برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران لیورپول

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
کلوپ تا 2020 تمدید کرد ... خبر خوش بهتر از این نمیشد .

امیدوارم خریدهایی که میخواد رو بکنه تو این تابستون تیم شاهکاری ببنده تو لیگ بتونیم امسال سهمیه رو لااقل بگیریم.

امسال لیگ برتر شدیدا دیدن داره

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
بازی ندیدم ولی لیور 4 بر صفر بارسا رو برد

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,418
ای جونم چه باز ای کرد تیم کلوپ ، هندرسن هم آماده و سرحال .
خط حمله عالی ، چه سرعتی ، چه تکنیکی ، واقعا در حد مدعی لیگ ظاهر شدن ، ببینیم امسال چی میشه .

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
این از آرسنال،همونطور که شب باخت به سویا هم گفتم با قهرمان نشدن تو یورو لیگ یه جورایی قهرمان این فصل pl رو مشخص کردیم...:)

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
آرسنال 3 - 4 لیورپول
کلوپ برنده نبرد با ونگر در اولین دیدار فصل دو تیم؛
آتش بازی لیورپول و آرسنال در روز درخشش کوتینیو

@varzesh3_channel

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,418
از بازی بارسلونا قشنگ معلوم بود از این مانه یه چیز بدردبخوری در میاد که تیمو بالا میکشه ، در کنار فرمینیو و لالانا و اوریگی خط حمله خوبی داریم .
کوتینیو که مثل همیشه عالی بود ، کی باورش میشه مینیوله پنالتی خیلی خوب ولکات رو گرفت !
فقط نمیدونم اسکرتل چه هیزم تری به کلوپ فروخته که اینجور مورد غضبه ، اگه تو بازی بود گل سوم رو نمیخوردیم .

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
2 بازی قبل(برنلی و اتحادیه) رو ندیدم واس همین نمیتونم دربارشون نظری بدم ولی بازی با تاتنهام رو خیلی خیلی مفت از دست دادیم و راحت میتونستیم برنده اون بازی باشیم که حیف شد!(البته بازم بازم بازم از داوری ضربه خوردیم،یه گل 100% سالممون رو به اشتباه آفساید گرفت و یه پنالتی 100% رو هم اعلام نکرد! ولی حتی با توجه به این ناداوری هم راحت میتونستیم پیروز بازی باشیم اگر از موقعیتهای فراوانمون استفاده میکردیم!:|)
خب بگذریم،میدونم از بازیهای آینده بهتر میشه نتایجمون...:)
اما پنجره نقل و انتقالات امسال هم داره بسته میشه؛بازیکنای زیادی به صورت دائمی و قرضی از تیم رفتن و بازیکنای جدید زیادی هم گرفتیم...
در مجموع علاوه برا اینکه پولی از جیب باشگاه نرفته بلکه از این پنجره سود هم کردن که در نوع خودش جالبه!اما یورگی کلوپوئه دیگه،نمیشه کاریش کرد...
بدون احتساب بندهایی که به قیمت بازیکنای ورودی و خروجیمون اضافه میکنه ترازمون مثبت 12.400.000 هست،یعنی 12.4 میلیون هم بیشتر از خریدهامون فروختیم و به باشگاه اضافه شده که با احتساب اون بندها بیشتر هم میشه!

112.jpg
یکی مثل کلوپو اولین پنجره نقل انتقالاتیش 12.4 میلیون پوند به باشگاه سود میرسونه یه نفرم میاد و بالای 150 تا خرج رو دست باشگاه میزاره!اینجاست تفاوتها...:)
خریدهامون خریدهای یورگی هستن که بی شک عالی خواهند بود و ترکیب هم کامله،فقط نگرانی از دفاع وسط دارم که اونم میسپاریم به خود کلوپو،امسال خیلی حرفا برا گفتن داریم با کلوپو و تیمی که شخصِ خودش یه تغییراتی توش داده؛ynwa یورگی عزیز و لیورپول بزرگ...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,418
لیورپول 4 _ لسترسیتی 1
باخت فصل قبل و اون گل جیمی واردی کاملا جبران شد .
همه خوبن ، اصلا نمیشه کسی رو مجزا کرد ، همه در یک سطح خوب و یه تیم عالی ساختن ، این تیم یقه تمام تیمهای اروپا رو میتونه بگیره ، بازیهای جذابی در پیشه برای لیورپولیها ...

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
کم کم گفته ها و پیش بینیم داره خودشو نشون میده...:)
بعد از آرسنال و تاتنهام،چلسی هم تو خونه خودش هیچ حرفی جلوی این آرتش سرخ آنفیلد نداشت...:general206:(مدافع عنوان قهرمانی هم که شانس آورد فقط 4 تایی شد!)
حتی با وجود مصدومیت لحظات آخر فرمینیو!
غیر از بازی برنلی قوی ترین تیم این فصل بودیم،سالی که نکوست...;)

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
این اون لیورپولیه که سال پیش نویدش را می دادیم حضرت کلوپ برای ما بسازد.

یورگی کبیر قدومت ستاره باران.

چلسی پرمدعا تو زمین خودش 80 دقیقه تو لاک دفاع بود و لیورپول بازی دستش بود.

به جرات این تیم امسال تو چمپیونزلیگ بود تا خود فینال میرفت بدون هیچ شکی.

از همه مهمتر یک بار دیگه به دنیا یورگی کبیر ثابت کرد به ازای هر پوند و یورویی که خرج میکنه بازیکن موثر میخره .. و مثل یونایند که فقط 100 میلیون 100 میلیون تو پاچه اش میکنن نیست.

وینالدوم - ماتیپ - مانه .. هر سه خرید های بی اندازه موثر و مفید مخصوصا در این زمان که یه سری از بازیکنامون مصدومن .. مثل ساخو و امره چان

لیورپول شاخ شکن به این میگن.

در وصف ذوق دیدن این لیورپول قدرتمند امشب دیگه نمیدونم از کجاهاش بگم.

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
بزرگترین موهبت امسال عدم حضور در لیگ اروپای فرسایشیه ..

همین عدم حضور بزرگترین شانس برای گرفتن رتبه های بالای لیورپوله

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
به به .. امشب با تیم دوم تقریبا ( به جز چندتا بازیکن ) تیم دربی کانتری رو تو زمین خودش با سه تا گل بردیم.

بی نهایت عالی .. مخصوصا با گلزنی بازیکن های ذخیره .. یه بازی عالی سراسر هجومی .. موقعیت گل زیاد ...

رفتیم مرحله بعد ...

ادم این لیورپول رو میبینه دلش میخواد تکیه به جایی راحت باخیال اسوده بازی رو تماشا کنه ..

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
غوغایی امروز شد در آنفیلد .. جهنمی به پا .
...

لیورپول 5 - 1 هال سیتی

قرمزها به جرات به جز 4-5 دفعه اجازه ورود هال سیتی به زمین لیورپول رو ندادن.. باقی بازی کاملا یک طرفه .

هال سیتی پاره پاره شد. منچستر هم پاره کنیم دیگه تمامه ...

یک تیم با ثبات و با انرژی ..

امشب سوپراستار فوتبال لیگ جزیره ... کوتینیو محشر بود .. یه سوپر گل یه پاس گل یه پنالتی ...

سنگ تمام گذاشت..

این تیم تداعی کننده تیم رویایی لیورپول دهه های پیشه.

مثل همیشه فقط باید گفت .. زنده باید یورگی کبیر !

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
عاشقتم سرتاپا یورگی کبیر ..

108132121_jurgen-klopp-sport-large_transnpptp_pafbeqk1gscszfkbaf8sqit1tsapdwzlhgljm.jpg

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
دیشب یورگن کلوپ در برنامه شبکه اسکای اسورت به عنوان میهمان حضور پیدا کرد و مصاحبه ای صورت داد که کل انگلیس از جمله افرادی که هیچ دلبستگی بهش نداشتن یک شبه شیفته اش شدن.

گفتوگوی-متفاوت-با-آقای-معمولی-باهوشترین-نیستم-اما-احمق-هم-نیستم

وبسایت رسمی برنامه نود - ورگن کلوپ، سرمربی تیم فوتبال لیورپول، دوشنبه شب میهمان برنامه Monday night football بوده است و صحبت های جذابی با جیمی کرگر، کارشناس این برنامه داشته است.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل ازاسکای،برنامه‌ی Monday night football(MNF)، برنامه‌ای است که دوشنبه‌شب‌ها از شبکه اسکای اسپورتس پخش می‌شود. گری نویل و جیمی کرگر مجریان این برنامه هستند که به تحلیل فوتبال جزیره می‌پردازد. این بار اما در غیاب گری نویل، یورگن کلوپ سرمربی موفق لیورپول به‌عنوان میهمان و کارشناس در این برنامه حضور پیدا کرد و با یک ارائه خیلی خوب، توجهات بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به خود جلب کرد. به نظر می‌رسد انگلیسی‌ها بیش از پیش به این آلمانی معمولی علاقه‌مند می‌شوند.با هم بخش نخست صحبت‌های او در این برنامه را در ادامه می‌خوانیم.

کلوپ به عنوان کارشناس ورزشی:

یورگن کلوپ در سال ۲۰۰۶ به عنوان کارشناس در شبکه‌های آلمانی حاضر بود پس با شرایط تلوزیون مشکلی نخواهد داشت:

نه، با حضور در تلوزیون مشکلی ندارم هرچند که برای اولین بار است که در این برنامه شرکت می‌کنم. با این حال وقتی بدون تفکر صحبت می‌کنید احساس ناراحتی می‌کنم اما شما کاملا آماده هستید. اگر بخواهیم تنها عقب بنشینیم و بگوییم چرا آن‌ها این موقعیت را گل نکردند، چرا آن‌ها نتایج بهتری نمی‌گیرد ترجیح می‌دهم که به این حرف‌ها گوش نکنم چرا که احساس می‌کنم وقت تلف کردن است.

فصل سخت:

به طرز غیر قابل باوری همه بازی‌ها برای ما بسیار مهم و سخت هستند و به همین دلیل فصل بسیار سختی را پشت سر می‌گذاریم. باید در تورنومنت‌های زیادی به میدان برویم به همین دلیل تحت فشار شدیدی هستیم و حتی فرصت کافی برای تمرین هم نداریم.

پیش فصل خوب لیورپول:

از تک تک دقایقی که در بازی‌های پیش فصل به میدان رفتیم لذت بردیم حتی بدون حضور بازیکنانی که در یورو حضور داشتند. با اضافه شدن آن‌ها حدود ۳ هفته تمامی بازیکنان را در اختیار داشتیم و این موضوع بسیار اتفاق خوبی بود. با یکدیگر تمرینات بسیار خوبی داشتیم و از حضور در بازی‌ها لذت بردیم. در تمامی دیدارهای پیش فصل خوب نبودیم اما توانستیم مشکلاتمان را پیدا کنیم و در جهت بهبود آن‌ها قدم برداریم.

کلوپ بی حاشیه:

لیورپول در دیدارهای ابتدایی فصل باید بازی‌های سختی در خارج از خانه انجام دهد اما یورگن کلوپ در این رابطه صحبتی نکرده بود:

در این مورد خیلی فکر نمی‌کنم؛ بسیاری با من تماس گرفتند و گفتند که باید کاری انجام دهیم اما در جواب به آن‌ها گفتم که نه، این برنامه هفته‌های ابتدایی ما است و نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم. نمی‌دانم که بهتر است مقابل آن‌ها چه زمانی صف آرایی کنیم، در ماه نوابر یا ماه دیگر، اما بنا به فلسفه ای که دارم، تقویم بازی‌ها برایم مهم نیست به همین دلیل توجهی به چینش بازی‌ها ندارم. به خانه حریفان خواهیم رفت و بازی خودمان را انجام خواهیم داد، هرگز به کیفیت حریفان دقت نمی‌کنیم، تنها به روش بازی آن‌ها توجه می‌کنیم.

کلوپ در مورد جدول:

با امتیازی مشابه با آرسنال و اورتون در رده چهارم جدول لیگ برتر هستیم، شاید بهترین رده‌ای که از زمان حضورم در لیورپول داشته‌‌ایم مربوط به الان باشد. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که تنها ۶ هفته از مسابقات گذشته است و هنوز راه طولانی داریم. از رتبه‌ای که داریم خوشحالم اما باید مسیر طولانی طی کنیم.

رقابتی ترین لیگ دنیا:

باشگاه‌های زیادی در لیگ برتر انگلیس برای کسب قهرمانی با یکدیگر رقابت می‌کنند، با این تفاسیر کلوپ اعلام کرد که قطعا لیگ انگلیس رقابتی ترین لیگ دنیاست:

در لیگ انگلیس رقابت سختی وجود دارد، مخصوصا امسال رقابت شدیدتری وجود دارد. تفاوتی که با پارسال وجود دارد این است که سال گذشته هیچ کس به جز هواداران لستر از قهرمانی این تیم خوشحال نشد، در تابستان مربیان و بازیکنان جدید و پر قدرتی به تیم‌های انگلیسی ملحق شدند و سطح این لیگ را بالاتر بردند. قطعا لیگ انگلیس رقابتی ترین لیگ دنیاست. همواره با این سوال روبرو می‌شویم که کدام لیگ برترین لیگ دنیاست، جوابی برای این سوال ندارم اما در لیگ انگلیس ۷ یا ۸ تیم برای قهرمانی تلاش می‌کنند، دیدن این رقابت برای هر کسی جذابیت خاصی دارد.

کلوپ در مورد دیدار مقابل برنلی:

آن‌ها بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند. ما هم در فرم خوبی بودیم، حدود ۸۰ درصد از زمان بازی مالک توپ و میدان بودیم اما با نتیجه ۲-۰ بازی را واگذار کردیم. نمی دانم در ورزش‌های دیگر چنین چیزی امکان دارد یا نه اما در فوتبال همه چیز امکان پذیر است. برنلی شایسته پیروزی بود چراکه ۲ گل به ثمر رساند و ما گلی به ثمر نرساندیم اما مشخصا اگر آن‌ها در همه دیدارها به این صورت بازی کنند، نتیجه نخواهند گرفت چرا که در غیر این صورت اکنون ۲۰ امتیاز به دست آورده بودند. در ۳ دیدار آخرمان عملکرد بهتری داشتیم، از بازی مقابل برنلی درس‌های زیادی گرفتیم.

کلوپ در مورد دیدار هال سیتی:

لیورپول پس از دیدار مقابل برنلی در هیچ دیداری شکست نخورده است و هال سیتی را در آخرین دیدارش با حساب ۵-۱ شکست داده است:

نمی‌دانم نتیجه مهم بود یا نه، اما می‌دانم که بازی بسیار مهمی برای ما بود، تفاوت این دیدار با دیدار مقابل برنلی در یک سوم پایانی این دو بازی بود. در آن دیدار سعی کردیم با بازی سازی خوبی به نتیجه برسیم اما برنلی با پرس فراوان ما را اذیت کرد، در یک سوم پایانی آن دیدار شوت‌های زیادی به سمت دروازه حریف روانه کردیم چراکه راه دیگری برایمان وجود نداشت. پس از آن دیدار به بازیکنانم گفتم که با پاسکاری بیشتر می‌توانیم به نتایج بهتری برسیم. بدین ترتیب مقابل هال با پاس های بیشتری بازی را ادامه دادیم و نتیجه خوبی گرفتیم.

کلوپ در مورد دفاع لیورپول:

با اینکه لیورپول گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند اما با نگاهی موشکافانه به خط دفاع این تیم به نظر می‌رسد دفاع این تیم در حال پیشرفت است:

این موضوع تنها مربوط به این فصل نیست، در بسیاری از دیدارها عملکرد خوبی در خط دفاع داشته ایم اما در برخی بازی‌ها مانند دیدار مقابل هال سیتی، با اینکه اجازه خلق موقعیت به حریف ندادیم اما ۱ گل دریافت کردیم و این موضوع بسیار ناراحت کننده است. وقتی به لیورپول آمدم، گل‌های زیادی دریافت می‌کردیم، باید از این نظر پیشرفت می‌کردیم، سیستم‌های مختلفی را بررسی کردیم و برای ضربات آزاد تمرین بسیاری انجام دادیم چرا که همیشه مقابل تیم‌هایی به میدان می‌رویم که روی ضربات ایستگاهی تبحر خاصی دارند. زمانی که مقابل وستهام، کریستال پالاس یا وست بروم ویچ بازی می‌کردیم از این نظر بسیار ضعف داشتیم چراکه آن‌ها به طرز غیر قابل باوری روی ضربات ایستگاهی قدرتمند عمل می‌کنند. باید تغییراتی را در دفاع ایجاد می‌کردیم و این تغییرات تنها مربوط به سیستم دفاعی تیم نمی شد، باید برخورد و تفکرمان را تغییر می‌دادیم.

رقیبان قهرمانی:

لیورپول پس از منچستر یونایتد، دومین تیم پر افتخار لیگ برتر جزیره است اما این موضوع برای کلوپ اهمیتی ندارد:

بهتر است با نگاهی مثبت به آینده بنگریم، لیورپول شرایط خوبی دارد. مقابل هال سیتی بازی خوبی ارائه دادیم، در حالیکه بسیاری فکر می‌کردند به دلیل دفاع مستحکم این تیم مقابل آن‌ها به مشکل می خوریم اما نشان دادیم قدرت بالایی برای مقابله با هر سبک فوتبال داریم. با این حال دیگر به آن بازی فکر نمی‌کنیم، باید مقابل سوانسی به میدان برویم و پس از آن منتظر بازی‌های ملی باشیم. از وقفه ای که بخاطر بازی‌های ملی در لیگ ایجاد می‌شود خوشم نمی‌آید به این دلیل که بازیکنانم را در اختیار ندارم و باید منتظر باشم تا آن‌ها در تیم‌های مختلف، با سبک‌های مختلف به میدان می‌روند و پس از آن باید مقابل منچستر یونایتد به میدان برویم. با این حال تلاشمان را کرده‌ایم و پیشرفت خوبی داشتیم، این مسئله برای من بسیار مهم است. نشان داده‌ایم که می‌توانیم در کنار یکدیگر به خوبی کار کنیم. در حال حاضر در وضعیت مناسبی قرار داریم، اما باید به تلاشمان ادامه دهیم چرا که می‌توانیم بهتر از این باشیم.

کلوپ به عنوان بازیکن:

کاملا متوسط، بازیکن بسیار سریعی بودم و ضربات سر خوبی می زدم، اما متاسفانه فقط همین بود. در بازی با پا مشکل داشتم . بسیار مشتاق بودم که بازی کنم ، با این حال بازیکن بدی برای تیم‌هایی که به میدان رفته‌ام نبوده‌ام. از فوتبال بازی کردن لذت بسیاری می‌بردم اما بازیکن خوبی نبودم.

کلوپ به عنوان بازیکن در تیم تحت هدایتش:

نه، یکی از مهمترین تصمیماتی که برای مربیگری‌ام گرفته‌ام اولین تصمیمم بود، تصمیم گرفتم دیگر بازی نکنم و تنها به مربیگری بپردازم، این تصمیم کمک بزرگی به من کرد.

چگونه کلوپ مربیگری را آغاز کرد؟

وقتی به عنوان بازیکن در لیگ دسته دوم آلمان بازی می‌کنید، حقوق مناسبی دریافت نخواهید کرد، من باهوش‌ترین فرد جهان نیستم اما احمق هم نیستم، احساس کردم باید شرایط را تغییر دهم. با این حال علاقه بسیاری به فوتبال داشتم و می‌خواستم یکی از اعضای تیم باشم، فکر می‌کردم اگر تیمی به من فرصت دهد تا مربیگری آن را بر عهده بگیرم می‌توانم موفق شوم. حتی اگر در ۲۶ سالگی کسی به من می‌گفت بازیکن خوبی نیستی و باید مربیگری کنی، قطعا قبول می‌کردم اما نهایتا این اتفاق در ۳۳ سالگی افتاد.

تاثیر مربی:

کلوپ مربی سابق ماینز را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد در مربیگری‌اش نام برد:

ولفگانگ فرانک نام او بود و متاسفانه خیلی زود فوت کرد. او سیستم ۴-۴-۲ را مورد استفاده قرار داد و در خط دفاعی تغییراتی ایجاد کرد که باعث شد پیشرفت کنیم، تیم قدرتمندی نبودیم و حقوق کافی هم دریافت نمی‌کردیم اما خیلی سریع متوجه شدیم که اگر تک بازیکنان تیم‌های حریف از ما قوی‌تر باشند، با این حال می‌توانیم با بازی تیمی آن‌ها را شکست دهیم. این موضوع چشم ما را باز کرد. از درسهایی که از او گرفتم در دوران مربیگری استفاده کردم. او الگوی فوق العاده ای برای ما بود، این روز‌ها تعداد زیادی از شاگردان او در دنیا مربیگری می‌کنند، چیزی که آرزوی او بود. او همیشه می‌گفت زمانی که پیر شدم سرگذشتتان را برای من بگویید اما متاسفانه او دیگر در کنار ما نیست.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,418
3870.jpg

1 Swansea City
Liverpool 2

اینم رتبه دوم جدول ، تاتنهام اگه نبره همینجا میمونیم . آرسنال اگه ببره هم امتیاز میشیم .

.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,418
یه بازی خوب دیگه و کسب 3 امتیاز شیرین و کسب رتبه 3 جدول ، هم امتیاز با صدر نشین .
هر چی ما میاییم بالا حریف میره پایین ، تو آنفیلد که نشد ایشالا تو ورزشگاه خودشون یه نتیجه خوب میگیریم مثل نتیجه امروز .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
بازی لیورپول رو تی وی پخش زنده نشون داد یا من اشتباه کردم ؟ :eek:

بالا