• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت ساسان گل :rolleyes:

خوبی ؟ من هم خوشحالم که باز هم در جمع شما هستم :lol:

از بابت تبریک هم واقعا متشکرم :happy:

ممنون فريبا جان من هم خوبم . اميدوارم مانند گذشته بيشتر به اينجا سر بزني .
پيروزي قاطع ديشب رو هم به همه يوونتوسيهاي عزيز تبريك ميگم. :)

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
من هم تبریک میگم و اینکه اگه بتونن تو ترنسفر زمستانی بازیکنایه خوبی رو بگیرن قدرت تیم چند برابر میشه و یه خبری هم هست مبنی بر اینکه منچسترسیتی بوفون رو میخواد اونم به قیمت گزاف چیزی در حدود 50 میلیون پوند سران یووه هم مثل اینکه بدش نیومده بوفونو بدن 2تا بازیکن خوب بگیرن که یکیش کریم بنزما هست و ژاوی هم حرفش هست

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان

فریبا جان عجب پا قدم خوبی داریها
یووه امشب بازی با رجینا رو 4 بر 0 برد:happy:
دقیقه 27 کامانورزی 43 آمائوری 61 کلینی 74 الکس دلپیرو:lol:

ممنونم ( اسمت رو نمیدونم ! ) این پیروزی دلیلش تلاش بازیکنان بزرگ تیم یوونتوس و دعا و پشتیبانی هواداران بزرگ یوونتوس بود :rolleyes:

گل کامورانزی واقعا قشنگ بود :D

ممنون فريبا جان من هم خوبم . اميدوارم مانند گذشته بيشتر به اينجا سر بزني .
پيروزي قاطع ديشب رو هم به همه يوونتوسيهاي عزيز تبريك ميگم. :)

به امید خدا مشکلاتم ( که یکیش فیلتر بودن انجمن بوده ) حل شده. از اینکه دوباره در جمع شما هستم خیـــــــــــلی خوشحالم :rolleyes:

از بابت تبریک هم مجددا متشکرم :)

من هم تبریک میگم و اینکه اگه بتونن تو ترنسفر زمستانی بازیکنایه خوبی رو بگیرن قدرت تیم چند برابر میشه و یه خبری هم هست مبنی بر اینکه منچسترسیتی بوفون رو میخواد اونم به قیمت گزاف چیزی در حدود 50 میلیون پوند سران یووه هم مثل اینکه بدش نیومده بوفونو بدن 2تا بازیکن خوب بگیرن که یکیش کریم بنزما هست و ژاوی هم حرفش هست

هم بوفون و هم مسئولان یوونتوس به طور رسمی اعلام کردند بوفون فروشی نیست ( با هیچ قیمتی ).:happy:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اله بدون پایان
2v34ewp.jpg

الساندرو دل پیرو یک رومان است، داستان یوونتوس، الساندرو دل پیرو شاه بیانکونری ست. اله بر روی ابرها نیز قهرمان است درست مانند یوونتوس که در سرمای تورینو رجینا را منجمد کرد. داستان 250 گل کاپیتان با پیراهن سیاه و سفید یووه از رجینا اغاز و به رجینا ختم شد.
همه چیز از 19 سپتامبر سال 1993 اغاز شد، یک جوان خوش چهره که با هزاران ارزو و امید در کنار بزرگان بانوی پیر تمرین کرد و انتظار کشید تا سرانجام نوبت حضورش در میدان فرا رسد، 35 دقیقه از نیمه دوم دیدار یووه برابر رجینا می گذرد و جوان 17 ساله ای به عنوان جانشین فابریتزیو روانلی وارد ترکیب یووه می شود و یک دقیقه بعد گل رویایی او با پیراهن سیاه و سفید یووه به ثمر می رسد.
پس از 15 سال در 30 نووامبر 2008 رویای 250 گل پینتوریکیو در برابر رجینا به همراه پیروزی چهار بر صفر بانوی پیر رقم می خورد.
الکس از 250 گل خود شاد و خرسند است، با پیروزی زمین را ترک کردیم و از این بابت خوشحالم نیاز به تمرین و ادامه پیشروی داریم، بله از اینکه موفق به گل زدن شدم خوشحالم اما بیش از ان از نزدیک شدن به اهداف امان خوشحالم، هدف من رسیدن به رکورد نبود اما این گل ها برای رسیدن به اهداف امان بسیار مهم و ارزشمند خواهند بود.
شماره ده بیانکونری در خصوص اسکودتو نیز گفت: مطمئنا زیباست و ما به دنبال ان خواهیم بود. هدف ما بهتر و قدرتمند تر شدن است، باید موفق باشیم اهداف تیمی بر اهداف شخصی اولویت خواهد داشت.
دل پیرو که با این گل به امیدوار است تعداد گل های خود را به عدد 300 برساند در پاسخ به این سوال که زیباترین گلی که به ثمر رسانده کدام است، گفت: نمی دانم اما گل بسیار مهمی که به ثمر رساندن در جام بین قاره در توکیو بود.
اسطوره بانوی پیر به هدف جدید اشاره ای نداشت اما در جواب گفت: خدا می داند، اما به دنبال این مسئله هستم که همیشه خوب و اماده باشم، باید تا پایان ادامه دهم و گلزنی را فراموش نکنم.
با نمایشی که الکس دل پیرو طی فصل های اخیر ارائه کرده ثابت کرد که اله تمام نشده و در اینجا متوقف نخواهد شد.

منبع: یووه

پ.ن: Javad

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خبرگزاري فارس: بازيكن مسلمان و بوسنيايي يوونتوس تورين گفت: با پيراهن تيم توريني به كار خود در فوتبال پايان مي دهم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، حسن سالي حميدزيچ اظهار داشت: از زماني كه به يوونتوس آمدم تاكنون بطور پيوسته ايام خوشي را همراه تيم سپري كرده ام. گمان مي كنم در آينده نيز كماكان پيراهن اين تيم ايتاليايي را برتن داشته باشم.
اين بازيكن 32 ساله افزود: باشگاه علاقه زيادي به ادامه حضورم دارد و تصور مي كنم در سال هاي آتي در خدمت يوونتوس بمانم و حتي با اين تيم از دنياي فوتبال كناره بگيرم.
حميدزيچ دو فصل قبل از تيم بايرن مونيخ آلمان جدا شد و به ايتاليا رفت تا پيراهن تيم توريني را بر تن كند. قرارداد فعلي او با اين باشگاه تا سال آينده است.

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
تازه نتایج خوب بدون ستون های یوونتوس در فصل پیش بود ! یعنی زانتی،ترزگه و بوفون.
به اینا کامورانزی هم اضافه کنید.

راجب بوفون که سایت رسمی باشگاه نوشت هیچکس قادر نیست روی بوفون قیمت بزاره که بعدش بخواد بخرتش ! چون بوفون قابل قیمت گذاری نیست !

فعلا مسئله ی مهم اینه که ببینیم کامورانزی به بازی با میلان می رسه یا نه،چون بازی با رجینا افتاد روی شونه اش و شونه اش در رفت اینطور که گفته میشه.هرچند مارکیونی این مدت عالی بوده،ولی طبیعتا کامورانزی یه چیز دیگه است.
گل اول به رجینا خیلی گل باحالی بود.پشت پا از الکس،تو سر توپ از پاول و زیر تاق از کامو.

کلا هماهنگی Old gaurd توی یوونتوس مثال زدنیه.حیف که همش مصدومند.
آمائوری هم هرچقدر گل زن خوبی باشه،ولی هیچکس شم گل زنی ترزگه رو نداره.هماهنگی ترزگه-الکس هم واقعا یه چیز دیگه است.

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
نگاه کردم دیدم کسی راجب ورزشگاه جدید چیزی نگفته :

ورزشگاه یوونتوس 40 هزار 200 نفره خواهد بود.و حدود 102 میلیون یورو هزینه در خواهد برداشت.
ورزشگاه 7 روز هفته باز خواهد بود به لطف وجود 8 رستوران،24 بار،فضای سبز و اتاق کنفراس با 459 صندلی.و به عبارتی پاتوقی برای یوونتوسی ها خواهد شد.

تقریبا به سبک انگلیسی ها ساخته میشه و تماشاگرا تا خط اوت هم هستند.از نظر کاربری فقط برای فوتبال ساخته میشه.
(بدون پیست دو میدانی،و البته بدون برگزاری بازی های راگبی ;D )

ورزشگاه نام اسپانسری خواهد داشت.

---------
عکس های رسمی منتشر شده از طرح ورزشگاه :

-

2_9.jpg

این هم انیمشن رسمی ورزشگاه :

http://uk.youtube.com/watch?v=g4xxrpVibVE

=-=-=-=-=-=-=-=

تخریب دل الپی از این هفته شروع شد ! :(

C_3_Media_598600_immagine_xl.jpg

C_3_Media_598603_immagine_xl.jpg

C_3_Media_598603_immagine_xl.jpg

C_3_Media_598604_immagine_xl.jpg

C_3_Media_598602_immagine_xl.jpg

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
SoulSiick عزيز ممنون از اخبار مربوط به ساخت ورزشگاه جديد. دل آلپي هم با تمام خاطرات شيرينش به تاريخ سپرده شد. به اميد اينكه يووه در ورزشگاه جديد به اوج قدرتش برگرده. :)

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
به به. چشممون به ديدن بنيانگذار اين كلوپ پس از مدتها روشن شد.
چه عجب فريبا جون؟ كم پيدابودي!!!
ولي خوب وقتي اومدي. يووه خيلي رو پا اومده...
اميدوارم ادامه داشته باشه اين پيروزي ها.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
SoulSiick عزيز ممنون از اخبار مربوط به ساخت ورزشگاه جديد. دل آلپي هم با تمام خاطرات شيرينش به تاريخ سپرده شد. به اميد اينكه يووه در ورزشگاه جديد به اوج قدرتش برگرده. :)

من هم امیدوارم یوونتوس به روند موفقیتش ادامه بده :happy:

خیلی از دل آلپی خاطرات داشتم و داریم ولی این نوآوریه که بر خاطرات غلبه میکنه :(

به امید ورزشگاه زیبا و مجهز و خوب برای یوونتوسیها و هوادارانش :rolleyes:

به به. چشممون به ديدن بنيانگذار اين كلوپ پس از مدتها روشن شد.
چه عجب فريبا جون؟ كم پيدابودي!!!
ولي خوب وقتي اومدي. يووه خيلي رو پا اومده...
اميدوارم ادامه داشته باشه اين پيروزي ها.

سلام محسن جان
icon12.gif

ممنونم شما خوبی ؟:rolleyes:

راستش مشکلات زیاده ولی خیلی دلم با بچه های یوونتوسی اینجا بود

خوشحالم که دوباره در جمع شما هستم :)

از آرزوی قشنگت برای یوونتوس عزیز هم ممنونم :happy:

من هم همین آرزو رو دارم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
ندود مصدوم جدید یووه:(
jhjlfleorpn7qjafkwq.jpg

مصدومیت به صورت صعودی گریبان بازیکنان یووه را گرفته است و این بار نوبت هافبک چک تبار یووه بود تا در تمرینات صبح امروز با مصدومیت مواجه شود. در حالی که کمتر از یک ساعت به پایان تمرینات گروهی یووه باقی مانده بود پاول ندود با گرفتگی ماهیچه مواجه شد و مجبور به ترک زمین تمرینی شد و بر اساس گفته های اولیه پزشکان یووه او در دیدار مقابل لچه غایب خواهد بود اما جواب نهایی در این رابطه فردا اعلام خواهد شد و این در حالی است که سیسوکو نیز نتوانست در تمرینات گروهی امروز شرکت کند و شاید او هم غایب دیدار هفته اینده یووه باشد . مصدومیت های بازیکنان یووه در این فصل به بزرگترین معضل این تیم تبدیل شده است و رانیری تا به امروز لیست کامل بازیکنان خود را در اختیار نداشته است . بوفون - ترزگه - زبینا - زانتی - نزویچ - کامورانزی - تیاگو - پولسن - امجیچ - اندراده از جمله مصدومین یووه به حساب می ایند

برگشت به تمرینات
عصر دیروز بیانکونری به زمین تمرین وینوو بازگشت تا تمرینات را برای رقابت برابر لچه اغاز نماید. پس از پیروزی پر گل در دیدار شنبه شب یوونتوسی ها انگیزه بیشتری برای ادامه پیروزی ها کسب کرده اند. نکته مهم تمرینات روز گذشته بازگشت سه مهره اسیب دیده یووه، ترزگه، پولسن و صالی امیجیچ به تمرینات بود هر چند که تمرینات جداگانه و متفاوتی را پشت سر گذاشتند.
پس تمرینات سبک بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و تمرینات متفاوتی برای دفاع و حمله برگزار کردند. در دقایق پایانی تمرین نیز گروهی از تیم جوانان یووه همراه بزرگسالان تمرینات متفاوتی را پشت سر گذاشتند.

منبع:یووه

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
توی مطلب امروز (3 دسامبر) سایت یووه نوشته شده :

The morning came to a close with a mini-match in which Nedved took part

فکر نمی کنم مصدومیتش جدی باشه.زانتی هم مثل اینکه بالاخره داره خوب میشه.همینطور سیسوکو.چون تیتر سایت یووه این بود :
Thumbs up for Zanetti, Sissoko in a gym session

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
بازگشت زانتی خوشحال کننده ترین خبر برای هوادارها و تیم یوونتوسه.

ندود هم مصدومیتش جدی نیست و امیدوارم جلوی لچه بازی نکنه تا هم جووینکو شانس بازی داشته باشه و هم ندود در بازی جلوی میلان آماده تر باشه.

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دیدم سایت یووه نوشته خبرنگار لکیپ،روزنامه فرانسوی به باشگاه اومده و با ترزگه مصاحبه کرده،رفتم ببینم چی گفته.حرفای قشنگی و البته دردناکی زده بود.

گفته بود:

-من هیچوقت دوست نداشتم از تیم ملی جدا بشم،اون حرفا هم از سر ناراحتی زدم.جام جهانی 2010 یه هدفه و من اینقدر تلاش می کنم تا بهش برسم.من خیلی دلم برای "آبی ها" تنگ شده.

-من هیچوقت شرطی برای اومدن به تیم ملی تعیین نکردم و نمی کنم.اگر مربی فکر می کنه ترزگه می تونه به تیم کمک کنه،من همه ی تلاشم رو می کنم.

-کمک مربی جدید تیم ملی،الن بوگاسیان به من زنگ زد و گفت خط حمله ی بنزما-ترزگه خط حمله ی ایده ال اون برای فرانسه است و دوست نداره ترزگه از تیم ملی خداحافظی کنه،من بهش گفتم که من هم دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم ولی ترجیح می دم با دومنک صحبت کنم.

-وقتی یاد تشویق تماشاگرا در استد دو فرانس بعد از تعویضم می افتم،و وقتی می بینم توی لیست 10 ورزشگاه محبوب فرانسه قرار گرفته ام دلم نمی خواد از تیم ملی دور باشم.

=-=-=-=-=-=

ترزگه سومین گل زن تاریخ فرانسه است،ولی هانری که اوله،نزدیک به 40 بازی بیشتر از ترزگه کرده و فقط 14 گل از ترزگه جلوتره.
یعنی ترزگه اگر به اندازه ی هانری بازی کرده بود نمی تونست اینقدر گل بزنه ؟ جالب اینجاست که نفر بعد از ترزگه هم که یک گل از ترزگه کمتر داره باز نزدیک به 40 بازی بیشتر از ترزگه داره !!!

همه بالای 100 بازی کردند.

فقط ترزگه این وسط 71 بازی بیشتر نکرده،ولی همچنان سومین گل زن برتر تاریخ فرانسه است،و فقط 7 گل با نفر دوم یعنی پلاتینی فاصله داره.

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه ی یوونتوسی ها
امیدوارم که امسال دو تا جام را ببریم.

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
یوونتوس اگر بازی آخر خودش در خونه رو ببره صدرنشین گروه میشه و 2 هفته دیگه در صورت صدرنشین بودن قرعه کشی گزینه های زیر ممکنه بهش بخورند :

از گروه یک : رم،چلسی و بوردو اول تا سوم هستند با اختلاف یک امتیاز.هفته ی آخر چلسی با کلوج بازی داره در خونه،پس احتمالا می بره.
اگر رم و بوردو در رم، مساوی کنند،یا بوردو ببره،چلسی اول میشه و بوردو یا رم دوم میشند.ولی اگر رم ببره،چلسی دوم میشه.

پس بهترین نتیجه برای یووه،پیروزی یا تساوی در بازی رم-بوردو خواهد بود.

از گروه دو : وردربرمن حذف شده و اینتر،فاماگوستا و آنورتیس شانس دارند که با هم بازی دارند و برنده می تونه حتی صدرنشین بشه،چون وردربرمن در خونه بازی می کنه و می خواد به سهمیه یوفا برسه.اگر اینتر دوم بشه با ما بازی نمی کنه.

از گروه 3 : تکلیف این گروه روشنه،بارسا اول و اسپورتینگ دوم.اسپورتینگ 2 بار شاختار رو برده که در هر صورت صعود می کنه.

از گروه 4 : یکی از تیم های اتلتیکو یا لیورپول خواهد بود.هردو 11 امتیازی هستند.التلتیکو توی خونه ی مارسی باید بازی کنه و لیورپول با آیندهوون بحران زده.

از گروه 5 : منچستر و ویارئال قطعا 2 تیم صعود کننده خواهند بود.با توجه به بازی باقی مونده و تفاضل گل،به نظر می رسه ویارئال دوم خواهد شد.

از گرو 6 : لیون با بایرن هفته ی آخر فقط برای اول و دومی در خونه ی لیون به مصاف هم خواهند رفت.برنده صدر نشین میشه.لیون توی مونیخ 5-3 پیروز بوده !!

از گروه 7 : قطعا پورتو خواهد بود.مگر اینکه بازی آخر آرسنال رو 9-0 ببره !

از گروه 8 : با تیم دوم این گروه بازی نخواهیم کرد !

گزینه های قطعی شده: اسپورتینگ و پورتو !!

گزینه های احتمالی :

احتمال های بیشتر : آنورتیس،فاماگوستا،التلتیکو،ویارئال،بایرن مونیخ.( + اسپورتینگ و پورتو)
احتمال های کمتر : لیون،چلسی.بوردو
احتمال های بعید : لیورپول،منچستر.

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بالاخره بعد از مدت ها زانتی توی لیست هست !

اما بعیده بازی کنه.به نظر من اگر زود گل زدیم میشه زانتی بیاد بازی کنه تا مشخص بشه چقدر آماده است و در صورت لزوم جلوی میلان بازی کنه.چون واقعا زانتی یه چیز دیگه است !

به دلپیرو هم استراحت داده شده و با تیم به لچه نمی ره.احتمالا داره یاکوینتا یا جووینکو جاش بازی کنند.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

فردا تیم یووه ساعت 17:30
در ورزشگاه لچه به دیدار این تیم می رود

اینتر بازیشو با اقتدار برد امیدوارم یووه هم فردا با اقتدار پیروز بشه تا فاصله امتیازیش با اینتر حفظ بشه:cool:

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
مطمئنا یوونتوس برنده هست ولی تفاضل گل مثبت داشتن مهمه :)

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
یوونتوس داشت بازی رو از دست می داد ولی دقیق 90 آمائوری بازم 1 گل 3 امتیازی زد !

بازی خوبی بود.نیمه اول لچه فقط 1 بازیکن توی زمین ما داشت و بقیه دفاع می کردند.یوونتوس 4-5 موقعیت خوب روی حرکات ندود و جووینکو بدست آورد.نیمه دوم شدت حملات یووه بیشتر شد.تا روی یک ضربه آزاد سبا یه ضربه به سبک الکس زد و توپ رفت کنج دروازه.

تمرین کردن های سبا با الکس نتیجه داده مثل اینکه.گزارشگر بازی می گفت جوینکو شاگرد Master ضربات آزاد !!

آمائوری هم یه ضربه ی سر محکم زد توی گل دقیقه نود روی سانتر دچلیه که آخرای بازی به زمین اومد.

گریگرا خیلی ضعیف بود،
و قطعا جووینکو عالی بود.

بالا