• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

این که چیزی نیست بارسلونا گفته اگه مسی رو میخواید:

فکر نکنم مسی ارزش معاوضه با بوفن را داشته باشه اونم با 150 میلیون دلار اضافه:blink:

یووه

:mad::mad::mad:
چه پُررو ان این بارسایی ها. اگه قراره مسی و بوفون معاوضه بشم اونی که باید سر بده بارسائه. نه یووه.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
امروز روز تولد SoulSiick عزيز هست . يكي از يووه ايهاي با اطلاعات توي اين تاپيك كه متاسفانه 10-15 روزي هست پيداشون نيست . به هر حال تولدت مبارك و انشاا... هميشه سلامت و پيروز باشي دوست من

happy%20birthday3.gif

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
ا چه باحال امروز تولد من هم هست تولد دوستمون رو هم تبریک میگم انشالله همیشه سلامت و موفق باشن

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
ا چه باحال امروز تولد من هم هست تولد دوستمون رو هم تبریک میگم انشالله همیشه سلامت و موفق باشن

مهرداد جان تولد شما هم مبارك . متاسفانه اسم شما در بين كساني كه امروز تولدشون هست در صفحه اول ديده نميشه . به هر حال اميدوارم سال جديد در عمر شما سرشار از سلامتي و موفقيت باشه.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام خدمت دوستان
امروز روز تولد SoulSiick عزيز هست . يكي از يووه ايهاي با اطلاعات توي اين تاپيك كه متاسفانه 10-15 روزي هست پيداشون نيست . به هر حال تولدت مبارك و انشاا... هميشه سلامت و پيروز باشي دوست من

happy%20birthday3.gif

ممنون ساسان جان یاد آوری کردید
منم تولدشون رو تبریک میگم

تولد شما هم مبارک:heart::guitar:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
ممنون دوستان یوونتوسی من امیدوارم در کنار هم موفقیتهایه بیشتر یوونتوس رو ببینیم

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
یوونتوس 1 - موناکو 1 (مسابقه دوستانه)
گل یووه رو یاکوینتا دقیقه 90 زده.
در پایان در ضربات پنالتی موناکو 5-4 برده!!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اینم خبر تکمیلی بازی

پنالتی ها خوش یمن نبود ( یووه 5 - موناکو 6 )
1231310321_juve.jpg

از ابرهای تورینو به افتاب مسینا، نزدیک به 40 روز از غیبت و نبود افتاب در دیدارهای یووه می گذرد و این بار در تعطیلات زمستانی و در حالی که شهر شمالی ایتالیا را مه و ابر فرا گرفته در جنوب سرزمین چکمه ای افتاب زیبایی در حال درخشش است. یوونتوس که با استقبال شدید تیفوسی های سیاه و سفید سیسیلی مواجه شد در دیداری دوستانه به نام جام شهر مسینا به مصاف موناکو رفت.
پس از مدتها درون دروازه بانوی پیر ستاره شماره یک، بوفون ایستاد. گریگرا در کنار لگروتالیه ، اریائودو و مولینارو خط دفاعی را تشکیل دادند. اریائودو جوان جانشین کیه لینی مصدوم شده بود. مارکیونی، سیسوکو، مارکیزیو و ندود مردان خط میانه یووه بودند و در خط حمله شاهد حضور زوج موفق دل پیرو و امائوری بودیم. به این ترتیب رانیری نشان داد که تنها جنبه دوستانه این رقابت را در نظر نگرفته و این 90 دقیقه را بهترین ازمون پیش از اغاز رسمی مسابقات سال 2009 می داند.
بازی با شوت سنگین و زیبای ندود اغاز شد و در حالیکه تنها 6 دقیقه از شروع بازی نگذشته بود امائوری هنر یک مهاجم را نشان داد. یوونتوس تا دقیقه 20 بازی هیچ فرصتی را برای حریف فرانسوی ایجاد نکرد و در این دقایق مولینارو با همکاری دل پیرو و در ادامه ندود و امائوری در چند نوبت دروازه روفیر را تهدید کردند اما گلی به ثمر نرسید. در دقیقه 29 دل پیرو یک فرصت فوق العاده را که با همکاری گریگرا به دست اورد و مارکیونی نیز بسیار عالی حرکت کرد با ضربه ای که با فاصله بسیار اندک از کنار دروازه گذشت بهترین فرصت بیانکونر را از دست داد. 5 دقیقه بعد لگروتالیه بر روی ادو بازیکن حریف در محوطه جریمه مرتکب خطا شد تا یک ضربه پنالتی به سود موناکو از سوی مورگانتی اعلام شود و لکو دروازه بوفون را باز کند تا مهمان از یووه پیش بیافتد. در ادامه یووه صاحب چند فرصت شد. دقیقه 40 سیسوکو در محوطه جریمه سرنگون شد اما از نظر داور میدان خطای پنالتی صورت نگرفته بود. در دقیقه 42 و 46 نیز الکس صاحب دو ضربه ایستگاهی شد که از این حرکت نیز بانوی پیر به گل نرسید. سنگربان با واکنش خود توپ را به کرنر فرستاد تا نیمه نخست با تک گل موناکو به سود مهمان به پایان رسید.
با شروع 45 دقیقه دوم رانیری ترکیب کامل را از زمین بیرون کشید و جوانان را راهی میدان کرد، منیگر، دچلیه، اریائودو، لیگروتالیه، صالی امیجیچ، اسپوزیتو، زانتی، پولسن، اکدال، جووینکو و یاکوئنتا مهره های نیمه دوم یووه به شمار می روند. یووه کمی در خط دفاع مشکل احساس می کند در چند صحنه منینگر بسیار عالی واکنش نشان داد. نمایش دچلیه در کنار جووینکو بسیار دیدنی و قابل تحسین بود. امروز یک نمایش بزرگ و به یادماندنی از سبا دیدیم، ضربات ایستگاهی زیبا همراه با نمایش دیدنی او را چهره برتر میدان کرده بود. موناکو که از یووه پیش بود در دقایقی کوشید سرعت را از نمایش بیانکونری بگیرد اما چندان موفق نبود و در این امر دچلیه یک مهره استثنایی بود. در اخرین دقایق با خطایی که بر روی یاکوئنتا صورت گرفت سباستین یک بار دیگر صاحب ضربه ایستگاهی شد که ضربه او کمی ارتفاع گرفت. یاکوئنتا و جووینکو هر چه کوشیدند تا دروازه حریف کشور همسایه را بگشایند موفق نبودند تا اینکه سرانجام در واپستین دقایق دیدار وینچنزو یکبار دیگر ذخیره ای طلایی نام گرفت و با گل زیبای خود بازی را به تساوی کشاند تا بیانکونری نخستین 90 دقیقه سال 2009 را با شکست به پایان نرساند. به این ترتیب دو تیم راهی ضربات پنالتی شدند تا برنده نهایی مشخص شود.
در ضربات پنالتی جووینکو نخستین ضربه را به گل تبدیل کرد، مودستو، بولوت، مولو، ادریانو و باکر ضربات خود را به وارد دروازه منینگر کردند. در سوی دیگر میدان، اسپوزیتو صالی امیجیچ زننده گل های یووه بودند اما دچلیه مهره جوان ضربه خود را از دست داد و در ادامه لگروتالیه نیز توانست زننده یکی از ضربات پنالتی موفق بازی باشد تا در نهایت موناکو با نتیجه 6 بر 5 از سد یووه بگذرد.

منبع:یووه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
کیه لینی : هرگز یووه را ترک نمی کنم
gorgio.jpg

یوونتوس اسکودتو و لیگ قهرمانان اروپا را فتح خواهد کرد. این خواسته و هدف مجموعه بیانکونریست. مدافع مستحکم یووه که طی ماه های گذشته با کسب تجربه و هماهنگی تبدیل به مدافع اینده سرزمین چکمه ای شده در مصاحبه شرکت کرد و از خواسته یووه صحبت و تاکید کرد اینتر قدرتمند است اما یووه یک تیم دیگر است، تیمی باانگیزه و خطرناک.

در سمت چپ نمایش عادی دیده می شود و در مرکز دفاع نمایشی استثنایی می بنیم
همه در کنار یکدیگر تلاش می کنیم تا دروازه یووه را بسته نگاه داریم.

چگونه به این تجربه دست یافتی ؟
در چند نوبت همراه با ماتزاری در لیورنو در این پست بازی کردم و بعد با شرایطی که به وجود امد در این پست بازی کردم.

در دیدارهای نخست نمایش شما قابل قبول نبود ؟
بله درست است. در مسابقات سری ب و بعد در فصل گذشته توانستم با این نقش هماهنگی پیدا کنم.

شما در میان جوانان یووه نخستین مهره ای به شمار می روید که چنین موفق هستید. احساس غرور می کنید ؟
بله دقیقا. برای من و برای یووه. در تیم ما جوانانی نظیر دچلیه، جووینکو و مارکیزیو حضور دارند همه قدرتمند و شایسته اند و می توانند در ترکیب نخست حاضر شوند. در نیم جوانان و امید نیز بازیکنان بسیار شایسته و بزرگی بازی می کنند.

احساس می شود که یووه برنامه خاصی در زندگی دارد، این کامیابی چگونه است ؟ به سادگی این حس را می کنم که در برنامه های یووه و مربی سهیم هستم. این یک کامیابی است. اعتماد و اطمینان مجموعه که خیلی زود به من نشان داده شد. همه دیدند که یووه خیلی زود پیروز شد.

به یاد داریم روزی که رانیری به یووه امد و کیه لینی نوایی جدایی سر زد، چه فکری می کنید ؟
مطمئنا اشتباه کردم.

می خواستید یووه را ترک کنید زیرا اعتماد وجود نداشت ؟
کم و بیش چنین چیزی را می گفتیم...

همچنین در بازار و نقل نتقالات از حضور شما در انگلیس شنیده می شد. ایا در حال حاضر به این مسئله فکر نمی کنید ؟
چطور می توانم به این مسئله فکر کنم زمانی که حتی به تیم ایتالیایی دیگر فکر نمی کنم. هرگز یووه را ترک نمی کنم. اینجا احساس خوشبختی می کنم.

گفته میشود از نظر فیزیکی کیه لینی بسیار قدرتمند است اما در بازی با توپ کمی ضعف دارید چه پاسخی دارید ؟
باید واقعی و توانا باشم نه زیبا. برای نقش من باید قدرت فیزیکی داشت.

از بحران نخست روزهای فصل پاییزی یووه صحبت می کنیم
بله لحظات بسیار بسیار سختی بود. غایبان و مصدوین زیاد و در مجموع ناهماهنگ بودیم و خوب حرکت نمی کردیم

یووه رازی دارد و یا واقعا دی ان ای این مجموعه چنین است ؟
چیزهای جادویی در تیم و مجموعه وجود دارد که همه در تیم از ان بهره می برند. همه مربیان و بازیکنانی که در سال های گذشته در یووه بودند نیز به همین شکل بودند.

تمرینات فعلی یووه بسیار اسان است ؟
خیر بسیار سخت و دشوار است. به این دلیل که باید دوره شایسته را ادامه دهیم.

این حقیقت دارد که اینتر یک تیم قدرتمند است اما یووه یک تیم دیگربا شایستگی بیشتر است ؟
بله درست است. اینتر یک تیم قدرتمند است اما ما یک تیم دیگر و شایسته هستیم. البته میلان نیز تیمی بااستعداد و تواناست.

به اعتقاد شما تیمی که قدرتمند است پیروز خواهد شد یا تیمی که یک تیم دیگر و بیشتر است ؟ باید همه نکات را ببینیم. اگر تیم مورینیو ادامه می دهد اینگونه با مشکلات ما روبرو نشد. رقبا می توانند دچار اشتباه شوند.

برای رقابت در فتح اسکودتو چه تیم هایی را می بینید ؟
سه تیم . رم دیگر یک حریف خطرناک به شمار نمی رود. میلان بسیار قدرتمند بازگشت.

9 پیروزی در 10 دیدار اما همچنان 6 امتیاز از اینتر عقب هستید ؟ دیگر دست نیافتنی است ؟خیر من چنین فکر نمی کنم. به یاد بیاورید که ما در بحران به سر می بردیم و دو بازی را از دست دادیم و دو تساوی کسب کردیم و هم اکنون اینجا هستیم.

جام قهرمانی اروپا بسیار زیباست ؟
بسیار زیبا، دوست داشتنی. یک بخش استثنایی و فوق العاده در زندگی ورزشی ما.

حقیقت دارد که از قبل به رقابت برابر چلسی فکر می کردید ؟
خیر درست نیست. ما در رقابت های موجود فکر می کردیم. عادت نداریم به دیدارهای بسیار دور توجه کنیم.

سیاه ترین و زیباترین لحظات یووه کدام لحظات بودند ؟
سیاه ترین و تلخ ترین به زندگی در فضای کالچوپولی بود و زیباترین پیروزی مقابل رئال مادرید.

برگردیم به سری ا، پیروزی در سن سیرو برابر اینتر ، دو پیروزی مقابل رئال و یا برتری برابر میلان کدام را ترجیح می دهید ؟
همیشه پیروزی در برنابئو

به چه علت به برنامه های یووه اعتماد دارید ؟
به این دلیل که از سری ب بازگشتیم و در مرحله بعد جایگاه سوم را کسب کردیم و .... نتایج برنامه های باشگاه را می بینم. یک باشگاه با مسولین بسیار جدی و حرفه ای که نظم و برنامه خاصی را با وحدت و استحکام دنبال می کنند. در تاریخ یووه این برنامه های دیده می شود. ما متفاوت هستیم ما یوونتوس هستیم.

کاپلو، دشام و رانیری هر کدام چه اندیشه ای دارند ؟
کاپلو از خارج بسیار ترش روی و بدخوی تر از انچکه هست نشان می دهد. نگاهی ویژه به جوانان دارد. دشام ؛ به نظرم خیلی زود دنیای فوتبال را ترک کرد. بازی با روش او کمی دشوار است اما زیباست. رانیری بیشتر صحبت می کند و همواره با متن و گفتگو از او استقبال می کند.

دل پیرو در جام جهانی در کنار اتزوری خواهد بود ؟ مطمئنید ؟
امیدوارم. همه خصوصیات را در اختیار دارد. می تواند با نمایشی متفاوت در کنار اتزوری باشد.

یک خرید ویژه. امائوری ارزش بیشتری دارد یا زلاتان ؟
دو بازیکن متفاوت هستند. امائوری هنر زیادی در ضربات سر و حضور در محوطه جریمه دارد اما زلاتان با پا نمایش بهترین دارد. محبوب و فانتزی است. در قلب بیانکونری ها امائوری وجود دارد زیرا پست زلاتان را گرفت و درخشید.

تا چه اندازه امیدوارید که در کنار اتزوری باشید ؟
زیاد بسیار زیاد.

ایتالیا می تواند قهرمان جام جهانی شود ؟
ما برای قهرمان شدن به افریقای جنوبی می رویم.
منبع:یووه

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام دوستان
ظاهرا پيشنهاد يووه براي گرفتن آرشاوين جدي تر از ساير تيمها هست . آخرين پيشنهاد براي جذب آرشاوين از سوي يووه مبلغ 20 ميليون يورو بوده كه ظاهرا آرسنال هم همين مقدار پيشنهاد داده . به هر حال انتقال آرشاوين از زنيت قريب الوقوع هست و بايد ديد بالاخره آرشاوين به كدام تيم ملحق ميشود.
پ.ن: ظاهرا يووه براي فصل بعد نظر مساعدي هم روي آنتونيو كاسانو دارد .
شاد و پيروز باشيد

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
تبریک به همه یوونتوسیها

باز هم دل-پیرو با هنرنمایی و قدرت منحصر به فرد خودش هم تیم رو نجات داد و هم به همه سلطان ضربه آزاد واقعی جهان رو نشون داد.

تبریک تبریک تبریک

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک

امیدوارم یووه امسال 4 جام رو به خونه بیاره (اگه 3 تا هم شد عیبی نداره):D

سال 2009 با برتری اغاز شد ( یووه 1 - سیه نا 0 )
juve2.jpg

نخستین سه امتیاز سال جدید با تک گل زیبای کاپیتان به دست امد. برای تثبیت جایگاه دوم و کاستن فاصله با اینتر یک ضربه ایستگاهی زیبا و دقیق از پینتوریکیو کافی بود تا یوونتوس در دیدار نخست سال جدید با سه امتیاز ارزشمند زمین را ترک کند. بانوی پیر که همچون دیدارهای سال 2008 با مشکل مصدومیت بدون مهره های کلیدی از جمله بوفون و کامورانزی در زمین حاضر شده بود با ارائه یک بازی منظم توانست پیروز دیدار شود تا برتری را به تیفوسی های خود هدیه دهد.
سیاه و سفیدپوشان که از نتیجه دیدار شب گذشته اینتر مطلع بودند می دانستند که با کسب یک پیروزی فاصله خود را کمتر خواهند کرد. سیه نا که اخرین دیدار سال 2008 را با گل افساید مایکن به پایان رسانده بود این بار با انگیزه ای فراوان در ورزشگاه المپیکو حاضر شد و در دقایق نخست نمایش زیبایی را ارائه کرد. اما یووه به اهستگی بازی را در کنترل خود قرار داد و در نهایت پیروز میدان شد.

گل 253 اله
دل پیرو با این هدف که می تواند گلی دیگر را به ثمر رساند در ترکیب حاضر شد. کاپیتان یک ضربه ایستگاهی به دست اورد و بار دیگر با هنر خاص خود ضربه ای را به توپ زد تا توپ ارسالی وارد دروازه حریف شود و یک گل زیبای دیگر به دست اید، گلی از روی ضربه ایستگاهی.

نمایش فوق العاده امائوری
دل پیرو گل زد اما امائوری بسیار موثر و دیدنی ظاهر شد. در طول 90 دقیقه این مهاجم با هنر و توانایی فراوان خود بارها مهاجمین و هم تیمی های خود را صاحب فرصت کرد و بارها نیز در استانه گلزنی قرار گرفت. در مجموع بازیکنان یووه نمایش مطلوب و قابل قبولی را ارائه کردند و نشان دادند به دنبال ادامه نتایج سال 2008 هستند.

صحبت پایانی
کلودیو رانیری پس از سه امتیاز ارزشمند در حالیکه چندان از نمایش یووه راضی نبود گفت: یووه بسیار بزرگ نشان نداد اما بازیکنان همگی با کیفیتی بالا در ترکیب حاضر شدند به ویژه دل پیرو که فوق العاده اماده نشان داد. این پیروزی بسیار مهم بود باید سال را با پیروزی اغاز می کردیم و شایستگی 2008 را دنبال می کردیم. مطمئنا در دیدارهای اینده بهتر و هماهنگ تر خواهیم بود. در مجموع از حریف سرتر بودیم اما باید بهتر و اماده تر شویم.

اما چهره خرسند و شاد میدان الکس است، او که بار دیگر با ضربه ای ایستگاهی گلی دیگر را به ثمر رساند تا همچنان مرد برتر سیاه و سفیدپوشان باشد. او پس از پایان بازی در سخنانی گفت: خیلی خوشحالم به این دلیل که پیروز یک دیدار دشوار هستیم. پیش از پیش به اینتر نزدیک شدیم ما راه خود را ادامه خواهیم داد. او از هم تیمی هایش تشکر کرد و بازی و نمایش انان را ستود. کاپیتان واکنش های منینگر را عالی توصیف و تاکید کرد در غیاب بوفون او به خوبی از دروازه یووه حفاظت کرده است. کاپیتان در پایان از گروه یووه به عنوان یک گروه یگانه و با روحیه ای مبارزه طلبانه یاد کرد که قصد توقف ندارد. با این حال از بازگشتم با گل بسیار خوشحالم و به پیروزی های بیشتر فکر میکنم.

ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه
منینگر 7 - گریگرا 6 - لگروتالیه 5/6 - ملبرگ 7 - مولینارو 6 - مارکیونی 6 - مارکیزیو 5/6 - سیسوکو 6 - ندود 5/5 - امائوری 7 - دل پیرو 5/6 - رانیری 5/6

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اختلاف رو با صدر کم و با تیم سوم زیاد کردیم.
هفته دیگه اگر لاتزیو رو ببریم چون فیو-میلان بازی دارند خیلی میشه شرایط رو بهبود بخشید.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

امشب یووه با گل های زیبای مارکینی و جوینکو و گل فوق العاده دلپیرو بازی رو 3 بر 0 از کاتانیا برد.

nrnqeze44hoi2xfmy6su.jpg

Last edited:

SoulSiick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بازی خوب و آسونی بود،
و یوونتوس دوباره روی دور گل زدن افتاده.

این نتایج هفته های قبل یوونتوسه که اکثرا یووه 3 یا 4 گل زده.

یوونتوس 3 - 0 کالیری
یوونتوس 1 - 0 سیه نا
یوونتوس 3 - 1 آتالانتا
یوونتوس 4 - 2 میلان
یوونتوس 2 - 1 لچه
یوونتوس 4 - 0 رجینا
یوونتوس 0 - 1 اینتر
یوونتوس 4 - 1 جنوا
.

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
یوونتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوس همیشه قهرمان

چه لذتی داره وقتی یوونتوس یه بازی رو به این زیبایی انجام میده و پیروز میشه.

به امید قهرمانی یوونتوس در تمامی جامها

یوونتوس قهرمان تیم همیشه پیروز

یوونتوس یوونتوس یوونتوس

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
تبریییییییییییک به همه.
عجب بازی ای بود. گل دل پیرو و جووینکو هم خیلی عالی بود. بچه ها دارن خیلی خوب بازی میکنن. همینجوری پیش برن جام قهرمانان اروپا مال ماست.
در ضمن بازگشت غرور آفرین بوفون بهترین دروازه بان دنیا رو هم به همه ی دوستان عزیزم تبریک میگم.

بالا