• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
رونی چه قدر بده امروز!!
چه سانترای افتضاحی می کنه! همش از رو سر همه رد می شه می ره بیرون

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
داریم با 2 مدافع بازی می کنیم!!!
گزارشگر می گه بعد از 30 سال داریم به واتفورد می بازیم! رکورد شکنی ها بعد از رفتن فن خال هم ادامه دارد ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یک باخت دیگه، فکر میکنم که ممو میخواد رکورد اون حرومزاده رو بزنه...
تا وقتی موو بخواد با فلینی و پوگبا، میونه زمین بازی کنه، وضعیت همینه، تیم وسط زمین فلجه!!!!
موو این تیم رو جمع کرد، جمع کرد، و گرنه که منچستریونایتد تمام شد رفت!!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
فکر نمیکردم تیم مورون به این سرعت بره تو بحران....

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
یک باخت دیگه، فکر میکنم که ممو میخواد رکورد اون حرومزاده رو بزنه...
تا وقتی موو بخواد با فلینی و پوگبا، میونه زمین بازی کنه، وضعیت همینه، تیم وسط زمین فلجه!!!!
موو این تیم رو جمع کرد، جمع کرد، و گرنه که منچستریونایتد تمام شد رفت!!!!!
اصلا خوشم نمیاد از فاز اینکه دیدید من درست گفتم و این حرفها صادقانه بگم من از ابتدا موافق مورون نبودم چون از لحاظ اخلاقی باهاش حال نمیکردم ولی فکر نمیکردم تیم آنقدر زود وارد بحران بشه یعنی قبولش الان برام سخته با این همه هزینه اسمهای بزرگ باز وارد بحران شدیم....من مخالف تغییر فلسفه و وارد کردن نامهای بزرگ بودم و هستم ولی فکر نمیکردم اگر این اتفاق بیفته باز هم آنقدر دچار مشکل باشیم....کلا با انتخاب مورون یک عده که مخالف تغییرات بزرگ بودن از تیم نا امید شدند و از تیم بریدند یک عده دیگه هم که کم و بیش موافق بودند الان بی تفاوت شدند و به زمین و زمان گیر میدند مثل اینکه رونی باید بره یا فلینی حالا نمیدونم رونی و فلینی هم تصفیه بشن دیگه چی باقی میمونه برای گیر دادن....
کلا باشگاه در شرایط بدی قرار گرفته با این همه بریز و بپاش و ببر و بیار اگر جواب نگیره الان میخواد چه کسی رو جانشین کنه اگر فرض بگیریم که ما نتونیم سال بعد هم سهمیه لیگ فهرمانان رو بگیریم که اصلا هم اتفاقی عجیبی نیست چی رخ میده؟؟کلا همینجوری که بردن در زمان فرگی به عادت تبدیل شده بود بحران هم برای ما داره عادت میشه امیدوارم مورون بتونه شرایط رو عوض کنه چون رد شدن از مورون و انتخاب یک نفر دیگه میتونه هزینه بسیار سنگینی داشته باشه...الان بین هوادارها بحث حمایت همه جانبه از مورون شکل گرفته معمولا هر کجای جهان چنین بحثی شکل میگیره با باخت بعدی بحث تعویض سرمربی و اخراج شروع میشه ضمن اینکه مورون یکبار سال پیش همین اتفاقها رو تجربه کرده نمیدونم شاید ما واقعا انتخاب درستی نداشتیم و مورون دستش برای همه رو شده است...الان زوده برای قضاوت ولی شما چی فکر میکنید فکر میکنید میتونه مورون تیمو از این شرایط خارج کنه یا مثل چلسی فصل قبل خیلی زودتر از چیزی که فکرشو میکردیم اخراچ میشه؟

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیشه گفت بحران، ولی نبردن 3 بازی پشت سر هم، نمیتونه نتیجه خوبی باشه برای تیمی که میخواد به جایی برسه...
فکر نمیکنم که حتی اسم اخراج رو اوردن، عقلانی باشه در این فاصله کمی که از فصل گذشته، ولی فکر نمیکنم کسی رو پیدا کنی از منچستری ها که با موو حال کنن تو این کلوب و همه باهاش مشکل دارن، ولی سرمربی تیم هستش فعلا و تازه اول فصل هستش، فکر میکنم که هنوز خیلی چیزها باید عوض بشه، مهمترینش تفکر سرمربی و هوادارها هستش، سرمربی باید از این ایده های قدیمی و بازی کردن با یک هافبک بازیساز و یک هافبک تخربی چلاق و بی عرضه، بیرون بیاد و گرنه به هیچ جایی نمیرسه، شاید در چند بازی اول بازی دادن هررا و ماتا، مشکلات رو حل کرد، ولی پپ شکل تخریب تیم رو به همه نشون داد، خیلی راحت هافبک های حریف خراب میشن سر پوگبا و تیم رو فلج میکنن، فلینی هم که هیچ نیست تو زمین، رونی هم شده یه بازیکن اضافی!!! نه میدوه تو زمین و نه بازیسازی میکنه و نه استارت میزنه و نه هیچ!!!!!
خوب یه سری تغییرات باید ایجاد میشد تو تیم، انتظار داشتم که موو جراتش رو داشته باشه، اولین چیزی که در مورد موو هم انتظار داشتم، تغییر عقیده فوتبالش بود، میخواستیم که بازی تدافعی رو فراموش کنه و یه تغییراتی تو ترکیب همیشگیش بده، ولی خوب انگار هیچکدوم اتفاق نیوفتاده و شاهد همون 1-3-2-4 قدیمی هستیم که تقریبا همه دیگه ضدتاکتیکش رو بلد هستن...
از حق هم نگذریم که دو بازی گذشته واقعا از داوری ضربه خوردیم، ولی خوب این منچستر هستش و خیلی بزرگتر از این حرفا باید باشه، شاید حرفم درست نباشه، چون خیلی وقت هستش که همچین وضعیتی نداریم...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بعد از مدتی من هم برگشتم به همین فروم.
البته به دلیل مشغله کاری فرصت کمتری دارم اما اوضاع تیم اصلا خوب نیست و امیدوارم که این شرایط تغییر بکنه.

من هنوز برام سواله که چرا مورینیو اصرار داره زوج پوگبا فلاینی باشه. چرا کریک یا شواینی یا اشنایدرلین یا حتی بلیند رو نمیذاره جا فلاینی حداقل برای یه بازی فیکس اینطوری شروع کنه

رونی هم باید یک مدت بره رو نیمکت. امروز فاجعه بود.

به هر حال امیدوارم که اوضاع بهتر بشه.
=====================================================
از دوستان معذرت میخوام از اون گروه تلگرامی خارج شدم. چون واقعا مطالعه و دنبال کردن بحث ها خیلی زمان میگرفت از من و در توانم نبود همراهی با بقیه دوستان عزیز

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947

واکنش گری لینه کر به شکست منچستریونایتد: سه باخت در یک هفته. فکر نمی کنم لوئیز فن خال هم از پس چنین کاری بر می آمد!

آقای خاص در قوطی میباشد.

آقای خاص در دادن پول های نجومی و بیجهت برای بازیکن واقعا خاص میباشند.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559

واکنش گری لینه کر به شکست منچستریونایتد: سه باخت در یک هفته. فکر نمی کنم لوئیز فن خال هم از پس چنین کاری بر می آمد!

آقای خاص در قوطی میباشد.

آقای خاص در دادن پول های نجومی و بیجهت برای بازیکن واقعا خاص میباشند.
لیورپولیها هم باید نظر بدن واسه ما؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
نمیشه گفت بحران، ولی نبردن 3 بازی پشت سر هم، نمیتونه نتیجه خوبی باشه برای تیمی که میخواد به جایی برسه...
فکر نمیکنم که حتی اسم اخراج رو اوردن، عقلانی باشه در این فاصله کمی که از فصل گذشته، ولی فکر نمیکنم کسی رو پیدا کنی از منچستری ها که با موو حال کنن تو این کلوب و همه باهاش مشکل دارن، ولی سرمربی تیم هستش فعلا و تازه اول فصل هستش، فکر میکنم که هنوز خیلی چیزها باید عوض بشه، مهمترینش تفکر سرمربی و هوادارها هستش، سرمربی باید از این ایده های قدیمی و بازی کردن با یک هافبک بازیساز و یک هافبک تخربی چلاق و بی عرضه، بیرون بیاد و گرنه به هیچ جایی نمیرسه، شاید در چند بازی اول بازی دادن هررا و ماتا، مشکلات رو حل کرد، ولی پپ شکل تخریب تیم رو به همه نشون داد، خیلی راحت هافبک های حریف خراب میشن سر پوگبا و تیم رو فلج میکنن، فلینی هم که هیچ نیست تو زمین، رونی هم شده یه بازیکن اضافی!!! نه میدوه تو زمین و نه بازیسازی میکنه و نه استارت میزنه و نه هیچ!!!!!
خوب یه سری تغییرات باید ایجاد میشد تو تیم، انتظار داشتم که موو جراتش رو داشته باشه، اولین چیزی که در مورد موو هم انتظار داشتم، تغییر عقیده فوتبالش بود، میخواستیم که بازی تدافعی رو فراموش کنه و یه تغییراتی تو ترکیب همیشگیش بده، ولی خوب انگار هیچکدوم اتفاق نیوفتاده و شاهد همون 1-3-2-4 قدیمی هستیم که تقریبا همه دیگه ضدتاکتیکش رو بلد هستن...
از حق هم نگذریم که دو بازی گذشته واقعا از داوری ضربه خوردیم، ولی خوب این منچستر هستش و خیلی بزرگتر از این حرفا باید باشه، شاید حرفم درست نباشه، چون خیلی وقت هستش که همچین وضعیتی نداریم...
حرف از اخراج با هر نتیجه ای قبل از حداقل نیم فصل کودکانه است...من توقع نداشتم و ندارم که مورون خودشو عوض کنه چون باور دارم کسی با غرور و سطح مورون به یک حدی رسیده که نوع بازیش و...معرف اون هست و تغییر عملا براس غیرممکنه مگراینکه چاره ای جز تغییر براش نمونه که اون هم بعضی از انسان ها حتی در شرایط‌ بسیار سخت حاضر به تغییر نیستن

کلا مورون با توجه به اینکه دستش در خرید باز بوده و اختیارات لازم رو هم داشته همه جوره مسئول نتایج خوب و بد از بعد فنی خواهد بود.....تکرار گوشه هایی از موفقیت های سرالکس و جانشین مناسب بعد از اون هنوز بزرگترین چالشه یونایتده...
شاید مورون هم در این دوره تاربخی پسا فرگی اسمش به افراد شکست خورده اضافه بشه این باخت های اخیرهر چند که هنوز خیلی زوده قضاوت در موردش ولی بازیهای اخیر نشون داد که راه ساده ای جلوی روش نیست چون واقعا این بار مورون بر خلاف اکثر سابقه های قبلیش تیم کاملی رو تحویل نگرفت

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
بعیده کسی ندونه نظر من در مورد مورینیو چی بوده. اما با نعویضش کاملا مخالفم. نه این که فکر کنم اون میتونه ناجی تیمم باشه، که حتی در صورت قهرمانی هم چنین امتیازی رو بهش نمیدم. اما این شکل تغییر و تحول رو بیشتر مضر میدونم.

بدترین و تهوع‌آورترین کاری که تا الان انجام داده خرید پوگبا با چنین رقمی بوده. یکبار یاسین‌خان خطاب به دوستی نوشته بود مگه پولش رو تو میدی؟ اما موضوع این نیست (البته که ما دلمون برای دارایی گلیزرها نمی‌سوزه). مطلب اینه که در شرایطی که تقریبا همهء دنیا از شامورتی بازی صریح و واضح مینو رایولا صحبت می‌کردند، در موقعیتی که حتی یک بچهء تازه فوتبال‌بین هم این رو می‌فهمید که پوگبا بازیکن خوبیه، اما فقط همین و نه بیش‌تر، رایولا اون رو لااقل به سه برابر قیمت به ما انداخت. من مطمئنم که اگر پوگبا خریداری میداشت، قیمت پیشنهادش حتی نصف این رقم هم نبود. و فکر میکنم مورینیو این ادعا که "رئال دنبال پوگبا بوده و ما تونستیم این رقابت رو ببریم" رو فقط و فقط برای کم رنگ کردن این علامت سوال مطرح میکنه.

اما اشکال کار کجاست؟ اینه که منچستر داره اضطراب خودش رو تشدید (و علنی) میکنه. به سادگی دارند بهش اسم قالب میکنند و این اصلا با شیوه‌ای که تا به حال این سازمان باهاش کار کرده منافات داره. فارغ از این که من یا امثال من خوشمون بیاد یا نیاد، ما رئال نیستیم و این شیوهء کهکشانی جمع کردن رو بلد هم نیستیم. به همین خاطر دی‌ماریا نجومی میاد بی‌نتیجه میره. قرارداد غیرقابل درکی با مارسیال بسته میشه و یا چنین مبلغ هنگفتی برای خرید ممفیس خرج میشه. این روش یعنی ما دنبال یک دوپینگ، یک شوک هستیم که کارها درست بشه. اما چون تا به حال هیچوقت وارد چنین بازی‌هایی نشده بودیم، روش بازی رو هم بلد نیستیم.

الان صحبت گریزمان و خامس شده. مطمئن باشید اگر این معامله بخواد به نتیجه برسه، برای بازیکن‌هایی که همین الان با تیمشون مشکل دارند و کارایی‌شون در تناسب با قیمت‌شون در درون اون باشگاه به نصف کاهش پیدا کرده، قیمت نجومی خواهند گذاشت و منچستر هم سراسیمه پرداختش خواهد کرد. و حتی با فرض (بعید) موفقیت، این تنها مسکنی خواهد بود برای امروز. و فصل بعد دوباره روز از نو روزی از نو.

اما با همهء این صحبت‌ها گمان می‌کنم مورینیو موندنی باشه. امروز هم اگر داور اون اشتباه مهلک رو نمی‌کرد، کار اصلا به اینجا نمی‌کشید. فقط امیدوارم سران باشگاه با مربی طوری برخورد کنند که اون تنها سرش به کار خودش و تیمش مشغول باشه. مورینیو اگر روی کارش متمرکز باشه، جانوریه که رو دست نداره. موفق خواهد شد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لیورپولیها هم باید نظر بدن واسه ما؟
گناه دارن اینا اذیتشون نکن[emoji23] تاپیک خودشون هیچ کی نیست تک و تنها با در و دیوار نمیتونه حرف بزنه که! میاد اینجا از تنهایی دراد[emoji23]
تو اینستا هم همینه، من یادم ندارم تا به حال تو هیچ شبکه ای تو پیج باشگاهی غیر از یونایتد رفته باشم، ولی زیر پستای یونایتد پر لیورپولیه[emoji17] [emoji1]

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بعیده کسی ندونه نظر من در مورد مورینیو چی بوده. اما با نعویضش کاملا مخالفم. نه این که فکر کنم اون میتونه ناجی تیمم باشه، که حتی در صورت قهرمانی هم چنین امتیازی رو بهش نمیدم. اما این شکل تغییر و تحول رو بیشتر مضر میدونم.

بدترین و تهوع‌آورترین کاری که تا الان انجام داده خرید پوگبا با چنین رقمی بوده. یکبار یاسین‌خان خطاب به دوستی نوشته بود مگه پولش رو تو میدی؟ اما موضوع این نیست (البته که ما دلمون برای دارایی گلیزرها نمی‌سوزه). مطلب اینه که در شرایطی که تقریبا همهء دنیا از شامورتی بازی صریح و واضح مینو رایولا صحبت می‌کردند، در موقعیتی که حتی یک بچهء تازه فوتبال‌بین هم این رو می‌فهمید که پوگبا بازیکن خوبیه، اما فقط همین و نه بیش‌تر، رایولا اون رو لااقل به سه برابر قیمت به ما انداخت. من مطمئنم که اگر پوگبا خریداری میداشت، قیمت پیشنهادش حتی نصف این رقم هم نبود. و فکر میکنم مورینیو این ادعا که "رئال دنبال پوگبا بوده و ما تونستیم این رقابت رو ببریم" رو فقط و فقط برای کم رنگ کردن این علامت سوال مطرح میکنه.

اما اشکال کار کجاست؟ اینه که منچستر داره اضطراب خودش رو تشدید (و علنی) میکنه. به سادگی دارند بهش اسم قالب میکنند و این اصلا با شیوه‌ای که تا به حال این سازمان باهاش کار کرده منافات داره. فارغ از این که من یا امثال من خوشمون بیاد یا نیاد، ما رئال نیستیم و این شیوهء کهکشانی جمع کردن رو بلد هم نیستیم. به همین خاطر دی‌ماریا نجومی میاد بی‌نتیجه میره. قرارداد غیرقابل درکی با مارسیال بسته میشه و یا چنین مبلغ هنگفتی برای خرید ممفیس خرج میشه. این روش یعنی ما دنبال یک دوپینگ، یک شوک هستیم که کارها درست بشه. اما چون تا به حال هیچوقت وارد چنین بازی‌هایی نشده بودیم، روش بازی رو هم بلد نیستیم.

الان صحبت گریزمان و خامس شده. مطمئن باشید اگر این معامله بخواد به نتیجه برسه، برای بازیکن‌هایی که همین الان با تیمشون مشکل دارند و کارایی‌شون در تناسب با قیمت‌شون در درون اون باشگاه به نصف کاهش پیدا کرده، قیمت نجومی خواهند گذاشت و منچستر هم سراسیمه پرداختش خواهد کرد. و حتی با فرض (بعید) موفقیت، این تنها مسکنی خواهد بود برای امروز. و فصل بعد دوباره روز از نو روزی از نو.

اما با همهء این صحبت‌ها گمان می‌کنم مورینیو موندنی باشه. امروز هم اگر داور اون اشتباه مهلک رو نمی‌کرد، کار اصلا به اینجا نمی‌کشید. فقط امیدوارم سران باشگاه با مربی طوری برخورد کنند که اون تنها سرش به کار خودش و تیمش مشغول باشه. مورینیو اگر روی کارش متمرکز باشه، جانوریه که رو دست نداره. موفق خواهد شد.
به به علی آقا! نیستید آقا دلتنگتونیم[emoji173]
به نظر منم این نتایج مقطعین، مخصوصا تو لیگ که واقعا داوری خیلی زیاد اذیتمون کرد!
اون از دو تا پنالتی جلو سیتی، اینم از خطای روی مارسیال.
نه ما این روندمون ادامه خواهد داشت، نه سیتی یه کله همه بازی هاشو خواهد برد
تنها تغییراتی که به نطر منم لازمه جایگزینی فلینی با باستی یا کریک، و کنارگذاشتن رونی حداقل واسه چند هفتس

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
به به علی آقا! نیستید آقا دلتنگتونیم[emoji173]
به نظر منم این نتایج مقطعین، مخصوصا تو لیگ که واقعا داوری خیلی زیاد اذیتمون کرد!
اون از دو تا پنالتی جلو سیتی، اینم از خطای روی مارسیال.
ارادتمندم اصلان‌جان. خیلی گرفتار کارم. اما چشم از صفحه‌مون برنمیدارم! همون صفحه‌ای که لیورپولی‌ها، آرسنالی‌ها و رئالی‌ها هم مشتریش هستن. قدمشون البته روی چشم. مهمون هستند و عزیز. بقول خودت جای دیگه‌ای هم نیست که برن و ببینن این حجم آدم باحال یکجا جمع شدن ;)

نمی‌تونم باور کنم داور چطور خطای روی مارسیال رو نگرفت و شبیه همون کار (با شدت بسیار کمتر) رو پنالتی گرفت. اگر عکسش رخ می‌داد کمتر عجیب می‌بود چرا که نه تنها شدت خطا کمتر بود (پنالتی بود و بحثی هم توش نیست) بلکه خیلی داورها، خطاهای تو محوطه رو بیش‌تر اغماض می‌کنند. اما این بار همه چیز دقیقا برعکس رخ داد :general207:

البته اگر به ژست داور موقع گل تساوی نگاه کنی احساس می‌کنی طرف خیلی اسیر خودش بود. کلا خیلی دوست داشت دیده بشه. یاد محسن قهرمانی افتادم.:p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ارادتمندم اصلان‌جان. خیلی گرفتار کارم. اما چشم از صفحه‌مون برنمیدارم! همون صفحه‌ای که لیورپولی‌ها، آرسنالی‌ها و رئالی‌ها هم مشتریش هستن. قدمشون البته روی چشم. مهمون هستند و عزیز. بقول خودت جای دیگه‌ای هم نیست که برن و ببینن این حجم آدم باحال یکجا جمع شدن ;)

نمی‌تونم باور کنم داور چطور خطای روی مارسیال رو نگرفت و شبیه همون کار (با شدت بسیار کمتر) رو پنالتی گرفت. اگر عکسش رخ می‌داد کمتر عجیب می‌بود چرا که نه تنها شدت خطا کمتر بود (پنالتی بود و بحثی هم توش نیست) بلکه خیلی داورها، خطاهای تو محوطه رو بیش‌تر اغماض می‌کنند. اما این بار همه چیز دقیقا برعکس رخ داد :general207:

البته اگر به ژست داور موقع گل تساوی نگاه کنی احساس می‌کنی طرف خیلی اسیر خودش بود. کلا خیلی دوست داشت دیده بشه. یاد محسن قهرمانی افتادم.:p
آخ آخ دقیقا گل گفتی همینو میخواستم بگم!
اون صحنه رو پنالتی گرفت ولی اینو نه...
بالاخره اولیور هم جوان هست و جویای نام میخواد با کلاتنبرگ رقابت کنه دیگه[emoji12]

بالا