• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پایینی سمت راست خان داداشه اوانزه؟:دی
:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
عالیی تو افشین! عصبانی میشی باید یکم آب خنک بیاریم برات ولی وقتی سرحالی رو دستت نیست کسی :D:D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نیمه رو که بردیم.
من 5 به 1 شرط بستم سر این بازی، گفتم با اختلاف دوتا می بریم!
ولی انصافا اصلا قشنگ بازی نمیکنیم! خوشحالم از اینکه می بریم، ولی تماشای بازی تیم به قول افشین اصلاً لذت بخش نیست.
ببینیم نیمه دوم چی میشه، از الان یه چیزم آماده کردم واسه تاپیک کل کل :d
با کی میخوای کل کل کنی؟:دی فصل پیش چهار تا بازی بردن چهار پنج نفر از غار اومدن بیرون این فصل دیدن هوا پسه دوباره برگشتن تو غار:دی

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
واقعا خط هافبکمون پاشنه آشیلمون هستش. امیدوارم ژانویه لااقل یک هافبک خوب بخریم. چقدر خوب میشد راس بارکلی رو میخریدیم.
3 تا از کارت زردهامون به علت خطا روی کوتینیهو بودش، بازیکن با تکنیکیه. رحیم استرلینگ هم لنگ میزد یعنی میشه با یه تعویض خوشحالمون کنه :D
جای هررا تو زمین خالیه بنظر من. تیم لیورپول داره پرس از جلو میزنه و خط دفاعش هم جلو اومده و اینجاست که باید گفت جای یه هافبک مثل اسکولزی خالیه تا با پاس بلند و عمقی مهاجمامون رو راه بندازه.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
متاسفانه دقایق آخر رسیدم. حالا این گل ماتا آفساید بود یا نه؟ گزارشگر که داشت خودش رو می‌کشت از بس گفت اشتباه اشتباه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تیم ما نشون داده که موقعی که حریف پرس از جلو میزنه تحت فشار توپ رو لو میدن یا نهایتا پاس به عقب واسه دخیا میفرستن و اونهم میشوته زیرش. بازی با سوتون هم همین مشکل رو داشتیم. واقعا وقتی تیم حریف جلو میاد با دو تا بال تند و تیز مثل دی ماریا و یانوزای و یک حمله دونده میشه پاسخ خوبی به این پرسینگ داد البته لازمه این کار داشتن یک هافبک خلاقه که توانایی دادن پاسهای بلند رو داشته باشه. یک راه دیگش هم اینه که تعداد هافبکها زیادتر بشه تا بتونن در برابر پرس حریف پاسکاری کنن و بالطبع بازی دادن به دو مهاجم تو این شرایط میتونه اشتباه باشه.

TaTaaShitToshe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
با کی میخوای کل کل کنی؟:دی فصل پیش چهار تا بازی بردن چهار پنج نفر از غار اومدن بیرون این فصل دیدن هوا پسه دوباره برگشتن تو غار:دی

مخاطبش منم موشکلی داری ؟:D

غار چیه مردم مومن! قرن 21ی ما! زمان کانتونا نیست ک غار غار میکنی:D

بالا