• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کل کل از نوع جهانی !!!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
همتون درست میگین بارسا یه تیم نیست...بلکه بارسا فراتر از یه تیمه!!
آری بارساست دیگر، گاهی دوس دارد کمپین تبلیغاتی ضد دخانیات در اروپا راه بیندازد و سال آتی بازیکنی عملی به خدمت بگیرد.
65gj4D.jpg

http://www.goal.com/en-gb/news/3277...smoke-when-i-want-mathieu-risks-barcelona-ire

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
مسئله اینه که رئالیها یا هیچ تیم دیگه ای تو دنیا ادعاها و گنده گویی هایی که بارسا تو مسائل غیر فوتبالی داره رو ندارن...ولی بارسا با این ادعاش خودشو سوژه کرده چند ساله مخصوصا..ادعایی که اینا دارن چیزی شبیه به عنوان "باشگاههای فرهنگی و ورزشی" وطنی هستش که خودمونم میدونیم جوکی بیش نیس.
قبلا راجبه این چیزا تو همین تاپیک بحث شده..قرار شد اگه جوابی دارن خودشون ارائه بدن.

Sent from my GT-I9300

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
مسئله اینه که رئالیها یا هیچ تیم دیگه ای تو دنیا ادعاها و گنده گویی هایی که بارسا تو مسائل غیر فوتبالی داره رو ندارن...ولی بارسا با این ادعاش خودشو سوژه کرده چند ساله مخصوصا..ادعایی که اینا دارن چیزی شبیه به عنوان "باشگاههای فرهنگی و ورزشی" وطنی هستش که خودمونم میدونیم جوکی بیش نیس.
قبلا راجبه این چیزا تو همین تاپیک بحث شده..قرار شد اگه جوابی دارن خودشون ارائه بدن.
Sent from my GT-I9300
کاملاً قبول دارم! باشگاه ها همه سر و ته حدوداً یه چیزن و چیزی به عنوان فراتر از باشگاه نداریم!
بیشتر بحثم سر جملات قبلش بود!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
جایی که پول باشه فساد خودبخود بوجود میاد هرچقدم کنترل بشه....حالا یه باشگاهی سرانش لو میرن و باهاش برخورد میکنن میشه قضیه اولی هوینس یه جا دیگه سبیل بقیه رو هم چرب میکنن میشه قضیه فساد فیفا و بلاتر... شاید رئال خیلی هم مشکل داشته باشه تو این زمینه که در آینده لو بره...من قصدم مبرا کردن رئال از فساد نیس..همه سر و ته یه کرباسن..

Sent from my GT-I9300

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
آری بارساست دیگر، گاهی دوس دارد کمپین تبلیغاتی ضد دخانیات در اروپا راه بیندازد و سال آتی بازیکنی عملی به خدمت بگیرد.
65gj4D.jpg

http://www.goal.com/en-gb/news/3277...smoke-when-i-want-mathieu-risks-barcelona-ire

Sent from my GT-I9300
هر چی دانشمند و فیلسوف و کلاً ادم موفق بوده و هست یا بنگ و حشیش و امثالهمی هست یا دیگه نهایت سلامت سیگاری!
چه مشکلی داره؟

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
جایی که پول باشه فساد خودبخود بوجود میاد هرچقدم کنترل بشه....حالا یه باشگاهی سرانش لو میرن و باهاش برخورد میکنن میشه قضیه اولی هوینس یه جا دیگه سبیل بقیه رو هم چرب میکنن میشه قضیه فساد فیفا و بلاتر... شاید رئال خیلی هم مشکل داشته باشه تو این زمینه که در آینده لو بره...من قصدم مبرا کردن رئال از فساد نیس..همه سر و ته یه کرباسن..

Sent from my GT-I9300
تخلفات هوینس شخصی بود ربطی به باشگاه بایرن نداشت.

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
تخلفات هوینس شخصی بود ربطی به باشگاه بایرن نداشت.
درسته..مثالم خیلی جالب نبود قبول دارم..به باشگاهم ارتباطی نداشت..مثال خوب جدید پیدا نکردم چیزی.

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
منم طرفدار فلسطین نیستم، اما طرفدار انسانیتم.
میدونی گوسفند چیه؟ آدمیزاد رو کنار بزار. اینا گوسفند هم بودند کشتنشون در این حجم، با این شرایط، بدون امکانات کلاسیک نظامی، دفاعی، سیاسی و .... مشکلات اقتصادی و معیشت و .... اسراف بود. کاری به دین و سیاست و این مسائل ندارم.کلا اون کارتون حرفش درست بود، مرگ یک انسان تراژدیه ولی مرگ انسانها آمار!!!!!!!! مفهوم اون کارتون فوتبالی - سیاسی بود، عجیب بود پاک شد.باید حدس میزدم مشکل از خود کارتون نبوده، ملت کوت کردن دُر و گوهرفشانی کردند که پست پاک شد. پس لازم شد از مدیریت عذرخواهی کنم :D
اختیار داری در و گوهر افشانی از حضرت آلیه :دی
جوابی رو که اونموقع دادم الانم میدم تا پستها پاک شه :D فک میکنی حدودا چند نفر تو این درگیریهای اخیر مردن؟

Sent from my GT-I9300

Last edited:

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
میبینی بازم چسبوندی به اینکه رئالیا چیکار کردن مثلا؟ میگم قبلا این بحثا اینجا شده ولی بازم تکرار میکنم هیچ تیم دیگه ای غیر بارسا ادعای کارهای فراباشگاهی و فرهنگی رو نداره...ادعا کردن مسئولیت میاره...اصلا کل بازیکنهای رئال منقلی :D ولی همچین ادعایی ندارن...پس مغلطه نکن.

Sent from my GT-I9300

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
میبینی بازم چسبوندی به اینکه رئالیا چیکار کردن مثلا؟ میگم قبلا این بحثا اینجا شده ولی بازم تکرار میکنم هیچ تیم دیگه ای غیر بارسا ادعای کارهای فراباشگاهی و فرهنگی رو نداره...ادعا کردن مسئولیت میاره...اصلا کل بازیکنهای رئال منقلی :D ولی همچین ادعایی ندارن...پس مغلطه نکن.

Sent from my GT-I9300
کدوم ادعا؟:general210:
فراتر از یک باشگاه به معنی نماد کاتالان و هویت کاتالان بودنه
سیگار خیلیم خوبه اینقدر تبلیغ منفی نکنید:general711:

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
خوشم میاد یسری عملی جمع شدیم دور هم :D
اگه فراتر از یک باشگاه اینی که میگی باشه و توو کارهای مثلا فرهنگی بی ادعا باشن قبول..قانع شدم.

Sent from my GT-I9300

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
80 میلیون یورو، آخرین پیشنهاد منچستر برای خرید دی ماریا

Di Maria heads €100m Man Utd spree

Manchester United are set to launch a €100 million spending spree with Angel Di Maria, Marcos Rojo and Daley Blind being targeted by Louis van Gaal.

Source: Daily Mail
Wednesday, August 13, 2014 00:33
a7da425d-6eac-45e0-afc0-4e61edd2c1ad-cb.Jpeg

Last edited:

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
بعید میدونم حاضر بشن 80تا بدن...نهایتش 65تاست فک کنم...حالا معلوم میشه...میگن نماینده یونایتدیها باهاش دیروز توو کاردیف مذاکره کرده.

Sent from my GT-I9300

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بعید میدونم حاضر بشن 80تا بدن...نهایتش 65تاست فک کنم...حالا معلوم میشه...میگن نماینده یونایتدیها باهاش دیروز توو کاردیف مذاکره کرده.

Sent from my GT-I9300
با این قیمت عیبی نداره بره ه ه ه ه ه چون واسه باشگاه قیمت خوب و وسوسه انگیزیه......
ولی فک کنم با رفتن دیماریا ب یونایتد بخت اول قهرمانی لیگ جزیره همین یونایتد باشه....
چون کاملا سبک بازی تیم فن خال خوراک دیماریاست سرعت و فضای کافی واسه بازی سازی

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
یه کلمه در مورد بارسا گفتم کل تاپیک رو دود و بوی حاصل از سوختن برداشت :دی

در مورد رئال،رئالی های عزیز همون جور که بازیکنای اصلی شما مصدوم میشن،بازیکنای اصلی تیم های دیگه هم مصدوم میشن :general105:

فرقش اینه که در صورت مصدومیت بازیکن شما،یکی هم قد و قواره اون بازیکن اصلی رو میزارین جاش،تیم های دیگه اکثرا(نه همه تیما) یه بازیکن درجه پایین تر رو مجبورن بزارن جای بازیکن مصدوم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
کل کل اسرائیل فلسطین
کل کل بارسا رئال
دست من بود یه بمب میزدم تو فلسطین و اسرائیل یه بمب هم میزدم تو لالیگایه تا ابد دوقطبی :D
کلا خعععلیها راحت میشدن :general601:

عبدالحلیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ریال و بارسا هر دو سر و ته یک کرباسند.
تیمی که در یک فصل 450 میلیون دلار بازیکن می خرد دیگر تیم فوتبال نیست یک افریطه شوم است.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کل کل اسرائیل فلسطین
کل کل بارسا رئال
دست من بود یه بمب میزدم تو فلسطین و اسرائیل یه بمب هم میزدم تو لالیگایه تا ابد دوقطبی :D
کلا خعععلیها راحت میشدن :general601:
کارش با یک بمب راه نمی افته مگه اینکه از جنس اتمی باشه!

بالا