• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
حسام جان ممنون . اميدوارم تيم رم هم سريعتر سر و سامان بگيره . عجيبه كه همه تيمهايي كه تو دوست داري من بعد از تيم محبوبم دوستشون دارم . راستي با نظرت درباره اسپالتي كه در تاپيك رم زدي چندان موافق نيستم. فكر كنم اسپالتي ارزش زمان بيشتري را هم داشته باشه.

سلام ساسان.

نمیدونم. شاید هم شما درست بگی. من دیشب خیلی حالم گرفته شد...

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
رم بازیکن نداره ! من نمی گم یووه بازیکن داره،یووه هم مشکلاتی این چنین داره،ولی واقعا رم رو که نگاه می کنی می بینی واقعا دست مربیش بسته است !

یه بازیکن خوبی که داشتید و نیمه اول می جنگید ده روسی بود،بیچاره بعد از گل دوم انگار بغض کرده بود،دلم براش سوخت.واقعا جایگاه رم این نیست.ولی خوب خرید های بی خودی هم داشتند اخیرا !
مثلا من واقعا چیزی تو بازی ریسه نمی بینیم،یه مدافع خوب می تونست توپ مارکیونی رو روی گل دوم بگیره.

رم واقعا نیاز به تزریق بازیکن بزرگ و ستاره داره.
اسپالتی رو قبول دارم.
ولی واقعا یه نفر که طرفدار رم نیست بیاد این تیم رم رو ببینه،چند بازیکنش رو میشناسه ؟ چند بازیکنش بازیکن های بزرگی هستند ؟
اسپالتی برای تعویض کیا رو داشت ؟

فکر کنم قیافه ی ده روسی بعد از گل دوم گویای همه چیز بود ! انگار دلش می خواست همون لحظه از بازی بره بیرون !

--

بهرحال پیروزی خوبی برای یووه بود،
در آستانه بازی با رئال اعتماد به نفس خوبی به تیم داد.
خبر خوب آمادگی تیاگو بعد از 2 سال ! و آمادگی مولینارو برای اولین بار بود !

آمائوری همچنان بی نظیر و الکس این فصل مثل اینکه تصمیم داره فقط سوپر گل بزنه !!!

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ترجمه ی Preview سایت یوفا

یوونتوس بعد از پیروزی سخت در تورین حالا توانسته است صدر جدول گروه H را بدست بگیرد.تا در دور بازگشت بازی ها نبرد سخت برای صدرنشینی ادامه پیدا کنید.چون با تساوی بوریسف و زنیت تقریبا 2 سهمیه صعود به 2 قهرمان سابق لیگ قهرمانان خواهد رسید و حالا رقابت برای صدر جدول است.

گل های زود هنگام دلپیرو و آمائوری در ابتدای هر نیمه رئال را دست خالی در سفر به ایتالیا نگه داشت.گل دقیقه 66 رود فن نیستلروی عقب ماندگی را کمی جبران کرد،ولی یوونتوس به سختی در زمین خودی به دفاع مشغول شد.و این باعث شد کهکشانی ها با 6 امتیاز و یک امتیاز کمتر از بانوی پیر در مکان دوم جدول قرار بگیرند.

به استثنای باخت 2-1 به رم در مرحله ی اول حذفی در لیگ قهرمانان فصل قبل،رئال مادرید هر 5 بازی رسمی قبل خودش مقابل ایتالیایی ها در سانتیاگو برنابئو را برده است.آخرین باخت رئال در برنابئو به ایتالیایی ها باز هم مقابل رم بود که در فصل 2002-2003 در مرحله ی گروهی به 1-0 از رم شکست خوردند و رکورد 13 بازی بدون باخت در لیگ قهرمانان آن ها متوقف شد(11 برد و 2 مساوی)

این بازی پشت سر هم یوونتوس و رئال باعث باز زنده شدن رقابت دو تیم در سال های اخیر میشود که "در مجموع موفقیت های این دو تیم" در "لیگ قهرمانان" 7 بار فینال را دیده اند و 4 بار جام را بالای سر آوردند.از 5 باری که یوونتوس در اسپانیا با رئال بازی کرده فقط 1 بار موفق شده اند این تیم را شکست دهند.درحالی که هر چهار بازی دیگر به نفع مادریدی ها بوده است.و در هر 5 بازی تنها یک گل برنده را از بازنده جدا کرده است.

در آخرین دیدار این 2 تیم در سانتیاگو برنابئو،رئال با تک گل هلگرا پیروز شد ولی این یوونتوس بود که در بازی خانگی 2-0 پیروز شد و به مرحله ی بعد رفت،درواقع با توجه به بازی های رفت و برگشت،این یوونتوس است که پیروز 2 دیدار قبلی با رئال بوده است.ولی در حال حاضر از لحاظ آماری هم چیز به نفع اسپانیایی هاست،یوونتوس از 19 دیداری که در اسپانیا برگزار کرده،13 بار بازنده بوده و فقط 2 بار پیروز بوده است.

شاید بهترین پیروزی یوونتوس مقابل رئال،بازی نیمه نهایی فصل 2002-2003 بود که یوونتوس در ابتدا 2-0 در ایتالیا پیروز شد،و در بازی برگشت،تک گل ترزگه باعث بی ثمر شدن گل های روبرتو کارلوس و رونالدو شود.در فینال،یوونتوس در وقت های قانونی و اضافه بازی با میلان به نتیجه 0-0 رسید ولی در ضربات پنالتی 3-2 شکست خوردند تا نتوانند این افتخار را به جمع افتخاراتشان اضافه کنند.

در سال 1998 در فینال لیگ قهرمانان در امستردام رئال مادرید با تک گل میاتویچ،انتظار 32 ساله برای هفتمین قهرمانی در اروپا را پایان بخشید،در سال 95 هم یوونتوس در یک چهارم نهایی در اسپانیا 1-0 از رئال شکست خورد ولی در بازی ایتالیا 2-0 پیروز شد تا بعد با رسیدن به فینال و شکست آژاکس به قهرمانی برسند.

همچنین در فصل 86-87 این دو تیم در مرحله دوم به یکدیگر رسیدند و بعد از آنکه هردو بازی 1-0 به پایان رسید این رئال بود که در ضربات پنالتی از یونتوس گذشت و تا نیمه نهایی هم پیش رفت که در آن جا بایرن مونیخ این تیم را حذف کرد.

-فابیو کاناوارا مدافع رئال مادرید 2 فصل در یوونتوس بازی کرده است.
-اولاف ملبرگ(رسینگ) محمد سیسوکو (والنسیا) و پولسن(سویا) قبلا در اسپانیا بازی کرده اند.
-کلودیو رانیری سابقه ی مربیگری تیم رقیب و همشهری رئال مادرید یعنی اتلتیکو را دارد،و در 2 مقطع نیز مربی والنسیا بوده است.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
زيدان: "ليپي" تاثيرگذارترين فرد در فوتبال من بود
دلم براي "آنيلي" تنگ مي‌شود

"زين‌الدين زيدان" به تمجيد از مارچلو ليپي پرداخت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هافبك پيشين تيم ملي فوتبال فرانسه و باشگاه رئال مادريد كه زماني در يوونتوس تحت هدايت ليپي كار مي‌كرد، از اين سرمربي ايتاليايي به عنوان تاثيرگذارترين فرد در دوران فوتبال خود ياد كرد و گفت: «در دوران بازي من هر كس نقش خودش را به نحوي ايفا كرد. با اين حال، اگر يك مربي را به خاطر داشته باشم آن فرد ليپي خواهد بود.»

زيزو ادامه داد: «اين ليپي بود كه مرا از توانايي‌هايي كه داشتم با خبر ساخت. او به من مي‌گفت كه به حرف‌هايش گوش بدهم چرا كه مربي من بود و به من مي‌گفت كه مي‌داند من تيمش را به پيروزي مي‌رسانم. »

زيدان همچنين درمورد "جياني آنيلي" رييس پيشين يوونتوس كه در سال 2003 درگذشت، گفت: «هر ‌آنچه او به من مي‌گفت من عصباني نمي‌شدم و اين يكي از موارد كم سابقه بود. او جذبه خاصي داشت و يك مرد با وقار بود كه يوونتوس را به جلو پيش مي‌برد. دلم خيلي براي او تنگ مي‌شود.»

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
رئال مادرید 0-2 یوونتوس

چه میکنه این الکس دل پیرو.

فوق العاده بود دل پیرو تو بازی. یوونتوس خیلی بود و رئال هم خیلی بد ! دقیقا مثل بازی رفت !

تبریک به هواداران یوونتوس. هم تیمه ما خوب برد هم تیمه شما
biggrinsmiley.gif

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک عجب بازی بود این دور دور قدرت نمایی ایتالیایی ها بود:happy:

دلپیرو عالی بود کمی بد شانسی اورد که هتریک نکرد;)

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
تبریک به همه ی یوونتوسیا:D

پینتوریکیو عالی بود !:blush:

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
درمورد خیلی بدبودن رئال کاملا موافقم ولی یووه فقط خوب دفاع کرد. یه موقعیت و یه ضربه آزادء دوتاگل

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
تبریک!

دل پیرو یکبار دیگه ثابت کرد مرد بازیهای بزرگه. گل هایی هم که داره میزنه همه اعجاب برانگیز! از گل بازی رفت اش گرفته تا ضربه آزاد دیدنی اش به رم و گل اولی که امشب زد (گل دوم کاملا تقصیر کاسیاس بود. دروازه بانی که از بعد از قهرمانی اسپانیا داره هی روی کساییکه میگفتن از بوفون بهتره رو سفید میکنه. شدیدا افت کرده)

e838c90933d6e3f938b425cd9ec53918-getty-fbl-eur-c1-real-madrid-juventus.jpg

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
هر چند بازي رو نديدم اما خوشحالم كه يووه برده اونم رئال رو
تبريك:rolleyes:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
من هم اين بردو به طرفداران يووه تبريك ميگم . به نظر ميرسه رانيري با رسيدن مصدومهاش داره يه كارايي مي كنه.

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
بردتون رو تبريك ميگم .

و يه چيز جالب در اخر بازي كه ديدم اين بود كه هواداراي رئال كاپتان يونتوسي ها رو در اخر تشويق كردن تا جوابي باشه براي هواداراي يووه كه كاپتان سابق خودشون و تيم ملي كشورشون رو توي كشور خودش هو كردن .

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

من از طرف یوونتوسی های عزیز از تمامی دوستانی که یووه را مورد لطف خود قرار دادن تشکر میکنم.:wub::heart:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
یکشنبه در ادامه بازیهای سری آ (هفته یازدهم)
یووه به دیدار کیه وو می رود ساعت 17:30

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
بردتون رو تبريك ميگم .

و يه چيز جالب در اخر بازي كه ديدم اين بود كه هواداراي رئال كاپتان يونتوسي ها رو در اخر تشويق كردن تا جوابي باشه براي هواداراي يووه كه كاپتان سابق خودشون و تيم ملي كشورشون رو توي كشور خودش هو كردن .

شاید چون دل پیرو حق اش بود که تشویق بشه و کاناوارو نه؟ :p از کانا همون قدر استقبال میشه که از زامبروتا و بقیه بازیکن هایی که بعد از کالچوپلی دم شون رو گذاشتن رو کول شون و در رفتن! اگه کمی به تیم شون وفادار بودن مثل دل پیرو و بوفون و ترزگه و کامورانزی میموندن و یک سال قید سری آ (و دو سال قید اروپا) رو میزدن.

به علاوه تا اونجاییکه من یادم میاد کاناوارو کاپیتان سابق یوونتوس نبوده! بازوبند کاپیتانی یووه چندین ساله که دست دل پیرو ست.

یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه این تا حدودی روش هوادار های مادریدی برای انتقاد از عملکرد تیم خودی هم هست که بازیکن برتر حریف رو تشویق میکنن. اگه دل پیرو دو گل میزد ولی بازی 2-3 به نفع رئال تموم میشد باز هم براش دست میزدن؟ نه.

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
شاید چون دل پیرو حق اش بود که تشویق بشه و کاناوارو نه؟ :p از کانا همون قدر استقبال میشه که از زامبروتا و بقیه بازیکن هایی که بعد از کالچوپلی دم شون رو گذاشتن رو کول شون و در رفتن! اگه کمی به تیم شون وفادار بودن مثل دل پیرو و بوفون و ترزگه و کامورانزی میموندن و یک سال قید سری آ (و دو سال قید اروپا) رو میزدن.

به علاوه تا اونجاییکه من یادم میاد کاناوارو کاپیتان سابق یوونتوس نبوده! بازوبند کاپیتانی یووه چندین ساله که دست دل پیرو ست.

یه چیز دیگه هم هست و اون اینکه این تا حدودی روش هوادار های مادریدی برای انتقاد از عملکرد تیم خودی هم هست که بازیکن برتر حریف رو تشویق میکنن. اگه دل پیرو دو گل میزد ولی بازی 2-3 به نفع رئال تموم میشد باز هم براش دست میزدن؟ نه.

اره ولي بازي رفت كانا سعي ميكرد از توپ فاصله بگيره و هر وقت هم پاش مي افتاد ، ورزشگاه از سوت تماشاچي ها ميتركيد ...بهرحال درسته. نميشه گفت ، منم اگه توي بازي منچستر سيتي و رئال باشم يحتمل روبينيو رو ...:D
البته مقصر شوستر بود كه گذاشت كاناوارو توي رفت بازي كنه و هوادارا به غير از تشويق دلپيرو ، مياتوويچ و ... هو كردن و...
منم يه كم تعصبي شده بودم :p
بقيه موارد هم حق با شماست :cool:

Last edited:

omath

Registered User
لایک‌ها
1
الان من یه چیزی بگم میگی توهین کردی . اول سر و ته پست هات توی بخش فوتبال رو جمع کن بعد اظهار نظر کن . تو میگی تیم دوم من رئاله ولی تیم اول من در غیاب میلان توی جام باشگاه ها یوونتوسه . اصولا تیم دوم یعنی چی؟ تیم دوم تو در کدوم موقعیت مکانی و زمانی یوونتوسه ؟ در جام باشگاه های اروپا دیگه؟ وگرنه توی لیگ ایتالیا و اسپانیا که تیم دوم نداری . رئال تیم اولت توی اسپانیاست . میلان هم تیم اول توی لیگ ایتالیا . "تیم دوم من" یعنی تیم دوم من در محدوده ی مکانی اروپا . اگه قرار باشه تیم دومت توی اروپا یوونتوس باشه پس رئال کجای کاره؟ مگر اینکه بگی من دو تا تیم دوم دارم که این معذرت میخوام چیز مسخره ای از کار در میاد ...

پ ن : یعنی حساب تیم های تو رو هم بقیه باید نگه دارن ؟! :D

البته تناقض در حرفهات توی بخش فوتبال چیز عجیب و تازه ای نیست. همینجوری ادامه بدی تبدیل به کاربری میشی که فقط توی تاپیک میلان میتونه پست بذاره :rolleyes:

موفق باشی

بحث مرده را زنده مي‌كنم: به نظر من نياز نيست شما اينقدر سفسطه كني.
بذار من برات توضيح ميدم فلسفه‌ي تيم دوم چيه. فرض كن يه نفر طرفدار تيم ايتاليا است و ميلان. قاعدتا در زماني بازيكناي يوونتوس را هم خيلي دوست داشته ولي چون توي ليگ رقيب ميلان بوده هيچوقت تيم دومش را يووه خطاب نميكنه و ميگه رئاله. حالا مثلا دقت كن به اينكه توي اين جام باشگاه‌ها تيم ميلان نيست. پس بايد يه تيم انتخاب كنه كه يووه‌ است اين انتخاب... چرا؟ چون يووه را دوست مي‌داشته و همچنين اينكه ميخواد تيم ايتاليايي قهرمان بشه. كلا يه شخص بنا به موقعيت انتخاب ميكنه.
در مورد تناقض بايد عرض كنم همه‌ي آدمها توي منطقي‌ترين استدلالات خودشون تناقض دارند(مثل خود شما) چه برسه به فوتبال كه صرفا احساسيه.
از دوست عزيزم مونارچ هم خواهش ميكنم جواب اين پست را نده چون حال تنش اونم توي بخش فوتبالو ندارم.

پ‌ن: زنده‌باد دلپيرو. هيچ بازيكني نبوده كه اين همه وقت به حقش نرسيده باشه. حيف كه ديره و تيمش خوب نيست ولي كاش مي‌تونست مرد سال بشه. الآن واقعا جزو 5 بازيكن آماده است.

Last edited:
بالا