• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود بر همه

خب/ خیر مقدم داریم برای روبی عزیز. :heart:

موافقم و البته فقط میگم چون امروز روز خاصی هست دوست دارم الکس از روی نیمکت هم که اومد بهمون گل بده. اونم گل برد. ظاهرا فیکس نیست. لچه تیم چغریه. البته بعضی روزها. و امروز روز ما خواهد بود بی شک.

دوستان من که متاسفانه نمیتونم بازی امروز رو ببینم. ولی خب همون تی وی 8 ترکیه نشون میده. ساعت سه. برای رضای عزیز هم باید بگم که همون لینک های اینترنتی جوابگو خواهد بود. البته فکر کنم امروز تو هم نتونی ببینی!:دی V :thumbsup: /والبته اینترنت هم که ضعیفه.

فقط خدا کنه این وسط موجی محروم نشه:(

رضا جان فکر کنم فدراسیون اونها از ما هم بدتر باشه و احتمال هر تصمیمی علیه موجی هست خصوصا اگه موفق بشه.

آقایون فعلا.

طاقت بیار رفیق

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

منم ورود Roby عزیز رو به تاپیک خودش خوش آمد می گم:happy:

اما در مورد بازی هیچی نگم بهتره فقط به گذاشتن خبر مربوط به این بازی اکتفا می کنم:(
------------------

فرار یووه از شکستی سنگین تر (لچه 2 - 0 یوونتوس)
20febbraio2011_lecce_cover3.jpg

نتیجه ی دیدار مقابل پارما در این دیدار نیز می توانست تکرار شود و یووه در روزی که باز هم ده نفره شد از یک شکست سنگین مقابل تیم ته جدولی لچه گریخت و در نهایت با نتیجه ی دو بر صفر شکست خود تا امیدهای این تیم برای قرار گرفتن در میان چهار تیم برتر سری آ کمرنگ شود.

در نیمه اول این دیدار همه چیز تحت تاثیر اخراج زودهنگام جیجی بوفون قرار گرفت و در حالی که در 10 دقیقه ی ابتدایی بازی از سرعت بسیار زیادی برخوردار بود اخراج بوفون همه چیز را تغییر داد و دل نری در دقایق ابتدایی مجبور شد کراسیچ را از بازی بیرون کشیده و استوراری را جانشین بوفون کند
.
بعد از اخراج بوفون تیم لچه با روحیه ی بهتری به بازی ادامه داد و بیش از یووه صاحب توپ و میدان بود و از هم پاشیدگی تیم یووه در این دقایق همانند دیدار مقابل پارما که یووه ده نفره شده بود بسیار قابل توجه بود.

در حالی که 30 دقیقه ی ابتدایی بازی را پشت سر گذاشته بودیم تیم لچه با استفاده از افساید گیری اشتباه مدافعان یووه موفق شد نخستین گل خود را در ورزشگاه خانگی به ثمر برساند و امیدهای یووه برای برتری در این دیدار را کمرنگ کند.

بعد از گل تیم لچه باز هم برتر از یووه نشان داد و در چند صحنه شانس گلزنی خود را امتحان کرد اما در دو صحنه استوراری و در یک صحنه مدافعان یووه مانع از باز شدن دروازه ی تیم خود برای دومین مرتبه شدند.

در حالی که داور دو دقیقه زمان تلف شده برای پایان دیدار اعلام کرده بود یووه موقعیت گلزنی به دست اورد اما بی دقتی مارکیزیو و متری این شانس را از یووه سلب کرد تا دو تیم در پایان نیمه اول با همان تک گل به رختکن بروند.

در نیمه دوم و در حالی که دل نری دست به دومین تعویض خود زد و دل پیرو را راهی میدان کرد باز هم تیم لچه بود که در 47 دقیقه ی بازی و با استفاده از افساید گیری اشتباه مدافعان بانوی پیر به دومین گل خود در این دیدار دست پیدا کرد تا امیدهای یووه برای کسب نتیجه ی تساوی نیز کمرنگ شود.

بعد از این گل تیم لچه که روحیه ای مضاعف گرفته بود باز هم به حملات خود ادامه داد و یووه خوش شانس بود که گل های تیم لچه به عدد چهار نرسید و بازی در همان دقایق با دو گل به سود لچه دنبال می شد.

در 67 دقیقه ی دیدار ویوس با دو خطای خطرناک بر روی دل پیرو و کیه لینی از زمین بازی اخراج شد تا دو تیم با ده نفر به مصاف خود ادامه دهند اما ده نفره شدن تیم لچه نیز تاثیری در نمایش ضعیف یووه نداشت.

یوونتوس هیچ برنامه ای برای حمله بر روی دروازه ی تیم لچه نداشت و دل نری با ورود یاکوئنتا و خروج سورنسن ترکیب تیم خود را به 3 – 3 – 3 تغییر داد اما باز هم موقعیت گلزنی مناسبی برای یووه در این دقایق به دست نیامد.

تیم لچه در ده دقیقه ی پایانی باز هم شانس های دیگری برای گلزنی به دست اورد ولی بی دقتی مهاجمان این تیم اجازه نداد اختلاف افزایش پیدا کند و در نهایت یووه در روزی که بسیار ضعیف و بدون برنامه ظاهر شد در مقابل تیم ته جدولی لچه شکست خورد.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

اما در مورد بازی هیچی نگم بهتره:(
------------------

ایضا منم

نتیجه رو دیدم باورم نشد. میلان و اینتر هم که بردن و ناپولی هم که احتمال زیاد میبره و دیگه ما باید قید اروپا رو از الان بزنیم.
کلا حرفی برا گفتن نیست.
:(

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
از دوستاني كه به بنده لطف داشتند تشكر ميكنم

آدم مي مونه چي بگه واقعا اعصابم بهم ريخته
يووه چند ساله كه به سري آ برگشته ولي هنوز نتوسته خودش بشه
نمي دونم كي قراره دوباره يك تيم قدرتمند داشته باشيم

بايد يك مربي بزرگ با افكار جديد به تيم بياد وگرنه از لحاظ بازيكن به جز دو تيم ميلاني تقريبا بقيه تيمها هم در يك سطحند و حتي ميشه گفت يووه وضعيت بدي نداره مشكل اصلي اينه كه تيم شخصيت واقعي خودش رو از دست داده و اين درست نميشه مگر با آمدن يك مربي بزرگ و با انگيزه كه خون تازه اي در تيم جاري كنه

متاسفانه من فكر نمي كنم امسال جايي در مسابقات اروپايي پيدا كنيم هرچند كه زياد هم مهم نيست چون با اين وضعيت بازي اونجا هم نتيجه نمي گيريم بايد يك كار اساسي و زيربنايي بشه

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
یوونتوس یکشنبه شب در دیدار این هفته اش در رقابتهای سری آ با نتیجه 0-2 مغلوب لچه شد. در پایان این دیدار لوئیجی دل نری، مربی یووه در صحبتهایی اعلام کرد که این نتیجه ضعیف تنها یک هفته پس از نمایش قابل قبول این تیم مقابل اینتر از راه رسیده است.

دل نری در صحبتهایی به اسکای سپورت گفت:« ما امروز همه کارهایمان را اشتباه انجام دادیم.تیم ما کاملا مغرور بود و چوب این را هم خورد.بدون هیچ ایده ای، نتوانستیم موقعیتی خلق کنیم و شایسته شکست مقابل تیم منسجم لچه بودیم.»

مربی یووه ادامه داد::« برای بازی کردن باید کیفیت بیشتری داشته باشی و با انگیزه بیشتری بازی کنی و قطعا این یک گام رو به عقب برای ما، با توجه به نتایج هفته های اخیر بود.»

دل نری گفت:«از شیوه بازی تیممان ناامید شدم و اصلا انتظار چنین لغزشی را نداشتم. نمی توانم بگویم که ما جایگاهمان برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده ایم ولی اگر بدین ترتیب به بازی ادامه دهیم، نمی توانیم به اهدافمان برسیم.امروز همه ما با هم شکست خوردیم و برای بازگشت به روند موفقیت باید متحد بمانیم و از اشتباهات و درسهای منفی مان عبرت بگیریم.»

پ.ن واقعا كه يه جوري حرف زده انگار ايشون بالاي سر اين تيم نيست خب اگه تيم هيچ برنامه و تاكتيكي نداره و بد بازي ميكنه كه شما خودت از همه بيشتر مقصري
اينم شده مثل مربياي ايراني كه وقتي تيمشون مي بازه همه چيز رو ميندازند گردن بازيكنان و داور و ليدرها و زمين و حن و پري

Last edited:

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
الان فاصله مون با لاتزيو شد 7 امتياز
از اودينزه هم در امتياز و هم در تفاضل 3 تا عقبيم

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه

واقعا که خیلی زود شیرینی شکست اینتر رو از دماغمون در آوردن.
جدا که انگیزه رو تو هوادار میکشند.

دلنری همچنان لج آدمو در میاره و این براش گرون تموم خواهد شد. میشه از الان پرونده اش رو برای فصل بعد بسته شده بدونیم و البته اگه اصلا تا آخر فصل هم دوام بیاره.

حس خبر گذاشتن که نیست و شما هم حتما خواندید. منم یه مروری میکنم و ...

پس زمینه ذهن باشگاه فعلا فقط اسپالتی هست و لیپی که من خودم اولی رو مصداقی از بیخودی الملک میدونم و دومی هم که سالار لیپی باشه بعید میدونم که بیاد و البته اگه هم بیاد معلوم نیست که با این شرایط بتونه موفقیت های گذشته رو تکرار کنه حتی بخش کمی از اونها رو.

بر اساس همون خبر دو روز قبل دادگاه این ناپل خراب شده :دی باز داره داغ میشه. همونجایی که جام هامون رو گرفت و حالا میخوایم با مراجع بالاتر پسشون بگیریم. موجی کلا همیشه امیدوار بوده که بتونیم موفق بشیم و باید تا دادگاهها صبر کنیم / ظاهرا دور جدید هفته آینده و یا ده روز دیگه شروع میشه.

یه حرکت بدرد بخور تو این چند ساله اگه رخ داده باشه همین حرکت آخر انیلی بوده. ظاهرا بعد بازی رفته داخل رختکن و برای بازیکن ها قاطی کرده که آره اقا این چه وضعیتیه/ به هوادارا ضد حال میزنید و این حرفها. گفته باید دوازده تا بازی باقیمونده رو ببرید. که اگه بردیم من از برج میلاد میپرم پایین :دی ولی جدا یکی نیست گوش همین اقای مدیر رو بگیره بگه مرد حسابی اگه جدی میگی و فیلم نیست 4 تا ستاره بگیر تیم و بیار بالا. کلا یه هافبک داریم و هی مهاجم حد وسط میخرند.

یه قرارداد ترکمانچای به یووه پیشنهاد داده پالرمو که اره اگه پاستوره رو میخواهید باید قرارداد امائوری رو دائمی کنید و قرضی نباشه. بعلاوه اینکه مارکیزیو رو هم بدید و پول هم بدید. تف! شانس آوردیم دو تا از اسکودتو ها رو نخواستند. بهر حال از ماروتا ... هیچی بعید نیست.

کلا در مورد قرارداد اله ماروتا و انیلی گفتن مشکلی نیست و حله.

آکویلانی رو دو دل هستند که بدند بره یا نه!!!! که من دیگه نمیدونم چی بگم.

فابیو انگار روند مصدومیتش خوب طی میشه و ممکنه به بازیهای اخر فصل برسه. یه خبر خوب داشتیم بالاخره.

یه جوک جالب هم اینکه دلنری خودش رو هواست تازه میخواد جیلاردینو رو هم برای فصل بعد بگیره.

خب امیدوارم از این همه حرف زدن من خسته نشده باشید. و دیگه اینکه امیدوارم این تیم بتونه خودشو جمع و جور کنه. و اینکه کلا امیدوارم :دی

image.php

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
جواد جان ممنون از خبرهات
یه خاطره تعریف کنم : در عنفوان جوانی یه دوستی داشتیم طرفدار میلان بود ، میلان توی اونزمانی که ژرژ وه آ رو داشت یه مدتی خورده بود به بن بست و به هیچ تیمی نه نمی گفت ، توی یکی از بازیهای خونگیش به همین لچه باخت ، چقدر این دوستمون رو اذیت می کردیم ، اونوقت داغ دل این دوستمون وقتی بیشتر شد که توی روزنامه ها خونده بود بازیکنای لچه در بازگشت از میلان خودشون هم تعجب کرده بودن چه جوری تونستن میلان رو شکست بدن !! و همشون راجع به بردشون و شانسی بودنش با هم شوخی می کردن .
حالا نوبت به ما رسیده :( چی باید گفت !!! سکوت بهترین کاره :(

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

دلنری همچنان لج آدمو در میاره و این براش گرون تموم خواهد شد. میشه از الان پرونده اش رو برای فصل بعد بسته شده بدونیم و البته اگه اصلا تا آخر فصل هم دوام بیاره.

//

یه حرکت بدرد بخور تو این چند ساله اگه رخ داده باشه همین حرکت آخر انیلی بوده. ظاهرا بعد بازی رفته داخل رختکن و برای بازیکن ها قاطی کرده که آره اقا این چه وضعیتیه/ به هوادارا ضد حال میزنید و این حرفها. گفته باید دوازده تا بازی باقیمونده رو ببرید. که اگه بردیم من از برج میلاد میپرم پایین :دی ولی جدا یکی نیست گوش همین اقای مدیر رو بگیره بگه مرد حسابی اگه جدی میگی و فیلم نیست 4 تا ستاره بگیر تیم و بیار بالا. کلا یه هافبک داریم و هی مهاجم حد وسط میخرند.

image.php

جواد جان دلنری اوایل خوب کار کرد ولی مثل این که دیگه کم آورده و نتیجه گرفتناش شانسی شده ( البته اگه نتیجه بگیره ):f34r:

منم از این خبر بسی خوشحال شدم واقعا باید کمی خوشونت برای این تیم به کار برد احتمالا آنیلی خطاب به در (بازیکنان) گفته که دیوار ( کادر مربی گری ) حساب کار دستش بیاد:D

سلام خدمت دوستان
جواد جان ممنون از خبرهات
یه خاطره تعریف کنم : در عنفوان جوانی یه دوستی داشتیم طرفدار میلان بود ، میلان توی اونزمانی که ژرژ وه آ رو داشت یه مدتی خورده بود به بن بست و به هیچ تیمی نه نمی گفت ، توی یکی از بازیهای خونگیش به همین لچه باخت ، چقدر این دوستمون رو اذیت می کردیم ، اونوقت داغ دل این دوستمون وقتی بیشتر شد که توی روزنامه ها خونده بود بازیکنای لچه در بازگشت از میلان خودشون هم تعجب کرده بودن چه جوری تونستن میلان رو شکست بدن !! و همشون راجع به بردشون و شانسی بودنش با هم شوخی می کردن .
حالا نوبت به ما رسیده :( چی باید گفت !!! سکوت بهترین کاره :(

ساسان جان می بینی به کجا رسیدیم:(

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
من یه سئوالی داشتم چرا اینقدر بازیکن قرضی تو تیم داریم تقریبا اکثرشون هم بازیکنان خوب تیم هستند
مارکو موتا از اودینزه
البرتو اگوئیلانی از لیورپول
ترائوره از آرسنال
فردریک سورنسن از لینگبی
الساندرو ماتری از کالیاری
رینادو از ناپولی
سیمونه په په از اودینزه
کواگیارلا از ناپولی

البته این طبق اطلاعاتی هست که در ویکی پذیا اومده

seebzamini

Registered User
لایک‌ها
17
به اینا میگی بازیکن خوب به غیر از کواگیارلا و اکوئیلانی بقیه بازیکن درجه دو یا سه هستند

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
اینم یه آمار جالب
در دو جام جهانی 1982 و 2006 که ایتالیا قهرمان جهان شد به ترتیب 6 و 5 بازیکن اصلی تیم از یووه بودند

سال 1982 :دینوزوف - آنتونیو کابرینی - گتانو شیره آ - کلودیو جنتیله -پائولو روسی و مارکو تاردلی ( با اون گل به یاد ماندنی در فینال مقابل آلمان)
سال 2006 : جی جی بوفون - الساندرو دل پیرو ( و گل زیباش مقابل بازهم آلمان) -فابیو کاناوارو - جان لوئیجی زامبروتا و مائورو کامورانزی

بقول بابای اتابک آخیییییییییییییییییییی
چی بودیم و چی شدیم خدا از باعث و بانیش نگذره
یوونتوس از نظر تعداد بازیکنانی که عضو این تیم بودند و با تیم کشورشون قهرمان جام جهانی شدند با 24 بازیکن رکورد دار هست
که به غیر از بازیکنان ایتالیایی میشه به زیدان و دشام از فرانسه در جام 1998 اشاره کرد

Last edited:

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به اینا میگی بازیکن خوب به غیر از کواگیارلا و اکوئیلانی بقیه بازیکن درجه دو یا سه هستند
برای این تیمی که ما داریم همینا بازیکنان خوب محسوب میشند
البته من ییشتر صحبتم سر اینه که چرا باشگاه اینقدر بازیکن قرضی داره

Last edited:

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
راستی دشام به نظر من مربی خوبی بود در مارسی هم بد کار نکرده
فکر کنم مربی آینده داری باشه

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
مدير برنامه هاي اگويلاني اعلام كرده كه اين بازيكن در فصل نقل و انتقالات تابستاني قراردادش رو با باشگاه دائمي ميكنه و رسما از ليورپول به يووه مياد
اما رياست باشگاه هم از سوي ديگر اعلام كرده كه "هرچه در مورد اين بازيكن گفته ميشه فقط فرضيات هست و هنوز چيزي قطعي نيست چراكه ليورپول حاضر نيست قيمت اين بازيكن رو كاهش بده و در صورتيكه يووه نخواد اگويلاني رو نگه داره اين بازيكن عليرغم ميلش به ليورپول برخواهد گشت چراكه هيچ باشگاه ديگه اي در ايتاليا بصورت جدي خواهان جذب او نيست"

ظاهرا قيمت پيشنهادي ليورپول براي اين بازيكن 11 ميليون پوند هست

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
ديويد ترزگه هم كه بهترين گلزن خارجي تاريخ باشگاه هست و در حال حاضر براي باشگاه هركولس اسپانيا بازي ميكنه حرفهاي جالبي زده كه عليرغم اينكه از اين بازيكن اصلا خوشم نمياد اما بايد بگم كه حرفهاش حرف دل من هم هست

تر زگه معتقد است كه استاندارد بازيكنان باشگاه به شدت پايين آمده
او در مصاحبه با tuttosport 'عنوان كرده " بازيكنان بايد به ياد آورند كه يوونتوس چه باشگاهي است و چه جايگاهي دارد بايد آنها را به تالار افتخارات باشگاه برد تا درك كنند كه باشگاه چه تاريخ باشكوهي دارد
براي آنكه يووه به روزهاي اوج خودش برگردد مديريت باشگاه بايستي از نفراتي استفاده كنند كه هم توان پيروزي را داشته باشند و هم تشنه پيروزي باشند چه در داخل زمين و چه در بيرون از زمين
يوونتوس بهتر است سه قهرمان در اختيار داشته باشد كساني كه راه پيروزي را بلد باشند تا اينكه هشت بازيكن معمولي كه با جهارم شدن هم خوشحال مي شوند
به عقيده من مورينيو انتخاب اول است . گرجه دل نري به سختي تلاش مي كند اما رئيس باشگاه خوب ميداند كه براي راندن يك فراري به يك راننده خاص نياز است نه هر راننده اي"

پ. ن :به نظر من كه حرفهاي خوبي زده گرچه بقول برخي از هواداران باشگاه بسيار بعيد ميرسه كه يووه قادر به جذب مورينيو باشه
تعدادي از هواداران هم مثل من به ديديه دشام به عنوان گزينه اي مناسب براي هدايت تيم اعتقاد دارند

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

z_forzajuve.gif

جدیدا دارم عادت میکنم توضیحات رو آخر بدم. :دی

فعلا خبر ها زیاد شده و شیوه های مختلف رو بکار میگیریم :دی
---------------------------------------------------------
دلنری از تغییرات گفته و امیدوار هست که بتونه شرایط رو عوض کنه. فردا رو شروعی برای بازگشت دانسته و بیشتر رو مختون راه نمیرم.
-----------------------------------------------------------------
همچنان خبر ها در اطاف سیسوکو زیاد هست.
طی هفته های اخیر تیم های بایرن مونیخ - استون ویلا - وئاریال و لیون خواهان به خدمت گیری بازیکنان مالیایی یووه بودند و امروز باشگاه زسکا موسکو روسیه با ارائه ی پیشنهادی 5 میلیون یورویی خواهان به خدمت گیری بازیکن ناراضی یووه شد.
----------------------------------------------------------------
آکویلانی / مصدومیت/ قرارداد قطعی؟؟!!
صد بار به این ماروتا بگو قرارداد قرضی رو مشروط ببند. آقا قیمت قطعی رو طی کن و قید کن. مگه تو کله اش میره؟
لیورپولی ها برای فروش کامل این بازیکن هیچ تخفیفی قائل نیستند و قیمت او را بالا اعلام خواهند کرد. از سوی دیگر نیز به نظر می رسد سران بیانکونری خواهان حفظ البرتو هستند و با توجه به علاقه و تمایل اکوئیلانی به ماندن و ادامه بازی در کشورش این یوونتوس است که می تواند او را به خواسته اش برساند.
گفته می شود در ایتالیا جز یوونتوس تیمی نمی تواند البرتو اکوئیلانی را خریداری نماید.
یعنی چی؟

در ضمن دیروز مصدوم شده و به بازی با بولونیا نمیرسه.
--------------------------------------------------------------
استوراری تو این بازی گلرمون هست و خودش حرفهای خوب زده/ امیدوارم عمل هم بکنه.
--------------------------------------------------------------
بدون شرح : پیروزی های ارزشمند یووه برابر بولونیا
به برگزاری دیدار برابر بولونیا نزدیک می شویم. دیداری که در شرایط کنونی از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است. در تاریخ مصاف های این دو تیم پیروزی های یک بر صفر ارزشمند و به یادماندنی ای به نام یووه دیده می شود.

مصاف هایی که از سال 1935 اغاز شد. نخستین پیروزی ارزشمند یک بر صفر در سال 1939 با گلزنی جووانی وارلین در ده دقیقه پایانی بازی رقم خورد. اما یک سال بعد وارلین در دیدار یووه برابر بولونیا اخراج شد و نتوانست گلزنی خود را تکرار کند.

در فصل 65-64 نیز یکی از حساس ترین رقابت های دو تیم برگزار شد، مصافی که چشم ها به مدافع یووه و بولونیا خیره شده بود اما یوونتوس بر حریف چیره شد.

در 27 اکتبر سال 1968 پیترو اناستازی قهرمان دیدار یووه و بولونیا نام گرفت. یک مهره تازه خریداری شده که گل زیبایی به ثمر رساند و پیروزی را به بانوی پیر اختصاص داد.

اما پیروزی های یک بر صفر به اینجا ختم نمی شود در 31 دسامبر 1977 نیز کازیو گل ارزشمندی به ثمر رساند.

در سال های نه چندان دور نیز یک بار یووه با گل زیدان از روی ضربه ایستگاهی به پیروزی رسید. دیداری که پس از بازگشت از توکیو و قهرمانی در جام بین قاره به دست امد. یوونتوس که در دیدار فینال این جام برابر ریورپلاته با تک گل الساندرو دل پیرو به قهرمانی رسیده بود توانست در دل الپی با گل زیدان پیروزی دیگری را برابر بولونیا کسب کند. یک بار نیز ترزگه با ضربه سر گلی تاریخی را درون دروازه بولونیا جا داد.
--------------------------------------------------------
مورچا اتمی در راه والنسیا. البته به شرط توافقات یووه و پارما و والنسیا و خود جوینکو هم دوست داره که بره.
اینم یه بدون شرح دیگه
وب سایت های وابسته به بخش مرکزی یووه با توجه به برنامه های یووه و حضور در ترانسفر تابستان شانس ماندگاری سیزده بازیکن مد نظر سران یوونتوس را تخمین زدند که در این میان په په از بالاترین شانس و رینائودو از کمترین شانس برای حضور در یوونتوس فصل اینده برخوردار می باشند.

اکوئیلانی 50% - گریگرا 20% - گروسو 20% - یاکوئنتا 40% - ملو 80% - موتا 40% - رینائودو 0% - امجیچ 0% - سیسوکو 40% - استوراری 50% - ترائوره 40% - مارتینز 80% - په په 80%.

گفتنی است سران یووه در نظر دارند برای فصل اینده بسیاری از بازیکنان درجه دو خود را به فروش برسانند.
و برسیم به دیوید / البته یه جورایی تکراری میشه ولی دیوید هست دیگه

98dybc9j1enbb29nl0i.jpg
یووه همانند فراری به راننده شماره 1 نیاز دارد​
دیوید ترزگه در حال حاضر در اسپانیاست و همراه تیم هرکولس به میدان می رود اما نامش هرگز در المپیکو از یادها نمی رود. همچنان او را صدا می کنند و همچنان هیجان خاص روزهای گلزنی او فراموش نشده. مهاجم فرانسوی بانوی پیر نیز نشان داده که با وجود ترک بیانکونری علاقه خود را از یووه نکاسته و این تیم و تیفوسی هایش را از یاد نبرده.

ترزگل که یکی از مهره های ارزشمند تاریخ حیات یوونتوس به شمار می رود می گوید " یک حس و هیجان یگانه و بی نظیری را حس می کنم. مرا همچنان صدا می کنند و این یک خوشبختی ست که من همچنان در انجا حضور دارم. رویای بزرگی ست که جزیی از تاریخ یوونتوس هستم و برای این تیم بازی کردم و زمانی که درقلب تیفوسی ها حضور دارم برایم به مانند دریافت توپ طلاست "

دیوید هواداران یووه ارزو دارند بازی خداحافظی تو را ببینند .
با اندره ا انیلی در این باره صحبت کردیم و می خواهیم یک برنامه خوب انطور که باید باشد را اجرا کنیم. ده سال فراموش نشدنی را پست سر گذاشتم. برای من بسیار جذاب است که با هم تیمی هایم به مانند دل پیرو، زیدان، مونترو، کامورانزی، یولیانو، بوفون و سایرین بازی کنم. همچنین مربیانی نظیر لیپی، کاپلو و دشام. تمام کسانی که جزیی از تاریخ باشگاه اند. البته می خواهم این حرکت را در دربی برابر تورینو در ماه مارس انجام دهم و همه را در کنار یکدیگر ببینم.

در میان مربیان نامی از رانیری نبردید. از کنار رفتن او در رم شگفت زده شدید ؟
رم می توانست بهتر نتیجه بگیرد و عمل کند. مطمئنا با جذب او موفق نمی شد.

خاطره و یا نکته ای از رانیری در زمان حضورش در یوونتوس .
در شروع خوب بود و کسی متوجه مشکلات نشد. کمتر با جو یووه اشنا بود، یگانه و یکی نبود. در یووه نمی توان حرفی از پیش نرفتم برنامه ها گفت. در این تیم باید پیروز شد و اسکودتو را فتح کرد ان هم خیلی زود. این داستانی ست که 12 میلیون هوادار می گویند و می خواهند.

در این لحظه از برنامه های یووه صحبت شد، یوونتوس را از بیرون چطور می بینید ؟
مرا ازار می دهد به این دلیل که موفق نمی شود و نمی تواند جامی را بالای سر ببرد. من بیش از این انتظار داشتم. برای این تیم و تیمی که دوسش دارم پندی دارم البته یک راهنمایی کوچک، برای پیروز شدن قهرمانانی نیاز است که عادت به پیروز شدن دارند. ذهنیت قهرمانی دارند. برای کسانی که در یوونتوس بازی می کنند نیازی نیست که این مسئله را توضیح دهید انان می دانند که چطور پیش روند و چطور به اوج برسند. با بازیکنانی که در حال جذب کردند نمی توان بیش از رده سوم و چهارم پیش رفت. این مسئله ای ست که انیلی می داند.

چند قهرمان نیاز است تا یوونتوس پیروز شود ؟
حداقل سه بازیکن. نام شان را نمی دانم. مهم این است که عادت به پیروزی داشته باشند و جام هایی را فتح کرده باشند. به طور مثال میلان با ابرا می تواند مطئن باشد. یک ستاره از هشت بازیکن معمولی بهتر است.

توصیه ای که به انیلی می کنی چیست ؟
دل نری تلاش زیادی می کند و خیلی مربی زحمت کشی است ولی انیلی می داند فراری همیشه به یک راننده شماره 1 نیاز دارد و یووه هم به کسی مثل مورینیو نیاز دارد. یووه به 8 بازیکن که به چهارم شدن عادت دارند نیاز ندارد و بازیکنان بزرگ می خواهد."
---------------------------------------------------
و
imd1e8fokqkwxrbpa0r.jpg
یوونتوس برای دل پیرو تا چه اندازه ارزش قائل می شود؟

یک دوز کلاس غیرواقعی و شگفت انگیز که جزیی از بزرگترین هاست. (او بعد از مصدومیت) به عنوان آس پیروزی های یوونتوس برگشت تا آینده باشگاه بر پایه های او ساخته شود.
امروز اما، دل پیرو دیگر نماینده ی آینده باشگاه نیست. اما همچنان سمبل امروزی گذشته ای پر افتخار است. چه قبل و بعد از مصدومیت زانو، چه قبل و بعد از کالچوپولی چه با بازوبند کاپیتانی چه بدون بازی بند، چه با جشن گرفتن پیروزی ها و چه با تفکر در شکست ها ، او برای خود جایگاه ثابتی در تاریخ باشگاه بدست آورده است.
وقتی الکس در 19 سالگی به یوونتوس آمد، چیزی جز استعداد چشمگیر با خود نداشت. او تا قبل از یوونتوسی شدن در حال فرار برای پنهان کردن لهجه ی پادوایی خود بود، ماسیمیلیانو جیاکوبو با ماشینش او را به به تمرینات می برد، خرج های خانه و خرید را با فرانچسکو بالدینی (جوان دیگری در یوونتوس) تقسیم می کرد و مرتب به مادرش زنگ می زد تا دستورات آشپزی بگیرد. با این حال رویای یووه برای او که در ونتو بدنیا آمده بود از بچگی تا به حال همراهش بوده است " من عاشق پلاتینی بودم، پوسترش را در اتاقم داشتم و همیشه بازی هایش را دنبال می کردم. و 18 سال هم در این باشگاه بازی کردم، من هر روز یوونتوس را زندگی می کنم."
اهمیت این باشگاه برای الکس حتی قبل از اینکه با لباس بانوی پیر توپ بزند را می شود در یک اتفاق دیگر دید. در روز معارفه وقتی با پیراهن یووه برای سالواتوره گیگیلو ژست می گرفت. بعد از اتمام کار به گفته این عکاس الکس وقتی پیراهن یوونتوس را درآورد، به جای اینکه ان را روی زمین بگذارد با دقت و حوصله لباس را تا کرد و بسیار مرتب ان را در گوشه ای گذاشت.
اما شن های زمانی منتظر هیچکس نخواهند ماند، هرچقدر که بزرگ باشد. این یکشنبه دلپیرو رکورد دیگری از بونپرتی شکست، 445 مین بازی در سری آ. عجیب این است که این همان فردی است که او را به یوونتوس آورد. اما با باقی ماندن 6 ماه در قرارداد او، چند بار دیگر فرصت افتخار آفریدن با این پیرهن برای او ممکن است ؟
صحبت برای تمدید قرارداد او شروع شده و به نظر می رسد در مورد ادامه همکاری مشکلی وجود نداشته باشد، ماروتا می گوید " در برای تمدید باز است، فقط شرایط قرارداد مسئله است ولی من خوشبین هستم." سر مدت قراداد یعنی 12 ماه مشکلی وجود ندارد. اما به نظر میرسد حقوق پیشنهادی یوونتوس و حقوق درخواستی بازیکن تفاوت محسوسی داشته باشند. باشگاه چیزی حدود 1 میلیون به او پیشنهاد داده است درحالی که الکس ترجیح میدهد نزدیک به 2.5 میلیون حقوق بگیرد. هرچند در صحبت های اخیر انیلی حرف های نگران کننده ای بود " درهای این باشگاه برای دلپیرو باز است، ولی باید با او صحبت کنم ببینم تصمیمش چیست و می خواد ادامه بدهد یا خیر" اما در هر صورت به نظر می رسد تمدید قرارداد انجام خواهد شد. دلپیرو مثل رایان گیگز برای منچستر، بیش از اندازه برای تصویر باشگاه اهمیت دارد که کسی بتواند به این راحتی ها در خروج را به او نشان دهد.
اما این وضعیت سوالی ایجاد می کند. ارزش دلپیرو چقدر است ؟ در این شرایط فعلی و به نظر میرسد اختلاف بزرگی بین ارزشی که باشگاه برای دلپیرو قائل است و ارزشی که دلپیرو برای خود قائل است وجود دارد. اگر به دلپیرو 1 میلیون بدهند یعنی او فقط بیشتر از دچلیه، رینائودو، منینگر و ترائوره حقوق خواهد گرفت ! و اگر به او 2.5 میلیون بدهند او ششمین میزان حقوق باشگاه خواهد بود بعد از بوفون، آمائوری، کیلینی، آکویلانی و ملو. دلپیرو می داند که باید حقوق خود را کاهش دهد چون باشگاه این را به وضوح مشخص کرده که نمی خواهد مثل کاری که رم با توتی کرد (حقوق 5 میلیونی تا 38 سالگی) با دلپیرو کند. ولی با این حال حقوق پیشنهادی یووه برای این بازیکن که تا به حال 4 بار قرارداد خود را با یووه تمدید کرده است کمی غیرمنصفانه است.
شاید حقوق 5 میلیونی که بین سال های 99 تا 2008 می گرفت زیاد باشد، ولی دلپیرو وقتی 21 سالش بود هم 1.8 میلیون در سال می گرفت. امیدوارم ماروتا و همکارانش نخواهند از عشق الکس به یووه سواستفاده کنند و قراداد دلخواه خود را به او تحمیل کنند. چون همانطور که دلپیرو با فداکاری در سری بی حضور پیدا کرد، ممکن است باز هم برای این پیراهن فداکاری دیگری کند.
حتی با اینکه به دلپیرو به چشم بازیکن ثابت نگاه نمی شود، ولی آمار خلاف این را نشان می دهد و نمی شود به او نیمکت نشین گفت. با وجود مصدومیت های زیاد در یووه دلپیرو در این فصل به همراه کیلینی بیشترین تعداد بازی در یووه را داشته است و در 35 بازی در همه ی جام ها حضور داشته و در این فصل فقط کوالیارلا بیشتر از او گل زده است. اگرفقط سری آ را در نظر بگیریم او این فصل 23 بازی کرده که 9 بازیکن بیشتر از او در ترکیب حضور داشته اند، اما فقط کوالیارلا بین آن ها مهاجم است ! و این آمار است که نشان می دهد دلپیرو برای یووه هنوز تمام نشده است.
" فراموش کنید که او سمبل باشگاه است، الساندرو هنوز خیلی حرف برای زدن در زمین دارد" این را رومئو بنتی می گوید، هافبک یووه در دهه 70 و ادامه میدهد " وقتی او نیست، نور یوونتوس از بین می رود. باشگاه باید با او تمدید کند، نه به خاطر گذشته اش، به خاطر اینکه او تنها بازیکنی است که هنوز می تواند با حضورش در ترکیب کلاس تیم را به شکل قابل ملاحظه ای بالا ببرد."
اما همیشه کلاس بالا، هزینه دارد. باید دید یوونتوس برای دلپیرو که به عقیده خیلی ها بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه است، چقدر ارزش قائل می شود.
---------------------------------------------------------------

اضافه کنم که در خوشبینانه ترین شکل با برد بولونیا میتونیم دو پله صعود کنیم و پنجم بشیم.
بازی ساعت یازده و ربع به وقت ما هست و
http://eurorivals.net/live-streams.html رو برای لینک اینترنتی بگم که البته تا الان لینکی نداده ولی بازی رو تو لیست پخش قرار داده. پس نشون میده.
از تی وی هم همون tv8 ترکیه و احتمالا راه فردا نشون میدن.
دیگه چیزی به ذهنم نمیاد / و خدا کنه فردا ببریم. اگه باز لیگ قهرمانان نریم بازیکنهای خوب جذب تیم نمیشن و همین اش و همین کاسه. باید حداقل سهمیه سی ال رو بگیریم.

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
جواد جان واقعا ممنون بابته اخبار.
میگم جواد این دلنری که بازم دلپیرو رو گذاشته رو نیمکت.چیکار کنیم از دستش؟کی میخواد ریختشو گم کنه؟:(:(:(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان واقعا ممنون بابته اخبار.
میگم جواد این دلنری که بازم دلپیرو رو گذاشته رو نیمکت.چیکار کنیم از دستش؟کی میخواد ریختشو گم کنه؟:(:(:(

خواهش میشه

والا چی بگم. به نظرم آدم لجبازیه
rotz.gif

از این ماروتا برمیاد که دلنری رو حفظ کنه. :f34r:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خواهش میشه

والا چی بگم. به نظرم آدم لجبازیه
rotz.gif

از این ماروتا برمیاد که دلنری رو حفظ کنه. :f34r: