• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
جهت اطلاع عزیزانی که از آمار مورینیو اطلاع دقیقی ندارند, مورینیو 3 جام در رئال کسب کرد:

مشاهده پیوست 366928

درست میگی . سوپر جام رو از قلم انداخته بودم.

ولی امار ناامید کننده است.

================

دیشب یاد ضرب المثل معروف خیاط تو کوزه افتاده ، افتادم.

مورینیو که خودش مرد جنجالی لب خط بود و کلی حاشیه درست میکرد و بازیهایی بود که با جنجال سازی تونست ازشون موفق بیرون بیاد اسیر یک ادمی شد که اگه تو این زمینه ازش بالاتر نباشه پایین تر هم نیست. بخصوص اینکه سیمئونه تو زمان بازیگریش هم استاد این حرکات بود.

شخصی به اسم دیه گو سیمئونه که اون دسته از دوستان قدیمی که بازیهای ارژانتین رو دیده باشن میدونن چه بازیکن موذی ای بود. بخصوص سر اون اخراج دیوید بکهام در جام جهانی 98 تو بازی بین انگلیس و ارژانتین که اگه اشتباه نکنم کیم نیلسون (یا یه همچین اسمی) بود . داورش هم دانمارکی بود و قد بلند

دیشب هم اواخر بازی من ریشه های اخلاق موذیانه سیمئونه رو توی بازی اتلتیکو دیدم. زدن زیر توپ ، وقت کشی کردن و یه جوری روی اعصاب بازیکنای رئال راه رفتن.

البته من نمیدونم چه مساله ای بود که بازیکنای رئال از اول بازی عصبی بودند و هر چقدر از بازی گذشت این عصبیت بیشتر هم میشد.

منتها بازیکنای اتلتیکو که این قضیه رو فهمیده بودن قشنگ روی اعصاب بازیکنای رئالی اسکی میکردن و بعضی از بازیکنای رئال مثل راموس و کوئنترائو و دی ماریا خب وقتی عصبی بشن پتانسیل اخراج رو دارند که خب این دفعه قرعه به نام شخص اول رئال (مورینیو) و مهره کلیدی این تیم یعنی رونالدو افتاد.

این بازی برای بعضی از هوادارای رئال که از این جنجالهای مورینیو حمایت میکردند شاید درس خوبی شده باشه که عزیزان دست بالای دست بسیاره. رئال تیمی قابل احترامه اما نه با این اخلاق. تا اونجا که من یادم میاد هیچوقت نیمکت رئال دچار این حواشی به این شکل نبوده که مربی بازیکتا رو خائن خطاب کنه و اسطوره تیم رو بذاره رو نیمکت و حتی توی تونل هم روشو بکنه اونور که نبینتش

اول با کاسیاس مشکل پیدا کرد. بعد با راموس و اوزیل

کم کم اختلافات زیاد شد. الان با په په هموطنش هم مشکل پیدا کرده. شاید دیشب اگه په په بازی میکرد رئال میبرد. مورینیو موفقیت رئال رو فدای اون خودخواهی خودش کرد.

وقتی این همه بازیکن تیم با یه نفر مشکل پیدا میکنن شاید مشکل از بازیکنا نباشه و واقعا مشکل از این ادم باشه.

حالا به ارزش کار آدمهایی مثل سر الکس فرگوسن و ارسن ونگر پی میبریم که چطور اینها این همه سال تونستن تیم داری کنند و حاشیه هاشون حداقل اندازه مورینیو نباشه. واقعا کار سختیه مربیگری. فقط فنی نیست. از نظر اخلاقی و روحیه و منش و دیسیپلین باید خیلی مهارت داشته باشه اون شخصی که میخواد نیمکت یه تیم بزرگ که معمولا فوق ستاره ها هم توشون هستند رو مدیریت کنه.

Last edited:

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
مورینیو فقط حاشیه داره همین
ازین جور مربیا بدم میاد.دوست دارم حاشیه از رئال دور بشه حالا به هر قیمتی.مورینیو هرچی میخواست رئال در اختیارش گذاشت ولی انگار هوا برش داشت

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
مورینیو فقط حاشیه داره همین
ازین جور مربیا بدم میاد.دوست دارم حاشیه از رئال دور بشه حالا به هر قیمتی.مورینیو هرچی میخواست رئال در اختیارش گذاشت ولی انگار هوا برش داشت
ای خدا !

کافیه یه تفکر ایرانی مثل دوستان رو ببرن تو اروپا تا تمام تیم ها رو نابود کنه !
تا دیروز تیم گل می زد ای مورنیو خوبه و فلان و بهمان . وقتی که نتیجه نمی گیره بدم میاد ازش و حاشیه دار بود و....

همین رئالی ها نبودن وقتی مو اومد از خوشحالی می خواستن خودکشی کنن حالا چه ها که نمی گویند !

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
تا اونجا که من یادم میاد هیچوقت نیمکت رئال دچار این حواشی به این شکل نبوده که مربی بازیکتا رو خائن خطاب کنه و اسطوره تیم رو بذاره رو نیمکت و حتی توی تونل هم روشو بکنه اونور که نبینتش

زمانیکه کاپلو مربی رئال بود رونالدو و بکهام رو مجبور می کرد بعد از تمرین چند دور اضافه دور زمین بدوئن, که رونالدو گفت کاپلو مستبد هست و رفت به میلان, که همونطور که گفتی تو یادت نمیاد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
زمانیکه کاپلو مربی رئال بود رونالدو و بکهام رو مجبور می کرد بعد از تمرین چند دور اضافه دور زمین بدوئن, که رونالدو گفت کاپلو مستبد هست و رفت به میلان, که همونطور که گفتی تو یادت نمیاد.

اینکه مربی مستبد باشه یه حرفه. اینکه حاشیه ساز باشه یه حرف دیگه.

حواشی کاپلو رو اصلا با مورینیو نمیشه مقایسه کرد. من زمان کاپلو رو یادم میاد. و اینکه چطور با نامهربانی انداختنش بیرون اما هیچوقت یادم نمیاد زمان کاپلو بازیکنا یه دفعه بریزن وسط زمین :) اگه شما یادت میاد به من بگو

دیشب دقیقا مثل بازیهای ایران شده بود. کم مونده بود مورینیو مثل اکبر میثاقیان تیم رو بکشه بیرون.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560

حواشی کاپلو رو اصلا با مورینیو نمیشه مقایسه کرد. من زمان کاپلو رو یادم میاد. و اینکه چطور با نامهربانی انداختنش بیرون اما هیچوقت یادم نمیاد زمان کاپلو بازیکنا یه دفعه بریزن وسط زمین :) اگه شما یادت میاد به من بگو

دیشب دقیقا مثل بازیهای ایران شده بود. کم مونده بود مورینیو مثل اکبر میثاقیان تیم رو بکشه بیرون.
مو دیگه اینقدر هم شهرستانی بازی در نمیاره:D
تازه خودش هم که نبود پس این کنار زمین ریختن خودجوش بود. خیلی زور داره واقعا بارسا رو بزنی و بعد اتلتیک رو ببازی تیمی که این همه سال لهش کردی ولی خب هر پیروزی ای یک پایانی داره

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340

شما میدونی مشکل کاسیاس با مورینیو چیه؟ میدونی تقصیر کیه؟
خدیرا 2 هفته قبل گفت بهترین مربی که به عمرم باهاش کار کردم مورینیو هست. مورینیو با واران مشکل داره؟با بنزما؟با آلونسو؟با آلبیول؟با کوئنترائو؟با لوپز؟...
مشکل با راموس از پارسال جام حذفی شروع شد که سر مسائل فنی بود. مشکل با کاسیاس هم که دلیلش مشخص نیست. پپه هم که واران بهتر هست باید نیمکت نشین بشه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما میدونی مشکل کاسیاس با مورینیو چیه؟ میدونی تقصیر کیه؟
خدیرا 2 هفته قبل گفت بهترین مربی که به عمرم باهاش کار کردم مورینیو هست. مورینیو با واران مشکل داره؟با بنزما؟با آلونسو؟با آلبیول؟با کوئنترائو؟با لوپز؟...
مشکل با راموس از پارسال جام حذفی شروع شد که سر مسائل فنی بود. مشکل با کاسیاس هم که دلیلش مشخص نیست. پپه هم که واران بهتر هست باید نیمکت نشین بشه.

من نمیدونم مشکل این 2 نفر با هم چیه. میدونم که مشکلی هست اما اینکه مقصر کی هست رو نمیدونم.

اما من میگم وقتی یک نفری با شما مشکل داره احتمال اینکه مشکل از سمت شما باشه میتونه 50درصد باشه. ولی وقتی اون نفری که با شما مشکل داره با چند نفر دیگه هم مشکل داره (بخوص اگه مشکل مشابه باشه) شاید واقعا تقصیری متوجه شما یا و اون گروه نباشه و خود اون فرد هست که مشکل داره.

الیته اینم میگم شاید.

به هر حال شاید روزی که مورینیو بره بعضی حرفها بازگو بشن. باید تا اون موقع صبر کرد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مو دیگه اینقدر هم شهرستانی بازی در نمیاره:D
تازه خودش هم که نبود پس این کنار زمین ریختن خودجوش بود. خیلی زور داره واقعا بارسا رو بزنی و بعد اتلتیک رو ببازی تیمی که این همه سال لهش کردی ولی خب هر پیروزی ای یک پایانی داره

تو اون صحنه که رئالیها اعتقاد به هند داشتند که خب هند هم نبود تقصیری متوجه مو نبود. مو اصلا اخراج شده بود. کارانکا و بعضی بازیکنا ریخت وسط زمین :)

البته اون قضیه کشیدن تیم بیرون شوخی بود. اینکارها مختص فوتبال ایرانه. فوتبالی که 80 90 درصد مربیهای لیگ پایه اش اعتقاد دارن که تبانی توش هست....

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
تو اون صحنه که رئالیها اعتقاد به هند داشتند که خب هند هم نبود تقصیری متوجه مو نبود. مو اصلا اخراج شده بود. کارانکا و بعضی بازیکنا ریخت وسط زمین :)

البته اون قضیه کشیدن تیم بیرون شوخی بود. اینکارها مختص فوتبال ایرانه. فوتبالی که 80 90 درصد مربیهای لیگ پایه اش اعتقاد دارن که تبانی توش هست....
دقیقا !
فوتبال ایران توهم توئطه دارند.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بابت تاخیر در تبریک خیلی عذر میخوام :D

بازم رئال شانس اورد بازی توی نیوکمپ برگذار نشد وگرنه خیلی جیز میشد :)

گذشت زمان نشون داد مورینیوی عقده ای گند زد به رئال مادرید، با درگیری های بیخودش با راموس و کاسیاس به اینجا رسیدند.

واقعا آقای خاصه، در این شکی نیست

چون هیچ خاصی نمیتونه تیمی با این همه بازیکن رو با فصلی بدون جام به تعطیلات ببره.

یادش بخیر، اول فصل همه میگفتن امسال 10مین چمپیونز لیگ رو اومدیم بگیریم.

این است آقای خاص...

مورینیو با اومدنش به اسپانیا بزرگترین اشتباه ممکن رو انجام داد، نه تونست جلوی بارسا رو برای موفقیت بگیره و نه تونست موفقیت بزرگی بدست بیاره، برند شوستر و کاپلو هم همین میزان موفقیت کسب کردند.

پ.ن:

خداییش خیلی حس بدی داره 13 سال از یه تیم نبازی و توی یه فینال اونم توی ورزشگاه خانگی جلوی تماشاگران خودی ازش مغلوب بشی :) و از همه بدتر فصل رو بدون جام تمام کنی.

Last edited:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تمامی افتخارات مورینیو در رئال:

1368833601398.jpg

از سمت چپ:

کاسیاس- چشم تیتو :lol: - یک جام مسروقه - لیگ گریه - جام خوش شانسی - اصالت در هم شکسته - والدانو :)

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
خداییش خیلی حس بدی داره 13 سال از یه تیم نبازی و توی یه فینال اونم توی ورزشگاه خانگی جلوی تماشاگران خودی بهش مغلوب بشی :) و از همه بدتر فصل رو بدون جام تمام کنی.

از یک تیم میبرن.
به یک تیم می بازن.

از یه تیم نبازی اشتباه هست, باید بگی به یه تیم نبازی. پیروز باشید.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
بابت تاخیر در تبریک خیلی عذر میخوام :D

بازم رئال شانس اورد بازی توی نیوکمپ برگذار نشد وگرنه خیلی جیز میشد :)

گذشت زمان نشون داد مورینیوی عقده ای گند زد به رئال مادرید، با درگیری های بیخودش با راموس و کاسیاس به اینجا رسیدند.

واقعا آقای خاصه، در این شکی نیست

چون هیچ خاصی نمیتونه تیمی با این همه بازیکن رو با فصلی بدون جام به تعطیلات ببره.

یادش بخیر، اول فصل همه میگفتن امسال 10مین چمپیونز لیگ رو اومدیم بگیریم.

این است آقای خاص...

مورینیو با اومدنش به اسپانیا بزرگترین اشتباه ممکن رو انجام داد، نه تونست جلوی بارسا رو برای موفقیت بگیره و نه تونست موفقیت بزرگی بدست بیاره، برند شوستر و کاپلو هم همین میزان موفقیت کسب کردند.

پ.ن:

خداییش خیلی حس بدی داره 13 سال از یه تیم نبازی و توی یه فینال اونم توی ورزشگاه خانگی جلوی تماشاگران خودی ازش مغلوب بشی :) و از همه بدتر فصل رو بدون جام تمام کنی.
مو هرکاری نکرد ولی بارسا خوب و خیلی قشنگ خاک مال کرد :D
ولی با بقیه سخنان ت ++++

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
مو هرکاری نکرد ولی بارسا خوب و خیلی قشنگ خاک مال کرد :D
ولی با بقیه سخنان ت ++++

بارسای ضعیف رو برد و این برد هیچ سرانجام مثبتی واسش نداشت چون هم کوپا دل ری رو از دست داد هم لیگ رو
باید این حقیقت رو پذیرفت که در جدال مورینیو بارسا این مو بودش که نهایتا شکست خورد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk HD

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
بارسای ضعیف رو برد و این برد هیچ سرانجام مثبتی واسش نداشت چون هم کوپا دل ری رو از دست داد هم لیگ رو
باید این حقیقت رو پذیرفت که در جدال مورینیو بارسا این مو بودش که نهایتا شکست خورد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk HD

هم بارسا شکست خورد ،هم ژوزه . اما هر کدام در یک زمانی

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

اوایل فصل میگفتند رئال هر 3 جام و میگیره

پاییز تمام شد و تمام جوجه ها مردند

بالا