• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
معجزه که سهله . خدا هم نمیتونه امسال مارو قهرمان کنه
اخه یکی به این فنقال احمق بگه لیگ انگلیس جای 3.5.2 بازی کردنه؟ اونم با این بازیکنا
اخه اون گیگز چجور مشاوریه؟ نباید بگه منچستر فقط 4.4.2 جواب میده
دوست عزیز لطفا بی احترامی نکنید!

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
م
معجزه که سهله . خدا هم نمیتونه امسال مارو قهرمان کنه
اخه یکی به این فنقال احمق بگه لیگ انگلیس جای 3.5.2 بازی کردنه؟ اونم با این بازیکنا
اخه اون گیگز چجور مشاوریه؟ نباید بگه منچستر فقط 4.4.2 جواب میده
ايميل ميزنم شما رو سرمربي كنن

شما سواد فوتباليت رو با فنخال ميسنجي ميخواي تاكتيك يادش بدي عجب!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تنها تيمي هستيم هر چي دفاع داشتيم فروختيم و به خيالمون نيست!! با جونز و اسمالينگ نميشه جلو سيتي و چلسي رو گرفت
آقا دیگه دیر شده این حرفا...
امسال هم هیچ امیدی به این تیم نیست، حتی میتونم بگم که سال آینده هم هیچ امیدی به تیم ندارم...
ونگال تو مصاحبش گفته که از اون خواستن که یک تیم بسازه و ساختن یک تیم زود انجام نمیشه، از منچستر انتظار معجزه نداشته باشید و غیره...
که از نظر من معنیش این میشه که این تیم حداقل یکی دو سال کار نیاز داره...
مشخصا گلیزرها انتظار داشتن که ونگال رو بیارن که بتونه واسشون کار رئیس رو انجام بده که هیچ کس نمیتونه این کار رو انجام بده، که با بازیکنهای مفت جام برای تیم کسب کنه و همش درآمد باشه واسه گلیزرها...
حتی انتظار دارم اگه آخر فصل نتونستن به بازیهای اروپایی برسن، آدیداس و دیگر اسپانسرها بیان و بخوان که قراردادشون رو فسخ کنند، چیزی که حدودا 10 سال پیش O2 انجام داد...

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
م

ايميل ميزنم شما رو سرمربي كنن

شما سواد فوتباليت رو با فنخال ميسنجي ميخواي تاكتيك يادش بدي عجب!!!

به هر حال این نظر منه. سعی کنید به نظر دیگران احترام بزارید
در ضمن اینو بدونید منچستر داره 20 ساله 4.4.2 یا 4.4.1.1 بازی میکنه و این هم نظر فرگوسن بوده نه نظر من
اول برید یه 4 تا فوتبال ببینید بعد قضاوت کنید

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
حتی من احساس می کنم تو خط حمله هم یه مهاجم تمام عیار میخوایم.
با توجه به سن رابین بنظرم نمیشه خیلی روش برای همه بازی ها حساب باز کرد. چیچا هم که انگار رفتنیه و حتی اگر نره هم انگار خیلی بهش بازی نخواهد رسید. ولبک هم بگیر نگیر داره بازیش کاملا. میمونه رونی و ویلسون که ویلسون هم خیلی جوون و بی تجربست.باور کنید بجز دیماریا 5 بازیکن دیگه میخوایم. چیزی که میدونم محاله اتفاق بیوفته و باید بشینیم تا طی 2 3 سال این تغییرات کم کم اتفاق بیوفته.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
Man City turned down the chance to sign Real Madrid's Ángel Di María due to squad regulations and FFP. (Source: Mirror)

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
آخه چرا تیمی مثل ما باید 1-1 کنه با ساندرلند :angrybirds3:
دیگه از قدیم گفتن تا سه نشه بازی نشه امیدواریم بازی بعدی جبران کنیم.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از خلاصه بازی بر می اومد همین مساوی رو هم به زور گرفته باشیم
باز به شرف سرمربی ساندرلند که بعد از بازی امشب گفته منچستر این فصل رو جزو 4 تیم بالا تموم می کنه!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خلاصه بازی رو دیدم الان

آخه بدبختی میدونین چیه؟ماتا،رابین،رونی که ستاره هامون هم هستن خوب کار نمیکنن!!از امثال یانگ و کلورلی و اسمالینگ توقعی نیست،همیشه گند بودن و هستن!اما ستاره هامون هم متاسفانه وضعشون خوب نیست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آنخل دی ماریا امروز صبح به رختکن رئال رفت و با هم تیمی هایش وداع کرد. هم تیمی های او برای او پیغام های امیدبخش فرستادند.

ژابی نوشت :” ممنون از همه چیز ال فیدئو، برایت آرزوی موفقیت دارم، البته در منچستر یونایتد. هرگز حرکت زیگزاگی تو در فینال لیسبون از خاطر ما نمی رود.”

مارسلو نوشت :” به سلامت ال فیدئو، ممنون از همه آن چیزی که به رئال مادرید دادی.یک برادر خیلی بزرگ بودی و هستی . دوستت داریم.”

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
هرچی رئال بخواد باید بهش بدیم فقط این دی ماریا به سیتی نره
این سیتی عوضی شغلش این هست هر بازیکنی منچستر بخواد جذب کنه سریع میره با یه مبلغ بالاتر باهاش قرارداد میبنده
ولی نباید اجازه بدیم بهش ما باید با جذب نخبه ها این فصل رو از لاش خورهای تازه به دوران رسیده ای مثل چلسی و سیتی بگیریم:general312:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
امتیازی که گل در بازی دیشب به بازیکن هامون داده (از 5)
دخیا: 3
بلکت: 2.5
جونز: 1.5
اسمالینگ: 3
کلورلی: 1
فلچر: 1
یانگ: 1.5
والنسیا: 2.5
رونی: 2.5
ماتا: 2.5
فن پرسی: 1.5
کین: 1.5
یانوزای: 2
ولبک: 2

فاجعه ست! خصوصا کلوری و فلچر

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
آنخل دیماریا در سال 2009: "از وقتی 13 یا 14 سال داشتم به مادر و پدرم میگفتم که آرزو دارم یک روزی در منچستریونایتد بازی کنم. من بازیای آرسنال رو هم میدیدم ولی منچستر یونایتد بود که منو خیره میکرد"

1610796_703271946419210_3150808096267488478_n.jpg
به نام خدا شروع کنیم شایعات رو
همین طور که میبینید دیماریا اینجوری گفته ارزو دارم در منچستر بازی میکنم حالا میره سیتی میگه منظورم سیتی بود
منچستر تلاش های اخرش رو داره میکنه که ویدال رو به الترافورد بیاره
همینطور منچستر دنبال یک مهاجم داره میگرده ترجیحا با قیمت مفت پول ساز در حد مسی:D
همچنین بن عطیه هم فعلا خبری از رفتنش به بایرن مونیخ نیست یه قیمت تپل بدن میفروشنش باید خرج کنن وگر نه :general210::general210:
این ها همه شایعه هستن دوستان قرار مدار ها از قبل تنظیم شده و تا امشب همه چی مشخص میشه
پ ن : دیماریا بیاد منچستر خیلی زوده ۷ رو بهش بدن این شماره رو به سادگی نباید به هرکی داد :general510:

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
خوب یه خبر که همین الان فاکس نیوز و اسپورت زدن باید دیماریارو منچستری بدونیم رکورد پریم لیگ شکست پیشنها ۱۰۶ میلیونی

خاک بر سرتون اگر این قیمت دادین با این پول میشد پارسال کلی بازیکن بخرین نه یه بازیکن اومدیم و فردا این اقا مصدوم شد اونوقت چی کار کنیم ؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آنخل دیماریا در سال 2009: "از وقتی 13 یا 14 سال داشتم به مادر و پدرم میگفتم که آرزو دارم یک روزی در منچستریونایتد بازی کنم. من بازیای آرسنال رو هم میدیدم ولی منچستر یونایتد بود که منو خیره میکرد"

مشاهده پیوست 656196
به نام خدا شروع کنیم شایعات رو
همین طور که میبینید دیماریا اینجوری گفته ارزو دارم در منچستر بازی میکنم حالا میره سیتی میگه منظورم سیتی بود
منچستر تلاش های اخرش رو داره میکنه که ویدال رو به الترافورد بیاره
همینطور منچستر دنبال یک مهاجم داره میگرده ترجیحا با قیمت مفت پول ساز در حد مسی:D
همچنین بن عطیه هم فعلا خبری از رفتنش به بایرن مونیخ نیست یه قیمت تپل بدن میفروشنش باید خرج کنن وگر نه :general210::general210:
این ها همه شایعه هستن دوستان قرار مدار ها از قبل تنظیم شده و تا امشب همه چی مشخص میشه
پ ن : دیماریا بیاد منچستر خیلی زوده ۷ رو بهش بدن این شماره رو به سادگی نباید به هرکی داد :general510:
منظورش بازی در شهر منچستر بوده و نه تیم MANUTD ...:D:p
جدا از شوخی، دیماریا که قراردادش فقط رسمی نشده و دیگه همه مطمئن هستن که اومده تیم ما...
بابت قیمتش واقعا خیلی حرف داره بیرون میاد، ولی فکر نمیکنم بیشتر از اون 60 میلیون باشه، وگرنه که مطبوعات انگلیس نابود میکنن منچستر رو...
بن عطیه هم اگه جایی بره اون منچستر نیست...(100 درصد بایرن)
تنها امیدی که دارم خرید سیلوا و بلیند و کوادرادو هستش...
با این وضعیت تیم داشتن هافبک بازیساز و جنگنده و وینگر مهمترین چیز هستش...

Red_Devils

Registered User
لایک‌ها
436
خوب یه خبر که همین الان فاکس نیوز و اسپورت زدن باید دیماریارو منچستری بدونیم رکورد پریم لیگ شکست پیشنها ۱۰۶ میلیونی

خاک بر سرتون اگر این قیمت دادین با این پول میشد پارسال کلی بازیکن بخرین نه یه بازیکن اومدیم و فردا این اقا مصدوم شد اونوقت چی کار کنیم ؟
شما خودت باورت میشه؟؟ دروغ محض هست.
دی ماریا میاد ولی نه با این مبلغ.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
شما خودت باورت میشه؟؟ دروغ محض هست.
دی ماریا میاد ولی نه با این مبلغ.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2
خبری هست که پخش شده به من ربطی نداره میخواد با چه قیمتی بیاد که بخوام باور کنم یا نه o_O
اخرش میره یه تیم دیگه :confused:
اونوقت باید شاهد بازی های خوب یانگ باشیم :eek::eek:
برای بایکن خوب باید خرج کرد:general105:
البته نه این قیمتا ;)
ارسنال پیشنهاد داده پودولسکی رو بده یووه ویدال بگیره :general506:

بالا