• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
:lol: :lol::lol: رئالی ها میدونید جام چه شکلیه؟(البته اگه دیگه رئالی اینجا باشه:دی)

اه منچستری ها گرفتشون.. خداییش داوره بازی رو جنجالی کرد و البته شخص سیمئونه

سیمئونه زمانیکه بازیکن هم بود بازی های کثیف تو پروندش کم نبود. بخصوص اون جنجالی که باعث اخراج بکهام شد. یادته ؟

بدشانس هم بودن.

اقای مو هم بی جام موند و فکر کنم خداحافظی تلخی در انتظارش خواهد بود :)

دلم برای رونالدو سوخت. انصافا با نامردی اخراج شد

• Like
Reactions: rms

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
جا داره ابراز همدردی کنم با رئالی ها و بگم اب رو بریزید انجایی که می سوزه .

کاملا متاسفم برای این تیم . رفتار ضد فوتبالش در دقایقی که بازی رو دنبال کردم به شدت مشهود بود . خیلی خرسندم از عدم قهرمانی این تیم و باید بگم عاقبت گمانه زنی ها و شایعات (حقایق) پیرامون تعویض سرمربی همین هست و باید هم بدتر از این می بود .

واقعا متاسفم برای رئال مادرید نه برای باخت ، بلکه برای مدیریت انحصاری غلط و بازی ضد فوتبالی اش!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
جا داره ابراز همدردی کنم با رئالی ها و بگم اب رو بریزید انجایی که می سوزه .

کاملا متاسفم برای این تیم . رفتار ضد فوتبالش در دقایقی که بازی رو دنبال کردم به شدت مشهود بود . خیلی خرسندم از عدم قهرمانی این تیم و باید بگم عاقبت گمانه زنی ها و شایعات (حقایق) پیرامون تعویض سرمربی همین هست و باید هم بدتر از این می بود .

واقعا متاسفم برای رئال مادرید نه برای باخت ، بلکه برای مدیریت انحصاری غلط و بازی ضد فوتبالی اش!

رئال بد بازی نکرد. بدشانس بود. دروازه بان حریف هم خیلی روز خوبش بود. اما خب دیگه از کوره در رفتن. شاید من و شما هم بودیم 3 4 تا تیر دروازه میزدیم عصبی میشدیم.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
رئال بد بازی نکرد. بدشانس بود. دروازه بان حریف هم خیلی روز خوبش بود. اما خب دیگه از کوره در رفتن. شاید من و شما هم بودیم 3 4 تا تیر دروازه میزدیم عصبی میشدیم.
حق با توهست . ولی اخر بازی به گل های شمارش شده جایزه می دهند نه به موقعیت و تیر دروازه و....

رفتار زشت رونالدو واقعا خارج از فوتبال بود .به امید اینکه مورنیو در تیم فصل اینده (چلسی) به موفقیت هایی که لیاقتش رو داره که مدیریت تاریخ انقضا گذشته رئال نتوانست برسه .

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
تیمت فصل رو بدون جام تموم نکنه بلند صلوات
شعور و شخصیت یه ستاره رو هم دیدیم فکر کرده تکواندوئه
مربی ای که هدفش برای اومدن به رئال شکست دادن بارسائه بهتر از این نمیشه تیمش

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
جو نگیرت حالا:D به قول سر دکتر مموت اب رو بریزند دیگه:)

پیرمرد اسکاتلندی با سواد هم رفت . تسلیت بهت می گم جاش کی میاد ؟

ساعت خواب :)

مدتهاست که مشخص شده که دیوید مویس میاد :) پیرمرد هم خودتی:D
biggrinsmiley.gif
biggrinsmiley.gif

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
ساعت خواب :)

مدتهاست که مشخص شده که دیوید مویس میاد :) پیرمرد هم خودتی:D
biggrinsmiley.gif
biggrinsmiley.gif
سفر بودم . تی وی و نت هم نبود:happy:
الان از امضای رفقا دیدم و ویکی رو چک کردم . ایشالا سال دیگه با چلسی خدمتتون می رسیم لوله می کنیم تون:D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سفر بودم . تی وی و نت هم نبود:happy:
الان از امضای رفقا دیدم و ویکی رو چک کردم . ایشالا سال دیگه با چلسی خدمتتون می رسیم لوله می کنیم تون:D

با این مورینیو :) شک دارم :) البته لیگ انگلیس در کل جذاب تره. چون رقبا بیشترن. سطح تیمها نزدیک به همه.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
با این مورینیو :) شک دارم :) البته لیگ انگلیس در کل جذاب تره. چون رقبا بیشترن. سطح تیمها نزدیک به همه.
با اون مربی جدید:) منم شک دارم :) کار به لوله کردن باشه . کلا نابودی تیم رو از حالا تصور کنه:lol:در کل لیگ انگلیس جذاب هست ولی یکی ساعت برگزاری بازی ها جالب نیست و اینکه تیم های خوبی رکود داشتند نسبت به گذشته شون .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ببینم حالا این مورینیو در کل این 3 سال با این همه هزینه که از عهده هر مدیری بر نمیاد (مثلا پرز یا مالکای عرب و ابرامویچ) 2 تا جام برد.

یه لالیگا رو برد. یه جام حذفی

باز پپ اون فصلی که ناکام بود و به رئال هم تو زمین خودمون باختیم فکر کنم یه جام حذفی رو گرفت و بعد خداحافظی کرد. درسته ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با اون مربی جدید:) منم شک دارم :) کار به لوله کردن باشه . کلا نابودی تیم رو از حالا تصور کنه:lol:در کل لیگ انگلیس جذاب هست ولی یکی ساعت برگزاری بازی ها جالب نیست و اینکه تیم های خوبی رکود داشتند نسبت به گذشته شون .

خوبه بدونی همون مربی جدید ما با تیم قبلیش بارها امثال لیورپول و چلسی و ارسنال رو به چالش کشیده. حریف رو دست کم نگیر حتی اگه جوان باشه. کاری که من حس میکنم امشب رئالی ها کردن.

کی فکر میکرد مورینیو با این عناوین و پشتوانه بیاد رئال و تو 3 سال فقط 2 تا جام بگیره ؟!؟! خداییش خود من این فکر رو نمیکردم.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
ببینم حالا این مورینیو در کل این 3 سال با این همه هزینه که از عهده هر مدیری بر نمیاد (مثلا پرز یا مالکای عرب و ابرامویچ) 2 تا جام برد.

باز پپ اون فصلی که ناکام بود و به رئال هم تو زمین خودمون باختیم فکر کنم یه جام حذفی رو گرفت و بعد خداحافظی کرد. درسته ؟
کاملا درسته

خوبه بدونی همون مربی جدید ما با تیم قبلیش بارها امثال لیورپول و چلسی و ارسنال رو به چالش کشیده. حرف رو دست کم نگیر حتی اگه جوان باشه. کاری که من حس میکنم امشب رئالی ها کردن.

کی فکر میکرد مورینیو با این عناوین و پشتوانه بیاد رئال و تو 3 سال فقط 2 تا جام بگیره ؟!؟! خداییش خود من این فکر رو نمیکردم.
بابا فوتبال انگلیس عین فوتبال خودمونه :) لیورپول که بلکل تعطیله حیفش واقعا یه زمانی لذت می بردم از بازی هاش . چلسی هم که کلا با اوردن بنیتز گند زد .
اما کمتر کسی فکر می کرد همچین اتفاقی بیفته ولی در کل باید فکرمون رو بزرگ کنیم که اینطوری نشه:cool:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کاملا درسته

بابا فوتبال انگلیس عین فوتبال خودمونه :) لیورپول که بلکل تعطیله حیفش واقعا یه زمانی لذت می بردم از بازی هاش . چلسی هم که کلا با اوردن بنیتز گند زد .
اما کمتر کسی فکر می کرد همچین اتفاقی بیفته ولی در کل باید فکرمون رو بزرگ کنیم که اینطوری نشه:cool:

البته بنیتز به اون بدی هم که فکرشو میکردن نبود. خود من فکر میکردم چلسی رو نابود کنه اما اخر کار یه یورو کاپ هم گرفت (بماند که شانسی بود)

در ضمن موفق شد منچستر رو هم شکست بده. بماند که منچستر با تیم اصلیش نیومده بود چون قهرمانیش مشخص شده بود. مثلا لیندگارد رو سر الکس برای این بازی داد که تعداد بازیهاش به 10 برسه و بتونه مدال پریمیر لیگو بگیره (اخه قانون پریمیر لیگ هست. مدال رو فقط به بازیکنایی میدن که حداقل 10 تا بازی کرده باشن تو لیگ) اگه دخه آ بود عمرا اون گلی که لیندگارد خورد رو نمیخورد.

به هر حال باید دید فصل بعد چی میشه. مورینیو که داره میره. من فکر میکنم با این اتفاق امشب و عدم موفقیت رئال احتمالش هست که رونالدو هم فصل بعد بره.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
البته بنیتز به اون بدی هم که فکرشو میکردن نبود. خود من فکر میکردم چلسی رو نابود کنه اما اخر کار یه یورو کاپ هم گرفت (بماند که شانسی بود)

در ضمن موفق شد منچستر رو هم شکست بده. بماند که منچستر با تیم اصلیش نیومده بود چون قهرمانیش مشخص شده بود. مثلا لیندگارد رو سر الکس برای این بازی داد که تعداد بازیهاش به 10 برسه و بتونه مدال پریمیر لیگو بگیره (اخه قانون پریمیر لیگ هست. مدال رو فقط به بازیکنایی میدن که حداقل 10 تا بازی کرده باشن تو لیگ) اگه دخه آ بود عمرا اون گلی که لیندگارد خورد رو نمیخورد.

به هر حال باید دید فصل بعد چی میشه. مورینیو که داره میره. من فکر میکنم با این اتفاق امشب و عدم موفقیت رئال احتمالش هست که رونالدو هم فصل بعد بره.
فیلم ت رو گرفتم . رد کردم جوانی هاش عجب تیپی داشته پیرمرد:)

رونالدو هم شاید برگشت من یو . شاید هم ماند . ولی بی شک این تیم تحملش سخت است...

رئال بدون ژوزه ، بازگشت به قعر سال های گذشته...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فیلم ت رو گرفتم . رد کردم جوانی هاش عجب تیپی داشته پیرمرد:)

رونالدو هم شاید برگشت من یو . شاید هم ماند . ولی بی شک این تیم تحملش سخت است...

رئال بدون ژوزه ، بازگشت به قعر سال های گذشته...

من که امیدوارم رونالدو برگرده یونایتد. برگرده یونایتد به هر افتخاری که بخواد میرسه :)

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
بازي تو سانتياگو برنابئو بود؟ :دي

اندر احوالات طرفداران رئال :دي

real bi jam.PNG

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340

جهت اطلاع عزیزانی که از آمار مورینیو اطلاع دقیقی ندارند, مورینیو 3 جام در رئال کسب کرد:

مشاهده پیوست 366928

بالا