• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
چه قیافه ای هم میگیره حتی بعد از باخت واقعا خون ادم رو به جوش میاره این کیه دیگه؟ تا حالا آدم اینجوری ندیده بودم چرا محمود خودمون هم تو این مایه ها بود ولی این دیگه فیسش از اون هم حق به جانب تر و عوضی تره...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا فقط ادعاست و بس

فقط منتظرم ببینم بعد این باخت چی داره که بگه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بیشتر از باخت این سکوت مرگبار پس از بازی که همراه میشه با مزخرفات دن کیشوت وار فن خاک دردناکه
یعنی جز فن خاک تو کل مجموعه منچستر یه آدمی پیدا نمیشه که بخواد در مورد وضعیت فعلی و برنامه های آینده باشگاه چیزی به هوادارها بگه؟ حداقل یه حرفی ، انتقادی ، چیزی که نشون بده منچستر صاحب داره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مردک فقط بلده بیاد بگه گل حریف شانسی بوده

نمیگه خودش چقدر خوش شانسه که دخه آ رو تو دروازه تیمش داره که اگه نبود الان شاید در مجموع تعداد گل های خورده منچستر تو این ۲ بازی ۲ رقمی شده بود

اخه بی پدر ول کن تیم رو و برو استراحت کن

چی میخوای از جون این تیم و هوادارا

لعنت به خودت و اون فلسفه ات

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بیشتر از باخت این سکوت مرگبار پس از بازی که همراه میشه با مزخرفات دن کیشوت وار فن خاک دردناکه
یعنی جز فن خاک تو کل مجموعه منچستر یه آدمی پیدا نمیشه که بخواد در مورد وضعیت فعلی و برنامه های آینده باشگاه چیزی به هوادارها بگه؟ حداقل یه حرفی ، انتقادی ، چیزی که نشون بده منچستر صاحب داره
دن کیشوت رو خیلی خوب اومدی...

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
افتضاحي ديگه در كارنامه پيرمرد مغرور هلندي ...
نظرم رو در مورد همه هلندي ها به كل عوض كرد اين مردك ...
مصاحبه بعد بازيش هم فقط لايق فحش و تف بود ... خاك بر سر احمق مغرور
بر پدر و مادر اون گليزرها هم لعنت كه .........
درود به شرفت آبراموويچ !

روي كين: "از آنچه در دو سال اخیر در یونایتد می‌بینم خیلی ناراحت هستم. مثل اینکه یک مشت غریبه دور هم جمع شده اند. وقتی برای منچستر بازی می‌کنید و این پیراهن را می‌پوشید،‌باید احساس کنید 10 متر قد دارید. ولی وقتی بازیکنان را می‌بینید که گاهی اصلا حواسشان نیست چه پوشیده اند،‌نمی‌دانم فشار است یا چیز دیگری. اگر برای یونایتد بازی می‌کنید،‌باید با این فشار و انتظارات کنار آمد می‌دانم آنها مصدومان زیادی داشته اند. این نشان از اهمیت وین رونی در ترکیب تیم دارد."

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فصل دیگه قضیه فرق داره، با اومدن مربی های با کلاس(کلوب، پپ، کونته)، هم لیگ احیا میشه هم اینکه دیگه با همچین گوسفندی حتی امیدی به گرفتن سهمیه یورو لیگ هم نباید داشته باشن، همین الان نمیتونن سهمیه یورولیگ رو بگیرن، چه برسه به فصل دیگه...
فقط باشگاه بدبخت ماست که داره نیست میشه رسما، اولین اتفاق خوبی که باید برای این باشگاه بیوفته، اخراج وود بی شرف هستش و بعداز اون باید مدیر فوتبالی باشگاه انتخاب بشه و همزمان هم از دست گوسفند باید راحت بشیم...
کلا EPL بعداز رفتن رئیس تبدیل شده به لیگ محلات، باید ببینیم که اومدن مربی های درسته حسابی، باعث پیشرفتش میشه؟؟
نکته جالب، زور زدن کسایی مثل بلیند و ماتا در مصاحبه هاشون برای دفاع از گوسفند هستش...

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اینو دیدم حیفم اومد شما نبینید یکی از دوستان منچستری گذاشته:
بگذارید یه آمار بدم از فلسفه
تا اینجای لیگ ما تو ۲۹ بازی ۳۷ گل زدیم
تا رده ۱۳ جدول را که نگاه کنید همه تیم ها از یونایتد بیشتر گل زدن به جز دو تیم استوک و وستبروم
یعنی ساوتهمتون هم از ما بیشتر گل زده
یعنی اورتون ۵۱ گل زده و ما . . .
یعنی باید بریم بمیریم که برمونث که تازه اومده به لیگ بیشتر از ما گل زده
الان تیم رتبه دهم تو خط حمله را داره در حالی که مویس رتبه ششم را تو خط حمله داشت
آمار خط حمله افتضاح هست. و بدتر از این آمار بازی هایی که تیم فقط یک شوت در چهار چوب داشته یا اصلا شوتی ت چهار چوب نداشته
و افتضاح تر اینکه ایشون تو مصاحبه ها میگه فلسفه من جواب داده و کاری که میکنه اینه که بزرگی باشگاه را زیر سوال میبره. ببینید چه بازیکنایی که فروخت .
از نقل و انتقالات هم نگم که خودتون بهتر میدونید.
شیوه بازی را هم که . . .
امیدوارم این مشکلات به صورت ریشه ای حل بشه . در اینکه فن خال باید اخراج بشه هیچ شکی نیست. قبلا هم اشاره کرده بودم که از 2000 به بعد عملکرد افتضاحی داشته

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ماشالله سیاهه ای از مشکلات هست در این تیم

ریشه اصلی اینها مدیران تیم هستند و بعدش سرمربی

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سر رايان جان ، شما يه ده ديقه بچتو بسپر به منه زاهداني
بهش ميفهمونم كه گيگزي كي بوده و مسي كيه !
بابا سر رايان استاد كريس رونالدو بود اون زمان ....
من كه ميگم اين اجنبي ها تو تربيت بچه اصلا دقت نميكنن همينه!
اتاق رو ترك ميكنه ؟!!!!!!!!!
همينه ديگه ، مث ما اگه كمربند بالا سرش بود اتاق رو ديگه ترك نميكرد :eek::D:confused:

رایان گیگز، اسطوره و مربی فعلی باشگاه منچستریونایتد، در گفت و گویی جذاب می گوید که پسرش هیچ اعتقادی به او ندارد و بازیکنانی همچون نیمار، کریس رونالدو و لیونل مسی را بهتر از او می داند.

وینگر سابق منچستریونایتد گفت:" چیزی که من را بسیاری اوقات ناامید می کند این است که پسرم هیچ گاه نتوانسته عملکرد واقعی من را درون زمین ببیند. من را فراموش کنید، بازیکنان مورد علاقه او به ترتیب نیمار، کریس رونالدو و لیونل مسی هستند. او طوری رفتار می کند که من انگار هیچ کاری در فوتبال انجام نداده ام. من مجبور شدم به او بگویم که در زمان بازی ام از لیونل مسی سریع تر بوده ام اما او می گوید که خیر این چنین نبوده است. گاهی اوقات بازی هایم را به او نشان می دهم و می گویم پدرت را درون زمین نگاه کن، اما او بالافاصله اتاق را ترک می کند."

رایان گیگز در زمان حضورش به عنوان بازیکن در یونایتد، 23 جام گوناگون با این تیم کسب کرد.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
بهش ميفهمونم كه گيگزي كي بوده و مسي كيه !
دیروز فیلم "کلاس 92" رو نگاه کردم. همینجا هم از اون دوستی که اینجا معرفیش کرده بود (و یادم نمیاد کی بود) تشکر فراوان میکنم.
وقتی گیگزی رو نشون میداد، وقتی کارهاش با توپ رو میدیدی، فرارهاش از وسط زمین و تاب خوردنش به چپ و راست، حرکات ویران کننده‌اش برای مدافعین، او سرعت و اون استمرار باورنکردنی ... :general105::cool::)

اون پسرک مخصوصا واسه حالگیری از باباش اینجوری میگه. بچه‌ها اینجورین دیگه. حال میکنن با پدرشون بجنگن و حالش رو بگیرن. واسه این که بگن: هی بدون که واسه ما رئیس نیستی.
اما وقتی که باباهه نیست، پزش رو میدن. :)
ای بچه‌ها ای بچه‌ها :confused::confused:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیروز فیلم "کلاس 92" رو نگاه کردم. همینجا هم از اون دوستی که اینجا معرفیش کرده بود (و یادم نمیاد کی بود) تشکر فراوان میکنم.
وقتی گیگزی رو نشون میداد، وقتی کارهاش با توپ رو میدیدی، فرارهاش از وسط زمین و تاب خوردنش به چپ و راست، حرکات ویران کننده‌اش برای مدافعین، او سرعت و اون استمرار باورنکردنی ... :general105::cool::)

اون پسرک مخصوصا واسه حالگیری از باباش اینجوری میگه. بچه‌ها اینجورین دیگه. حال میکنن با پدرشون بجنگن و حالش رو بگیرن. واسه این که بگن: هی بدون که واسه ما رئیس نیستی.
میدونی قضیه چیه؟
گیگز تا سن 38 سالگی واسه تیمهایی که با منچستر بازی میکردن، مثل یه کابوس بود...
ببینیم بقیه این کسایی که اسمشون رو اورده تا کی دووم میارن...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

خواهش میکنم [emoji39] [emoji41] [emoji1]
دوستان سال نو رو به تک تکتون تبریک میگم و بهترین آرزوها رو دارم هر جا که هستید :)
به امید اودین سال بعد یونایتد عزیزمون هم از این بوقلمون رهایی پیدا کنه[emoji1]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امروز با سیتی بازی داریم، مشخصا اگه امتیاز از دست بدیم، با یک بازی کمتری که لیورپول داره، رده ششم جدول رو هم از دست میدیم، خوشبختانه هم سوتون هم چند وقتی هستش که بازی هاش رو میبازه، و گرنه الان به فکر رده هشتم بودیم، خندم میگیره وقتی بعضی از دوستان از قهرمانی تیم صحبت میکردن، ابتدای فصل...
امیدوارم که لیورپول سهمیه CL رو بگیره، چون واقعا تیمشون فصل دیگه خوب میشه با مربی با شعور فوتبال، حداقل از لستر و آرسنال خیلی بهتر میتونن باشن...
فکر میکنم جایگاه آرسنال تو یورولیگ هستش...
ما هم که کلا بیخیال فوتبال باید بشیم اگه گوسفند موند...
به گفته گوسفند، این بازی Do Or Die هستش، عملا فصلش با یه فاجعه ای بدتر از زمان مویس تمام میشه، با توجه به خریدهاش و 2 سالی که در تیم بوده، مقایسش با مویس مثل یه توهین وحشتناک به مویس هستش...
دوستان یادمه بعداز رفتن مویس این اسکرین رو میگذاشتن:
49463894[2].jpg
الان نمیدونم دیگه چه کار باید کرد، واسه این 3 فصل...
البته از دیروز خبر عقد پیش قرارداد ما با موو پیچیده، ظاهرا اگه قرارداد هم تا اول می(40 روز دیگه) رسمی نشه، باید به موو 5 میلیون پوند غرامت بپردازیم و اگه تا ماه بعدش این اتفاق نیوفتاد، باید 10 میلیون پوند دیگه پرداخت بشه بهش...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
خواهش میکنم [emoji39] [emoji41] [emoji1]
پس اون بزرگوار تو بودی. دست مریزاد واقعا چسبید فیلمش :general601::)
یک جایی هست که بکهام و اسکولز و بات میان تو رختکن میشینن. بعد از هم میپرسن تو سر جات نشستی؟ چند ساله که اینجا نیومدیم. ... بعد یکیشون میگه اما گیگزی هنوز داره بازی میکنه!! :p

منم آرزوی سالی خوب،خوش، شادکام و پر از سلامتی برای دوستان عزیز دارم :)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چه جالب؟؟؟
لیورپول باخت به سوتون؟؟؟؟
نیمه اول بازی رو که دیدم، گفتم تعداد گل های لیورپول دو رقمی نشه، خیلی هستش...!!!!!

بالا