• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خارج از شوخی من نقش فلینی رو مثل یان کولر می‌بینم. نمی‌دونم یادتون هستش یا نه؟ بازیکن چک و سانتر فوروارد تیم بوروسیا دورتموند که دو متر قدش بود. به نظر من فلسفهء حضور فللینی درست مثل کولر هست. به هم ریختن قلب خط دفاعی حریف، دوندگی در عرض (وقتی که تو فاز حمله هستن) و باز کردن دفاع‌ها. اینطوری جا برای حرکت رونی باز میشه. اگر چه فکر میکنم سمت چپ تو حمله نقش کمی داره.
من حضورش رو موثر میبینم. حتی اگر خیلی کاراش به چشم نیاد. معمولا هم این‌گونه نقش‌ها، بازیکن رو از چشم تماشاگر می‌اندازه، اما مربی ها اغلب عاشق این بازیکن‌ها هستن.
دوتا ایراد همچین چیزی:
1.فوتبال اونقدر پیشرفت داشته که همچین کاری دیگه منسوخ شده(مثل بازی بکش زیرش)
2.وقتی شما هافبکهای خوبی دارید که قدرت سرعت دادن و بازی روی زمین رو دارن، پس چه دلیلی به فکر این باشید که بخواید بازی رو ببرید به سمت شانس؟؟؟

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
باز من یه چیزی بگم همه میگن فلان و ...
اخه ایشون اصلا فهم داره؟ حالیشه که ما داریم تو الدترافورد بازی میکنیم؟ ما تو خونه ایم اونوقت حریف تعویض هاش تهاجمیه!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
تو کمتر از یه دقیقه دو تا کارت گرفتن!

یعنی اگر این بازی رو ببازه باید شرشو کم کنه برگرده به همون خراب شده ای که ازش اومده!
چون حتی از مویس هم کمتره که یه گل هم مقابل ارسنال نخورد

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
واقعا متاسفم واقعا متاسفم که یه همچین احمق به تمام معنایی مربی منچستر شده یک گوساله تمام عیار که غیر از ژل زدن به کلش کار دیگه بلند نیست با سه هافبک تدافعی در خانه واقعا متاسفم

بالا