• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
متوجه نشدم بازی قرار بود هست شب باشه یا هشت صبح؟؟؟
کی بود که این آمار هشت شب رو داد؟؟؟؟
حداقل میخواستم بازی رو ببینم...
در کل به این بازی ها هیچ اهمیتی نباید داد، برای همهاهنگ تر شدن بازیکنهای جدید فقط هستش...
فقط سعی کنیم که مصدوم ندیم، خوب هستش...
من نگفتم ۱ ماه پیش انجام شده که.این قرعه کشی صبح انجام شده چون صبح من تو سایت یوفا دیدم من گفتم این دور سوم مسابقاته و بعد دور پلی اف که ۱۸ اگوست هست بفرمایید
از خودم که در نمیارم
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/matches/day=-6/index.html
این دور تموم شه دور چهارم برگزار میشه و نهایتا اولین بازی ما روز ۱۸ آگوست هست
عزیز اینجای حرفتون اشتباه بود، بنده خواستم تصحیح کنم...
دور چهارمی در کار نیست، و دور حذفی بعد از دور سوم که تقریبا 11 روز دیگه برگزار میشه هستش و اون جدول که گذاشتم، هم بازی های رودر رو نشون میده که هر کدوم از برنده ها ممکنه به ما بخورن...
شایعه جدید هم پدرو هستش...
ظاهرا سورپرایز فن خال همین پدرو هستش افشین جان...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
حیف فقط 10 دقیقه آخر بازی رو دیدم،
دیشب فوتبال بودیم، در یه حرکت انتحاری ساعت 1:30 تا 3 بعد فوتبال قرار شد بریم استخر، 4 رسیدم خونه گفتم دیگه تا 7:30 بیدار میمونم میبینم بازی رو دیگه :D
6:30 شد دیدم خیلی خوابم میاد ساعت گذاشتم گرفتم خوابیدم :D یه ربع به 9 پاشدم با یه چشم باز 10 مین نگاه کردم خوابم برد باز :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیشب فوتبال بودیم، در یه حرکت انتحاری ساعت 1:30 تا 3 بعد فوتبال قرار شد بریم استخر، 4 رسیدم خونه گفتم دیگه تا 7:30 بیدار میمونم میبینم بازی رو دیگه :D
6:30 شد دیدم خیلی خوابم میاد ساعت گذاشتم گرفتم خوابیدم :D یه ربع به 9 پاشدم با یه چشم باز 10 مین نگاه کردم خوابم برد باز [emoji14]
بازی رو از کجا دیدی؟
دوستان اگه آمار دارن، بگن که بازی هارو کجا پخش میکنه؟
انگار قضیه سیلسن هم خیلی جدی هستش، دی بوئر هم داره میگه که نمیتونه جلوی منچستر رو نمیتونه بگیره، اگه پیشنهاد بالا بده واسش...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازی رو از کجا دیدی؟
دوستان اگه آمار دارن، بگن که بازی هارو کجا پخش میکنه؟
انگار قضیه سیلسن هم خیلی جدی هستش، دی بوئر هم داره میگه که نمیتونه جلوی منچستر رو نمیتونه بگیره، اگه پیشنهاد بالا بده واسش...
تو رایگانا کانال دی ترکیه نشون میده.
سیلسن هم اگه دخیا موندنی باشه (که 90% هست) لااقل این فصل قرار نیست بیاد. تا فصل بعدم اودین بزرگه :D
منم خیلی این پررا رو دوست دارم. @افتک!! خوراک خودته :D:p

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
6:30 شد دیدم خیلی خوابم میاد ساعت گذاشتم گرفتم خوابیدم :D یه ربع به 9 پاشدم با یه چشم باز 10 مین نگاه کردم خوابم برد باز :p
منم شبیه تو بود برنامه ام. منتها من 20 دقیقه اش رو دیدم :D
پریرا خوب بود:cool:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بن پیرسون و جو راث ول(rothwell) قرضی تا زمستون به برنلی رفتن...
آخرین اخبار اسکای میگه که رومرو در تست پزشکی منچستر هستش!!!!!

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
امیدوارم وودی دوباره با دو تا خرید دهن این روزنامه هارو ببنده :D
کلاً نصف ترنسفر تاک گل.کام شایعات بازیکناییه که این لندنیا به ما لینک میکنن :p
رومرو میخواد بیاد ذخیره دخیا وای سه؟!
پس واسه چی توی تور آمریکا به جفت دروازه باای ذخیره بازی داد ون حال؟
پدرو رو هم لینک کردن به ما :D:D
من نمیدونم این بازیکنن چی داره آخه الکی شروع کردن به گنده کردنش! 27 سالش شد آخرم چیزی نشد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امیدوارم وودی دوباره با دو تا خرید دهن این روزنامه هارو ببنده :D
کلاً نصف ترنسفر تاک گل.کام شایعات بازیکناییه که این لندنیا به ما لینک میکنن :p
رومرو میخواد بیاد ذخیره دخیا وای سه؟!
پس واسه چی توی تور آمریکا به جفت دروازه باای ذخیره بازی داد ون حال؟
پدرو رو هم لینک کردن به ما :D:D
من نمیدونم این بازیکنن چی داره آخه الکی شروع کردن به گنده کردنش! 27 سالش شد آخرم چیزی نشد.
نصف؟ 90 درصدش، آشغالهایی که این روزنامه های لندنی درباره ما میزنن، هر روز یه چرتی میگن که فردا دقیقا برعکسش رو میگن...
شکی نیست که پدرو فقط شایعه هستش و ژورنالها به دنبال درآمد واسه بارسا هستن، هیچ تیمی هم نمیخوادش، بخاطر اینکه تو پستی که بازی میکنه، بازیکنهای خیلی تاپ تری در حال حاضر با خصوصیاتش وجود دارن...
بیایم یه کمی واقع بین باشیم، دخیا حتما به رئال میره(از حرفهای فن خال هم مشخص هستش)، چون رئال کاسیاس رو هم رد کرده بره، بعید میدونم که با ناواس و این کاسیا بخوان بگذرونن...
و این رومرو هم به احتمال زیاد میخواد بشه دروازه بان اول...(گزینه بدی نیست ولی باز هم رفیق بازی فن خال)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
آخرین اخبار اسکای میگه که رومرو در تست پزشکی منچستر هستش!!!!!
بنظر من از سیلسن خیلی بهتره، قبلا خیلی بی ثبات بود ولی دروازه بان خیلی خوبیه. واکنش های محشری داره. توی جام جهانی چندتا سوپر واکنش داشت.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یعنی یا رومرو دروازه بان اوله یا سیلسن ک هر دو هم جناب فنخال جان جز رفقای عزیزشون محسوب میکنه این مربی شباهت زیادی ب مربیای ایرانی داره بازیکن هایی ک بی چون و چرا بگن تو بهترینی و ... رو جمع میکنه یجا ستاره های تیم هم پر میده

• Like
Reactions: rms

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
http://www.goal.com/en/news/9/engla...poor-man-united-display-van-gaal?ICID=HP_PN_4
در بین این خبرهای جالب هم ون حال وان دایرکشن رو مقصر بازی بد یونایتد دونسته :D:D:D
البته اصلان جان، منظورش چمن ورزشگاه بوده که مصنوعی بوده...
الان قسمت شایعات گل رو که نگاه میکردم از 10 خبر آخرش 8تاش مربوط به تیم میشه!!!!
میگن که Mason Holgate مدافع 18 ساله برنلی رو خریدیم!!!!
این حرفی که فن خال هم زد در مورد دو خرید دیگر، ظاهرا بدجور شایعه درست کرده واسه تیم، خیلی شایعه هستش که لوا و مولر، پدرو، و در آخر هم کاوانی که خدارو شکر PSG علاقه ای به از دست دادنش نداره!!!!
شایعه آخر هم میگه که بیل 95 میلیون پوند واسمون خرج برمیداره!!!!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
البته اصلان جان، منظورش چمن ورزشگاه بوده که مصنوعی بوده...
الان قسمت شایعات گل رو که نگاه میکردم از 10 خبر آخرش 8تاش مربوط به تیم میشه!!!!
میگن که Mason Holgate مدافع 18 ساله برنلی رو خریدیم!!!!
این حرفی که فن خال هم زد در مورد دو خرید دیگر، ظاهرا بدجور شایعه درست کرده واسه تیم، خیلی شایعه هستش که لوا و مولر، پدرو، و در آخر هم کاوانی که خدارو شکر PSG علاقه ای به از دست دادنش نداره!!!!
شایعه آخر هم میگه که بیل 95 میلیون پوند واسمون خرج برمیداره!!!!!!
میدونم، با این جوک بودنش حال میکنم :D حرفهایی میزنه آدم میترکه از خنده :D:D:D
آره شکر اودین کاوانی نمیخواد بیاد،
بلان هم گفته دی ماریا رو میخوایم، ولی شرایط پیچیدس ، همه زیرش گفتن واسه این پیچیدس که یونایتد قرار نیست بفروشتش :p:D
بین لوا و مولر و کین هر کدوم رو بخریم عالی هست. البته واقعاً خرید همشونم سخته! ببینیم سوپر وودی چه میکنه :D
البته درباره پدرو هم یه نکته هست، سانچز هم وقتی آرسنال خریدش اوکی بود، ولی خیلی تاپ نبود، اومد تو آرسنال شد یه فوق ستاره! ;) if u know what i mean :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شایعات بیل بوده هست و خواهد بود ولی چیزی که مهمه اینه وودی عمرا همچین پولی واسه این بازیکن بده! اصلا نیازی به خرید بازیکن تو این پست هم نداریم
اگه قرار باشه دی ماریا رو بفروشن قطعا به مهاجم نیاز پیدا می کنیم روی مولر که جوری قیمت فضایی گذاشتن باید قیدشو بزنیم می مونه لوا و لاکازات و هری کین و پدرو
که 3 تای اولی قیمتشون بالاست احتمالا بتونیم پدرو رو زیر 30 تا بگیریم!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
البته درباره پدرو هم یه نکته هست، سانچز هم وقتی آرسنال خریدش اوکی بود، ولی خیلی تاپ نبود، اومد تو آرسنال شد یه فوق ستاره! ;) if u know what i mean :D
پدرو کجا و سانچز کجا؟؟؟
سانچز بعنوان بهترین بازیکن جام جهانی 2010 رفت بارسا، وقتی داشت میرفت هم تمام باشگاه های تاپ اروپا به دنبالش بودن، از جمله رئیس که عرضه وودی باعث شد به تیم نیاد...
شایعات بیل بوده هست و خواهد بود ولی چیزی که مهمه اینه وودی عمرا همچین پولی واسه این بازیکن بده! اصلا نیازی به خرید بازیکن تو این پست هم نداریم
اگه قرار باشه دی ماریا رو بفروشن قطعا به مهاجم نیاز پیدا می کنیم روی مولر که جوری قیمت فضایی گذاشتن باید قیدشو بزنیم می مونه لوا و لاکازات و هری کین و پدرو
که 3 تای اولی قیمتشون بالاست احتمالا بتونیم پدرو رو زیر 30 تا بگیریم!
اگه قرار هستش سر خرید اصلی فصل Cheap بازی در بیاره وودوارد که عملا ر..ده تو کل نقل و انتقالات...
مشکل مهاجم مهمترین مشکل ما بود، بهمراه دفاع میانی که عملا هنوز هیچ کاری نشده واسش...
پدرو؟؟؟
اصلا فکر کردن بهش هم خنده دار هستش...
نه میتونه تو انگلیس بازی کنه و نه کمبود همچین سبک بازیکنی داریم، هم هرناندز و هم دیپای بهتر از پدرو هستن...
اگه قرار باشه که دیماریا رو بفروشیم، باید یه کسی تو مایه های بیل رو به تیم بیاریم، حداقل میدونم که دنبال گایتان هستیم، ولی این گایتان هم در حدی نیست...کلا از اول هم گفتم که فروش دیماریا یه چیزی اونور احمقیت هستش...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از جمله رئیس که عرضه وودی باعث شد به تیم نیاد...
میلاد این وودی بیچاره اون موقع کاره ای نبود که :D چیـــــــرا همه کاسه کوزه ها را بر سر وودی میشکنی؟! ه خصومتی باهاش داری آخه؟! :p:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بالا