• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ منصرفین از شاتل

کیفیت اینترنت DSL شاتل ؟

• Total voters
    66

amirmh20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان گرامی منم یه ماهه توی دام شاتل کلاه بردار افتادم تازه 3 تا اشتراک 512 گرفتم و یه هفته هست فهمیدم دانلود رایگان شبانم تعطیل شده حالا میخام بگم جمعش کنن که البته میدونم دردسر داره ولی بدتر از اون اینه که نمیدونم چه شرکتی رو جایگزین کنم که مث این دزدا نباشه چون من برام 6 یا 7 ساعت دانلود رایگان شبانه مهمه.آخ که دلم میخاد دونه دونه این شاتلیا رو با تریلی له کنم بعد دنده عقب برگردم دوباره لهشون کنم.لطفا این مالباخته ی عصبانی رو راهنمایی کنید.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
دوستان گرامی منم یه ماهه توی دام شاتل کلاه بردار افتادم تازه 3 تا اشتراک 512 گرفتم و یه هفته هست فهمیدم دانلود رایگان شبانم تعطیل شده حالا میخام بگم جمعش کنن که البته میدونم دردسر داره ولی بدتر از اون اینه که نمیدونم چه شرکتی رو جایگزین کنم که مث این دزدا نباشه چون من برام 6 یا 7 ساعت دانلود رایگان شبانه مهمه.آخ که دلم میخاد دونه دونه این شاتلیا رو با تریلی له کنم بعد دنده عقب برگردم دوباره لهشون کنم.لطفا این مالباخته ی عصبانی رو راهنمایی کنید

.

دوست عزیز من پارس دارم البته با محدودیت حجمی. سرعتش روز با شب یکی هست 128 دارم 147 دانلود میکنه. شب هم همین طور دیشب هم با تورنت دانلود داشتم تا 110 سرعت بالا میرفت.

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
من هم تا یکی دو هفته دیگه سرویسم تموم میشه و دیگه تمدیدش نمیکنم !

خدا لعنتشون کنه با این سرویس دادنشون !

JVC

Registered User
لایک‌ها
263
دزدیه در نوع خودش بی همتا

میگفت دانلود شبانه رایگانه!! شبا که دانلود میکردیم میدیدیم سرعت دانلود 3-4 کیلو بایته !

خیلی وقت طلاق دادم این شاتل شامورتی رو.

bodyguard

Registered User
لایک‌ها
32
اگه واقعا همه با هم سرويسامونو قطع كنيم اونوقت اين شاتل مي فهمه كه چه اشتباهي كرده!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,508
یک دونه از این حرکت هایی که میکنن توی شبکه های اجتماعی :دی راه بندازین....همه جا هم لینک بدیم....فکر کنم کلی براشون انصرافی بتونیم جور کنیم...با این که الان 5 ماهی هست که دیگه شاتل رو انداختم دور و رفتم روی اوراکل ولی هنوز خیلی دوست دارم یه ضرری بهشون بزنم....خیلی اذیت کردن.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
یک دونه از این حرکت هایی که میکنن توی شبکه های اجتماعی :دی راه بندازین....همه جا هم لینک بدیم....فکر کنم کلی براشون انصرافی بتونیم جور کنیم...با این که الان 5 ماهی هست که دیگه شاتل رو انداختم دور و رفتم روی اوراکل ولی هنوز خیلی دوست دارم یه ضرری بهشون بزنم....خیلی اذیت کردن.

بله حرکت خوبیه.
ولی فکر کنم احتیاجی نباشه به این کار چون کسانی که ناراضین اینجور که دارم میبینم دارن تغییر میدن شرکتشونو. کسایی هم که ناراضین و بازم تمدید میکنن مشکل خودشونه دیگه دوست دارن زجر بکشن.:lol:

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
تایید میشه حرکته خوبیه!
ای تو روح همایون!.دی:
منم چند ماهی هست که از دستشون خلاص شدم!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منم حول و حوش 4 5 ماه پیش انصراف دادم
اولش سرویس آرت داشتم ، که اوایل بد نبود، بعدا خیلی افت کرد، و منم چون اون موقع مصرفی نداشتم و میگفتن سرعت اکو بهتره، اکو گرفتم، اما سرعتم بیشتر که نشد کمتر شد! ماکس 18 بودش، وسط ماه هم ترافیکم تموم شد ، منم از فرصت استفاده کردم و انصراف دادم و از شرش راحت شدم:D

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
من هم گول سرویس‌های نامحدود شاتل رو خورم و نوروز ۹۰ ازشون سرویس Art1 گرفتم و البته دو ماه بعد هم فسخ کردم. البته بعد از ماه اول می‌خواستم این کار رو بکنم که به‌زور یک ماه رایگان بهم داد و مجبور شدم یک ماه دیگه هم زجر بکشم. واقعاً نمی‌دونم آیا هنوز هم کسی از این شرکت سرویس می‌گیره!؟ فقط قبل خرید یه‌جور کلاس می‌زارن آدم فکر می‌کنه خیلی شرکت بزرگ و معتبرین..!!!

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
من هم گول سرویس‌های نامحدود شاتل رو خورم و نوروز ۹۰ ازشون سرویس Art1 گرفتم و البته دو ماه بعد هم فسخ کردم. البته بعد از ماه اول می‌خواستم این کار رو بکنم که به‌زور یک ماه رایگان بهم داد و مجبور شدم یک ماه دیگه هم زجر بکشم. واقعاً نمی‌دونم آیا هنوز هم کسی از این شرکت سرویس می‌گیره!؟ فقط قبل خرید یه‌جور کلاس می‌زارن آدم فکر می‌کنه خیلی شرکت بزرگ و معتبرین..!!!

منم موافقم.
آره تازگی ها تا میگی می خوام فسخ کنم میگن بیا 1 ماه رایگان میدیم. شما نمی گیرفتی لزشون بهتر بود. حالا اگه این یه ماهه سرعتش خوب بود باز یه چیزی. مثل قبل هستش.

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
منم تصميم به انصراف گرفتم به چند دليل :
٥١٢ دارم ولي هيچ وقت سرعتش كه بايد ٥٥ باشه نيست و ميانگين ٤٠ هست در صورتي كه وايمكس دارم و هيچ وقت سرعتش زير ٥٧ نمياد و ثابت هست و كم و زياد نميشه
شب سرعتش به شدت افت ميكنه اگه زياد دان كني كه تو رو ميزارن تو ليست سياه
دليل مهم اينكه زماني كه با شاتل وصلم و ميخوام از اسكايب استفاده كنم به هيچ وجه نميتونم sing in كنم ولي در همون زمان به اينترنت پيشگامان كه وصل ميشم اسكايپ مثل بنز كار ميكنه پس اسكايپو جلوشو گرفتن و هيچ ارتباطي به مخابرات و ... نداره
پشتيبانيش جديدا ريده هر سوالي كه ازش ميكني در هر زمينه اي ميگه مشكل از طرف مخابراته و لطفا صبور باشيد خيلي راحت يك جواب سر بالا و ...

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
این سرویس شاتل هم گورش کنده شد از خونه ما رفت پی کارش ... خدا حافظ شاتل دزد

Last edited:

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
دوست منم دیروز آسیاتک ثبت نام کرد 5 ما ز شاتل جدا میشه.

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من قرارداد یك ساله دارم با شاتل، تا قرون آخرش رو نگه میدارم چون بر نمیگردونند كه.

واسه خلاص شدن از دست كیفیت سرویسشون هم رفتم یه خط تلفن جدید خریدم و روش از مخابرات یه 128 گرفتم كه خدا وكیلی یك ساعت كار كردن باهاش به سر تا پای یك سال سرویس شاتل میارزه.

یه ISP جدید هم چند وقت پیش اومد تو مركز مخابراتمون به اسم پویانت، من پیش تر از اینكه ازش استفاده كنم به علت داشتن پكیج های بسیار زیادی كه داشت ازش تو فرون هم بدگویی كرده بودم، رفتم یه خط تلفن دیگه خریدم و از پویانت سرویس گرفتم كه مدرك كتبی از بد بودن سرویسش ارائه بدم ولی جاتون خالی اینقدر سرویسش خوب بود كه بعد از ماه اول رفتم یك ساله تمدید كردم. burst یك مگ بسته تو مركز مخابرات ما و شب و روزش تو ساعات محدود هم دور و بر 80 تا 110 میچرخه.

سه ماه دیگه شاتلم تموم میشه، رو اون خط یه پارس میگیرم اگه ISP جدید دیگه تو مركزمون نیاد.

فقط این رو بگم كه شاتل هیچ چی جز اعصاب خورد كنی نداره و هرچی هم پشتیبانیش میگه دروغه، جالبترین چیزی كه بهم چند بار گفتند این بود كه گیم سروری كه من ازش استفاده میكنم مشكل داره (وقتی بابت packet lost بالا با پشتیبانی تماس گرفتم) كه البته از اونجایی كه با سرویس مخابرات بدون مشكل بهش وصل بودم میدونستم كه مشكل از سرور من نیست، بهشون گفتم كه سرویس مخابرات من 0% لاست داره، برگشت جواب داد كه تا 70% لاست طبیعی هست رو سرویس share. ارواح جدت خندیدی، بالای 3% نمایانگر مشكل تو شبكه است اونوقت اینا میگند 70% طبیعیه.

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
بابا خودتو اذیت نکن یه مشت خاله زنک گذاشتن تلفن جواب بدن که اصلا هیچ اطلاعی از کلمپیوتر ندارن.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
من قرارداد یك ساله دارم با شاتل، تا قرون آخرش رو نگه میدارم چون بر نمیگردونند كه.

واسه خلاص شدن از دست كیفیت سرویسشون هم رفتم یه خط تلفن جدید خریدم و روش از مخابرات یه 128 گرفتم كه خدا وكیلی یك ساعت كار كردن باهاش به سر تا پای یك سال سرویس شاتل میارزه.

یه ISP جدید هم چند وقت پیش اومد تو مركز مخابراتمون به اسم پویانت، من پیش تر از اینكه ازش استفاده كنم به علت داشتن پكیج های بسیار زیادی كه داشت ازش تو فرون هم بدگویی كرده بودم، رفتم یه خط تلفن دیگه خریدم و از پویانت سرویس گرفتم كه مدرك كتبی از بد بودن سرویسش ارائه بدم ولی جاتون خالی اینقدر سرویسش خوب بود كه بعد از ماه اول رفتم یك ساله تمدید كردم. burst یك مگ بسته تو مركز مخابرات ما و شب و روزش تو ساعات محدود هم دور و بر 80 تا 110 میچرخه.

سه ماه دیگه شاتلم تموم میشه، رو اون خط یه پارس میگیرم اگه ISP جدید دیگه تو مركزمون نیاد.

فقط این رو بگم كه شاتل هیچ چی جز اعصاب خورد كنی نداره و هرچی هم پشتیبانیش میگه دروغه، جالبترین چیزی كه بهم چند بار گفتند این بود كه گیم سروری كه من ازش استفاده میكنم مشكل داره (وقتی بابت packet lost بالا با پشتیبانی تماس گرفتم) كه البته از اونجایی كه با سرویس مخابرات بدون مشكل بهش وصل بودم میدونستم كه مشكل از سرور من نیست، بهشون گفتم كه سرویس مخابرات من 0% لاست داره، برگشت جواب داد كه تا 70% لاست طبیعی هست رو سرویس share. ارواح جدت خندیدی، بالای 3% نمایانگر مشكل تو شبكه است اونوقت اینا میگند 70% طبیعیه.

خط تلفن جدید چند تومنه ؟

بالا