• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام

این بازی هم بردیم:happy:
بازی یووه ولاتزیو 3 2 شدتبریک میگم
سالح حمیدزیج گل اول را در دقیقه 30 برای یووه زد ودر دقایق 47 و 70 دلپیرو دو گل زیبا به ثمر رسوند:cool:

مشاهده پیوست 33833
مشاهده پیوست 33835

تبريك به همه بچه ها . گل اول رو توي سايت live score به نام ترزگه زده . يكي از بچه ها بگه بالاخره ترزگه گل زده يا صالح حميدزيچ؟

مثل اينكه ترزگه زده
فقط اومدم بگم ايولا به دلپيرو
تبريك ميگم :دي

icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif
icon12.gif

2002665106869289329_rs.jpg

give_heart.gif
give_heart.gif
تبریک به همه یوونتوسیهای عزیزم
give_heart.gif
give_heart.gif

جیگر من این الکسه

حض کردید بازی رو

بی نظیر... عجب ضربه های قشنگی زد​

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
تبريك به همه بچه ها . گل اول رو توي سايت live score به نام ترزگه زده . يكي از بچه ها بگه بالاخره ترزگه گل زده يا صالح حميدزيچ؟

ترزگه هم زده باشه شما بذار به حساب حسن....خداییش نامردیه گل رو به نام ترزگه ثبت کنن:(

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
نمايش دل پيرو - بوفون

درخشش كاپيتان الكسى كمك بزرگى بود تا يوونتوس شنبه شب لاتزيو را هم پشت سر بگذارد. يوونتوس كه خارج از خانه هميشه مشكل دارد و از ۲۹ امتيازش تنها ۱۰ امتياز آن را خارج از خانه به دست آورده اين هفته توانست در رم لاتزيو را على رغم نمايش خوبش زمينگير كند. بعد از نيمه اول كه تقريباً متعادل بود و با گل هاى ترزگه و پندف به تساوى يك - يك ختم شد در نيمه دوم الكس دل پيرو كه اين هفته جاى ياكينتاى سرماخورده را گرفت با ۲ گل مشابه حكم به پيروزى بيانكونرى داد. در حالى كه ۲ گل پندف و درخشش روكى با توجه به نمايش فوق العاده بوفون بى فايده بود و به اين ترتيب با اين پيروزى امتياز يووه به ۳۲ امتياز رسيد در حالى كه لاتزيو همچنان ۱۷ امتيازى است. كلوديو رانيرى سرمربى يوونتوس با وجود كسب ۳ امتياز اين مسابقه به خاطر نمايش ضعيف لاتزيو از شاگردان اش عصبانى است و مى گويد: «با ۳ امتياز پيش رفتيم با ۳ گل، اما به اندازه ۴ ماه از نظر سطح بازى عقب بوديم چون لاتزيو بيش از هر تيم ديگرى به سمت دروازه ما شوت كرد. بايد خدا را شكر كنيم كه بوفون و دل پيرو بودند و به ما كمك كردند تا پيروز شويم. عصبانى ام چون اشتباهات بدى مرتكب شديم.»
سرمربى بيانكونرى درباره درخشش دل پيرو و بازگشت او به تركيب اصلى مى گويد:«ديويد كه خيلى روى فرم است و وقتى پا به توپ مى شد كسى نمى توانست او را متوقف كند. من براى او و براى تيم خوشحالم اما از عملكرد تيم ناراضى ام. هرگز زمين دست لاتزيو نبود. ما نمى توانستيم ۳ تا پاس سالم بدهيم.»
اما وضعيت سرمربى لاتزيو كاملاً برعكس است. دليو روسى از نتيجه ناراضى است اما در مقابل از شاگردانش راضى است و مى گويد: «ما چند اشتباه داشتيم كه بهاى سنگينى براى آن پرداختيم اما در نهايت تيم به آنچه مى خواست رسيد. هرچند نتايج منفى به خصوص وقتى پس از چنين مسابقه هايى به دست مى آيند واقعاً ناراحت كننده هستند. با توجه به نتيجه نمى توانم راضى باشم اما بايد به همين روش ادامه دهيم. من مطمئنم مى توانيم در جدول رده بندى پيشرفت كنيم.»

در انتظار اروپا
براى دومين بار در اين فصل در يك مسابقه دو گل زد تا يوونتوس را همچنان در رتبه بالاى جدول حفظ كند. الساندرو دل پيرو از عملكردش در بازى شنبه خوشحال است اول براى خودش و بعد براى بيانكونرى. چرا كه پس از مدت ها توانست دوباره ۹۰ دقيقه تمام در ميدان بازى كند. كاپيتان درباره اين مسابقه مى گويد: پايان يك مسابقه معناى زيادى دارد. به خصوص كه ۹۰ دقيقه تمام بازى كرده باشى. خوشحالى من مضاعف است چون مدت ها بود خارج از خانه پيروز نشده بوديم و چون دو گل زدم. هر چند در بعضى لحظات واقعا عذاب كشيدم. امشب واقعا بازى سختى بود. آلكس از اين پيروزى در پوست خود نمى گنجد اما قبل از جشن پيروزى ترجيح مى دهد به جدول رده بندى و ۵ امتياز اختلاف با اينتر فكر كند. كاپيتان درباره اهداف اين فصل تيم اش مى گويد: «ما به تمام ۵ - ۴ و يا ۶ مسابقه اى كه وجود دارد توجه مى كنيم.» شماره ۱۰ يووه ترجيح مى دهد از اروپا صحبت كند :«بودن در اروپا براى هر تيمى خوب است به باشگاه كمك مى كند تا بيلان خود را بالا ببرد و به بازيكنان كمك مى كند تا رشد كنند. براى بازگشت به اروپا لحظه شمارى مى كنيم.»

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام

دوستان بازم سوال تکراری دارم:D
کسی میدونه بازی بعدی یووه کیه؟:blush:وبا چه تیمی ؟
فعلا که یووه توی جدول بعد کار نکرده و تیم سوم با این که بحران سقوط وسعود از لیگ را داشته پس به امید قهرمانی یووه.:heart:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
نمايش دل پيرو - بوفون

اما در مقابل از شاگردانش راضى است و مى گويد: «ما چند اشتباه داشتيمشمارى مى كنيم.»

ما نگرفتیم این اقا ساسان منچستریه یا یووه:blink:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
ما نگرفتیم این اقا ساسان منچستریه یا یووه:blink:

جناب توماس عزيز
مگه اشكالي داره يك منچستري طرفدار يووه هم باشه ؟ براي اينكه جواب سوالتون رو كامل داده باشم طرفدار رئال هم هستم . اگه سوال ديگه اي بود در pm در خدمتم دوست عزيز;)

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام

دوستان بازم سوال تکراری دارم:D
کسی میدونه بازی بعدی یووه کیه؟:blush:وبا چه تیمی ؟
فعلا که یووه توی جدول بعد کار نکرده و تیم سوم با این که بحران سقوط وسعود از لیگ را داشته پس به امید قهرمانی یووه.:heart:

بازی بعد :

یوونـتـوس - سیه نا

یکشنبه 2 دی 1386

ساعت 17:30 به وقت ایران​

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
جناب توماس عزيز
مگه اشكالي داره يك منچستري طرفدار يووه هم باشه ؟ براي اينكه جواب سوالتون رو كامل داده باشم طرفدار رئال هم هستم . اگه سوال ديگه اي بود در pm در خدمتم دوست عزيز;)

نه که اشکالی نداره :rolleyes: ... خوب هم هست ... تازه جالب اینه که من از اسپانیا هم طرفدار رئال هستم و هم والنسیا و هم ویارئال ... البته چون تعصبی نیست و بیشتر تفریحی هست اینطوریه :lol: ...​

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام به همه هواداران يووه . اين بردو به همتون تبريك ميگم . دوتا گل قشنگ كه البته دومي قشنگتر بود . واقعا دارم به تداوم يووه اميدوار ميشم .رفتن به سري B واقعا ضربه مهلكي بود ولي اين تيم داره نشون ميده كه از سال ديگه به اميد خدا دوباره مدعي اول قهرماني خواهد شد . به نظر من امسال فقط بايد حواس يووه به راهيابي به مسابقات جام باشگاههاي اروپا و ليگ قهرمانان باشه . راستي با پايان بازيهاي ديروز تيمها وارد تعطيلات ميان فصل شدن . شاد و پيروز باشيد

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
جدول گلزنان سری آ :

D. Trezeguet 13
J. Cruz 10
Z. Ibrahimovic 9
A. Mutu 9
F. Totti 9
C. Bellucci 8
M. Borriello 8
C. Amauri 7

A. Del Piero 7
A. Di Natale 7

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
این هم جدول :

Inter 43
Roma 36

Juventus 35
Udinese 29
Fiorentina 28
Palermo 25

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
جدول رده بندی تیمها در سری آ :

Inter 43
Roma 36

Juventus 35
Udinese 29
Fiorentina 28
Palermo 25

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت يووه ايهاي عزيز
با مطلب زير از روزنامه ايران ورزشي به پيشواز نيم فصل دوم مسابقات مي رويم :
يوونتوس مقابل سيه نا با ۲ گل صالى حميدزيچ و آقاى گل سرى A، ديويد ترزگه پيروز شد و ۲۰۰۷ را با ۳۵ امتياز و رتبه سوم جدول به پايان رساند. كسب مجوز ليگ قهرمانان تقريباً قطعى است چرا كه با اودينزه تيم چهارم جدول ۶ امتياز اختلاف دارد و از رم فقط يك امتياز عقب است و اين بدين معنى است كه بيانكونرى مى تواند به رتبه دوم هم فكر كند اما چيزى كه دشوار است شكار اينتر و رسيدن به اسكودتو است.
رانيرى سرمربى يووه منتظر يك هديه از سوى ميلان بود اما اين هديه نيامد و اينتر همچنان ۷ امتياز از سايرين فاصله دارد. رانيرى در اين باره مى گويد: «من هميشه گفته ام اسكودتو رؤياى ماست و هيچ كس نمى تواند آن را از ما بگيرد اما من هميشه گفته ام فقط اينتر شايسته كسب آن است.» سرمربى يووه از پيروزى مقابل سيه نا خوشحال است و مى گويد: «مهم پيروزى بود و كسب آن چندان هم راحت نبود اما مهم اين بود كه اين ۳ امتياز را در خانه نگه داريم.»
بازار نقل و انتقالات زمستانى يك ارمغان بزرگ براى بيانكونرى دارد؛ فان درفارت. رانيرى با شنيدن نام او لبخند مى زند: «او يك بازيكن بزرگ است مثل كاكا يا ابراهيموويچ اما هيچ مذاكره رسمى صورت نگرفته، مطبوعات هر روز يك چيز جديد مى نويسند.» رانيرى، شاگردانش و تلاشى كه هر يكشنبه به كار مى برند را ستايش مى كند و مى گويد: «ماندن ستاره ها و تلاش براى بازگرداندن تيم به سرى A همه چيز را ثابت مى كند. فقط كافى است كار كنيم تا اين تيم با انگيزه هر روز بهتر شود.
من به همه آنها نياز دارم به ويژه كامورانزى كه اين روزها به دليل مصدوميت او را كمتر ديده ام و اميدوارم زودتر بازگردد.» رانيرى سپس درباره دربى ميلان و نتيجه آن مى گويد: «در دربى ميلان ما اميدوار به يك تساوى بوديم اما اگر قرار بود يك تيم پيروز شود من خوشحال مى شدم كه اين تيم ميلان باشد چون ما را به رؤياى مان نزديك تر مى كرد اما موفقيت اينتر براى ما، براى ايتاليا و براى اعتبار ليگ بسيار مهم است.» گفتنى است رانيرى در شرايطى از ابتداى فصل جارى مربى يوونتوس شد كه خيلى ها گمان مى كردند وى نتواند در اين تيم پرمسؤوليت موفق باشد اما او در كار خود تا اندازه اى به موفقيت رسيده و توانسته است نتايج مثبتى را بر جاى بگذارد و در دل آلپى به توفيق هاى جالبى برسد. هرچند او نيز معترف است كه تقابل با اينتر برايش سخت خواهد بود.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
ممنون ساسان جان :)

من فکر کنم فقط ملبرگ بیاد ! ... شاید هم سیلوا از آرسنال .... باقی خریدها میره پایان فصل !!

ولی من دوست دارم هافبک و مدافع خوب هم در نیم فصل بگیریم !

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
رانیری از بازی TIAGO تعریف کرد و گفت که TIAGO در تیم من موندنی هست !

( خیلی خوب شد ) :)

==============================================

بالا