• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اهههههههههه....
افشین من کی گفتم ماتا بازیکن بدی هستش؟؟؟؟
کلا بهترین بازیکن دو فصل اخیرمون بوده و هست...
فقط بخاطر سبک بازیش سمت راست رو فلج کرده!!!!
برادر سمت چپمونم که سرعتی داریم مالی نیست باز از همون راست گل ساخته میشه

خوانیتو و بازم گل!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
تبریک دوستان رفتیم صدر
با اینکه نیمه اول بد بودیم ولی نیمه ی دوم تا حدی جبران کردیم در مجموع بازی قابل قبول بود
یه خوبی داره اینکه دیگه استرس ثانیه های پایانی رو نداریم!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب بازی رو بردیم، در یک بازی خسته کننده، که به جرات میتونم بگم موقعیتهامون رو همه گل کردیم، غیر از اون تک به تکی که دیپای خراب کرد...
تیم حریف فقط اومده بود که زیاد گل نخوره و به شدت دفاعی بازی میکرد، تیم ته جدول بود دیگه چه کار میتونست بکنه با صدرنشین!!!!!:D:D:D:D
بعداز 2 سال و اندی به صدر جدول رسیدیم، تبریک به دوستان، امیدوارم که هفته بعد از صدر نیایم پایین...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک برای بازگشت به صدر بعد از دوران سرالکس کبیر
البته مسلما باقی موندن در این جای جدول کار بسیار مشکلی هست و در اینده این جدول دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد اما باز هم رسیدن به صدر جدول لذت بخشه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خب دوستان رفتیم صدر جدول اما قسمت سخت ماجرا تازه داره شروع میشه

از هفته دیگه وارد یه طوفان میشیم که اگر بتونیم سالم ازش بگذریم حداقل قهرمانی نیم فصلمون تضمین میشه

هفته بعد با ارسنال تو امارات بازی داریم بعد با اورتون تو گودیسون پارک و بعدش با سیتی تو خونه

از این سه بازی اگر بتونیم 7 امتیاز بگیریم عالی میشه حتی 4 امتیاز هم میتونه خوب باشه به شرط اینکه باختمون به اورتون باشه نه سیتی یا ارسنال

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هم تبریک میگم به همه دوستان.
با میلاد موافقم که خسته کننده بازی میکنیم.
اما نکته مثبتش هم اینه کاملاً با اقتدار بازی میکنیم، یعنی درسته خیلی حمله نمیکنیما، ولی اجازه نفس کشیدنم نمیدیم به حریفامون :p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
rhxn_cp2xcxbuwaauoqs.png

:D:D:D

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
تبریک دوستان

دوست ندارم این اوقات شیرین رو تلخ کنم، ولی یه جورایی نگرانم.
تیمی که الان فن خال داره مربی گری میکنه تیمی هست که خودش ساخته، نه تیمی بحران زده که بخواد با نبوغ خودش ازش نتیجه بگیره، با این حال با آنالیزی که از تیم تا اینجای فصل داشتم به نظرم شاید از 100 درصد نقاط ضعف فصل پیش، تنها 40 درصدش برطرف شده.
ما الان روی نوار پیروزی هستیم و همه ی اتفاقات هم به کاممون بوده، تنها چیزی که نیاز داریم یه ثبات مستمر هست تا به راحتی دوباره تایتل رو به چنگ بیاریم، که متاسفانه کاملا نسبت به این رخداد بدبینم.
اگر فن خال چندتا بازی آینده رو خراب کنه، ثابت میکنه که هیچوقت اینکاره نبوده، و من هم مثل چندتا از دوستان که از ابتدا نسبت به این شخص بدبین بودن، نگاه بدبینانه خواهم داشت.
رفتار تکبرانه ی فن خال کاملا نگران کننده هست، امیدوارم این رفتارش باعث صدمه یه شرایط فعلی تیم نشه وگرنه اتفاقات ناگواری برای تیم میفته.

البته اینها همه نگرانی هایی هست که به ذهن مشوش من خطور کرده و همون طور که سیتی رو دست نیافتنی مدیدم، امیدوارم این تصورم هم مخدوش بشه.
آرزو میکنم که حضور فن خال، یکی از زیباترین اتفاقاتی باشه که برای تیم محبوبمون افتاده.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تبریک تبریک. چه روز خوبی شد. باخت سیتی، توقف چلسی و حضور ما در خانهء همیشگی‌مان ;)متاسفانه بازی رو ندیدم. خلاصه‌اش هم خیلی چیزی نشون نمیداد. مارتیال باز هم موثر و مفید بود. گل رونی هم خوب بود. استفادهء درست از قدرت بدنی و تک ضربی که به توپ زد. اما انگار در طول بازی خیلی خوب نبود. ولی اگر بتونه تو هر بازی گل بزنه، چه باک!
میلاد باور کن نفس حقی که داری، اصلا معجزه‌آساست. از ماتا بد گفتی، یکهو دگرگون شد. کریگ رو داشتی مینداختی بیرون، کولاک کرد. باور کن یک کم بیشتر رو اوانز کار میکردی، یک ریو فردیناند جدید پیدا می‌کردیم. نمیدونم چرا اهمال کردی :general307:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک تبریک. چه روز خوبی شد. باخت سیتی، توقف چلسی و حضور ما در خانهء همیشگی‌مان ;)متاسفانه بازی رو ندیدم. خلاصه‌اش هم خیلی چیزی نشون نمیداد. مارتیال باز هم موثر و مفید بود. گل رونی هم خوب بود. استفادهء درست از قدرت بدنی و تک ضربی که به توپ زد. اما انگار در طول بازی خیلی خوب نبود. ولی اگر بتونه تو هر بازی گل بزنه، چه باک!
میلاد باور کن نفس حقی که داری، اصلا معجزه‌آساست. از ماتا بد گفتی، یکهو دگرگون شد. کریگ رو داشتی مینداختی بیرون، کولاک کرد. باور کن یک کم بیشتر رو اوانز کار میکردی، یک ریو فردیناند جدید پیدا می‌کردیم. نمیدونم چرا اهمال کردی :general307:
چشم تمرکزم رو بیشتر میکنم روی بازیکنها!!!:p:D:general707::general707::general707:

بالا