• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
یعنی واقعا رئال امسال با این تیم نتونه که همه جام ها رو درو کنه باید بهشون شک کرد!هیچ کم و کاستی دیگه ندارن امسال،سال های پیش هم نداشتن البته اما خب امسال واقعا دهن هواداراشون بسته هست دیگه و تو هر پستی که تو زمین هست حداقل 2 تا بازیکن تاپ رو دارن

از نظر من رئال تو این فصل حتی اگه یه دونه از جام های مهم و معتبر اروپا رو از دست بده یه تیم شکست خورده هست!!!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
یعنی واقعا رئال امسال با این تیم نتونه که همه جام ها رو درو کنه باید بهشون شک کرد!هیچ کم و کاستی دیگه ندارن امسال،سال های پیش هم نداشتن البته اما خب امسال واقعا دهن هواداراشون بسته هست دیگه و تو هر پستی که تو زمین هست حداقل 2 تا بازیکن تاپ رو دارن

از نظر من رئال تو این فصل حتی اگه یه دونه از جام های مهم و معتبر اروپا رو از دست بده یه تیم شکست خورده هست!!!
یه سوالی...نظرت راجبه بارسا چیه امسال؟! تو چه پستی ضعف آنچنانی داره؟
تیم پارسالش چی؟ چطور حتی 1 جام هم نگرفت؟

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ما داریم در مورد تیم ها صحبت میکنیم!بارسا تیمه مگه؟ :دی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بهرام دیگه دیگه پای بارسا رو چرا وسط می کشی؟:D رئال از نظر مهره کامل ترین تیم اروپاست دیشب که داشتم بازی رو می دیدم با خودم می گفتم که این تیم با گلچینی از بهترین ستاره ها رئال نیست تیم منتخب جهانه!
از روی کاغذ بخوایی نگاه کنی بقیه تیمها چه بایرن و چه بارسا نباید کوچکترین شانسی مقابل رئال داشته باشن ولی شرایط بازی در زمین با شرایط روی کاغذ فرق می کنه!
هر چند بنظر خودم امسال دیگه بارسا شانسی مقابل رئال نداره!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
بارسا رو همینحوری مثال زدم..اتفاقا میخواستم بایرنو هم بگم...بارسا و بایرن چرا نباید کوچکترین شانسی جلو رئال داشت باشن رو کاغذ؟! یعنی اختلاف مهره ها اینقده؟!! مگه مسی و سوارز و نیمار و راکیتیچ و اینیستا با رونالدو و بیل و بنزما و خامس و کروس چقد اختلاف دارن؟! خوبه حالا یه سری خط حمله بارسا رو قویتر هم میدونن!!!
(بماند که دورتموند و اتلتیکو ثابت کردن که با مهره های ضعیفتر میشه تا فینال CL هم اومد.)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بنظر میرسه خود طرفدار های رئال هم با این وجود که نه مشکل مهره، مربی، مصدومیت و غیره داشته باشن از موفقیت مطمئن نیستند. بهتره بگیم رئال با این شرایط هیچ بهانه ای برای نبردن تمام جامها نداره.
اما بارسا، شقایق و گودرز رو نپیوندانید. فصل پیش بارسا 8 هفته مسی رو نداشت، 10 هفته نیمار رو، پویول رو کلا، پیکه رو آخر فصل، والدس رو 12 هفته آخر. از باقی ماجراها هم چیزی نگم بهتره، کل بارسا فصل پیش 2 تا مدافع میانی سالم داشت، پیکه و بارترا. این فصل یکم بهتره شده اما نه در اون حد. با همه ی این تفاسیر قهرمانی رو در هفته آخر در حالی که جلو بودیم از دست دادیم.

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
بنظر میرسه خود طرفدار های رئال هم با این وجود که نه مشکل مهره، مربی، مصدومیت و غیره داشته باشن از موفقیت مطمئن نیستند. بهتره بگیم رئال با این شرایط هیچ بهانه ای برای نبردن تمام جامها نداره.
اما بارسا، شقایق و گودرز رو نپیوندانید. فصل پیش بارسا 8 هفته مسی رو نداشت، 10 هفته نیمار رو، پویول رو کلا، پیکه رو آخر فصل، والدس رو 12 هفته آخر. از باقی ماجراها هم چیزی نگم بهتره، کل بارسا فصل پیش 2 تا مدافع میانی سالم داشت، پیکه و بارترا. این فصل یکم بهتره شده اما نه در اون حد. با همه ی این تفاسیر قهرمانی رو در هفته آخر در حالی که جلو بودیم از دست دادیم.
مگه تا حالا کسی تو تاریخ فوتبال از موفقیت تیمش مطمئن بوده که رئالیا دومیش باشن؟!؟! حرفایی میزنی
نبود مشکل مصدومیت؟ خوب مگه حتما باید از اول فصل مصدوم باشه؟ خوبه مدافع های خودتون وسط فصل مصدوم شدن..آرسنال پارسال بیش از 3 تیم دیگه بالای جدول صدر جدول بود از نظر زمانی و تعداد هفته ها..ولی مصدومیت امونشو برید...آخرش شد 4م..کی میدونه چی پیش میاد..ضمنا شما مثه اینکه یادت نیس همین بیل و رونالدو بنزما و خسه و...در مقاطعی از فصل مصدوم بودن..رئال اگه خط حملش مصدوم نمیشد اواخر فصل میتونست لالیگا رو هم بگیره ولی واقعا گلزن نداشت...شما مدافع نداشتین رئال مهاجم...اواخر فصل موراتای دیوانه فیکس شده بود!!! چون نه کریم بود نه کریس نه خسه....خدیرا هم که 6ماه نبود.
حرف من این بود که قابل پیش بینی نیس..وگرنه خوب دیگه چرا بازی کنن همین الان جامو بدن رئال اگه اینجوریه :دی
حالا خودت جواب بده...بنظرت خط حمله رئال رو کاغذ قویتره یا بارسا؟ با دلیل و مقایسه مهره ها.

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
یه مسئله دیگه هم هست اینکه دیماریا و خدیرا احتمال زیاد میرن و نیمکت خالی میشه...

Sent from my GT-I9300

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
الان اونایی که میگن تو همه پست ها رئال فوله! اگه بنزما مصدوم شه! مهاجم نوک کی بازی میکنه؟ موراتا هم ندارن! :دی
کاملا موافقم.........
یه مهاجم نوک واسه نیمکت نیاز داره

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
بحث نکن با اینا کسی که میاد میگه بارسا تیم نیست ارزش بحث کردن نداره همچین ادمی سن کمی داره و به بلوغ فکری نرسیده و معنی کل کل رو رو هوا حرف زدن میدونه

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اصلا این عکس چه ربطی داره حالا؟! دوست دارن این کار رو بکنن، دلیل نداره که همه طرفدار فلسطین باشن. یکیش خود من...

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
از قضا یکی از دوستان زمانی که جام جهانی داشت برگزار میشد از مظلومیت مردم فلسطین میگفت و ترول میذاشت که چرا مردم جهان حواسشون به باخت 7-1 برزیله و جنگ غزه رو فراموش کردن و از قضا این دوستمون بارسایی هم بود...اسمشو نمیارم :D
(منم طرفدار فلسطین نیستم.)

Sent from my GT-I9300

عبدالحلیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
از قضا یکی از دوستان زمانی که جام جهانی داشت برگزار میشد از مظلومیت مردم فلسطین میگفت و ترول میذاشت که چرا مردم جهان حواسشون به باخت 7-1 برزیله و جنگ غزه رو فراموش کردن و از قضا این دوستمون بارسایی هم بود...اسمشو نمیارم :D
(منم طرفدار فلسطین نیستم.)

Sent from my GT-I9300
نام ایشان برادر آر ام اس نبود؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
مگه فلسطین تیم ملی هم داره که طرفدارش باشین شما ها؟؟؟ :دی
برادران عزیز کشتار بشر اصلا خوشحالی نداره حالا چه برسه به کشته شدن انسان توسط هم نوعش! بدون شک محکوم و مذموم هست این اتفاق! حالا میخواد یه فلسطینی یه اسرائیلی رو بکشه یا بالعکس!
اونجا جنگ هست همه داارن هم رو تیکه پاره میکنن! زن وبچه، بزرگو کوچیک! مگه مسابقه فوتباله که میگین من طرفدار اینم طرفدار اون نیستم!!!؟؟؟؟
در مورد بارسا و قضیه اسرائیلش هم بنظرم اصلاً نباید بهش خرده گرفت!! چون حق تصمیم گیری داره!
حالا رئالیها هم خودشون بهتر میدونن که همچین عاری از اینجور انگ ها نیستن خودشون!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
نام ایشان برادر آر ام اس نبود؟
بلی..من همون موقع هم جواب ایشان رو دادم به همراه کاربری به نام "پسر خوب"
ولی مدیریت عزیز تمام پستها رو پاک کرد و شخص مورد نظر یکبار دیگر آن ترول رو آپ نمود و انگ صهیونیست بودن به مدیران زد..

Sent from my GT-I9300

بالا