برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بکام هم تو یه سوتی وحشتناک گفته که دوست داره یکی از بین یونایتد، پی اس جی و آث میلان قهرمان چمپیونزلیگ شه:general304::general304::general304:
wyod_cquigjuxaae_rhd.jpg

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فک کنم همه دیگه فهمیدن مشکل چلسی مهره نیست
مشکل ضعف روحی ک توشون ب وجود اومده ،،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
به هر حال موضعتون رو مشخص نکردید! البته صاحب اختیارید ولی وقتی کسی میخواد کل کل کنه بالطبع موضعش رو مشخص میکنه وگرنه با موضع نامشخص راحت میشه هر تیمی رو کوبید چون بالاخره همه تیمها روزهای خوب و بد رو تجربه کردن.
فقط امیدوارم شما هم مثل بعضی دوستان طرفدار یه دوجین تیم نباشین که هرکدوم کم آورد از اون یکی بالا برین و باهاش پز بدین! تو هر لیگ طرفدار یک تیم باشی و بعد کل کل هم بکنی واقعا جالبه. البته حقم دارن! تیم خودشون سالهاست رفته جز باقالیها و تیم درجه 2 هم حساب نمیشه، مجبورن روی بیارن به مولتی فن بودن تا شاید حرفی واسه گفتن داشته باشن:D

موضع من مشخصه اسپانیا بارسا. انگلیس هر تیمی به جز یونایتد و چلسی و با درجه خیلی پائینتر سیتی. cl بایرن یا بارسا
اینکه دوست ندارم جام بگیرید به خاطر اینه هروقت ستاره داشتید دو دستی دادین رئال:general210:! نقی رو شکر انگار مدیراتون سر عقل اومدنo_O
دشمنی با چلسی به خاطر مربی دوست داشتنی و صاحب اهل شوروی و سبک بازی جذابشه:general306:
هرکی هرچند تا تیم رو بخواد میتونه دوست داشته باشه :general210:اما طرفدار چند تیم بودن خیلی بده برای کل کل! فرض کن طرفدار 5 تا تیم باشی وقتی میای کل کل بلاخره یکی از این 5 تیم نتیجه ضعیف گرفته و بهانه برای کل کل به طرف مقابل داده
و من الله التوفیق فور یو

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
موضع من مشخصه اسپانیا بارسا. انگلیس هر تیمی به جز یونایتد و چلسی و با درجه خیلی پائینتر سیتی. cl بایرن یا بارسا
اینکه دوست ندارم جام بگیرید به خاطر اینه هروقت ستاره داشتید دو دستی دادین رئال:general210:! نقی رو شکر انگار مدیراتون سر عقل اومدنo_O
دشمنی با چلسی به خاطر مربی دوست داشتنی و صاحب اهل شوروی و سبک بازی جذابشه:general306:
هرکی هرچند تا تیم رو بخواد میتونه دوست داشته باشه :general210:اما طرفدار چند تیم بودن خیلی بده برای کل کل! فرض کن طرفدار 5 تا تیم باشی وقتی میای کل کل بلاخره یکی از این 5 تیم نتیجه ضعیف گرفته و بهانه برای کل کل به طرف مقابل داده
و من الله التوفیق فور یو
اقا ب نظره بندح شما با تیماتون یه چمپیونز لیگ جدا راه بندازین خیلی خوب میشه ،، [emoji16]
بالاخره یکی از اونام قهرمان میشه و شادی قابل وصفی نصیبتون ...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فکر میکنم از همین الان باید برد ارسنال رو تبریک بگم
تا دقیقه ۲۰ که فوق العاده بازی کردن و سزاوار برد بودن

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
خبر فوری و در عین حال قابل پیش بینی : راجرز اخراج شد ، رسمی
هر چند بعید میدونم وضعشون بهتر بشه اما راجرز هم با توجه به بازیکناش واقعا بد نتیجه گرفته بود

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
اقا ب نظره بندح شما با تیماتون یه چمپیونز لیگ جدا راه بندازین خیلی خوب میشه ،، [emoji16]
بالاخره یکی از اونام قهرمان میشه و شادی قابل وصفی نصیبتون ...

تیمهای مورد علاقه من تو سالهای گذشته بزرگترین مدعیان cl بودن بهتره تو با تیمات cl تشکیل بدی چون هر 10 سال یبار قهرمان میشن دفعه بعدی که تیمات قهرمان میشن معلوم نیست باشی یا نه:(
10 ساله دیگه کم نیس:rolleyes:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
@plsboy
بهت اخطار داده بودم با دم شیر بازی نکنی، آخه تورو چه به بارسا :D

کلوپ بتونه خودشو با لیگ برتر وفق بده میتونه لیورپول رو متحول کنه. بازیکن های خیلی خوب و جوونی داره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
@plsboy
بهت اخطار داده بودم با دم شیر بازی نکنی، آخه تورو چه به بارسا :D
کلوپ بتونه خودشو با لیگ برتر وفق بده میتونه لیورپول رو متحول کنه. بازیکن های خیلی خوب و جوونی داره
یعنی الان میخوای بگی که حرفای رفقات رو تایید کردی و میخوای ادامه بدیم؟؟؟o_O
پس طرفدار لیورپولیها هم شدی؟ یا اینکه طرفداری که از تیمتون کردن باعث شده؟؟؟؟:D یا شاید دلیلش این هستش که هر سال دارید میچاپیدشون؟؟:D سال بعد نوبت کوتینیو هستش دیگه؟؟؟ :D لاماسیای قدرتمند...;)

ولی مشکل اینجاست که کلوب هم میگن اینطور لینک شده، ولی بعید میدونم که بره به لیورپول و خودش رو خراب کنه...
397590_400501063366838_1767389287_n.jpg 11909305_831420960310088_1217493534_n[1].jpg

Last edited by a moderator:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کاربر liverbarca
شما تا کی میخواید به تیمهای دیگه توهین کنید ؟
برای چندمین باره که پستهای شما توسط مدیران و همکاران حذف میشه به دلیلی که خودتون میدونید

اگه شما هم جایی میبینید که به تیم شما به هر شکلی بی احترامی میشه کافیه گزارش بدید تا برخورد بشه

این رفتارهای بچه گانه رو بذارید کنار لطفا

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان از این به بعد دیگه با کسی شوخی ندارم

فرقی هم نداره منچستری لیورپولی بایرنی رئالی بارسایی و ....

پستی که توش بی احترامی متلک پرونی کل کل بچه گانه در هر تاپیکی ببینم پست حذف و کاربر هم ریپورت زده میشه برای اخطار و بن

رو منچستری ها هم سخت گیریم بیشتره بدون تعارف

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نه دیگه بی شوخی اصلا حوصله توجیه کردن هیچ یوزری رو ندارم

هر تیمی اسم داره
و کنایه زدن و تمسخر و اهانت مساوی است با حذف پست

از این به بعد باید اسامی تیمها درست بیان بشه و هر کلمه ای که برداشت توهین بکنم ازش برخورد میکنم

دوست منچستری. میبخوای لفظی به کار ببری بگو بازنده ها. اون کلمه ای که زیاد بهش تکیه میکنی مصداق متلک برای من داره و باهاش برخورد میکنم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کاربر لیورپولی عزیز. شما ریپورت بدید یا من یا هر مدیر دیگه باید بررسی کنن و در صورت نیاز برخورد کنن

درسته من فعالیتم بیشتر در تاپیک منچستر هست اما همه پست ها رو نمیخونم. شما باید با ریپورت دادن به ما کمک کنید

لطفا شما هم رعایت کنید

دوستان لطفا کم لطفی کاربران رو گزارش کنید و خواهشا مقابله به مثل نکنید

اون عبارتی که شما برای منچستر دائما به کار میبرید از نظر من اهانته و برخورد میکنم

الان هم میگم هر کسی که با مدیریت بنده مشکل داره یا ناراضی هست یا قبولش نداره خواهشا ریپورت منو بده

من از اینکه این مسئولیت سخت رو از من سلب کنن اصلا ناراحت نمیشم

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
کاربر لیورپولی عزیز. شما ریپورت بدید یا من یا هر مدیر دیگه باید بررسی کنن و در صورت نیاز برخورد کنن

درسته من فعالیتم بیشتر در تاپیک منچستر هست اما همه پست ها رو نمیخونم. شما باید با ریپورت دادن به ما کمک کنید

لطفا شما هم رعایت کنید

دوستان لطفا کم لطفی کاربران رو گزارش کنید و خواهشا مقابله به مثل نکنید

اون عبارتی که شما برای منچستر دائما به کار میبرید از نظر من اهانته و برخورد میکنم

الان هم میگم هر کسی که با مدیریت بنده مشکل داره یا ناراضی هست یا قبولش نداره خواهشا ریپورت منو بده

من از اینکه این مسئولیت سخت رو از من سلب کنن اصلا ناراحت نمیشم

دوست عزیز چه قدر ریپورت بدم!؟برای چی ریپورت بدم!؟برای اینکه هر چی از دهنش درمیاد بگه و بعدش پستش رو پاک کنین فقط!؟وقتی طرف هر چی از دهنش درمیاد میگه و بعدشم میگه فوقش پستم حذف میشه چطور جوابش رو ندم و به ریپورت اکتفا کنم!؟چرا بعضیا اینقدر دور برداشتن و پشتشون به چی گرمه که میان خیلی راحت توهین میکنن و حتی ریپورت دادن رو هم مسخره میکنن!؟ریپورت وقتی ارزش داره که با فرد خاطی برخورد جدی تری بشه(نه فقط پاک کردن پستی که باز تو کمتر از 5مین کپیشو میتونه بنویسه!)،مخصوصآ وقتی توهین واضح میکنه...
بعد شما چطور توهینهای تاپیک منچستر که من هفته ای 1 بار سخت بازش میکنم و توهینها به چشمم میخوره رو نمیبینید اونوقت توهینی که تو تاپیک لیورپول شده رو بلافاصله که وارد فروم شدید میبینید!؟
شما وقتی خودت طرفدار 2 تیمی و میبینی طرف هی واژه بالا رفتن رو پیش میکشه چرا حذفش نمیکنی و چطور انتظار داری ج شو ندم،یه بار توضیح میدم،2 بار میدم ولی وقتی خودشو زده دراز گوشی دیگه چیکار کنم!
اینکه خوده کلمه اهانته نمی تونید ثابت کنید چون حتی متصل نمینویسم که کلمه خونده شه!ولی اینکه به کار بردن اسمی غیر اسم اصلی خود تیم اهانت هست بله این رو حق میدم...
از این کارها خوشم نمیاد،شما اگه میبینید نمیتونید به خاطر تیمتون رضایت همه رو جلب کنید خودتون میتونید بگید تا این مسئولیت رو از شما رفع کنن...
کاربر ARMF هم از مدیرای این بخش هستن ولی حتی نمیدونم طرفدار کدوم تیمن و درستش هم همینه چون باعث فکرای دیگه نمیشه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
لازم است این تاپیک دوباره و این بار برای همیشه بسته شود :|
@ARMF رسیدگی کن برادر، اتمام حجت سفت و سخت قبلی فایده ای نداشته،
این وسط یه نفر مثل مهرداد خان هم که میخواد رسیدگی کنه باید مورد تهمت و ... قرار بگیره!
من نمیدونم اگه مدیر و همکار اینجا طرفدار تیمی نباشه از کجا میخوان مدیر بیارن واسه بخش فوتبال؟!
مدیرای بخش عکاسی لابد :|

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوست عزیز چه قدر ریپورت بدم!؟برای چی ریپورت بدم!؟برای اینکه هر چی از دهنش درمیاد بگه و بعدش پستش رو پاک کنین فقط!؟وقتی طرف هر چی از دهنش درمیاد میگه و بعدشم میگه فوقش پستم حذف میشه چطور جوابش رو ندم و به ریپورت اکتفا کنم!؟چرا بعضیا اینقدر دور برداشتن و پشتشون به چی گرمه که میان خیلی راحت توهین میکنن و حتی ریپورت دادن رو هم مسخره میکنن!؟ریپورت وقتی ارزش داره که با فرد خاطی برخورد جدی تری بشه(نه فقط پاک کردن پستی که باز تو کمتر از 5مین کپیشو میتونه بنویسه!)،مخصوصآ وقتی توهین واضح میکنه...
بعد شما چطور توهینهای تاپیک منچستر که من هفته ای 1 بار سخت بازش میکنم و توهینها به چشمم میخوره رو نمیبینید اونوقت توهینی که تو تاپیک لیورپول شده رو بلافاصله که وارد فروم شدید میبینید!؟
شما وقتی خودت طرفدار 2 تیمی و میبینی طرف هی واژه بالا رفتن رو پیش میکشه چرا حذفش نمیکنی و چطور انتظار داری ج شو ندم،یه بار توضیح میدم،2 بار میدم ولی وقتی خودشو زده دراز گوشی دیگه چیکار کنم!
اینکه خوده کلمه اهانته نمی تونید ثابت کنید چون حتی متصل نمینویسم که کلمه خونده شه!ولی اینکه به کار بردن اسمی غیر اسم اصلی خود تیم اهانت هست بله این رو حق میدم...
از این کارها خوشم نمیاد،شما اگه میبینید نمیتونید به خاطر تیمتون رضایت همه رو جلب کنید خودتون میتونید بگید تا این مسئولیت رو از شما رفع کنن...
کاربر ARMF هم از مدیرای این بخش هستن ولی حتی نمیدونم طرفدار کدوم تیمن و درستش هم همینه چون باعث فکرای دیگه نمیشه...

ببین دوست عزیز
من واقعا فرقی نداره برام طرفدار چه تیمی باشن دوستان. من تاپیک کل کل رو بیشتر میبینم چون بیشتر براش ریپورت میاد.
شما میگی منچستری ها توهین کردن. بسیار خب ریپورت بدید. بن کردن دوستان دست من نیست هر چند اگه میتونستم بعضی از یوزرهای تاپیک منچستر رو هم بن میکردم. من فقط میتونم گزارش بدم که فلان یوزر داره اذیت میکنه بقیه رو و رسیدگیش با مرجع بالاتره

من واقعا از این کل کل های توهین امیز خسته شدم. منچستری به لیورپول یه چیزی میگه. لیورپولی به منچستر. ارسنالی به چلسی و چلسی به ارسنال
واقعا چرا ما نمیتونیم بدون اهانت به همدیگه و تیمهامون کل کل کنیم ؟

برای من رضایت هوادارای تیم مورد علاقم راستش اصلا مهم نیست چون دخالت دادنش تو مدیریتم سمه.
اگه جایی انحرافی بوده لطفا بگید
شما و بقیه دوستان به عنوان کاربران فروم باید به مدیرا کمک کنید و اگه میبینید رسیدگی نمیشه شکایت کنید.

دیگه حجت رو تموم کردم. لطفا تیمهای حریف رو مسخره نکنید. دوستان منچستری ، بیشتر به شما میگم که به من تهمت طرفداری نزنن.

از این به بعد در تاپیک ها بخصوص منچستر یونایتد و کل کل موردی ببینم بدون اینکه چه برخوردی با من میکنن حذفش میکنم. پس لطفا کل کل کنید ولی با احترام به حریف و هوادارانش

=============
راستی از اینکه لیورپول کلوپ رو جذب کرد هم خوشحالم و هم ناراحت. خوشحالم از اینکه لیورپول واقعا لیاقت داشتن یه مربی بزرگ رو داره و سطح بازیهای لیگ برتر میره بالا. چه بازی ای بشه لیورپول چلسی (کلوپ و مورینیو)
و ناراحتم از اینکه دوست داشتم کلوپ رو تو یونایتد ببینم ولی الان دارم فان خالی رو میبینم که شیوه بازیش رو اصلا دوست ندارم.

به هر حال برای تیمتون ارزوی موفقیت و برای شما ارزوی سلامتی و شادی دارم.

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
ولی مشکل اینجاست که کلوب هم میگن اینطور لینک شده، ولی بعید میدونم که بره به لیورپول و خودش رو خراب کنه...
:D:general304:
ضمن تسلیت و دعوت به خوندن اولین مصاحبش که گفته لیورپول همیشه انتخاب اولش تو جزیره بوده!(که البته اینو قبلآ هم ایجنتش گفت بود) به شما پمادهای سوختگی رو پیشنهاد میکنم،برای رسیدن به نتیجه بهتر هم یه مشورت با احسان بکن!!!;)
به خاطر برنامه بد بازیهامون شاید،اونم تازه شاید! فقط 3 4 هفته فرصت زبون درازی دارید،پس تا میتونید استفاده کنید چون بعدش براتون عقده میشه و حالتون پرسیدن خواهد داشت،بازم تسلیت...:)
امیدوار باشید منچسترتون هم همین طور بر خلاف جریان بازی بازیهاشو ببره و چلسی(این وسط به نفع احسان تموم شد ولی خدایی دیگه خیلی سخته به کار بردن این کلمه!:D) هم تو همین وضعیت بمونه(که بعیده!) بلکه به سهمیه امید داشته باشید...:general601:

• Like
Reactions: rms

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
ببین دوست عزیز
من واقعا فرقی نداره برام طرفدار چه تیمی باشن دوستان. من تاپیک کل کل رو بیشتر میبینم چون بیشتر براش ریپورت میاد.
شما میگی منچستری ها توهین کردن. بسیار خب ریپورت بدید. بن کردن دوستان دست من نیست هر چند اگه میتونستم بعضی از یوزرهای تاپیک منچستر رو هم بن میکردم. من فقط میتونم گزارش بدم که فلان یوزر داره اذیت میکنه بقیه رو و رسیدگیش با مرجع بالاتره

من واقعا از این کل کل های توهین امیز خسته شدم. منچستری به لیورپول یه چیزی میگه. لیورپولی به منچستر. ارسنالی به چلسی و چلسی به ارسنال
واقعا چرا ما نمیتونیم بدون اهانت به همدیگه و تیمهامون کل کل کنیم ؟

برای من رضایت هوادارای تیم مورد علاقم راستش اصلا مهم نیست چون دخالت دادنش تو مدیریتم سمه.
اگه جایی انحرافی بوده لطفا بگید
شما و بقیه دوستان به عنوان کاربران فروم باید به مدیرا کمک کنید و اگه میبینید رسیدگی نمیشه شکایت کنید.

دیگه حجت رو تموم کردم. لطفا تیمهای حریف رو مسخره نکنید. دوستان منچستری ، بیشتر به شما میگم که به من تهمت طرفداری نزنن.

از این به بعد در تاپیک ها بخصوص منچستر یونایتد و کل کل موردی ببینم بدون اینکه چه برخوردی با من میکنن حذفش میکنم. پس لطفا کل کل کنید ولی با احترام به حریف و هوادارانش

=============
راستی از اینکه لیورپول کلوپ رو جذب کرد هم خوشحالم و هم ناراحت. خوشحالم از اینکه لیورپول واقعا لیاقت داشتن یه مربی بزرگ رو داره و سطح بازیهای لیگ برتر میره بالا. چه بازی ای بشه لیورپول چلسی (کلوپ و مورینیو)
و ناراحتم از اینکه دوست داشتم کلوپ رو تو یونایتد ببینم ولی الان دارم فان خالی رو میبینم که شیوه بازیش رو اصلا دوست ندارم.

به هر حال برای تیمتون ارزوی موفقیت و برای شما ارزوی سلامتی و شادی دارم.
ضمن تشکر و اینکه جواب بعضی سوالها فراموش شد و منظور من تاپیک لیورپول بود نه کل کل ولی عیبی یوخ دست شما درد نکنه...
فقط شکایت چی رو بکنم!؟اهل زیر آبی زدن نیستم و از این کارم متنفرم،ریپورت رو هم وقتی میبینم حوصله ج دادن ندارم یا ج بدم وضعیت بدتر میشه میدم که جو متشنج تر نشه ولی وقتی میبینم تنها اثرش پاک شدن پست کاربر خاطی بدون کوچک ترین تذکری بهش هست از همینم دلسرد میشم ولی باز به روی چشم سعی میشه بیشتری همکاری و کمک کنم...
کسی هم تهمت طرفداری نزد ولی خب وقتی دوستان شما هستند ناخواسته باهاشون با ملایمت بیشتری رفتار میشه!!!
==============
ممنون،ایشالا شما هم از دست فن خال راحت میشید تا یه بازی دلچسب و هجومی رو از تیمتون ببینید...:)
همچنین،یا علی...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اونقدر خوشم میاد از این تغییر جهت های هنگام تغییر تیم ها::general707::general707::general707:
http://www.dailystar.co.uk/sport/fo...gen-Klopp-manage-Man-United-TURN-DOWN-Chelsea
http://www.express.co.uk/sport/football/582518/Jurgen-Klopp-Manchester-United-Chelsea-transfer-news
http://metro.co.uk/2015/06/06/jurgen-klopp-wants-to-manage-manchester-united-one-day-5233288/
http://bleacherreport.com/articles/...liverpool-job-despite-manchester-united-dream
یاد حرفای بونی میوفتم که گفته بود از بچگی آرزوش بوده تو سیتی بازی کنه...:general707::general707::general707:
نکته جالب این امیدواری هستش که لیورپولیها پیدا کردن، بعداز عوض کردن سرمربی!!!!!
اول بزارن نتایج یوفاشون مشخص بشه، بعد ببینن سهمیه CL رو میتونن بگیرن، بعد باید فکر کنن که کلوب مربی هستش که برای کارش حداقل 3-2 سال فرصت میخواد، اگه دووم اورد تا اون موقع خدا بزرگه و منچستر یونایتد هم با عظمت...:cool::cool::cool:

بالا