• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
تشکر فراوان از آقا احسان برای ارائه یک گزارش مفید از بازی .
آقا خدا خیرت بده .
بوفون خیلی سالاره .
خواهش می کنم

سلام به طرفتاران یووه

یووه میشه گفت با وجود از دست دادن چند بازیکن کلیدی که ازش رفتن و در سری b بازی کردن و رقبای اسان تر از سری a ولی خداییش خوب تیمو بستن با نتایجی هم که میلان میگیره و طلسم شده وبا وجود بازی نکردن ادریانو در اینتر شک نکنید امسال هم مثل هر سال قهرمانه.
راستی یونتوس الان چند ستاره قرار بود ستاره هاشو بگیرن گرفتن؟

تیم ملی اروپایی فقط ایتالیا () تیم باشکاهی اروپپایی فقط یو نتوس
سلام
یووه انشالله قهرمان میشه
ستاره های روی پیراهن به ازای 10 قهرمانی می دهند که یووه 29 قهرمانی داشت که حالا 27 تا شده پس هنوز دو ستاره روی پیراهن را داره
هنوز اینتر 1 ستاره و میلان 1 ستاره:lol:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام

از اطلاعات مفیدتان ممنون
:f34r:;):lol:

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
خوب ... یک خبر ( دو خبر در دل یک خبر ) :)

السیو سکو به آلمان رفته که 2 بازیکن مهم رو به یووه بیاره :rolleyes: ...

Van Der Vaart و Diego که اولی از هامبورگ و دومی از وردربرمن هست و هر دو هافبک :cool: ...

انتقال Van der vaart با 6 میلیون تقریبا حتمی هست ولی دیگو هنوز مشخص نیست :D ....​

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت دوستان
امروز قرار بود يووه راس ساعت 17:30 به مصاف پارما در خانه حريف بره كه بازي به دليل زير 15 دقيقه ديرتر انجام شد.

بازی آتالانتا-میلان به خاطر اغتشاش اولترا های آتالانتا در دقیقه 17 نیمه تموم موند...!!

فوتبال ایتالیا باز وارد بحران های این تیپی شد! امروز بک هوادار لاتزیو به دست پلیس ایتالیا کشته شد و باعث شد تمام بازی ها با 15 دقیقه تاخیر شروع بشن و بازی اینتر-لاتزیو هم اصلا کنسل بشه.

در مورد میلان باید بگم احتمال داره 3 امتیاز رو به نام میلان ثبت کنن و تماشاگران آتالانتا رو هم از بازی های آینده این تیم محروم کنن... نقل از كلوپ آث ميلان

بازي هم در نيمه اول با تك گل پارما كه از روي نقطه پنالتي در دقيقه 42 به ثمر رسيد فعلا 1-0 به نفع پارما هست.

ظاهرا باز هم بحران به فوتبال ايتاليا با وضع پيش آمده رو كرده و پس از كشته شدن يك پليس در فصل گذشته اينبار نوبت يك طرفدار فوتبال بوده :(

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
خب دوستان بازي تمام شد و در شرايطي كه يووه با 2 گل در خانه پارما از اين تيم عقب افتاده بود موفق شد بازي رو به تساوي بكشونه.
گل اول يووه توسط ضربه سر قاطع مدافع پيش تاخته يووه نيكولا لگروتاليه از روي ضربه كاشته اي كه توسط تياگو نواخته شد به ثمر رسيد .
گل دوم هم از سانتر صالح حميدزيچ كه در بين راه ترزگه هم به روي توپ تاثير گذاشت و نهايتا ضربه پاي ياكوئينتا به ثمر رسيد.
من فقط گلهاي بازي رو ديدم .چون تلويزيون ايتاليا بازي فيورنتينا - اودينزه رو پخش كرد .
ضمنا به نظر ميرسه بازي در آخر وقت به خشونت كشيده شده چون دو بازيكن از پارما كارت قرمز و كيليني هم از يووه كارت قرمز گرفتند. به غير از اين سه كارت قرمز داور مسابقه پنج بار هم از كارت زرد استفاده كرد .
شاد و پيروز باشيد.

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
اقا مثل اینگه به خاطر مرگه یکی از همادارای لازیو توسط گلومه پلیس تمام بازیا متوقف شده!
درسته یا نه؟؟؟؟!!!!

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
خب دوستان بازي تمام شد و در شرايطي كه يووه با 2 گل در خانه پارما از اين تيم عقب افتاده بود موفق شد بازي رو به تساوي بكشونه.
گل اول يووه توسط ضربه سر قاطع مدافع پيش تاخته يووه نيكولا لگروتاليه از روي ضربه كاشته اي كه توسط تياگو نواخته شد به ثمر رسيد .
گل دوم هم از سانتر صالح حميدزيچ كه در بين راه ترزگه هم به روي توپ تاثير گذاشت و نهايتا ضربه پاي ياكوئينتا به ثمر رسيد.
من فقط گلهاي بازي رو ديدم .چون تلويزيون ايتاليا بازي فيورنتينا - اودينزه رو پخش كرد .
ضمنا به نظر ميرسه بازي در آخر وقت به خشونت كشيده شده چون دو بازيكن از پارما كارت قرمز و كيليني هم از يووه كارت قرمز گرفتند. به غير از اين سه كارت قرمز داور مسابقه پنج بار هم از كارت زرد استفاده كرد .
شاد و پيروز باشيد.

متشکرم ساسان جان ... عالی بود ....

خیلی شانس آوردیم ... الکس یا ندود نبودند ؟ .... دفاع چطور بود ؟

متشکرم عزیز :)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
اقا مثل اینگه به خاطر مرگه یکی از همادارای لازیو توسط گلومه پلیس تمام بازیا متوقف شده!
درسته یا نه؟؟؟؟!!!!
آرش خان تمام بازيها كه نه . فقط بازي لازيو - اينتر برگزار نشد . بازي ميلان - آتلانتا هم به دليل اغتشاش تماشاگران نيمه تمام ماند . بقيه بازيها انجام شد يا مي شود.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123

متشکرم ساسان جان ... عالی بود ....

خیلی شانس آوردیم ... الکس یا ندود نبودند ؟ .... دفاع چطور بود ؟

متشکرم عزیز :)

خواهش ميكنم فريباي عزيز
همونطور كه گفتم فقط گلها رو تلويزيون ايتاليا نشون داد تا جاييكه ديدم دل پيرو بود ولي توي صحنه هايي كه نشون داد ندود نبود ولي بعيد ميدونم بازي نكرده باشه . دفاع كه به نظر من گلهاي زاقارتي خورد . به هر حال مساوي بهتر از باخته ;)

!?*mahsa*?!

Registered User
لایک‌ها
1
2-0 رو 2-2 مساوي كردن اونم تو زمين حريف كار هر كسي نيست...اونم يه تيمي كه تازه از بحران بر گشته
به نظر منم يووه خيلي شانس قهرماني داره
ستاره های روی پیراهن به ازای 10 قهرمانی می دهند که یووه 29 قهرمانی داشت که حالا 27 تا شده پس هنوز دو ستاره روی پیراهن را داره
ايشالله 3 ستاره شدنشو ببينيم
ولي عجب چيزي شد اين هفته تو فوتبال ايتاليا!!!

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
رانیری: تعویض ها باعث عوض شدن جریان بازی شد
او گفت :سه تعویض یووه باعث شد که یووه به مسابقه برگردد

در تیم هفته سری آ سه بازیکن از یووه (لگروتالیه و مائورو کامورانزی و یاکوئینتا) وجود دارند.

بوفون درباره ی هواداری جوان لاتزیو که توسط پلیس کشته شد گفت:
Buffon On Fan's Death: It Could Have Happened In A Disco Too...

For the Juventus number one goalkeeper, the incident which ended with the death of a Lazio fan is something which must not be compared to the tragedies of the past, as this occurred by mistake.
Gianluigi Buffon was interviewed by Sky Sports and asked for his opinion on this chaotic situation that was generated by the death of young Lazio fan at the hands of a policeman.

"The context of the tragedy has nothing to do with the tragic episode which cost the lives of Spagnolo or Raciti," declared the goalkeeper.

"It has nothing to do with football," he continued, insisting that the fact that the person was a football fan was pure conincident.

"It could have happened also at the exit of a discotheque.

"All it needed was that two groups of people, with different scarves around their neck, come against each other."

The games still went ahead and Juventus managed to save a point at Parma after going 2-0 behind against the Crociati.

The Atalanta - Milan game in Bergamo, however, had to be abandoned after seven minutes

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
2-0 رو 2-2 مساوي كردن اونم تو زمين حريف كار هر كسي نيست...اونم يه تيمي كه تازه از بحران بر گشته
به نظر منم يووه خيلي شانس قهرماني داره

ايشالله 3 ستاره شدنشو ببينيم
ولي عجب چيزي شد اين هفته تو فوتبال ايتاليا!!!

به نظر من باید امسال یووه باید قهرمانی را فراموش کنند زیرا تیمی که پر نوسان ظاهر می شود اصلا نمی تواند قهرمانی لیگ معتبری مثل سری آ شود.
شما به اینترنگاه کنید اگر بازی مقابل با لاتزیو را ببرد(که با این وضع لاتزیو حتما می برد) با فیورنتینا 5 امتیاز اختلاف و با یووه 6 امتیاز صدرنشین می شود و با این کیفیت بازی یووه باید قهرمانی (هر چند زود) فراموش کنند و فقط در پی سهمیه باشگاه ها ی اروپا باشیم .
بووه از اول فصل هم برای قهرمانی تیم را نبسته بود چون اگر می بستد یک سر مربی موفق را برای کار در یووه می آورد نه یک مربی کاملا نا موفق .
شما به افتخارت آقای رانیری نگاه کنید :
نایب قهرمانی در جام باشگاه های اروپا با والنسیا
رساندن چلسی به نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا

امسال هم باید نایب قهرمانی لیگ سری آ را هم به افتخار های این مربی اضافه کرد.
باید بگوییم که رانیری برای تیم مثل یووه بسیار کوچک است (دلیل سران یووه برای اخراج دشام)
امیدوارم در فصل بعد شاهد نشستن مربی بزرگی مانند کاپلو یا مورینیو و لیپی باشیم.

در آخر من آرزوی موفقیت و قهرمانی در سری آ را دارم
امیدوارم در نیم فصل با آمدن بازیکنان جدید(مانند بالاک) یووه بتواند قهرمانی را بدست آورد (که کاری ست بس دشوار)

!?*mahsa*?!

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من نگفتم حتما قهرمان ميشه گفتم شانس قهرماني داره
من از وقتي رئال و بارساي پارسالو ديدم ميگم تا اخر فصل به قهرماني تيم ميشه اميدوار بود
از كجا معلوم شايد اينترم دچار بحران شد...
تازه فقط تو سريA شانس قهرماني ندارن جام حذفيم هست
البته با نظرت راجع به رانيري موافقم.. چون رانيري تو اون اوايل اومدن ابراموويچ به چلسی و با اون همه ولخرجي كه اين بشر كرد بازم نتونست چلسی رو نه تو ليگ برتر نه تو ليگ قهرمانان قهرمان كنه

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من نگفتم حتما قهرمان ميشه گفتم شانس قهرماني داره
من از وقتي رئال و بارساي پارسالو ديدم ميگم تا اخر فصل به قهرماني تيم ميشه اميدوار بود
از كجا معلوم شايد اينترم دچار بحران شد...
تازه فقط تو سريA شانس قهرماني ندارن جام حذفيم هست
البته با نظرت راجع به رانيري موافقم.. چون رانيري تو اون اوايل اومدن ابراموويچ به چلسی و با اون همه ولخرجي كه اين بشر كرد بازم نتونست چلسی رو نه تو ليگ برتر نه تو ليگ قهرمانان قهرمان كنه
سلام
حرف من اینه که تیم یوونتوس کنونی توانی قهرمانی در هردو جام را داره و نه با این مربی
هوادارن تیم والنسیا و یا چلسی (تیم قبل از مورینیو) انتظاری برای بردن جام نداشتن ولی انتظارات از یووه بالا ست برای همین یک مربی بزرگ می خواهد
البته من هم اینتر را کامل قهرمان نمی دانم ولی حداقل روند برد خود را ادامه می دهند
امیدوارم در هفته بعد شاهد اوج گرفتن یووه در سری آ باشیم

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان سخت نگیرید لطفا :rolleyes: ...

یوونتوس خوب داره بازی میکنه :cool: ...

این بازی مساوی شد ... چون : پنالتی اول کاملا اشتباه بود و بازیکن پارما داور رو فریب داد :eek: ... چون : مدافعان بسیار خوب نداریم و همه جوان هستند :( ( مولینارو ... کیه لینی ... کریشتیو ) ... و ...

رانیری خوب داره کار میکنه :) ... شاید اگر یک مربی خیلی بزرگ می آوردیم نمیتونست با انتظارات بالای خودش با این جوانان دست پیدا کنه و اینطوری تیم دچار بحران میشد :hmm: ...

من معتقدم یوونتوس همچنان بانوی پیر و پر افتخارترین تیم سری آ هست و خواهد بود :) ... رم یا میلان با این همه مهره رو نگاه کنید و با یووه که یک خانه تکانی کلی انجام داد مقایسه کنید ;) ...

یوونتوس با قدرت برگشته و با قدرت و پشتکار عالی پیش میره :cool:

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
این هم صحنه پنالتی اول به نفع پارما ... بازیکن پارما بدون برخورد با زانتی یا کریشتیو خودش رو به زمین انداخت که داور هم پنالتی اشتباهی رو به نفع پارما گرفت .... ( این پست رو قبلا در یک فروم دیگه هم ارسال کردم )

i1362374_p1.JPG

i1362386_p2.JPG

i1362398_P3.JPG

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت دوستان خوبم
فكر كنم اولين پستم در اين تاپيك بود كه گفتم اين فصل قهرمان شدن براي يووه مشكل و تا اندازه زيادي غير ممكنه و هنوز هم به اون حرفم ايمان دارم . همه شما ميدونيد من چقدر به يووه علاقه و اعتقاد دارم ولي منطق ميگه كه تيمي كه از بحران سري B به سلامت بيرون آمده حداقل به زماني اندازه يك فصل احتياج داره تا به اوج برگرده . باز هم ميگم يووه فقط بايد به فكر سهميه جام باشگاههاي اروپاي سال بعد باشه و زياد از خودش انتظار نداشته باشه . با شرايط پيش آمده كسب سهميه اروپا براي يووه كم از قهرماني نيست. شاد باشيد

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان سخت نگیرید لطفا :rolleyes: ...

یوونتوس خوب داره بازی میکنه :cool: ...

این بازی مساوی شد ... چون : پنالتی اول کاملا اشتباه بود و بازیکن پارما داور رو فریب داد :eek: ... چون : مدافعان بسیار خوب نداریم و همه جوان هستند :( ( مولینارو ... کیه لینی ... کریشتیو ) ... و ...

رانیری خوب داره کار میکنه :) ... شاید اگر یک مربی خیلی بزرگ می آوردیم نمیتونست با انتظارات بالای خودش با این جوانان دست پیدا کنه و اینطوری تیم دچار بحران میشد :hmm: ...

من معتقدم یوونتوس همچنان بانوی پیر و پر افتخارترین تیم سری آ هست و خواهد بود :) ... رم یا میلان با این همه مهره رو نگاه کنید و با یووه که یک خانه تکانی کلی انجام داد مقایسه کنید ;) ...

یوونتوس با قدرت برگشته و با قدرت و پشتکار عالی پیش میره :cool:
با احترام به نظر شما لیپی بهترین گزینه برای هدایت یاران جوان یووه بود
البته رانیری هم بد کار نکرده ولی از یووه بیش تر انتظار می ره
امیدوارم نتایج خوبی بگیره و یووه را به قهرمانی برساند:cool:
راستی کی این آندارده خوب میشه ؟
نیم فصل هم مدافع فیورینتا را بگیریم (اسمش را یادم رفت) وضعیت دفاع خوب می شود

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
بالا