• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
درهای تیم ملی به روی دل پیه رو باز است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از اینکه از نام الساندور دل پیه رو برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2010 مقابل بلغارستان و مونته نگرو چشم پوشید گفت این بازیکن فرصت بازگشت به تیم ملی را دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، مارچلو لیپی گفت: من با دل پیه رو تماس گرفتم و با هم صحبت کردیم. می خواهم در این دیدار چند بازیکن جوان را ببینم. من این موضوع را برای این بازیکن توضیح دادم و او هم درک کرد. همچنین به او گفتم روند همیشگی خود را ادامه دهد. کاری که همواره انجامش داده است.
دل پیه رو در رقابت های یورو 2008 هم قرار نبود در تیم ملی جایی داشته باشد اما پس از اینکه به عنوان برترین گلزن رقابت های سری بی دست پیدا کرد، خود را به روبرتو دونادونی مربی وقت تیم ملی ایتالیا تحمیل کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

فردا یووه در سری A با ناپولی بازی داره به امید پیروزی در این بازی.
امیدوارم نبود بوفن به یووه ضربه نزنه.

بازیکنان دعوت شده برای این دیدار
کیه لینی، صالی امیجیچ، امائوری، دل پیرو، ندود، کیمنتی، منینگر، نزویچ، پولسن، مارکیزیو، جووینکو، گریگرا، اکدال، مولینارو، ده چلیه، مارکیونی، مارونه، روسی، اریائودو و پینسولیو

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

این بازی را هم 2 بر 1 باختیم
سه شنبه با رئال مادرید بازی داریم و کلی مصدوم که احتمالا به این بازی نمی رسند

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
به نظرم يووه براي بازي با رئال بايد سيستم دفاعي معروف ايتاليايي را با اين همه مصدوم اجرا كنه ، شايد نتيجه بگيره :(

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سرمربي يوونتوس راي اعتماد گرفت

رييس باشگاه فوتبال يوونتوس ايتاليا يک روز بعد از شکست 2 بر يک مقابل ناپولي، به "کلوديو رانيه ري" سرمربي اين تيم راي اعتماد داد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از رم، يوونتوس تا کنون فقط دو مسابقه از هفت مسابقه خود در رقابت هاي فصل جاري سري آ ايتاليا را برده است و در ديدارهاي اروپايي نيز در مقابل تيم تازه وارد بوريسوف بلاروس تن به تساوي 2 بر 2 داد.
اين تيم با شکست مقابل پالرمو و ناپولي و تساوي برابر کاتانيا و سمپدوريا، در چهار مسابقه اخير خود در سري آ موفق به پيروزي نشده است به همين دليل به نظر مي رسد تيم کنوني يوونتوس با وجود کسب مقام سومي مسابقات فصل گذشته به عنوان يک تيم تازه صعود کرده، در فصل جاري به افتخاري نائل نشود .
با وجود اين "ژان کلود بلان" تاکيد کرد: باشگاه ،سرمربي سابق چلسي و والنسيا را نگه خواهد داشت، اکنون زمان سختي است، هدف ما بازگشت هرچه زودتر به روزهاي پيروزي است، بازي با ناپولي را ديدم، در آن مسابقه اشتباهاتي در دفاع داشتيم ، مي دانيم که بايد سخت کار کنيم.
وي افزود: بايد مصدوميت هاي خود را هم در نظر بگيريم. اين بهانه نيست اما ما بهاي زيادي براي اين مصدوميت ها پرداخته ايم.
يوونتوس در ديدار با ناپولي تعدادي از ستارگان خود از جمله "جيانلوييجي بوفون"، "ديويد ترزگه"، "مائورو کامورانزي"، "نيکولا لگروتاليه" و "وينسزو ياکوينتا" را در اختيار نداشت اما بدتر از آن، اينکه براي سومين بار در هفت مسابقه اين فصل، برتري خود را در جريان بازي از دست داد.
رانيه ري بعد از اين مسابقه به دليل تعويض هايي که داشت به خصوص آوردن "پائولو دي چگليه" به جاي "الساندرو دل پيه رو" در اواسط نيمه دوم مورد انتقاد قرار گرفت.
اما سرمربي يوونتوس دليل اين کار را ديدار سه شنبه شب با رئال مادريد در جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا عنوان کرد و گفت: براي اين تصميم دو دليل داشتيم:‌ اول اينکه مي خواستم دل پيه رو را براي مسابقه سه شنبه با رئال نگه دارم و دوم به خاطر مشکلاتي بود که دو هافبک مياني ما داشتند.

2008%5C10%5C19%5Cimg633600361367656250.jpg

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به این مربی اصلا امیدی نیست،یووه حتی در دفاع کردن هم ضعف داره و تاحالا دفاع معروف ایتالیایی من که ازش ندیدم !

هروقت رفته به دفاع نه یکی،چند تا گل خورده !

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
به این مربی اصلا امیدی نیست،یووه حتی در دفاع کردن هم ضعف داره و تاحالا دفاع معروف ایتالیایی من که ازش ندیدم !

هروقت رفته به دفاع نه یکی،چند تا گل خورده !

با صحبتتون در مورد رانيري موافقم. فكر مي كنم رانيري در سطح تيمي مثل يووه نيست . البته قبلا هم اينو گفته بودم . به نظرم دشام خيلي بهتر بود:eek:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام دوستان
يكسري شايعاتي شده كه قراره چزاره پراندلي مربي يووه بشه . البته خود پراندلي تاييد نكرده و گفته در آستانه بازي مهم با بايرن بعضي ها قصد به هم زدن تمركزش را دارند . ولي به نظر من اگر پراندلي بياد يووه ميتونه عملكرد خوبي داشته باشه. :)

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان
يكسري شايعاتي شده كه قراره چزاره پراندلي مربي يووه بشه . البته خود پراندلي تاييد نكرده و گفته در آستانه بازي مهم با بايرن بعضي ها قصد به هم زدن تمركزش را دارند . ولي به نظر من اگر پراندلي بياد يووه ميتونه عملكرد خوبي داشته باشه. :)

سلام

فکر کنم تغییر مربی یووه حتمی باشه
الانم چون بازی سختی با رئال دارن میخوان به تیم شک منفی وارد نشه حرف از حمایت میزنن;)

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
پراندلی که تیم داره ! نمی تونه بیاد.

و واقعا الان گزینه ی مناسبی هم بیکار نیست.منم دوست دارم رانیری عوض بشه،ولی با کی ؟!
هیچکدوم از گزینه های بیکار بهتر از رانیری نیستند.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
پراندلی که تیم داره ! نمی تونه بیاد.

و واقعا الان گزینه ی مناسبی هم بیکار نیست.منم دوست دارم رانیری عوض بشه،ولی با کی ؟!
هیچکدوم از گزینه های بیکار بهتر از رانیری نیستند.

دوست عزيزم مگه حالا حتما بايد يووه يه مربيه بيكارو بياره ؟ اگر توافق بين دو باشگاه بشه هر انتقالي امكان پذيره.
پ.ن: نظرتون راجع به مانچيني چيه ؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
"رانيري" در لبه پرتگاه
احتمال حضور مانچو در يوونتوس

رسانه‌هاي ايتاليا از حضور "روبرتو مانچيني" در يوونتوس خبر مي‌دهند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كلوديو رانيري سرمربي كنوني يوونتوس عملكرد بسيار ضعيفي تا اينجاي فصل داشته و نتايج ضعيفي به ويژه در سري A ايتاليا بدست آورده است.

گزارش‌ها در ايتاليا از احتمال بركناري رانيري طي روزهاي آينده خبر مي‌دهند و به نظر مي‌رسد در صورت شكست يوونتوس برابر رئال مادريد در ديدار سه‌شنبه شب دو تيم در ليگ قهرمانان اروپا سرمربي ايتاليايي يووه از سمت خود بركنار خواهد شد.

پايگاه اينترنتي كالچيو مركاتو مدعي شده است كه مانچيني سرمربي پيشين اينتر در يك مراسم ضيافت با سران يوونتوس ديدار داشته و درمورد مسايل مختلف كالچيو با آنها گفت‌وگو كرده است.

مانچيني در حال حاضر پس از كنار گذاشته شدن از سمت سرمربي‌گري اينتر بيكار است. اين در حاليست كه چندي پيش هواداران يوونتوس خواستار اخراج رانيري و برگزيدن سرمربي جديد براي يوونتوس شدند.

منبع: ايسنا

پ.ن: جالبه من صبح نظر دوستانو راجع به مانچيني پرسيده بودم ، حدود 15-20 دقيقه پيش اين خبر در سايت ايسنا قرار گرفت . مثل اينكه مديران يووه اينجا هم سر مي زنند:lol:

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
چه عجب این یووه بالاخره یه بازی رو برد!!!

یوونتوس 2-1 رئال مادرید

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
بدون چند بازیکن اصلی (بوفون - کامورانزی - ترزگه - زبینا - زانتی - پولسن - ...) و در اوج بحران، یوونتوس ' قهرمان اسپانیا ' رو باز هم در تورین شکست داد... تبریک. فکر میکنم یووه بتونه به عنوان تیم اول از گروه صعود کنه.

afd18151bece35f98617852628968654-getty-fbl-eur-c1-juventus-real_madrid.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

یووه چه کار کرد واقعا با نداشتن کلی بازیکن گل کاشتن:cool:

راستی چند وقت پیش خبرایی هم بود که یووه میخواد رایکارد را بیاره منبعش یادم نیست.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام دوستان من هم تبريك ميگم. البته نتيجه فوق العاده اي بود ، ولي باز هم مي گم يووه احتياج به مربي بزرگتري براي بازگشت به روزهاي پرقدرت گذشته داره.

1363amauri_juvevs.jpg

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بازی خوبی بود
سلام دوستان من هم تبريك ميگم. البته نتيجه فوق العاده اي بود ، ولي باز هم مي گم يووه احتياج به مربي بزرگتري براي بازگشت به روزهاي پرقدرت گذشته داره.
موافقم
امیدوارم مانجینی مربی یووه بشه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان منم تبریک میگم برد یوورو خیلی حال کردم با اینکه نصف بازیکناش نبودن رئال رو برد

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بدون چند بازیکن اصلی (بوفون - کامورانزی - ترزگه - زبینا - زانتی - پولسن - ...) و در اوج بحران، یوونتوس ' قهرمان اسپانیا ' رو باز هم در تورین شکست داد... تبریک. فکر میکنم یووه بتونه به عنوان تیم اول از گروه صعود کنه.

من تا جایی که یادم میاد رئال تیم دوم تو بود ... چه طور حالا برد یووه بر رئال رو تبریک میگی؟!
---
دوباره یاد اون جمله افتادم : شرق شناسان هیچ وقت نمیگن ماست سفیده مگر اینکه بخوان ثابت کنن قیر سیاهه ...

بالا