برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
این رایولا هم از این ضعف مدیریت و ترس باشگاه از افول داره استفاده می کنه و این گلیزر ها رو حسابی می دوشه.
حالا درسته این که چپ و راست به ما با قیمت نجومی بازیکن بندازن و بازیکنامونو با قیمت پایین ازمون بگیرن برای وجهه ی باشگاه خوب نیست ولی به هر حال گلیزرها هم باید یه روزی تاوان خرج نکردن ها و پول رو پول گذاشتن های دوره سر الکس رو می دادن.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
لوکاکو رسمی شد
حالا باید ببینیم باز هم فوروارد میگیرن یا نه

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
به نظر من با رفتن رونی ما به یه فوروارد ذخیره دیگه نیاز داریم. البته موراتا قطعا کنسله چون نیمکت نشینیش دلیل اصلی ترک رئاله که با حضور لوکاکو احتمال نیمکت نشینیش تو یونایتد هم زیاد می شه. ولی در کل یه مهاجم نوک درجه 2 برای نیمکت نیاز داریم. الان فقط رشفورد و لوکاکو هستن.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
باور نمیشه کاپیتان رفت .......... اصلا قبول کردنی نیست . نه به اندازه زمان رفتن بکام و ولی از رفتن رونالدو هم بیشتر ناراحت شدم . حیف از وین رونی ... امیدوارم حداقل رو فرم برگرده در اورتون و فشار رسانه ها کمتر میشه تا برای جام جهانی با بازوبند کاپیتانی برای انگلیس به میدان برود .
حیف و حیف از این فوتبال بی رحم . هنوزم گل برگردونش به منچسترسیتی به عقیده من بهترین گل تاریخ لیگ برتر و منچستریونایتد هست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من باید می‌رفت
برای خودش هم بهتر بود
۲ سالی بود افت کرده بود
من فکر می‌کنم اگه رییس هم باقی مونده بود رونی رو رد می‌کرد
فشار هم روش زیاد بود بخصوص به خاطر نیمکت نشینی هاش
آنکه دقت کنید تو گلزنی هم افت زیادی داشت
برای آرزوی موفقیت میکنیم
تو سال‌هایی که برای یونایتد بازی کرد صحنه های فوق‌العاده ای برای هواداران رقم زد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اين كه روني بايد ميرفت شكي توش نيست
ولي كماكان يكذره هم از ناراحتيمون كم نميكنه، كاپيتانمون بود، آخرين سوپراستار يادگار فرگي... [emoji22][emoji22][emoji22]
لوكاكو هم به نظرم خريد خوبيه، لاكازت رو ٥٠ ميل براش دادن خب قطعا لوكاكو گرونتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از اون طرف ريال داشت اذيت ميكرد سر موراتا، وودوارد هم به نظر من خيلي عالي عمل كرد وبازيكني كه تقريبا قطعي رفته بود چلسي رو هوا قاپيد! بماند كه چلسي هم همينقد پيشنهاد داد براش حتي!
اوبا رو دوست داشتم ولي لوا فروشي نبود

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
هنوز ناراحت رفتن رونی ام . از صبح که داشتم خبرش رو ترجمه می کردم تو سایتم می گذاشتم یک ربع طول کشید تا پستش رو ارسال کنم ناخود اگاه رفتم داشتم ویدئو گل هاش رو می دیدم ...
جز اخرین نسل بازیکنان با تعصب بود و البته مهم ترین ویژگی رونی که برای من مهمش کرد این بود که اون بازیکن خشن و بداخلاق و حتی خوشگذران چه طوری تغییر رفتار داد و شد یک رهب رو کاپیتان واقعی در زمین و زندگی شخصیش هم بهترین نحو پیش برد .....
امیدوارم موفق باشه . علی رغم علاقه و حامی شدید مورینیو بودن این خصلتش که به هر دلیلی با بازیکنان قدیمی تیم ها این طوری رفتار می کنه رو درک نمی کنم ..البته باز با رونی خوب بود وگرنه کاری که با کاسیاس کرد و پایه گذار کنار گذاشته شدنش از رئال شد که با این قابل قیاس نبود ... به هر صورت مهم موفقیت تیم است . بکام و استام و کریس رونالدو و توز و ... هم رفتند و ما موندیم و تیمی که همیشه برامون مهم است و با غم نبود رونی هم باید کنار امد ...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
امیدوارم کاپیتان تو تیم جدیدش بدرخشه دلم براش تنگ میشه
تو بازی فیفا با کاپیتان تیمارو نابود میکردم :general106:
کاش یه بازی بزرگ براش ترتیب بدن برای قدرانی از زحمتاش

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
از دست دادن رونی اشتباه بزرگی است . وزنه تیم رونی هست باید بمونه مگر خودش بخواد بره که بعید است . 31 سال سن بیشتر نداره حداقل 3 فصل دیگه می تونه خوب بازی کنه . شک نکنید بره افسوسش رو می خوریم .
لوکاکو مهاجم خوبی هست . از مارسیال بهتره ولی 100 میلیون پوند نمی ارزه . با 100 میلیون میشه اوبامیانگ یا لواندوفسکی رو آورد .
رونی در فصلی که گذشت نتونست حتی شیش تا بازی پشت سر هم انجام بده. زمانی که به بازی میومد هم حداکثر کارایی متوسطی داشت. البته چند تا گل هم زد که اگر نمی‌زد، دیگه هیچ جوری نمیشد منطق حضورش رو درک کرد. حالا روی چه حسابی فکر می‌کنید سه فصل دیگه میتونه بازی کنه (اونم حداقل)؟
رونی یکی از مثال‌های سهل‌انگاری و عدم درک درست از موقعیتشه. البته اون میتونست پنج فصل دیگه بازی کنه اگر شراط بدنیش رو مثل گیگز حفظ می‌کرد. اما رونی اونقدر کند و سنگین شده که عملا فقط اسمش ازش باقی مونده.

قیمت لوکاکو رو فراموش کنید. این ارقام این روزها به یک بازی احمقانه تبدیل شده. اما نه اوبامیانگ و نه لوا، فروشی نبودند. چطوری میشد خریدشون؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
رونی در فصلی که گذشت نتونست حتی شیش تا بازی پشت سر هم انجام بده. زمانی که به بازی میومد هم حداکثر کارایی متوسطی داشت. البته چند تا گل هم زد که اگر نمی‌زد، دیگه هیچ جوری نمیشد منطق حضورش رو درک کرد. حالا روی چه حسابی فکر می‌کنید سه فصل دیگه میتونه بازی کنه (اونم حداقل)؟
رونی یکی از مثال‌های سهل‌انگاری و عدم درک درست از موقعیتشه. البته اون میتونست پنج فصل دیگه بازی کنه اگر شراط بدنیش رو مثل گیگز حفظ می‌کرد. اما رونی اونقدر کند و سنگین شده که عملا فقط اسمش ازش باقی مونده.

قیمت لوکاکو رو فراموش کنید. این ارقام این روزها به یک بازی احمقانه تبدیل شده. اما نه اوبامیانگ و نه لوا، فروشی نبودند. چطوری میشد خریدشون؟
دوست عزیز اگر با منطق شما هم بخواهیم پیش بریم گیگز و اسکولز هم 5 6 فصل زودتر باید می رفتند ... البته هرکسی از دید خود و تفکر خود نگاه می کند و نمی تونیم به هم خرده بگیریم . ولی من معتقدم رونی هنوزم می تونه 3 فصل دیگه تو بالاتری سطح بهترین نمایش رو داشته باشه و تو اورتون رو این رو ثابت خواهد کرد و تیم ملی انگلیس . مشکل رونی این بود قربانی تفکر غلط مربیان و توقعی سوپر من بودنش شد که باعث فشار رسانه ها و هواداران بهش می شد . در صورتی که منصفانه باشیم از فرگوسن دو فصل اخر تا مویس و فن خال باعث افت تدریجی رونی شدند از بس از محوطه جریمه دورش کردند .
253 گل تو فوتبال انگلیس به ثمر رساندش واقعا اسون نیست . در ضمن تیمی با فلسفه منچستریونایتد خودش ما هواداران رو عادت داده اسطوره ها رو قدردان باشیم و انتظار بازنشستگی اسطوره در تیم انتظار دور و بیجایی نیست حداقل منی که 30 سال دارم و از سال 1996 و 97 هوادار یونایتد هستم این طرز فکر رو از باشگاه به ارث بردم

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
در شبکه های مختلف مدتی بحث مقایسهء موراتا و لوکاکو بود. گروهی به شدت با لوکاکو مخالف بودند و برخی نه. اما تعداد موافقین موراتا خیلی بیش‌تر بود. رئال هم با گندکاری در آوردنش، نهایتا کار رو به اینجا رسوند که قید موراتا رو بزنیم.
در این میونه من مخالفتی با لوکاکو نداشتم و در این انتخاب، ملاک خیلی دقیقی هم نداشتم. به اندازهء سایرین هم روی موراتا حساب نمی‌کردم و نمی‌کنمم. فارغ از قیمت (که دیگه در مغزم این اعداد نمی‌گنجه) در کل بنظرم بازیکنی که تو اسپانیا میدرخشه، لزوما تو جزیره جواب نمیده. این لیگ فرساینده است و برای همین شرط نیروی بالای بدنی، شرط مهمیه. به این حرف میشه ایراد گرفت که با این حساب بریم یک گاومیش بخریم که خیلی هم زورش زیاده!
چون منچستر یونایتد شرایط و انتظارات خاصی رو می‌طلبه، به همین خاطر سابقه بازیکن‌ها رو می‌گذاریم یک طرف و بر اساسش یک قضاوت و تحلیل کوچولو می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم که بخریم یا نه. بعد تکمه ریست رو میزنیم. از اینجا ببعد میمونه که مورینیو چطور بتونه از لوکاکو بازیکن مفیدی بسازه. در واقع بین دو تا هندونه در بسته، من لوکاکو رو انتخاب کردم.
به گمان من تیم تنها در دفاع وسط و چپه که مشکل جدی داره. چرا که بازیکن‌های فعلی (جدای از بابی) هیچکدوم سطح بالایی ندارند و امیدی به بهتر شدن هم ازشون ندارم. همین هستند که هستند. متوسط به بالا. و گاهی خوب.
در سایر پست‌ها تیم امسال بازی بسیار بهتری رو به نمایش خواهد گذاشت، حتی بدون خرید. خواهیم دید. البته حالا که خرید هم کردیم.
تنها چیزیکه فکرم رو مشغول می‌کنه و گزینه‌ای برای خریدش نمی‌شناسم، بازیکنی هست که بتونه پوگبا رو آزاد کنه که از جاش بیشتر بیاد جلو و آزادتر بچرخه. روزی که پوگبا آزاد بشه، رستگار خواهیم شد.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
دوست عزیز اگر با منطق شما هم بخواهیم پیش بریم گیگز و اسکولز هم 5 6 فصل زودتر باید می رفتند ... البته هرکسی از دید خود و تفکر خود نگاه می کند و نمی تونیم به هم خرده بگیریم . ولی من معتقدم رونی هنوزم می تونه 3 فصل دیگه تو بالاتری سطح بهترین نمایش رو داشته باشه و تو اورتون رو این رو ثابت خواهد کرد و تیم ملی انگلیس . مشکل رونی این بود قربانی تفکر غلط مربیان و توقعی سوپر من بودنش شد که باعث فشار رسانه ها و هواداران بهش می شد . در صورتی که منصفانه باشیم از فرگوسن دو فصل اخر تا مویس و فن خال باعث افت تدریجی رونی شدند از بس از محوطه جریمه دورش کردند .
253 گل تو فوتبال انگلیس به ثمر رساندش واقعا اسون نیست . در ضمن تیمی با فلسفه منچستریونایتد خودش ما هواداران رو عادت داده اسطوره ها رو قدردان باشیم و انتظار بازنشستگی اسطوره در تیم انتظار دور و بیجایی نیست حداقل منی که 30 سال دارم و از سال 1996 و 97 هوادار یونایتد هستم این طرز فکر رو از باشگاه به ارث بردم
اتفاقا من در همون نوشته، جواب بخش اول صحبت‌تون رو دادم. گیگز و اسکولز بدنشون رو حفظ کردند. گیگز 12 سال بزرگتر از رونی بود. هر بار که به زمین اومد بدنش عالی بود. اما رونی که روزگاری استارت‌هاش ویرانگر بود، بیست متر رو نمی‌تونست بدوه.
این‌ها نه به تاکتیک درست یا غلط مربیان برمی‌گشت و نه انتظار بی‌جای هواداران. موضوع این بود که رونی نه درست تمرین می‌کرد و نه وزنش رو کنترل می‌کرد. چاق شده بود و لاجرم کند.
خاطرات خوب ما با رونی، نباید موجب بشه که در واقعیت امروزش دچار گزافه‌گویی بشیم. رونی رو هم دوستش دارم. برام گل برگردونش به سیتی، مهر گل به سبک رونیه. عاشق اون گلم و اون رونی رو برای تیمم می‌خواستم، نه اینی که امروزه هست.
بخاطر علاقه‌ام به رونی، دوست دارم موفق ببینمش، بخصوص در تیم ملی. اما به قدر شما خوشبین نیستم. چه بسا اصلا دعوت نشه. شاید هم اتفاق فعلی، تلنگری باشه که تلاش کنه این یکساله رو برگرده به فرم خوبش. امیدوارم.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
اتفاقا من در همون نوشته، جواب بخش اول صحبت‌تون رو دادم. گیگز و اسکولز بدنشون رو حفظ کردند. گیگز 12 سال بزرگتر از رونی بود. هر بار که به زمین اومد بدنش عالی بود. اما رونی که روزگاری استارت‌هاش ویرانگر بود، بیست متر رو نمی‌تونست بدوه.
این‌ها نه به تاکتیک درست یا غلط مربیان برمی‌گشت و نه انتظار بی‌جای هواداران. موضوع این بود که رونی نه درست تمرین می‌کرد و نه وزنش رو کنترل می‌کرد. چاق شده بود و لاجرم کند.
خاطرات خوب ما با رونی، نباید موجب بشه که در واقعیت امروزش دچار گزافه‌گویی بشیم. رونی رو هم دوستش دارم. برام گل برگردونش به سیتی، مهر گل به سبک رونیه. عاشق اون گلم و اون رونی رو برای تیمم می‌خواستم، نه اینی که امروزه هست.
بخاطر علاقه‌ام به رونی، دوست دارم موفق ببینمش، بخصوص در تیم ملی. اما به قدر شما خوشبین نیستم. چه بسا اصلا دعوت نشه. شاید هم اتفاق فعلی، تلنگری باشه که تلاش کنه این یکساله رو برگرده به فرم خوبش. امیدوارم.
والا من متوجه گزافه گوییم نشدم !!!!
در مورد امار بدنی رونی هم باز باهاتون مخالفم . فصل قبل 25 بازی کرده نیمیش ذخیره بوده اونایی که ثابت بوده دوندگیش خوب بود و معمولا بین 5 بازیکن برتر تیم از میزان دوندگی بوده و فصل های قبلش هم که بیشتر فیکس بوده همین طور .
امار بدنیش رو میشه با یه سرچ در همه فصل ها مقایسه کرد و دید .. در هر صورت من با شما بحثی ندارم چون به نتیجه نمی رسیم . من به شدت رو مواضعم برای رونی پافشاری می کنم و تمایل هم ندارم با ادامه بحث کار به جای دیگری کشیده شود ... موفق باشید

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
در شبکه های مختلف مدتی بحث مقایسهء موراتا و لوکاکو بود. گروهی به شدت با لوکاکو مخالف بودند و برخی نه. اما تعداد موافقین موراتا خیلی بیش‌تر بود. رئال هم با گندکاری در آوردنش، نهایتا کار رو به اینجا رسوند که قید موراتا رو بزنیم.
در این میونه من مخالفتی با لوکاکو نداشتم و در این انتخاب، ملاک خیلی دقیقی هم نداشتم. به اندازهء سایرین هم روی موراتا حساب نمی‌کردم و نمی‌کنمم. فارغ از قیمت (که دیگه در مغزم این اعداد نمی‌گنجه) در کل بنظرم بازیکنی که تو اسپانیا میدرخشه، لزوما تو جزیره جواب نمیده. این لیگ فرساینده است و برای همین شرط نیروی بالای بدنی، شرط مهمیه. به این حرف میشه ایراد گرفت که با این حساب بریم یک گاومیش بخریم که خیلی هم زورش زیاده!
چون منچستر یونایتد شرایط و انتظارات خاصی رو می‌طلبه، به همین خاطر سابقه بازیکن‌ها رو می‌گذاریم یک طرف و بر اساسش یک قضاوت و تحلیل کوچولو می‌کنیم و تصمیم می‌گیریم که بخریم یا نه. بعد تکمه ریست رو میزنیم. از اینجا ببعد میمونه که مورینیو چطور بتونه از لوکاکو بازیکن مفیدی بسازه. در واقع بین دو تا هندونه در بسته، من لوکاکو رو انتخاب کردم.
به گمان من تیم تنها در دفاع وسط و چپه که مشکل جدی داره. چرا که بازیکن‌های فعلی (جدای از بابی) هیچکدوم سطح بالایی ندارند و امیدی به بهتر شدن هم ازشون ندارم. همین هستند که هستند. متوسط به بالا. و گاهی خوب.
در سایر پست‌ها تیم امسال بازی بسیار بهتری رو به نمایش خواهد گذاشت، حتی بدون خرید. خواهیم دید. البته حالا که خرید هم کردیم.
تنها چیزیکه فکرم رو مشغول می‌کنه و گزینه‌ای برای خریدش نمی‌شناسم، بازیکنی هست که بتونه پوگبا رو آزاد کنه که از جاش بیشتر بیاد جلو و آزادتر بچرخه. روزی که پوگبا آزاد بشه، رستگار خواهیم شد.

ليندلوف رو كه خريديم بابا با بايي يه زوج خوب ميسازن[emoji7][emoji41] ذخيره هم جونز و بليند و اسمال اينا هستن[emoji16][emoji23]
براي دفاع چپ موافقم، دارميان ترجيح ميدم بره يووه، شاو هم يا به خودش بياد يا قبول كنه نيمكت نشينيو(در صورتيكه يه جايگزين خوب بخريم)
درباره پوگبا هم يه خط هافبك متشكل از پوگبا، ئررا، (ناينگولان، ماتيچ يا فابينيو كه لينك شدن) دقيقا ميتونه اون تاثيرو بذاره به نظرم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من فکر کنم تو روزهای آینده پرسیچ هم بیاد یونایتد

بالا