• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
آخه اينا كين فرستاده زمين؟بابا تيم اصليمون سرشار از مشكله،واسه چي اين بچه ها رو فرستادي زمين آخه؟
با ليورپول كه بازي نميكنيم به تيم دسته نميدونم چنده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخه اينا كين فرستاده زمين؟بابا تيم اصليمون سرشار از مشكله،واسه چي اين بچه ها رو فرستادي زمين آخه؟
خوب تیم اصلی 2 روز پیش بازی کرده و تیم خیلی مشکل مصدومیت داره و بیشترین نمیتونه ونگال ریسک کنه...
مشکل فعلا فکر میکنم نوع چینش بازیکنها هستش و وتگال باید ترکیبش رو از 3-4-3 به 2-4-4 تبدیل کنه...

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
با ليورپول كه بازي نميكنيم به تيم دسته نميدونم چنده
معمولا بازيكناي ذخيره خيلي جنگنده و با انرژي بازي ميكنن،اينا حال دويدنم ندارن آخه.
راه ميرفتن همشون

MANUTD77

Registered User
لایک‌ها
658
نیمه اولو باختیم درسته بد بازی کردیم و بازیکنای دوممون هستن و جلوی تیم بسیار اماتوری بازی میکنیم اما به نظر من میبریم امیدوارم نمیتونم باور کنم این تیم میلتون مارو از جام حذفی حذف میکنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
افتضاح بود نیمه اول!
یعنی حالم به هم خورد، حتی شبیه به یه تیم نبودیم! هر کی برا خودشه! کاگاوا که مصدوم شد، عدنان وسط زمین نمیتونه بازی کنه، اصلاً محو بود
بین این همه بازیکن گمنام و جوون هم جالبه که اوانز و چیچا از همه بدتر بودن :mad:

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
140908262029261.png

Sent from my HUAWEI G700-U10

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
برید حالشو ببرید مفت دادیمش به شما که دیگه از سوانسی 2 تا نخورید:D
00990914.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فکر میکنم واسه 50-40 درصد این بازیکنها که تو زمین هستن، میشه گفت فرصت آخر هستش، کسانی مثل اندرسون و کاگاوا و ولبک و هرناندز و دفاعهای جوونمون که هنوز باز هم فرصت میتونه به اونها بده...
ولی پاول و ولبک و هرناندز و اندرسون و کاگاوا آخرین فرصتشون باید باشه، و اگه همینطوری که دارن خودشون رو نشون میدن ادامه بدن، تو همین چند روز میفرستنشون خونه خاله...

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
نیمه اولو باختیم درسته بد بازی کردیم و بازیکنای دوممون هستن و جلوی تیم بسیار اماتوری بازی میکنیم اما به نظر من میبریم امیدوارم نمیتونم باور کنم این تیم میلتون مارو از جام حذفی حذف میکنه
ببين كارمون كجا رسيده مقابل ميلتون اينجوري حرف ميزنيم!مهم برد و صعود نيست،مهم بازي بسيار بي كيفيت تيمه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ونگال باید ترکیب رو عوض کنه، یانوزای به قول اصلان که محو بود و نمیتونه وسط زمین بازی کنه، این وینگرهای جوونمون هم اصلا نمیتونن هیچ کاری تو زمین بکنن...
جیمز و یانکو تو سطحی به نظر نمیان که بخوان فوتبال بازی کنند...
وسط زمین هم که تعطیله...
مهاجهامون میان عقب که بتونن یه کاری از پیش ببرن و هیچ اتفاق نمیوفته...

بالا