• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
البته همین بازی هم اگر سیوهای آخر نیمه رومرو نبود میتونست شرایط کاملا متفاوتی داشته باشه!
تبریک میگم برد مقتدرانه و زیبامون رو.

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بدون اغراق حداقل 10 تا باید می زدیم تک به تک و دروازه خالی و پنالتی و پاس ندادن در موقعیتهای عالی و .... خیلی موقعیت خراب کردیم خیلی
مقابل نیوکاسل هم یه همچین وضعی داشتیم

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
تبریک دوستان
باید دو رقمی میکردیم بروژ رو ، ولی خب واقعا بچه گانه از دست میدادیم بعضی موقعیت ها رو ... یه چیزی هم که هنوزم نگرانم میکنه دفاع تیمه! واقعا هنوز محک جدی نخوردیم ولی تو نیمه اول مقابل همین تیم دست و پا بسته بروژ هم وا داده بودیم یه تایمی رو!

امیدوارم به فکر باشن در هر حال ... شب همگی خوش

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
تبریک
من خوشم اومد فقط وقتی هرناندز رو با این روحیه دیدم دپرس شدم ، این بچه واس چی اینجوری بود ؟!
دیگه عمرا بیاد تو ترکیب ، حتی واسه دقیقه های آخر ، من خیلی خوشم میمود ازش

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
چه چرت و پرت هایی میگه این خیابانی!!!
مرتیکه حال بهم زن!
بیزارم ازش
همیشه هم وقتی من میشینم پای یه بازی میبینم این عجوبه گزارشگرشه
حالا فک کن الگوی خیلی ها هم توی برنامه آقای گزارشگر بود ! ینی واقعا چی دیدن بهش ؟!!!!!!!!

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
بازی خوبی بود جا داره از باستی تشکر کنم امد تو کلا تیم فعال شد تا موقعی ک هرناندز امد داخل و رونی ی خط امد عقب باستی افت کرد
ولی هنوز ی دفاع تموم عیار با یه مهاجم دخیا هم واسه سکو :D میخواییم ابی از اینا گرم نمیشه بنظرم تیم فنخال هنوز جدی محک نخورده

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
نکته جالب توجه لیگ قهرمانان امسال حضور دو تیم از اسرائیل در مرجله گروهی هست من چون تو بنگاههای آنلاین شرط بندی حضور فعال دارم بازی های این دو تیم رو دنبال میکردم انصافا پیشرفت داشتن امسال نسبت به تیم های همرده دیگشون تو اروپا

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سید بندی مسابقات هم مشخص شد

Pot 1: Barcelona, Bayern München, Chelsea, Benfica, Paris, Juventus, Zenit and PSV Eindhoven. There will be one side from pot 1 in each group.
Pot 2: Real Madrid, Atlético, Porto, Arsenal, Manchester United, Valencia, Bayer Leverkusen, Manchester City
Pot 3: Shakhtar Donetsk, Sevilla, Lyon, Dynamo Kyiv, Olympiacos, CSKA Moskva, Galatasaray, Roma
Pot 4: BATE Borisov, Borussia Mönchengladbach, Wolfsburg, Dinamo Zagreb, Maccabi Tel-Aviv, Gent, Malmö, Astana

تیم های هر سید به طور یقین به هم برخورد نمیکنن مثلا تو گروهی ما به هم سیدی های خودمون مثل رئال برنمیخوریم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یه تیم اسرائیلی هست نه دو تا
بعد امیدوارم یکی از دو تیم رئال یا بارسلونا با این تیم اسرائیلی هم گروه بشن تا صدا و سیما بازیهاشون رو بایکوت کنه! خسته شدیم از اینکه حتی گل کوچیک این دو تیم اسپانیایی هم پخش زنده میشه

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
به نظرم بین یووه و بایرن و بارسا یکی بیوفته تو گروه ما خوبه . تیم باید تو همین مرحله یه محک جدی بخوره
آره، بد نیست بایرن یه محک جدی بخوره :cool:

ضمنا من با اون سیستم علی اصغری تا زمانی که بتونه ما رو برنده کنه هیچ مشکلی ندارم :دی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
منم از اینکه بخوریم به یکی از تیمهای قوی سید یک استقبال می کنم حس خوبی نسبت به بازی با تیمهای بزرگ اروپایی دارم خصوصا بارسلونا و بایرن
در 5 بازی رسمی گذشته فقط یه گل خوردیم اونم گل به خودی بود روی یه سانتر کور و نه چندان خطرناک
جدی ترین محکمون هم هفته ی آینده ست مقابل سوانسی
این تیم تو زمین خودش خیلی خطرناک بازی می کنه فصل پیش فکر کنم مارو دبل کرده باشن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لباس های خوشکلی هستن، شاید یه دست گرفتم...(آویزون کنم دم در خونه!!!!!:D:D:p)
از بازی دیشب فقط به برداشت خوب میشد داشت و اون هم گلزنی رونی بود...
باید بگم که از حضور فلینی به عنوان مهاجم نوک استقبال میکنم، ولی مشکلی فلینی این هستش که خیلی کند هستش و فقط میتونه رو توپهای هوایی تاثیر بزاره...
چند روزی هست که اخبارهای عجیب غریب از خریدهای آنچنانی میاد(نیمار و مولر) که فکر میکنم همه قبول دارن که جوکی بیش نیست...
چلسی هم که بدجور پیله کرده به پوگبا و استون و احتمالش هم زیاد هستش که هر دو رو بخره، اگه استون رو بخره، حداقل مشکلات خط دفاعیش رو حل میکنه...(اتوبوسش دوباره راه میوفته)
سیتی هم تیم قدرتمندی داشت و امسال هم استرلینگ رو خریده و تا الان مشکل مصدومیت هم نداشته مثل فصل پیش، اگه دبروین رو هم بخرن، دقیقا خاطرات چند سال گذشته رو تداعی میکنه واسه من هنگام خرید سیلوا و نصری و توره و تووز و بدجور مچل کردن ما تو چند سال اخیر رو...:general507::general507::general507:
والدز هم بعداز کنار گذاشته شدن از ترکیب تیم، الان داره به بشیکتاش میره...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
fb591a9496609cbaacaab943af5448fc.jpg

زانتی از قرعه کشا [emoji14]

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

بالا