• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مگه اینکه سر احمقیت این گوسفند، با کارت محروم بشه از بازی بعدی که از دستش راحت بشیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی خسته کننده که موقعیت آنچنانی نداشت، البته دوتا موقعیت خیلی عالی رو زلاتان خراب کرد و دوتا موقعیت اونارو دخیا گرفت...
مشخصا موو واسه مساوی اومده بود تو زمین و نتیجش رو هم گرفت...
نمیدونم باید راضی باشم یا ناراحت، ولی وقتی به بازی های دو هفته آیندمون نگاه میکنم، یه کمی فکر میکنم که رد شدن از این بازیها، بدون از دست دادن امتیاز، غیرممکن هستش...

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
هررا هم شد بهترین بازیکن زمین!!!!!
هررا عالی بود امروز،هم بازی تخریبیش عالی بود،هم خوب پاسوری میکرد امروز،البته یکی دو تا فرت هم داد که قابل چشم پوشیه :D:D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نیمه اول بهتر بودیم
نیمه دوم هم برای حفظ مساوی بازی کردن و لیورپول بهتر بود

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه خطاهای مسخره ای میگیره!!!!
داور با خونسردی بدجور رفت تو اعصاب. چه خطاهای مسلمی رو نگرفت. چقدر راحت به ما کارت داد و چقدر راحت تر به اونا کارت نداد. لااقل دو بار خطاهای وحشتناک تابلو، روی پوگبا رو چشم‌پوشی کرد. تو اولی که بازیکن باید قرمز می‌گرفت. کافی بود پوگبا کمی کمتر پاش رو بالا میگرفت. احتمالا فوتبالش تموم میشد. یعنی کلا مچش جدا میشد.
یکدفعه دیگه هم قشنگ جلوی چشم داور، پوگبا اومد ضدحمله رو شروع کنه، بازیکن گرفتش. یک سوت زد، خطا. آقا تعریف دقیق کارت زد همینجاست دیگه!!

ALIALID

Registered User
لایک‌ها
248
dnhy6t9t8efrkdd6c6a7.png

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه توپی دراورد دخیا!!!!!
نمی‌دونم از معجزهء دخیا باید خوشحال بود یا از اینکه امره‌جان از بین سه نفر شوت میزنه سمت دروازه، باید شاکی شد؟ آقایان، سروران، نورچشمان، اون‌همه عالی تو زمین لیورپول بازیکن‌هاشون رو تحت فشار قرار میدین. اون‌قدر توپ‌گیری می‌کنید. بعد درست در حساس‌ترین نقطه زمین، سه نفر، سه نفر، تکرار میکنم (با فتحه روی ت!!) سه نفر دور امره ایستادین و نمیرید روی پاش؟

کار دخیا میتونه زیباترین سیو فصل لقب بگیره. از فاصله به اون نزدیکی، ضربه محکم و بدون دید. واقعا چطوری ای کار رو کرد؟

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
این ایبرا هم جز لو دادن و خراب کردن موقعیت ها، کاری نکرده!!!!
راستش کمی احساس خطر می‌کنم که برامون گلزن بشه. البته شخصا از ایبرا خوشم نمیومده. هیچوقت. دلایلش بماند. اما گلزن قهاری بود.
اما امسال تو جام جهانی هم طوری بازی کرد که مطبوعات سوئد بالاخره از دستش شاکی شدند و بعد از سومین بازی سوئد نوشتند: ایبرا تمرین رو تموم کن، بازی شروع شده!

توجه کنید که تک به تک ساده‌ای رو نزد. البته آفساید بود، اما فرقی نمیکنه. اون توپ رو بیرون زده بود. خیلی افت کرده.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
بازم نزدیک بود گل بخوریم ، تکل والنسیا نجاتمون داد...
سرعتش معجزه بود. دقیقه 85 چهار متر عقب تر از بازیکن باشی. هر دو استارت بزنید و بعد والنسیا بتونه یک گام جلو هم بیفته. همهء اینه تو کمتر از چهار متر. بی‌نظیر بود انفجارش!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
چرا ماتا بازی نکرد ؟

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نیمه اول بهتر بودیم
نیمه دوم هم برای حفظ مساوی بازی کردن و لیورپول بهتر بود
در مجموع من از بازی خوشم اومد. زیبا بود. چرخش توپ خیلی سریع بود و هر دو طرف موقعیت‌های ایجاد شده‌شون، خطرناک بود. که در این زمینه ما بهتر هم بودیم. یعنی خطرمون بیش‌تر بود.
راستش وقتی دیدم فلاینی تو زمینه، مطمئن شدم که مورینیو اومده مساوی رو بگیره. بعد هم که بجای ایبرا، راشفورد رو برد بیرون و بجاش رونی رو فرستاد تو، معلوم بود میخواد موقعیت سانتر کردن‌های لیورپول رو کمتر بکنه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من امیدوارم تو بازی اینده ماتا و میخیتاریان و هررا و پوگبا با هم تو زمین باشن

تو خط میانه اصلا موقعیت ساز نبودیم

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
احساس می کنم نفرین مویس این تیمو زمین زده :D هر چی نخاله هم بره،هر چی ستاره هم بخریم، هر چی مربی هم عوض کنیم بازم انگار درست بشو نیست. :( نفرین شدیم رفته

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
احساس می کنم نفرین مویس این تیمو زمین زده :D هر چی نخاله هم بره،هر چی ستاره هم بخریم، هر چی مربی هم عوض کنیم بازم انگار درست بشو نیست. :( نفرین شدیم رفته
مویس؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
کلا نظرم عوض شده نسبت به دیشب و میگم که موو تمام چیزی رو که ازش انتظار داشتیم رو انجام داده تا الان، غیر از جایگاه تیم تو جدول که واسه اون هم هنوز خیلی مونده تا آخر فصل...
همه میدونستیم که موو چجور مربی هستش و چجوری تیم رو میچینه و فقط به فکر گرفتن جام هستش، پس فکر نمیکنم که ایرادی بشه گرفت به این قضیه، اما اگه نتونست جامی بگیره، اون موقع هستش که باید گفت که ...
که من یکی مطمئن هستم که موو میتونه جام بگیره واسه منچستر، 8 بازی از فصل گذشته و با صدر فقط 5 امتیاز فاصله داریم، این رو هم باید بگیم که امسال تیمها جون خیلی بیشتری پیدا کردن، ولی بزرگترین مشکل تیم از نظر من بازی دادن به فلینی هستش، تیم نه ضعف دفاعی داره و صعف بازیکن خلاق و بازیساز، حالا مصدومیت میخی و ضعف مهاجمهامون و وینگرهامون یه جریانی هستش که باید درست بشه و گرنه که تیم به جای نمیرسه با ادامه پیدا کردن این وضعیت...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
خرابی ‌یک دستگاه فکس باعث شد بازی دیشب رو نبازیم همین رو میشه در مورد بازی دیشب گفت نه بیش و نه کم...

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
بعنوان کسی که طرفدار منچستر نیست ولی باید بگم به نظر من مورینیو خوب دفاعو بسته بود اونم تو انفیلد ! لیورپول رو کامل قفل کرده بود

فقط بجای فلینی و پوگبا و ... چندتا بازیکن سرعتی لازم داشت که بلافاصله بعد ضد حمله بریزن تو زمین لیورپول!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
مویس؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
کلا نظرم عوض شده نسبت به دیشب و میگم که موو تمام چیزی رو که ازش انتظار داشتیم رو انجام داده تا الان، غیر از جایگاه تیم تو جدول که واسه اون هم هنوز خیلی مونده تا آخر فصل...
همه میدونستیم که موو چجور مربی هستش و چجوری تیم رو میچینه و فقط به فکر گرفتن جام هستش، پس فکر نمیکنم که ایرادی بشه گرفت به این قضیه، اما اگه نتونست جامی بگیره، اون موقع هستش که باید گفت که ...
که من یکی مطمئن هستم که موو میتونه جام بگیره واسه منچستر، 8 بازی از فصل گذشته و با صدر فقط 5 امتیاز فاصله داریم، این رو هم باید بگیم که امسال تیمها جون خیلی بیشتری پیدا کردن، ولی بزرگترین مشکل تیم از نظر من بازی دادن به فلینی هستش، تیم نه ضعف دفاعی داره و صعف بازیکن خلاق و بازیساز، حالا مصدومیت میخی و ضعف مهاجمهامون و وینگرهامون یه جریانی هستش که باید درست بشه و گرنه که تیم به جای نمیرسه با ادامه پیدا کردن این وضعیت...
اون حرفم که صرفا شوخی بود. قصد جو منفی دادن یا دفاع از مویس نداشتم.

ولی در مجموع من تیم رو این قدر هم بی اشکال نمی بینم. بزرگترین ضعف تیم به نظر من سرعت و تکنیک فردیه. چیزی که دقیقا به کار مورینیو میاد با این سیستم دفاع بسته و ضد حمله که در مقابل تیم های قدرتمند اجرا می کنه. زلاتان کند و کم تحرکه و تکنیک و توانایی پا به توپ شدن هم نداره. یانگ و رونی و ماتا و هررا و ... هم همین هیچ کدوم سرعت ندارن. رشفورد باز وضعیتش از بقیه بهتره. من وقتی بازی های تیم رو می بینم احساس می کنم تیم بیش از حد سنگین و کند بازی می کنه.
باز هم من می گم به نظرم مو خیلی زود مارسیال رو از ترکیب کنار گذاشت. توی همچین بازی ای اگر مارسیال به جای یانگ یا رونی یا شاو بازی می کرد قطعا می تونست در ضد حمله ها خیلی موثر تر باشه. هم تکنیکش رو داره هم سرعت و هم زیرکی لازم برای موقعیت ساختن رو.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لعنت به آیفون!
۴ تا پست گذاشتم بعد بازی هیچ کدوم نیومد[emoji3]
بازی لیورپول ک گذشت دیگه، من راضی نبودم در کل
امشب بازگشت رابین به اولدترافورده[emoji7]
به امید یه بازی خوب و‌نتیجه بهتر قبل بازیمون با چلسی

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk

بالا