• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
واقعاً میگن یه تیم باید شخصیت داشته باشه یعنی همین.
هیچ تیمی مثل یووه شخصیت قهرمانی نداره. اگه هر تیمیو جای یووه میفرستادن دستۀ پاینتر 4-5 سال طول میکشید خودشو دوباره بکشه بالا.
حالا بعد از 1 فصل مدعی قهرمانیه. من مطمئنم اینترو میگیریمش. اینتر هیچ عددی نیست.
تو Champions League هم حرفهای زیادی واسه گفتن داریم. منچستر، بارسلونا، چلسی، لیورپول، بایرن مونیخ، رئال و ... همه منتظر طوفان یوونتوس باشید!!!!

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
از 9 بازی قبل یکی رو به اینتر باختیم و 8 تا رو بردیم.

تو 5 بازی قبل خودمون،توی 3 تاش چهار گل زدیم.

همینطور پیش بریم عالیه.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
مجددا تببببببببببببببببببببببریک :)

همه دوستان هم که جمع شدن و تبریک گفتن

باز هم امیدوارم این روند ادامه داشته باشه و به همین بازی ختم نشه

مش غلام حسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم بهتون تبریک میگم اما بردن اینتر بدبخت برا مافیای قدرتمندی مثل یووه کاری نداره !
هنوز فراموش نکردیم ...

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
جوانانی که اینده یووه را خواهند ساخت
alexmilan.jpg

ستاره دوست داشتنی که با ضربه پنالتی خود گل نخست تیمش را به ثمر رساند گفتگوی خود را با لبخند و طنز و با اشاره به مصاحبه کلودیو مارکیزیو اغاز می کند، کلودیو پیش از من با شما گفتگو کرد او مرا سناتور خطاب کرد اما باید بگویم این جوان در این دیدار فوق العاده بود، یک نمایش عالی از او و دیگر جوانان. خوشحالم که می توانیم چنین باشکوه ظاهر شویم.

گل افساید
افساید، نمی دانم ! واقعا احساس نکردم که در افساید باشم. من تنها ریتزولی را دیدم که نقطه پنالتی را نشان میداد. نمی دانم امیدوارم که در افساید نبوده باشم.

مصدومین و نمایش فوق العاده جوانان
لحظه زیبا و جذابی برای ما بود. خیلی قدرتمند و موثر بازی می کردیم. انگیزه ما بسیار بالاست. از مصدومیت بازیکنان رنج می بریم اما نکته مهمی در کنار این اسیب دیدگی ها حس می شود، ممنونم از جوانان، ممنونم از این گروه بزرگ که اینده یووه را به خود اختصاص می دهند. در شروع فصل مهره های کلیدی خود را از دست دادیم اما جوانان با تلاش و تمرین خود را اماده جانشینی کردند. ما یک گروه بزرگ و خوش فکر هستیم. از حضور در این گروه احساس شعف می کنم.

هدف و دلتنگی
اهداف ما پیش از شروع فصل مشخص و روشن بود. برابر اینتر شکست خوردیم اما روندی که در نظر داشتیم را ادامه دادیم. هدف ما کسب پیروزی ست، برای پیروزی های بزرگ دلتنگ شده بودیم اما برای کسب ان نزدیک شدیم و به ان خواهیم رسید.

ضد اینتر
ضد اینتر ؟ نمی دانم اما این نکته را می دانیم که رقابت ها بسیار طولانی و سخت همچنان ادامه دارد، ما هرگز متوقف نخواهیم شد. اما امروز برابر میلان به برتری رسیدیم و یووه در اندیشه های خود تفاوتی میان میلان و اینتر قائل نیست.

منبع:یووه

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
منم بهتون تبریک میگم اما بردن اینتر بدبخت برا مافیای قدرتمندی مثل یووه کاری نداره !
هنوز فراموش نکردیم ...
اشکال نداره
ما خیلی وقت پیش بحث مون را در این مورد به پایان رسانده ایم و در کل ما فراموش کرده ایم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
داستان جذاب الکس از رجینا تا رجینا ...
oscar.jpg

الساندرو دل پیرو یک رمان است، داستان یوونتوس، الساندرو دل پیرو شاه بیانکونری ست. اله بر روی ابرها نیز قهرمان است درست مانند یوونتوس که در سرمای تورینو رجینا را منجمد کرد. داستان 250 گل کاپیتان با پیراهن سیاه و سفید یووه از رجینا اغاز و به رجینا ختم شد.
همه چیز از 19 سپتامبر سال 1993 اغاز شد، یک جوان خوش چهره که با هزاران ارزو و امید در کنار بزرگان بانوی پیر تمرین کرد و انتظار کشید تا سرانجام نوبت حضورش در میدان فرا رسد، 35 دقیقه از نیمه دوم دیدار یووه برابر رجینا می گذرد و جوان 17 ساله ای به عنوان جانشین فابریتزیو روانلی وارد ترکیب یووه می شود و یک دقیقه بعد گل رویایی او با پیراهن سیاه و سفید یووه به ثمر می رسد. پس از 15 سال در 30 نووامبر 2008 رویای 250 گل پینتوریکیو در برابر رجینا به همراه پیروزی چهار بر صفر بانوی پیر رقم می خورد.
فوتبال تغییر می کند اما پیراهن شماره ده بیانکونری برای اله کنار گذاشته شده ، گل های فراوانی که از راه می رسند، گل هایی که حقیقی اند تا رویا و ارزو. الکس با تشویق ها و حمایت هواداران زنده است و با احترام به تیفوسی ها و عاشقان فوتبال به دوران باشکوه حیاتش در یووه ادامه میدهد. دل پیرو شماره ده یووه ست با تمام مشکلات و در برابر تمام مصدومیت ها، او همواره اله خواهد ماند. تنها موضوع و تیتری که برای او کنار گذاشته می شود کاپیتان و اسطوره بیانکونریست. دل پیرو با گل هایی که به ثمر می رساند در تاریخ یوونتوس ماندگار شد. او همواره اماده رها کردن شوت و یا ضربه ای به سمت دروازه رقباست تا گلی زیبا به ثمر رسد، الساندرو دل پیرو در کنار بزرگانی نظیر الفردو دی استفانو، پله، مارادونا می ایستد، اله راه شماره ده های به یادماندنی مانند بابی چارلتون، زیکو، اوزبیو و رودگولیت را ادامه می دهد ستارگان خارجی دنیای فوتبال که فوق العاده و استثنایی ظاهر می شدند. کاپیتان بیانکونری به خوبی نقش یک شماره ده واقعی را ایفا می کند، شماره ده های برجسته سرزمین چکمه ای، جان فرانکو زولا، جانی ریوا، جانکارلو دسیستی، جوزپه جانی و روبرتو مانچینی این بزرگان نیز الکس را می ستایند. اما ایا در لیست حیات یوونتوس ستاره ای مانند دل پیرو وجود نداشته ؟ چطور ممکنه ؟ خوزه التافینی نخستین ستاره یووه است؛ با گذشت چند سال عمر سیوری و بعد میشل پلاتینی و روبرتو باجو از راه می رسند و پیراهن سیاه و سفید یوونتوس را بر تن می کنند. اما زمانی که یک جوان به نام الکس دل پیرو به یووه می پیوندد داستان تغییر می کند، صفحات داستان بانوی پیر رنگ دیگری به خود می گیرد و او خیلی زود تبدیل به شماره دهی وفادار و سرشناس می شود و در میان ستارگان ایتالیا درخشید. دل پیرو حکایت یک رویاست. اله امروز پرچم دار است، پرچم دار یوونتوس درست مانند پائولو مالدینی در میلان، فرانچسکو توتی در رم و یا جانی ریوا در میلان، جیجی ریوا در کالیاری، ساندرو ماتزولا در اینتر و رائول در رئال و البته گائتانو شیره ا در یووه. زندگی با این پیراهن، زندگی در کنار این تیم سرنوشت الکس است، چه کسی می داند که او چند پیشنهاد بزرگ را رد کرد تا بیانکونری بماند و با رنگ سیاه و سفید رشد کرد و بزرگ شد. مطمئنا در این 16 فصل گذشته لحظاتی غمگین و دلگیر وجود داشته، نووامبر 98 استادیوم شهر اودینه و دیدار یوونتوس برابر اودینزه یک مصدومیت سخت و سنگین، رباط زانویی که پاره شد و او را برای 9 ماه متوقف کرد، مهاجمی فانتزی که در بهترین شرایط با اسیب دیدگی بسیار سنگین از میدان رقابت ها دور شد. و بعد از چند سال یووه به سری ب تبعید شد اما این تیم در این رقابت ها نیز باید یک پرچم دار بزرگ داشت تا به خانه بازمی گشت، او با تولد یوونتوس جدید در این تیم ماند تا برای همیشه یک اسطوره بیانکونری باشد. اما دقیقا 10 سال پس از مصدومیت در نووامبر 98 ، این بار درخششی بی نظیر در نووامبر 2008 داشت، از استادیوم فریولی تا برنابئو، از برانکاردی که با درد از زمین خارج شد تا ایستادن حاضرین به احترام او و تشویق ها و دست های انان در ورزشگاه اختصاصی رئال و مغلوب کردن ایکر کاسیاس سنگربان کهکشانی ها تا نخستین ایتالیایی لقب گیرد که در سانتیاگو برنابئو برابر رئال مادرید دو گل به ثمر رساند. تنها ابرهای سیاهی که در دوران بازیگری این قهرمان دیده می شود در دورانی ست که با پیراهن اتزوری برابر رقبا حاضر شد، پینتوریکیو به همراه تیم ملی ایتالیا درخشش و موفقیت بازیگری در یووه را ندارد. با این حال در پیروزی و قهرمانی لاجوردی ها در جام جهانی 2006 نقشی موثر داشت. به هر حال او همواره دل پیرو ست، مهاجمی فانتزی که با تمام سختی ها، مصدومیت ها، ناملایمتی ها و گاهی اوقات نیمکت نشینی ها مقابله کرد تا دل پیرو ماند. دل پیرویی که در قلب تک تک بیانکونری ها جای گرفت، او یک شماره ده واقعی ست با تمام خصوصیات شماره ده های برتر جهان. اله یک کاپیتان واقعی ست یک **** و پرچم دار حقیقی که با پیراهن سیاه و سفید در دنیای توپ گرد درخشیده و محبوب شد و محبوب ماند. یوونتوس و یوونتوسی ها یک پرچم دار همیشگی به نام الساندرو دل پیرو خواهند داشت برای همیشه

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
جواد جان دمت گرم بابت پستای عالیت....
در ضمن تبریک به همه یوونتوسیهای عزیز...
امیدوارم این روندو ادامه بده و اینترو بگیریم.

!?*mahsa*?!

Registered User
لایک‌ها
1
من خیلی دوست دارم به چلسی بخوریم حالشونو بگیریم.

به ارزوت رسيدي:lol:
اما چلسي رو ديگه نبايد دست كم گرفت گرچه مثل سالهاي پيش با صلابت نيست
منكه اميدوارم چلسي رو همين مرحله بشونيد سر جاش:thumbsup:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من پیش بینی میکنم چلسی حذف بشه
18.gif

ALMANPARAST

Registered User
لایک‌ها
2
نوشته ای از Hamid_311
من خیلی دوست دارم به چلسی بخوریم حالشونو بگیریم
با وجود تمام جر و بحثی که در کلوب رئال داشتیم امیدوارم و آروز دارم این چلسی برو بزنین که منم دلم خنک بشه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

M O H S E Nجان ممنون;)

پس چلسی رو از الان حذف شده بدونیم

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
به ارزوت رسيدي:lol:
اما چلسي رو ديگه نبايد دست كم گرفت گرچه مثل سالهاي پيش با صلابت نيست
منكه اميدوارم چلسي رو همين مرحله بشونيد سر جاش:thumbsup:

با وجود تمام جر و بحثی که در کلوب رئال داشتیم امیدوارم و آروز دارم این چلسی برو بزنین که منم دلم خنک بشه

خوب پیش بینی (یا بهتر آرزو) ی من محقق شد. خوردیم به این چلسی پولکی.
حالی ازشون بگیریم که مرغای آسمون ازشون نگرفتن!!!! ( مرغای آسمون به حالشون گریه کنند، چی میگن؟)

خوبیش اینه که بازی برگشت تو تورینه.

نکتۀ جالب رقابت انگلیسی ها و ایتالیایی هاست تو این مرحله.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اظهار نظر مربیان و بازیکنان در خصوص دیدار برابر چلسی
ranieri5.jpg

چهار سال فراموش نشدنی، چلسی برابر یوونتوس رقابت و جدالی قلبی برای کلودیو رانیری محسوب می شود. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی برگزار شد و سرمربی بانوی پیر پس از شناخت حریف تیمش گفت: رقابتی زیبا و دیدنی خواهد بود. او که با شبکه اسکای صحبت می کرد ادامه داد: بسیار جذاب که تمام ایتالیایی ها با انگلیسی ها رقابت خواهند کرد. به اعتقاد من می توان رقابت فوتبال ایتالیا برابر پول به میدان خواهد رفت. رانیری در خصوص چلسی گفت: این تیم علاقه شدیدی برای رسیدن به فینال رم دارد فصل گذشته در ضربات پنالتی مغلوب شدند.
جدال یووه برابر چلسی برای این مربی می تواند یاداور گذشته باشد، از او درباره اظهارات رومن ابراموویچ و ترجیح مورینیو نسبت به او گفت: خیر تنها باید متشکر باشم. برای نخستین مرتبه برای خرید بازیکن مشکلی نداشتم.

کاپیتان بیانکونری قرعه انتخابی را یک رقابت سخت می داند و می گوید: کاملا مشخص است که تیم هایی که به این مرحله صعود می کنند همگی قدرتمند هستند اما مطمئنا چلسی یکی از شایسته ترین نمایندگان انگلیس است. به هر حال یووه تنها به پیروزی فکر می کند.

محمد سیسوکو مهره اهل مالی بانوی پیر که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس و رقابت مقابل ابی های لندنی دارد در این خصوص می گوید: همیشه فوتبال انگلیس را دنبال می کنم باید بگویم که این یک قرعه بسیار دشوار است. چلسی در لحظات و شرایط بسیار مطلوبی قرار ندارد اما بازیکنان بزرگی در اختیار دارد و مطمئنا یک دیدار سطح بالا و باتکنیک خواهد بود.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام دوستان
مطئنا بازي چلسي با يووه خيلي قشنگ از آب در مياد ، براي يووه هم بازي سختي هست ولي من شانس يووه رو اندكي بيشتر از چلسي مي دونم ، البته اگه بوفون برسه . يه چيزي شبيه به 60-40
به هر حال اميدوارم يووه بتونه از پس چلسي بر بياد و در مرحله بعد هم بخوره به بارسا ، خيلي دوست دارم مرحله بعد با بارسا بازي كنيم. :)

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
به جز ما یوونتوسیها هواداران تیمهای دیگه به جز چلسیها معتقدند یوونتوس به مرحله بعد صعود میکنه که همه ما یوونتوسیها به جز چلسیها آرزومون همینه و مطمئنیم یوونتوس به مرحله بعد با قاطعیت تمام صعود میکند.

زنده باد یوونتوس قهرمان.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
بازتاب تقابل چلسی - یوونتوس
team22.jpg

یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمان به مصاف حریف انگلیسی قدرتمندی به نام چلسی می رود. این قرعه بازتاب های زیادی به همراه داشت. خوزه مورینیو که جای کلودیو رانیری را بر روی نیمکت شیرهای لندنی نشست در خصوص جدال یوونتوس مقابل چلسی گفت: یووه نحوه خاصی بازی می کند و مرا به یاد چلسی خودم می اندازد. احساس می کنم این تیم اماده چنین رقابتی است و من مشکلی در یووه نمی بینم. در سوی دیگر فرانچسکو توتی که به همراه جالوروسی با دیگر تیم انگلیسی ارسنال مصاف خواهد کرد به قرعه یووه و چلسی اشاره کرد و گفت: یووه اماده رقابت است. ازاو می خواهند تا پندی برای الکس داشته باشد و توتی در پاسخ می گوید: دل پیرو نیازی به راهنمایی و نصیحت من ندارد. تنها کافی است مانند دیدار برابر رئال در ترکیب حاضر شود

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
حتما چلسی را می ببریم ولی این قرعه کشی یک کم عادلانه نبود.

بالا