• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فلاینی روخو دارمیان رو باید بندازن بیرون
زلاتان هم بهتره به فکر بازنشستگی باشه

اون فلاینی درخت که فقط دریبل میخوره

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والنسیا هم باید بره
حرکاتش کاملا تکراری و ساده هست و قابل پیشبینی

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
افتضاحیم تو استفاده از موقعیت ها، این همه موقعیت گل درست میکنیم و آخرش گل نمیتونیم بزنیم؟؟؟؟
نمیدونم چی بگم در مورد اینجور نتایجی که داریم میگیریم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
افتضاحیم تو استفاده از موقعیت ها، این همه موقعیت گل درست میکنیم و آخرش گل نمیتونیم بزنیم؟؟؟؟
نمیدونم چی بگم در مورد اینجور نتایجی که داریم میگیریم...

هموني ك من گفتم!
ببين سيتي چجوري شخمي شخمي برد!
يا ليورپول كه علنا اتوبوس چيده بودن جلوشون تا دقيقه ٨٠ صفر صفر بود ٢-٠ كرد بازيو!
يا همين آرسنال كه چقد مفت امتياز گرفت ازمون...
اينا تيمايين كه ميرن برا قهرماني!
تيمايي كه حتي وقتي بدن ميبرن!
ما تو اوج خوبيمونم همينجوري امتياز از دست ميديم، پس واقعا هيچي نميشيم! لااقل امسال

Sent from my iPhone using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
حالا هی بگید اینا همه نشونه پیشرفته !!! نیم فصل شد اقا نیم فصل! پیشرفت بخوره تو سرشون پیشرفت واسه ما سهمیه نمیشه
حالا میگیم جلو تیمای بزرگ شاید نتیجه نگیریم چون تیم هماهنگ نیست ولی اخه از تیم هفدهم جدول!!؟؟ سه تا تساوی تو الدترافورد پشت سر هم؟
این نتایج ماله یه مربی تازه کار و متوسط هست نه دو تا مربی که ادعا دارن بهترینن و هر دو لیگ قهرمانان رو گرفتن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
هموني ك من گفتم!
ببين سيتي چجوري شخمي شخمي برد!
يا ليورپول كه علنا اتوبوس چيده بودن جلوشون تا دقيقه ٨٠ صفر صفر بود ٢-٠ كرد بازيو!
يا همين آرسنال كه چقد مفت امتياز گرفت ازمون...
اينا تيمايين كه ميرن برا قهرماني!
تيمايي كه حتي وقتي بدن ميبرن!
ما تو اوج خوبيمونم همينجوري امتياز از دست ميديم، پس واقعا هيچي نميشيم! لااقل امسال

Sent from my iPhone using Tapatalk
واقعا خیلی بدشانس هستیم اصلان، همه جور بدشانسی اوردیم امسال، از داوری ها بگو تا انواع مصدومیت ها و خراب کردن موقعیت ها...
نمیدونم این چجور بدشانسی هستش که گرفته مارو، باید خیلی از این نخاله ها از تیم بیرون انداخته بشن، ما یه تیم میفرستیم تو که مثلا اگه نتیجه نگرفت یه تعویضی بکنیم که مشکل تیم حل بشه، ولی بازیکنهایی که از روی نیمکت میان تو، بدتر از بازیکنهای داخل زمین هستن، اینجوری که نمیشه نتیجه گرفت...
دارمین، والنسیا(حالا دو بازی که باز هم برگشته بهمون روال گذشتش)، فلینی، روخو، جونز، شواینی، یانگ، بلیند و ... اصلا تف نمیارزن... خوب اگه یه تیم 23 نفره، 15 بازیکنش تف نیارزن که چیزی نمیمونه از این تیم...
رونی و مارسیال و لینگارد و رشفورد و زلاتان و ماتا هم که یه بازی یه چیزی نشون میدن، 10تا بازی هیچ خیری ندارن واسه تیم...
با همچین تیمی به هیچ جا نمیشه رسید، خیلی تغییرات باید انجام بده این موو...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خیلی جالبه که این داور، بار دومه که موو رو اخراج میکنه، در بازی که روبروی وستهم انجام میداده تیمش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازی قبلی رو وستهم تونسته بود برنده بیاد بیرون...
درضمن افشین جان، 6تا بازی دیگه مونده به نیم فصل، تازه نیم فصل EPL بعداز 4-3 بازی از نیم فصل دوم اتفاق میوفته(اگه درست یادم باشه)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
از وقتی فرگی رفته همیشه هوادارها میگن نفرات باید عوض بشن این حرف زدنش ساده است ولی شدنیه؟ خوب کدوم تیم بوده که چهارده پانزده بازیکنش رو توی یکی دو فصل عوض کنه و نتیجه بگیره؟ حالا فکر کنیم شرایطی پیش بیاد که مورون همه نفرات خودش رو بیاره...بدی شرایط اینه که مورون در هر شرایطی قهرمان هم اگر بشه تا حالا بیشتر از سه چهار سال توی هیچ تیمی نمونده خوب اگر همه بازیکنها رو تغییر بده و تازه بزاره بره با هر نتیجه ای که میخواد بگیره دیگه چه چیزی از تیم میمونه؟
من میگم تغییر این همه بازیکن شدنی نیست چرا اون اینکه این فصل هم لیگ قهرمانان نریم دیگه گرفتن بازیکن سخت تر از همیشه میشه اونهم توی این بازار بعد اصلا میلاد من یک سوال دارم تا حالا تو فیفا هم تونستی بدون اینکه از ترینر استفاده کنی یا چیت بزنی پانزده تا بازیکن جدید بگیری من اگر چیتم زدم نشده چون تا تیم ها جواب بدن فصل نقل و انتقالات تموم میشه...دی
حالا تو واقعیت توی این دو سه سالی که مورینیو میخواد بمونه با چه روشی میتونه بیشتر بازیکنها رو تغییر بده؟ به نظر من واقع بینانه باید بشه باچهار پنج تغییر نتیجه رو گرفت چون اگر نشه تغییرات بیشتر شدنی نیست...خیلی قضیه ساده است خروجی پانزده بازیکن یعنی ورودی همین تعداد یا بیشتر چجوری میشه عددی نزدیک به سی تغییر رو متصور بود؟!

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
واقعا از بازی دیشب سرخورده شدم . مشکل تیمی ما بیشتر و بیشتر داره میشه .. هم مشکل روحی که خیلی تاثیرگذار هست و هم ضعف تاکتیکی بازیکنان .. یعنی قبلا هم گفتم بازیکنان بعضا خوبی داریم ولی ترکیبشون با هم نامناسب هست ...
مثلا زلاتان فقط باید تکی در خط حمله باشه تا نتیجه بده و پشتش باید وینگر باشه نه مهاجمنه رشفورد و رونی و مارسیال .... کاری که گواردیولا کرد انتخاب بین زلاتان و مسی بود چون جفتشون رو نمی تونست با هم داشته باشه و زلاتان رو در نهایت فروخت بعد از یک سال ... خط هفابک ماتا و هررا با هم نمی تونند باشند و ترکیبشون با پوگبا که فاجعه میشه .. مشکل فعلی تیم در خط هافبک است جایی که پوگبا سردرگمه و نمی تونه کمکی بهمون کنه . جالبه بدونید تو بازی پی ای اس 2017 هم همین است و هر وقت من خودم پوگبا رو از ترکیب می ذارم بیرون برنده میشم :))) . میختاریان دیشب البته کمی امیدوارانه بود برامون و این ضعف انتقال سریع توپ از میانه به خط حمله رو می تونه کمرنگ کنه برامون ....
مشکل بعدی خط دفاع تیم است که حتی روی عملکرد دخئا هم تاثیر گذاشتند .... کلا مشکل داریم :)))) اون درخت هم که این چند بازی نبود خوب بودیم تا اومد زمین ریتم تیم از بین رفت ... دلیل حضورش هم استفاده از قدش برای ضربات سر دقیقه پایانی بود .. وقتشه مو به شواینی هم فرصت بده حداقل دقایق پایانی . بازیسازیش می تونه تیم رو کمک کنه ...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
با چراغ سبز های مکرر گریزمان برای اومدن به لیگ برتر و ترجیحا همبازی شدن با پوگبا اگر تیم سال بعد سهمیه نگیره عمرا نمیاد یونایتد و میره چلسی و ارسنال و لیورپول حتی !!!گریزمان می ارزه جاش مارسیال و دپای رو رد کنیم برن ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
از وقتی فرگی رفته همیشه هوادارها میگن نفرات باید عوض بشن این حرف زدنش ساده است ولی شدنیه؟ خوب کدوم تیم بوده که چهارده پانزده بازیکنش رو توی یکی دو فصل عوض کنه و نتیجه بگیره؟ حالا فکر کنیم شرایطی پیش بیاد که مورون همه نفرات خودش رو بیاره...بدی شرایط اینه که مورون در هر شرایطی قهرمان هم اگر بشه تا حالا بیشتر از سه چهار سال توی هیچ تیمی نمونده خوب اگر همه بازیکنها رو تغییر بده و تازه بزاره بره با هر نتیجه ای که میخواد بگیره دیگه چه چیزی از تیم میمونه؟
من میگم تغییر این همه بازیکن شدنی نیست چرا اون اینکه این فصل هم لیگ قهرمانان نریم دیگه گرفتن بازیکن سخت تر از همیشه میشه اونهم توی این بازار بعد اصلا میلاد من یک سوال دارم تا حالا تو فیفا هم تونستی بدون اینکه از ترینر استفاده کنی یا چیت بزنی پانزده تا بازیکن جدید بگیری من اگر چیتم زدم نشده چون تا تیم ها جواب بدن فصل نقل و انتقالات تموم میشه...دی
خوب همین دیگه، وقتی میگفتم که اون حرومزاده داره کاری میکنه که این تیم 10 سال عقب میوفته، کسی که قبول نمیکرد؟ برداشته بود 13تا خرید یکی از یکی آشغال تر کرده بود، هر مربی دیگه ای میومد، باید دوباره از صفر شروع میکرد، منچستری که زمان رئیس هم پا به سن گذاشته شده بود رو رسما بهتر که نکرد، بدتر هم کرد با اون خریدهای درجه 2 و 3، در صورتیکه ما باید از همون زمان رفتن رئیس با اوردن مربی درسته حسابی، به فکر بازسازی تیم میوفتادیم و اون 400-300 میلیون خرج آشغال و بیخودی که کردیم، هیچ تکرار میکنم، هیچ سودی واسه ما نداشتن و فقط سرمایه باشگاه و اعتبارش رو از بین برد...
دقیقا همین سوال رو من هم دارم از افشین میپرسم که هی میگه باید تابستون 15-10 تا خرید میکردیم، اون هم درجه یک، خوب اصلا عملی نیست همچین چیزی، تازه همین تابستون هم یه رکورد نقل انتقالاتی بوده واسه تیم، بگذریم از اینکه تیم نمیتونه اونقدر تغییر داشته باشه در یک فصل، باید میزان هزینه و قیمتهارو هم در نظر بگیریم، وودوارد گفت که 21 میلیون پوند واسه نرفتن به UCL فقط ضرر کردیم امسال، در حدود 18 درصد هم به بدهی های باشگاه اضافه شده در چند سال گذشته!!!! خوب حرفی نمیمونه دیگه...
من هم انتظار ندارم که موو بتونه این تیم رو در یک فصل نقل انتقالاتی به اوجش برسونه، فقط میخوام که منچستر رو دوباره به جمع مدعی ها برسونه، چیزی که الان مشخصا بخاطر بدشانسی های عجیب و مصدومیتها و داورهای بی شرف، هنوز انجام نشده، ولی کاملا مشخصه که تیم خیلی خوب بازی میکنه و فقط در نتیجه گرفتن ناموفق بوده، همچین ایرادی هم قابلیت حل شدن داره، مثل این نیست که در 10 بازی فقط یک ضربه به سمت چهارچوب داشته باشیم که تیم نتیجه نگرفته باشه، تو همین فصل ما رکورد دار ضربه به سمت چهارچوب بودیم و بیشترین آمار حمله روی دروازه حریفان رو داشتیم، خوب اینکه نتونستیم نتیجه بگیریم، نمیتونه دلیلش عملکرد بد تیم یا درحقیقت مربی بوده باشه، من یکی که شک ندارم موو فرصت کار رو داشته باشه، از دست خیلی از این نخاله ها، مثل اون اسمهایی که گفتم، خلاص میشیم...
شما نگاه کنید که همه تیمهایی که در اروپا دارن نتیجه میگیرن، نتایجشون به 3-2 بازیکن متکی هستش و تا حتی یکی از این بازیکنها بخاطر مصدمیت یا هر دلیل دیگه ای از این تیمها، بیرون میمونه، اون تیم نتیجه نمیتونه بگیره...
تیم ما هم خیلی نخاله هاش زیاد هستن و هرقدری کسایی مثل پوگبا و ماتا و رونی و زلاتان و میختاریان و هررا و کریک هم بخوان تو زمین تلاش کنن، وقتی دقیقه 1 تیم ما عادت داره گل میخورده و بعداز خوردن گل، باید روبروی اتوبوس که هیچ، روبروی کشتی بازی کنیم، تیمی که هنوز نه تونسته به ثبات برسه و نه تونسته خودش رو جمع کنه، چطور میتونه نتیجه بگیره؟ تازه باز هم از نظر من ما تقریبا تو 90 درصد بازیهای این فصلمون، باید با اختلاف 4-3 گل از زمین بیرون میومدیم، ولی ...
موو هم دو جلسه محروم شد، ... تو شرف اتحادیه...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان انگار قضایای بی شرفی داورها، واسه ما تمومی نداره، موو که بازی پس فردا با وستهم محرومه، پوگبا هم بخاطر کارتی که گرفت سر همون صحنه، از بازی محروم شده!!!!!!!!!!!!!
به قول افشین میخوام فقط یکی بیاد بگه که داوری به نفع منچستر بوده، من یه ورژن دیگه رو میگم، فقط دلم میخواد یه طرفدار از داوری برعلیه تیمش صحبت کنه جلوی من!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ظاهرا دوستان هیچ کدوم دلشون نمیخواد اسمی ازش بیارن؟ یا فراموش کردن؟
ولی امروز، تولد یکی از بزرگترین و پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال در رده باشگاهی و اسطوره منچستریونایتد بود:
Ryan-Giggs-Infographic.jpg
yebbmcjpfelf.jpg
نمیدونم که رکورد دار حضور در EPL هم هستش یا نه؟
بهترین پاسور EPL که با اختلاف خیلی زیادی در صدر قرار گرفته، جالبه که نفر دوم هم رونی هستش و چهارمین پاسور هم یانگ هستش!!!:D:p
درضمن میگن که مذاکرات برای تمدید قرارداد ماتا هم شروع شده...

Last edited:
بالا