• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
فکر نکنم با خریدِ جیمز با 88 میلیون یورو بازم بخوان 50-60 تا برا فالکائو بدند
مگر این که دی ماریا رو بفروشند، که احتمالاش زیاده ...
به جیمز و ... مرتبط نیست!
الان بارسا و رئال خریدهاشون فقط به همدیگه مربوطه! هزکی خرج کنه اون یکی هم خرج می کنه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فکر نکنم با خریدِ جیمز با 88 میلیون یورو بازم بخوان 50-60 تا برا فالکائو بدند
مگر این که دی ماریا رو بفروشند، که احتمالاش زیاده ...
واسه رعایت فیرپلی مالی همین الانشم باید بازیکن بفروشن! 88 میلیون جیمز، 30 میلیون کروس، اومدن همین 2 تا کافیه برای بالا رفتن احتمال فروش دی ماریا!

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
رئال و بارسا و چلسی دارن خودشونو جر میدن انقدر بازیکن خریدن
چلسی که اتلتیکو رو جارو کرد با خاک انداز انداخت تو تیم خودش
نگران بایرن هستم

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
رئال و بارسا و چلسی دارن خودشونو جر میدن انقدر بازیکن خریدن
چلسی که اتلتیکو رو جارو کرد با خاک انداز انداخت تو تیم خودش
نگران بایرن هستم
بایرنم که دورتموند رو تیکه تیکه خرید..یدونه رویس مونده بود اونم طبق خبرها قراره تابستون بعدی بره بایرن...هر تابستون یکیشونو آورد تابلو نشه :دی

Sent from my GT-I9300

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
بایرنم که دورتموند رو تیکه تیکه خرید..یدونه رویس مونده بود اونم طبق خبرها قراره تابستون بعدی بره بایرن...هر تابستون یکیشونو آورد تابلو نشه :دی

Sent from my GT-I9300
می خواستم بگم اسم بایرن بددرفته ولی این چلسی شورشو دراورده
حالا ما رویس و هولمز و گوندگان رو نمی خریم ببینیم دورتموند عرضشو داره نگهشون داره یا رئال میاد تیکه تیکه دورتموندو میکنه میبره
امیدوارم عرضشو داشته باشه
لواندفسکی هم بایرن نمیخریدش رئال داشت میقاپیدش هر چند لوا خودش دلش با بایرن بود
راستی چه زود لوگوی 4 ستاره آلمان رو عوض کردی

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
حالا ما رویس و هولمز و گوندگان رو نمی خریم ببینیم دورتموند عرضشو داره نگهشون داره یا رئال میاد تیکه تیکه دورتموندو میکنه میبره
امیدوارم عرضشو داشته باشه
لواندفسکی هم بایرن نمیخریدش رئال داشت میقاپیدش هر چند لوا خودش دلش با بایرن بود
راستی چه زود لوگوی 4 ستاره آلمان رو عوض کردی
بالاخره تکلیف خودتو مشخص کن اگه بازیکن از تیم دیگه گرفتن عرضه ست که بایرن داره، پس چرا به بازیکن گرفتن چلسی از اتلتیکو خرده میگیری اونم باید بگی دمشون گرم عجب عرضه ای دارن خوب تو فصل ننقل و انتقالات عمل میکنن.
یوقت تعارف نکنین واسه خرید هوملز و گندوگان :D team squad شما تا چند نفر جا داره مگه؟ رویس هم طبق شایعات با بایرن مذاکره کرده و تابستون بعدی میره وگرنه همین الانش پیشنهاد خوب از لیورپول داره.
نمیدونستم تا چهلم قهرمانی آلمان باید همچنان از آواتار آلمان استفاده کنم؛ شرمندم :D

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
@Prima
آقا من تصحیح میکنم اشتب خوندم فک کردم عرضه رو داری به بایرن نسبت میدی...الان خوندم دیدم منظورت از عرضه دورتمنده واسه نگه داشتن بازیکناش.
ضمنا اینم اضافه کنم مشکل بایرن اینه که درست از رقیب مستقمیش بازیکن میخره ولی چلسی از لالیگا بازیکن گرفته یا بارسا از انگلیس سوارز رو گرفت.. رئالم از موناکو.

Sent from my GT-I9300

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
لیورپول Iphone 5 اش رو فروخته بجاش داره 7 8 تا موتورولا میخره!:D
آخه مشکل اینجاست این Iphone 5 دیگه تو جزیره لاک شده بود و قابل استفاده کردن نبود!!!:D
واسه همین مجبور شد بفروشه و چون سیم کارت اضافه زیاد داشت گوشیهای زیادی بگیره!!!:p
ولی جدی سوارز دیگه تحت هیچ شرایطی نمیتونست تو لیورپول بمونه!!!
با گلهایی که به انگلیس زد و باعث حذفش شد و گازی هم که گرفت،دیگه روزخوش نمیدید از دست مردم و رسانه های انگلیسی...:(

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
بالاخره تکلیف خودتو مشخص کن اگه بازیکن از تیم دیگه گرفتن عرضه ست که بایرن داره، پس چرا به بازیکن گرفتن چلسی از اتلتیکو خرده میگیری اونم باید بگی دمشون گرم عجب عرضه ای دارن خوب تو فصل ننقل و انتقالات عمل میکنن.
یوقت تعارف نکنین واسه خرید هوملز و گندوگان :D team squad شما تا چند نفر جا داره مگه؟ رویس هم طبق شایعات با بایرن مذاکره کرده و تابستون بعدی میره وگرنه همین الانش پیشنهاد خوب از لیورپول داره.
نمیدونستم تا چهلم قهرمانی آلمان باید همچنان از آواتار آلمان استفاده کنم؛ شرمندم :D

Sent from my GT-I9300

یورگن کلوپ تایید کرد که هوملس و رویس در دورتموند خواهند ماند

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
یورگن کلوپ تایید کرد که هوملس و رویس در دورتموند خواهند ماند
دقیقا گفته "این فصل"...خبرشو خوندم...منم گفتم طبق اون شایعه تابستون بعدی رویس میره بایرن نه الان...گوتزه تابستون قبل اومد..لوا این تابستون..رویس تابستون بعدی (احتمالا)

Sent from my GT-I9300

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
@Prima
آقا من تصحیح میکنم اشتب خوندم فک کردم عرضه رو داری به بایرن نسبت میدی...الان خوندم دیدم منظورت از عرضه دورتمنده واسه نگه داشتن بازیکناش.
ضمنا اینم اضافه کنم مشکل بایرن اینه که درست از رقیب مستقمیش بازیکن میخره ولی چلسی از لالیگا بازیکن گرفته یا بارسا از انگلیس سوارز رو گرفت.. رئالم از موناکو.

Sent from my GT-I9300
دورتموند رقیب بایرن نیست
یعنی رقیب هست ولی نه رقیبی که نشه ازش بازیکن خرید
فعلا دورتموند در حد یه جرقه نشون داده اگه به حدی رسید که تونست بازیکناشو رو حفظ کنه اون موقع حرف شما درسته
خودت میگی بی عرضگی دورتموند
یه عده هم همینجوری الکی میان یه پستی رو لایک می کنن!

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
دقیقا گفته "این فصل"...خبرشو خوندم...منم گفتم طبق اون شایعه تابستون بعدی رویس میره بایرن نه الان...گوتزه تابستون قبل اومد..لوا این تابستون..رویس تابستون بعدی (احتمالا)

Sent from my GT-I9300
بعید می دونم رویس بیاد بایرن اگر از دورتموند بره میره یه تیم دیگه
گوتزه اومد چون خودش باواریایی بود لواندفسکی هم بایرن تیم مورد علاقشه عکس بچگیاش با لباس بایرن هست

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
دورتموند رقیب بایرن نیست
فعلا دورتموند در حد یه جرقه نشون داده اگه به حدی رسید که تونست بازیکناشو رو حفظ کنه اون موقع حرف شما درسته
من نگفتم عرضه دورتموند واسه نگه داشتن بازیکناش...من فقط برداشتمو از صحبت شما تصحیح کردم.
مسئله دقیقا همینه...میخوان در حد همون جرقه نگهش دارن و شما هم بیشتر از یه جرقه ازش نمیبینی...دوس ندارن تداوم پیدا کنه..

Sent from my GT-I9300

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
دورتموند رقیب بایرن نیست
دوست عزیز لایک الکی نبود،من اصلآ سطر اولش رو با دقت نخوندم!!!
به خاطر سطر دوم و سوم مخصوصآ دومش لایک کردم!!!(اشاره به پیشنهاد لیورپول!)
باز به بزرگی خودتون ببخشید اگه الکی بوده!!!:)

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996

کورتوآ که بازیکنِ خودمون هست هیچ
فیلیپه لوئیز هم قش کرده بود سمتِ چلسی و حتی تو تمرینات حاضر نشد و وقتی اومد سیموئنه بخاطر این کارش اون رو با تیم B تمرین داد ... حتی میگفت حاضره درصدی از مبلغ قرارداد رو خودش بده تا به تیمِ محبوبش بیاد
فقط می مونه کاستا و به یه مهاجم نیاز داشتیم که مبلغ آزاد سازی شو دادیم و خریدیمش ، خودشم راضی بود !
ضمنا اتلتیکو حریفِ مستقیم چلسی نیست ...
حالا فهمیدی مهندس ؟

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
من نگفتم عرضه دورتموند واسه نگه داشتن بازیکناش...من فقط برداشتمو از صحبت شما تصحیح کردم.
مسئله دقیقا همینه...میخوان در حد همون جرقه نگهش دارن و شما هم بیشتر از یه جرقه ازش نمیبینی...دوس ندارن تداوم پیدا کنه..

Sent from my GT-I9300
بایرن هم هیچ بازیکنی از دورتموند نخره تیم های زیادی هستن که با خرید بازیکنان این تیم باعث میشن در حد همون جرقه باقی بمونه
البته امیدورام این اتفاق واسه دورتموند نیفته ولی تیمایی که ثروتمند نباشن نمی تون ثبات خودشون رو حفظ کنن و قلع و قمع میشن

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
رئال مادرید برای خرید بیل،رونالدو و رودریگز روی هم 265 میلیون یورو خرج کرده است.
این مبلغ از مجموع خریدهای باشگاه آژاکس از زمان تاسیس تاکنون بیشتر است!!!

البت بايد تفاوتي بين بازيکن ساز و بازيکن سوز باشه

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
این بازیکنایی که الان رئال خریده دیگه از زیدان و رونالدو و بکهام که بزرگتر نیستن،اون تیم با اون فوق ستاره هاش هیچی نشد به خاطر فشاری که روشون بود و فقط تبلیغاتی بازیکن خریدن، این تیم هم دقیقا همین بلا سرش میاد فقط یه بی فکر دیماریا رو میفروشه و 80 میلیون میده پای رودریگز! دیماریا الان سطحش بازیش بالاتر از جیمزه
رئال فقط نیاز داشت یک مهاجم بخره اما با این خرید ها تعادل تیمشو به هم زد

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
رئال مادرید برای خرید بیل،رونالدو و رودریگز روی هم 265 میلیون یورو خرج کرده است.
این مبلغ از مجموع خریدهای باشگاه آژاکس از زمان تاسیس تاکنون بیشتر است!!!

البت بايد تفاوتي بين بازيکن ساز و بازيکن سوز باشه
راستی پرونده نیمار به کجا کشید؟ :D

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
آخه مشکل اینجاست این Iphone 5 دیگه تو جزیره لاک شده بود و قابل استفاده کردن نبود!!!:D
واسه همین مجبور شد بفروشه و چون سیم کارت اضافه زیاد داشت گوشیهای زیادی بگیره!!!:p
ولی جدی سوارز دیگه تحت هیچ شرایطی نمیتونست تو لیورپول بمونه!!!
با گلهایی که به انگلیس زد و باعث حذفش شد و گازی هم که گرفت،دیگه روزخوش نمیدید از دست مردم و رسانه های انگلیسی...:(
شرایطش نصف پول نصف گلها به انگلیس
تازه این هدفش گاز گرفتنه که همه جا میشه گرفت انگلیس و برزیل و اسپانیا نداره :general707::general707:
تازه اسپانیا این حرکتا بیشتر مده

بالا