• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
رئال مادرید برای خرید بیل،رونالدو و رودریگز روی هم 265 میلیون یورو خرج کرده است.
این مبلغ از مجموع خریدهای باشگاه آژاکس از زمان تاسیس تاکنون بیشتر است!!!

البت بايد تفاوتي بين بازيکن ساز و بازيکن سوز باشه
خوبه هنوز دوماه از گرفتن CL نمگیذره اینارو میگی :D
بیل با اینکه پارسال پیش فصل نداشت ولی تو هردوتا فینال درخشید و دوتا گل برتری تیم رو زد و دوتا جام آورد.
یحتمل شوما فعلا سنگ همون یونایتدتو به سینه بزن که امسال حتی تو لیگ قهرمانان نیس...امسالم با این وضعیت نقل و انتقالات اینجوری که پیداس خیلی هنر کنین جز 4 تیمین و تیم دوم شهر منچستر :D
بابا بازیکن ساز...راستی از فلینی چه خبر؟ :D مجانی خریده بودینش آره؟

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
این بازیکنایی که الان رئال خریده دیگه از زیدان و رونالدو و بکهام که بزرگتر نیستن،اون تیم با اون فوق ستاره هاش هیچی نشد به خاطر فشاری که روشون بود و فقط تبلیغاتی بازیکن خریدن، این تیم هم دقیقا همین بلا سرش میاد فقط یه بی فکر دیماریا رو میفروشه و 80 میلیون میده پای رودریگز! دیماریا الان سطحش بازیش بالاتر از جیمزه
رئال فقط نیاز داشت یک مهاجم بخره اما با این خرید ها تعادل تیمشو به هم زد
موافقم...این پرز دوباره CL آورد دید جاپاش محکم شده شروع کرد بیزنس دوباره رو...میگن بزرگترین دلیلی که رودریگز رو اینجوری افتاده دنبالش اینه که بعد از رفتن کاکا وجهه تبلیغاتی و درآمد رئال از آمریکای جنوبی کاملا افت کرده بود با این حرکت جبرانش کرد ولی به قیمت خراب کردن تیم و رفتن احتمالی دیماریا و حتی ایسکو...انصافا خامس رودریگز رو قبل جام جهانی هیشکی نمیشناخت...بماند دیماریا از شانس این یه نیم فصل رو درخشید وگرنه سالهای پیش انقد تو اوج نبود و خیلی افت و خیز داشت از نظر اخلاقی هم یه مشکلاتی داره که پرز میخواد از دستش خلاص شه و بین طرفدارا محبوب نیس..حتما میدونی داشته تعویض میشد چه حرکت زشتی کرده...الانم باشکاه میگه بعد جام جهانی حتی یه تماس هم نداشته که ببینیم میخواد چیکار کنه واسه آینده..کلا دایورت کرده..کلا یکم مخش تاب داره و خیلی نرمال نیس.
البته اینم بگم پارسالم که اوزیل رو 50 تا به آرسنال فروختن خود من به شخصه گفتم عجب اشتباهی کردن ولی کارلتو میدونس داره چیکار میکنه ظاهرا..حداقل نتیجه ای که بدست آورد اینو میگه....اوزیلم کلی افت کرد.

Sent from my GT-I9300

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
راستی پرونده نیمار به کجا کشید؟ :D

i dont know & i dont care

بیل با اینکه پارسال پیش فصل نداشت ولی تو هردوتا فینال درخشید و دوتا گل برتری تیم رو زد و دوتا جام آورد.
یحتمل شوما فعلا سنگ همون یونایتدتو به سینه بزن که امسال حتی تو لیگ قهرمانان نیس...امسالم با این وضعیت نقل و انتقالات اینجوری که پیداس خیلی هنر کنین جز 4 تیمین و تیم دوم شهر منچستر :D

Sent from my GT-I9300

فليني رو حتي اگه 100 ميليون هم خريده باشه منچستر باز هم به اندازه رئال ولخرجي نميکنه :دي
بازم بهتر از اينه که توي ليگ دو تيمي اسپانيا سوم بشي :دي

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
i dont know & i dont care

فليني رو حتي اگه 100 ميليون هم خريده باشه منچستر باز هم به اندازه رئال ولخرجي نميکنه :دي
بازم بهتر از اينه که توي ليگ دو تيمي اسپانيا سوم بشي :دي
اونکه 100% :D ولخرجی رو انکار نمیکنم..ولی تو همین لیگ دو تیمی اتلتیکو اول شد که جز دو تیم نبود :D
پ.ن: من با یونایتد مشکلی ندارم ولی گیر میدی مجبور میکنی جواب بدم :دی رئال بازیکن خوب از یونایتد کم نگرفته...اتفاقا دوس دارم اگه دیماریا جدا شد بیاد منچستر نه PSG.

Sent from my GT-I9300

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
بلي
البته الان اسمش شده چلسي ديگه اون تيم :دي يه تيم خوب داشت ليگتون اونم نقل مکان کرد به لندن :دي باز همون دو تيم باقي موندن :دي

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

Sent from my GT-I9300
تنت می خواره بهرام؟ :D بحثو بی جهت سمت منچستر منحرف نکن! این راهی که میری اشتباهه! تهش دره ست!:D
با بلایی که مویس سر منچستر آورد حداقل برای یه مدت ناچاریم تنها نظاره گر کل بقیه تیمها باشیم دیگه شما از این وضعیت سوء استفاده نکن :D

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
تنت می خواره بهرام؟ :D بحثو بی جهت سمت منچستر منحرف نکن! این راهی که میری اشتباهه! تهش دره ست!:D
با بلایی که مویس سر منچستر آورد حداقل برای یه مدت ناچاریم تنها نظاره گر کل بقیه تیمها باشیم دیگه شما از این وضعیت سوء استفاده نکن :D
خوب تقصیر خودت است یک تیم داری :general711:
چند تیم انتخاب کن :D
بایرن هم بزن چون حداقل تو المان یه جامی میبره
اسم یوزرت هم مثلن بزار مهدی من یو بایرن چلسی اتلتیک . جا نشدن تو امضا بزار بقیشو :general304:

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
نمیدونستم تا چهلم قهرمانی آلمان باید همچنان از آواتار آلمان استفاده کنم؛ شرمندم :D

Sent from my GT-I9300

آخه مگه قهرمانی جهان چند سال یه بار پیش میاد که ادم زود اواتارشو عوض کنه همون چهل روز هم کمه البته هر طور راحتی :D
من که اواتارمو عوض نمی کنم تا خرداد سال آینده که بایرن قهرمان اروپا شد با عکس قهرمانی بایرن جایگزینش می کنم :D
ولخرجی های رئال هم که همیشه همین بوده تازگی نداره فقط نمی دونم این همه بازیکنو چجوری می خواد با هم بازی بده
رئال دوباره داره به سنت بازیکن خراب کنی خودش برمیگرده

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
آخه مگه قهرمانی جهان چند سال یه بار پیش میاد که ادم زود اواتارشو عوض کنه همون چهل روز هم کمه البته هر طور راحتی :D
من که اواتارمو عوض نمی کنم تا خرداد سال آینده که بایرن قهرمان اروپا شد با عکس قهرمانی بایرن جایگزینش می کنم :D
ولخرجی های رئال هم که همیشه همین بوده تازگی نداره فقط نمی دونم این همه بازیکنو چجوری می خواد با هم بازی بده
رئال دوباره داره به سنت بازیکن خراب کنی خودش برمیگرده
آره انصافا دهن آنچلوتی سرویسه :D واسه خودشون دردسر درست کردن تعطیلا...رودریگز پدرسوخته با 4تا بازی تو جام جهانی خودشو به زیبایی هرچه تمامتر تو پاچمون جا کرد :دی
پ.ن: شیطون اون ستاره چهارمو خوب خودت فتوشاف کردی معلومه کجه :D

Sent from my GT-I9300

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
آره انصافا دهن آنچلوتی سرویسه :D واسه خودشون دردسر درست کردن تعطیلا...رودریگز پدرسوخته با 4تا بازی تو جام جهانی خودشو به زیبایی هرچه تمامتر تو پاچمون جا کرد :دی
پ.ن: شیطون اون ستاره چهارمو خوب خودت فتوشاف کردی معلومه کجه :D

Sent from my GT-I9300
کار من نیست
کار فتوشاف کارش بوده :eek:
حالا یه دونه غیرفتوشافیشو میذارم ولی خیلی هم معلوم نیست:D

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
troll_football_image_6da190659bb485369a4bed10548fd0c0.jpg

Sent from my GT-I9300

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
چلسی 2تا بازیکن از اتلتیکو خریده.
فصل 2014-2013:
هیگواین, کایخون و آلبیول از رئال مادرید اسپانیا به ناپولی.
جیمز رودریگز و موتینیو از پورتو به موناکو.
اتوئو و ویلیان از آنژی به چلسی انگلستان.
ناواس و نگردو از سویا به سیتی.
و...
==========
فصل 2013-2012:
زلاتان و تیاگو سیلوا از میلان به PSG.
دی یانگ و بالوتلی از سیتی به میلان.
پریرا و گوارین از پورتو به اینتر میلان ایتالیا.
و...
بقیه فصلها هم همینطور.
همین فصل تا اینجا لیورپول 2تا بازیکن از یه تیم گرفته و میلانم 2تا بازیکن اسبق PSG (هر چند این 2تا free بودن مثل اتوئو).
پس از اینکه چلسی 2تا بازیکن اتلتیکو رو خریده تعجب نکنید.
تو دوره قبلی حضورش تو چلسی هم سال 2004 مورینیو, کاروالیو و فریرا رو از پورتو (تیم قهرمان اروپا) همراه خودش به چلسی آورده بود.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اون که بله! من میترسم این شروعش باشه تازه!!!
به گ...گ ب...گ نکشه یه وقت!:confused::general207::general208:
نه بابا! اینا آدمای خانواده دارن :)
فقط ادب رو رعایت میکنه تو صورت نامحرم نگاه نمیکنه وقت مصاحبه

بالا