• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
كسي نميخواد اينو خفه كنه !!!

فان‌خال: حذف از لیگ اروپا به نفع ما شد:eek::confused:
دلیل حذف از UCL هم این بوده که سه شنبه و چهارشنبه بازی نکنیم، و استراحت کنه تیمش...
خبر جالب امروز این هستش که میگن موو میخواد جانشین ونگر بشه!!!
ونگر اگه این رو بخونه، خودکشی میکنه!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
با اینکه اصلا موافق خشونت نیستم ولی اگر ونگال و میدادن دستم اطمینان دارم اگر همچین حرفهایی میزد که حذف شدیم برامون خوب شد و این حرفها یک ماواشی میزدم تو سینه اش بعد که یک قدم رفت عقب بلند میشدم یک اوراماواشی میزدم به صورتش....به هیچ عنوان هم چرخش پا رو کنترل نمیکردم یک جوری میزدم قشنگ گردنش بچرخه...البته آنقدر گردنش کلفته اصلا نداره گردن بعید میدونم آسیبی بهش وارد بشه...

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
با اینکه اصلا موافق خشونت نیستم ولی اگر ونگال و میدادن دستم اطمینان دارم اگر همچین حرفهایی میزد که حذف شدیم برامون خوب شد و این حرفها یک ماواشی میزدم تو سینه اش بعد که یک قدم رفت عقب بلند میشدم یک اوراماواشی میزدم به صورتش....به هیچ عنوان هم چرخش پا رو کنترل نمیکردم یک جوری میزدم قشنگ گردنش بچرخه...البته آنقدر گردنش کلفته اصلا نداره گردن بعید میدونم آسیبی بهش وارد بشه...
حسین جان...گردن این کودن رو مگه فقط خدا بتونه بزنه...گیوتین گردنشو نمیزنه از بس که وقاحتش زیاده....
پ.ن:سال نو رو به همگی دوستان با تاخیر تبریک میگم....امیدوارم سال خوبی داشته باشید...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
انقدر اعصابم خراب شد اصلا یادم‌ رفت عید شده...منم‌ سال نو رو تبریک میگم امیدوارم سال جدید سال خوبی براتون باشه آرام و پر از موفقیت...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
منم سال جدید رو تبریک میگم. امیدوارم سال جدید دیگه فن خال بره تا همه راحت شیم:D
به به بالاخره دکتر این شائومی رو ول کرد یه سر زد به ما!
بفروش آقا می 5 بخر :D:D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
پ.ن: الان ترانسفرمارکت رو چک کردم. زلاتان تا 30/06/2016 قرارداد داره. پس انتهای فصل بازیکن آزاده دیگه!

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آره قراردادش تموم شده.
متن خبرو همونجوري که خوندم گفتم فک کردم منظورو ميرسونه :D
چين سالي 75 ميليون يورو پيشنهاد دادن :D
اگه اون 24 ميليون واسه يه سالم باشه باز نميصرفه براش بياد يونايتد :p:D

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
به نظر من زلاتان براش چین رفتن زوده. هنوز بازیکن خوب و سرحالیه.
خلاصه من جای زلاتان باشم فعلا دو سال میومدم یونایتد بازی می کردم بعد که دیگه پیر شدم می رم چین :p

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خب خبرها تكراريه ديگه واسه دوستان
ولي پيشنهاد 60 ميلون پوندي 3 ساله براي جذب مورينيو ديگه انگار قطعيه و سرمربي منچستر رو بايد مورينيو بدونيم ...

چند بازيكنم هنو هيچي نشده ميگن مورينيو ميخواد جذب كنه ( خيلي زود بازار شايعه راه افتاده :D )

هيگواين - رودريگس - موراتا - دوناروما ( دروازه بان ميلان ) - و يه مدافع وسط
زلاتان هم بازارگرمي زياد ميكنه واسه خودش ، فصل قبلم ميگفت تيم بعديم يه سولپرايزه ، كه موند همون پي اس جي
الانم وستهم رسمي كرده تمايل خريد ابرام رو ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حوصله باشگاه رو که ندارم، سال جدیدم رو با منچستر نمیخوام خراب کنم، ولی آخرین اخبار رو بگم که از فروش یا تعویض با کاوانی برای مارسیال و فروش دیپای و اشنیدرلین و روخو میگه، بازیکنهایی که فقط یک سال در باشگاه بودن، سرنوشتی که بزغاله ها(مدیریت و بزغاله) برای این باشگاه درست کردن...
این هم دلیل مصدومیت وین رونی:
Rooney injurie.JPG
یادم میاد که حرومزاده گفته بود که روحیه برد خواستن رونی،(یعنی حیوانی از این روباه صفت و کثیف تر؟؟؟) باعث مصدومیتش شده بود در مصاحبه بعداز بازیش ولی الان مشخص شده که خود گوسفندش باعث مصدوم شدنش بوده، مصدومیتی که عملا میگن ممکن هستش باعث از دست رفتن یورو واسه رونی بشه(باشگاه رو که هیچ!)، رونی که تازه به اوج برگشته بود و در 5 بازی برای تیم 7 گل تونسته بود بزنه، در همین راستا برسیم به شواینی که قبل از خریدش، همه از وضعیت مصدومیتش خبر داشتیم، الان رسما تا سال دیگه شواینی بازی نمیتونه بکنه و یورو رو هم از دست داده بخاطر مصدمیت زانو(چقدر واسه ما این فصل بازی کرد؟؟؟؟؟)
شاهکار دیگش هم در مورد رشفورد و رایلی هستش که مثل بقیه بازیکنهای رده سنی باشگاه، اجازه همدم شدن رو نداره با تیم بزرگ سالان باشگاه(رختکن جدا و سالن غذاخوریش هم جدا هستش) بگذریم از وضعیت دونالد لاو که نیست شد مثل خیلی های دیگه ای گوسفند نیستشون کرده...
از اون طرف هم میگن که اگه حرومزاده فصل دیگه هم باشه، ده مارکوس و سن خوزه رو از اتلتیک میخواد...

موو هم هیگواین و خامس و موراتارو میخواد(خامس خیلی افت کرده و موراتا هم بعیده که رئال اجازه فروشش رو بده، به نظرم بریم برای بنزما بهتر هستش) ظاهرا بیخیال اوبامیانگ شدن، چون قیمتش خیلی بالاست واسشون، خریدهای دسته دوم مثل اینکه ادامه داره، آخه هیگواین چه ارزشی داره؟؟ بازیکنی که به تنهایی تونسته آرژانتین رو از کوپا آمریکا و جام جهانی محروم کنه...:general208:

شایعه دیگه مربوط به لوکاکو هستش که میگن شاید 50 میلیون خرج بزاره رو دست باشگاه...
ظاهرا پپ هم واسه سیتی هم استونز رو میخواد و هم لاپورته رو(اوتامندی و کمپانی هم میشن نیمکت نشینشون!!!)، گوندوغان و پوگبارو هم میخوان بگیرن واسش، فکر میکنم که سیتی تو EPL دست نیافتنی بشه با این خریدها...(این فیرپلی مالی چی شد؟؟ کشکه؟؟)
لیورپول هم به شدت به دنبال گوتزه هستش، احتمالا جانشین کوتینیویی که به بارسا میره @rms (لاماسیا:general711::rolleyes:)
کونته هم به دنبال چند خرید جالب هستش(بیشتر به دنبال پوگبا و کوادرادو هستن، در حقیقت بیشتر خریدش از ایتالیا هستش)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
لیورپول هم به شدت به دنبال گوتزه هستش، احتمالا جانشین کوتینیویی که به بارسا میره @rms (لاماسیا:general711::rolleyes:)
کونته هم به دنبال چند خرید جالب هستش(بیشتر به دنبال پوگبا و کوادرادو هستن، در حقیقت بیشتر خریدش از ایتالیا هستش)
بیشین بینیم باوووو
کوتینیو بازیکن فوق العاده ایه. لیاقت حضور در بارسا رو داره. نکته جالب در مورد حضور مورینیو اینه که باید شاهد موج طرفداران مو باشید که به سمت یونایتد میان. داریم نمونه هاشو که میگم. میشناسم طرف در این چند سال اخیر به ترتیب عاشق اینتر، رئال و چلسی بوده :D
میلاد لاماسیا مجدد با قدرت بیشتر استارت خورده. نتیجه ش چندسال دیگه مشخص میشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
عجب سکوت دلننشینی :D
گری نویل هم که از والنسیا رفت بالاخره.
خبر دیگه ای نیست! فقط گفتم ‍‍يه پست بذارم تاپيک از خواب پاشه :D
لوکاکو هم يه کم لينک شده بهمون راستي :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب دیگه فاتحه منچستر رو بخونیم...
http://www.goal.com/en/news/13822/n...ferguson-van-gaal-needs-patience?ICID=TP_HN_1
مشخصا هم رئیس پشت حرومزاده هستش و هم مدیریت، رئیس گفته که باید بهش فرصت بدن تا تیم رو به اوج برگردونه!!!!:general208::general208::general208:
در حرفهاش هم مشخصا طوری صحبت کرده که بخواد طرفدارهارو جریحی کنه و گفته که همونجوری که مثل همیشه طرفدارای باشگاه صبور بودن و ازش حمایت کردن، الان هم باید همین کار رو بکنن تا به نتیجه برسن...
نظر من؟
اول اینکه حرومزاده چند سال دیگه میخواد مربیگری کنه؟؟ خودش که گفته بود بعداز 3 فصل در منچستر، از فوتبال و مربیگری میخواد خداحافظی کنه که همین به تنهایی کل حرف رئیس رو زیر سوال میبره، حالا بگیم که یه 2 سال دیگه هم بمونه، ولی آیا اصلا کاری به سود منچستر کرده تو زندگیش این گوسفند؟ میخوام بدونم که بازسازی یه تیم چقدر طول میکشه؟؟؟ آیا نتایج لستر با این خرج کم یه تو دهنی به بقیه باشگاه های EPL و مشخصا این گوسفند و Moneyward نیست؟؟؟
بحث دیگه هم این هستش که مگه رئیس اشتباه نمیکنه؟؟ مگه در مورد مویس اشتباه نکرده بود؟؟؟
من یکی که دیگه کلا فوتبال و باشگاه رو بیخیال میشم اگه این گوسفند امسال هم بخواد بمونه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تنها خبر خوبی که بیرون اومده که واسم جالب هم هست، بازگشت لوک شاو از هفته آینده به تمرینات منچستر هستش...
واقعا با اون مصدومیت، این ریکاوری تو این مدت کم مثل معجزه هستش...

بالا