تقریبا از کار انداخت.هر چند تو دفاع خیلی خوب بود حتی داشت گل هم میزد ولی سرعت دنی رو نداره.واقعا دوست داشتنیه.مثل آچار فرانسه هر کاری بهش بگن میکنه
زیدان از ترس ضد حمله های وحشتناک لیور نیمه اول رو برای دفاع اومده بود.نیمه دوم میخواست کار رو تموم کنه (رم براش درس عبرت شده بود که نباید بی محابا حمله کرد)
هیچ تیمی نمیتونه 90 دقیقه پرس وحشتناک بکنه مطمئن باشید صلاح مصدوم نمی شد و گل می زدن 70 به بعد می بریدن.دقایقی که بیل و آسنسیو میان تو بازی !!
لیور به جز 5-4 تا بازیکنش بقیشون تو سطخ فینال چمپبونز لیگ نبودن.اون صحنه که دفاعشون سوتی داد ایسکو زد به تیرک اکه گل می شد الان همه سرش خراب می شدن
میگن رئال نیمکت خوبی داره ولی نمی گن زیدانه که به اینا بازی داده.همین پارسال بعد باخت برگشت به بارسا تو لالیگا که اختلاف به حداقل رسید چند بازی به تیم دوم بازی داد.هر مربی این ریسک رو نمی کنه.بهشون بازی داده حالا داره نتیجشو می گیره
همین بس که برای واسکز و آسنیسیو 5 میلیون هزینه شده :D:D

در آخر بازم دسیما ترسرو رو به همه مادریستا های واقعی تبریک می گم.امیدوارم سال بعد با پوشش نقاط ضعفمون لالیگا رو هم بگیریم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
01305328.jpg

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
رفتن زیدان مساوی است با خرید بازیکنای گران قیمت . با این وضعیت احتمال انتقال نیمار بسیار زیاده . . . ، احتمال زیاد تو جلسه امروز سر خرید ها به مشکل خورد با پرز.
بودن زیدان یه سری مزایا و معایبی داشت .از شخصیت و اخلاق عالیش که به هیچ عنوان نمیشه گذشت . حسناش که بر اساس جام هایی که گرفته مشخصه ولی بزرگترین عیبش اصرار بازی دادن به بازیکنانی بود که اصلا در حد رئال نبودند.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
رونالدو هم رفت یوونتوس
قطعا کریم بنزما جاش رو می تونه پر کنه !!!
متاسفانه باشگاه شده جای عقده گشایی پرز احمق که می خواد آرزوی دوران بچگیش که خرید نیمار هست رو بهش برسه
نیماری که حتی در حد سوآرز و هری کین هم نیست چه برسه در حد بزرگانی مثل رونالدو و مسی
فقط بلده ادای بازیکن های بزرگ رو در بیاره ...بازیکنی که برای یک گل ملی تو جام جهانی گریه میکنه نمیتونه جایگزین بزرگترین گلزن تاریخ جهان بشه !!!

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
واقعا من موندم پرز چرا این برخورد بد با رونالدو کردش ، حتی خود مسی رو هم بیارن نمیتونه جای رونالدو براشون پر کنه واقعا متاسفم برای این پیر مرد .

حق کاملا با رونالدو هستش و جایی که بهش احترام نمیزارن و حتی تماشاگراش هو میکننش و قدر گل های مهمشو نمیدونن و بی وجدان هستن همون بره بهتر هستش .

ولی اینو مطمینم ریال به مشکل میخوره پارسال که فقط با گلای رونالدو قهرمان چمپیون شدیم لیگ دیدین چه بلایی سرمون اومد حالا ریال تصور کنین بدون رونالدو کمربنداتونو ببیندین برای چندین سال مشکل در ریال مادرید پیش روست .

این نیمار هم مثل هه برزیلی های دیگه نهایت 2 یا 3 سالی تو بورس مثل روبینیو - آدریانو - رونالدینیو و خیلی بزرگان دیگه زود از فوتبال میره کنار ، حالا طرف حاشیم داره زیاد ده بدتر .

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
رونالدو هم رفت یوونتوس
قطعا کریم بنزما جاش رو می تونه پر کنه !!!
متاسفانه باشگاه شده جای عقده گشایی پرز احمق که می خواد آرزوی دوران بچگیش که خرید نیمار هست رو بهش برسه
نیماری که حتی در حد سوآرز و هری کین هم نیست چه برسه در حد بزرگانی مثل رونالدو و مسی
فقط بلده ادای بازیکن های بزرگ رو در بیاره ...بازیکنی که برای یک گل ملی تو جام جهانی گریه میکنه نمیتونه جایگزین بزرگترین گلزن تاریخ جهان بشه !!!
کاش دروغ باشه و نره سری A ایتالیا چون واقعا سطحش جزو لیگای ضعیف محسوب میشه گذشت زمان دل پیرو - کاکا و شفچنکو و ندود یا کامرانسی تو ایتالیا بازی میکردن. امیدوارم باز برگرده منچستر یا تیمای دیگه تراز اول انگلیس که سطح انگلیس واقعا 2 سه سرو گردن بالا تر از ایتالیا هستش و فوتبال ایتالیا نگاه کردنی فقط باید بخوابی ولی انگلیس سرشار از انرژی و قدرت هستن تیما .

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
قطعا رئال یک افت 5 یا 6 ساله رو در پیش داره و این پیر خر پرز هم پشت افتخارات این 3 سال اخیر که کریس کسب کرده قایم میشه تا یا سکته کنه بمیره یا برکنارش کنن

من گاهی از اینکه رئال مدیری مثل پرز داره خجالت میکشم .... تیم بزرگی که مدیرش تصمیم برای همه چی میگیره و کادر فنی و بقیه باشگاه کشک هستن !!!

الان چون این پرز به آروزش بچگیش که جذب نیمار بوده می خواد برسه رونالدو و زیدان و نصف تیم رو می خواد بفروشه که بره اون نیمار که جز تمارض کاری بلد نیست رو 400 میلیون دلار بخره که بعد دو سال که نیمار تو ورزشگاه فحش بخوره مجبور شه بره 50 میلیون دلار بفروشش !!!

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
قطعا رئال یک افت 5 یا 6 ساله رو در پیش داره و این پیر خر پرز هم پشت افتخارات این 3 سال اخیر که کریس کسب کرده قایم میشه تا یا سکته کنه بمیره یا برکنارش کنن

من گاهی از اینکه رئال مدیری مثل پرز داره خجالت میکشم .... تیم بزرگی که مدیرش تصمیم برای همه چی میگیره و کادر فنی و بقیه باشگاه کشک هستن !!!

الان چون این پرز به آروزش بچگیش که جذب نیمار بوده می خواد برسه رونالدو و زیدان و نصف تیم رو می خواد بفروشه که بره اون نیمار که جز تمارض کاری بلد نیست رو 400 میلیون دلار بخره که بعد دو سال که نیمار تو ورزشگاه فحش بخوره مجبور شه بره 50 میلیون دلار بفروشش !!!

دقیقا منم با شما هم نظر هستم و واقعا حرف دلمو زدین و خیلی نامردی کرد پرز با رونالدو خیلی شل مغز این پرز .

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
خوب کریس هم که رفت
از غمگین ترین روزهای عمرمه
فعلا همینو می تونم بگم : زنده باد رئال و رئالی
رئالی تر از همیشه ام

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
کاشکی پرز بچه بازی در نمیاورد و کریس تو رئال فوتبال حرفه ایش رو تموم می کرد.
الانم ذوق مرگ شدشو حتما میخواد رویای دنیای بچگیش نیمار رو بیاره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
رفت تموم شد ولی باید سریع این بازیکن بلژیکی و یا فرانسوی رو بگیرن (هازارد؟! آزار؟! امپاپه؟!) اینا دیگه !

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
ناصر بازیکن بده نیست
بهتره همین هازاردو سفت بچسبن تا نپریده
مارسلو هم رفتنش قطعیه اینو کجای دلم بذارم

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
واقعا نمیدونم چی بگم ... یعنی بخاطر لج کردن این مدیرعامل بیشعور باشگاه ، رئال باید یه همچین کسیو از دست بده ... مگه میتونه بازیکن در حد رونالدو دیگه گیر بیاره؟واقعا دیوانه کنندس این پرز...حاضر نشد دستمزد رونالدو رو که کل تیم رو انگشت کوچیکش میچرخید بده الان میخواد 400 تا بده پای نیمار که هیچ پخی هم نیس. رونالدو که رونالدوئه ، نیمار حتی در حد آسنسیو هم نیست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
نیمار بازیکن ضعیف و کوتوله ایه اصلا نباید بخرنش

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
بر خلاف دوستانی که فکر میکنن رئال کار اشتباهی کرده بابت فروش رونالدو من از این اتفاق استقبال میکنم.

رئال نیاز به جوان شدن داره و بازیکنی مثل رئال اجازه نمیده کسی مثل آسنسیو بیشتر بازی کنه.
سن رونالدو رو که نگاه کنیم میبینیم ۳۳ هست و همین فصل قبل دیگه نمیتونست توی بازی ها استارت های فوق العاده بزنه چه برسه وقتی که ۳۴ سالش بشه. لیگ اسپانیا جایی نیست که بازیکن سن بالا زیاد دوام بیاره.
همین الان هم که ۳۳ سالش بود به لطف تغییر پست به مهاجم نوک تونست بیشتر دوام بیاره.

رفتن مارسلو برای رئال گرونتر از رفتن رونالدو برای رئال تموم میشه.

اگه انصاف داشته باشیم اگه مارسلو در خدمت تیم بودنش ۱۰ باشه رونالدو ۶ بود

با پولی که از فروش رونالدو به دست آوردیم فورا باید یکی رو بخرن ولی نیمار؟؟؟ واقعا به درد ما میخوره؟

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
من درگیر یک سری مسائل بودم اصلا وقت نمیکردم بیام نت خبرش هم وقتی شنیدم نمیدونستم چی بگم در جریان جزئیات هم نیستم
از دید من رونالدو و پرز جفتشون باید کوتاه میومدن رونالدو یک سال دیگه هم می موند خوب بود
یوونتوس هم گزینه ی جالبی نیست به نظرم
تصور اینکه رونالدو تو زمین یا نیمکت نبینم برام دلهره اوره:(
خدانگهدار اسطوره...

بالا