برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
شکست تحقیر آمیز رئالی ها در برابر PSG رو به تمام هواداران تیم مادریدی تسلیت می گم امیدوارم غم آخرتون در زمینه باخت نباشه و کماکان این شکست ها ادامه داشته باشه

:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

خلاصه بازی رئال مادرید و PSG

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
بازی دوستانه هم مگه برد و باخت مهمه؟!
o_O
بیل کروس رونالدو مودریچ بنزما پپه راموس و ناواس نبودن
نیمه اول تیم ذخیره بازی کرد
نیمه دوم تیم اکادمی

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بازی دوستانه هم مگه برد و باخت مهمه؟!
o_O
بیل کروس رونالدو مودریچ بنزما پپه راموس و ناواس نبودن
نیمه اول تیم ذخیره بازی کرد
نیمه دوم تیم اکادمی
اینا از اونایین ک منتظر باخت تیم میمونن بعد پیداشون میشه '' مهم نیست پست شون و کوت نکن

Sent from my HTC_D826y using Tapatalk

big_bob

Registered User
لایک‌ها
757
يه تيميم بود ليگ جزيره بازي اول ٤ تا زد هواداراش نداي قهرماني سر دادن
امروز چيكار كرد؟!:D:D

priche

Registered User
لایک‌ها
67
منچستر هم به نظرم زلاتان خیلی امسال کمکش میکنه.واقعا عجب بازیکنی هستش.دو بازی سه گل :|

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
وقتی میگیم سن مهم نیس واسه همینه.. بازیکن جوون وقتی عرضه گل زدن نداره ب چ دردی میخوره
بازیکنایی مثل زلاتان گل هم نزنن به تیم روحیه جنگندگی میدن!
البته من دوس دارم تو لیگ جزیره چلسی قهرمان شه بخاطر هازارد و کنته;)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
:D:D:D بازگشت منچستری های عزیز رو به تاپیک کل کل خوش آمد میگیم :D

priche

Registered User
لایک‌ها
67
لیگ جذابی شده لیگ انگلیس امیدوارم حداقلش ایران پخشش کنه مثل یورو نشه :|

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
مرد سال فوتبال اروپا !
نکته جالب ماجرا اینه سوارز نفر چهارم و مسی نفر پنجم شدم و اصلا نتونستن تو رای گیری شرکت کنن:general304::general304::general304::general304:

bwje0byiyaejusd.jpg

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
See_this_Instagram_photo_by_@barcairan_•_1,149_likes__.jpg

بنظر من منصفانه این بود که بیل، گریزمان و سوارز سه کاندیدای اصلی باشن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مشاهده پیوست 957735

بنظر من منصفانه این بود که بیل، گریزمان و سوارز سه کاندیدای اصلی باشن.
یه دوتا بازی تدارکاتی هم با هم خیخون مینداختن که رکوردهاشون رو بهتر کنن، مثلا ۸ گل در یک بازی و ۵ پاس گل...
طرفداری از هیچ تیمی هم نکنیم، وجود کسایی مثل نیمار و سوارز در این لیست خنده دار خواهد بود، چون نزدیک هیچ جام معتبری نرسیدن...
باز مسی به فینال کوپا رسید...

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
یه دوتا بازی تدارکاتی هم با هم خیخون مینداختن که رکوردهاشون رو بهتر کنن، مثلا ۸ گل در یک بازی و ۵ پاس گل...
طرفداری از هیچ تیمی هم نکنیم، وجود کسایی مثل نیمار و سوارز در این لیست خنده دار خواهد بود، چون نزدیک هیچ جام معتبری نرسیدن...
باز مسی به فینال کوپا رسید...
بازم اومدی دُرفشانی کردی؟
مگه گریزمان به جام معتبری رسیده بود؟ حالا مسی، سوارز نیمار هم لالیگا رو بردن هم جام حذفی شون رو. نمیدونم چطور میگی جام معتبری نگرفتن :general304:
مثل همیشه حافظه فوتبالیت ضعیفه!! رنک لالیگا با اختلاف بسیار زیاد از لیگ برتر اوله. برندگان جامهای اروپای در یک دههه اخیر رو ببینی متوجه میشی چه تفاوت هایی وجود داره. بیا تو این مباحث وارد نشو که سنگین تری :D

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
لیست گلهای ملی رونالدو در چند سال اخیر :D به اسامی تیمها توجه کنید
ronaldo.JPG

آمار گلهای باشگاهیش توی 2015/16 رو داشتید بذارید مطمئنا خالی از لطف نخواهد بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازم اومدی دُرفشانی کردی؟
مگه گریزمان به جام معتبری رسیده بود؟ حالا مسی، سوارز نیمار هم لالیگا رو بردن هم جام حذفی شون رو. نمیدونم چطور میگی جام معتبری نگرفتن :general304:
مثل همیشه حافظه فوتبالیت ضعیفه!! رنک لالیگا با اختلاف بسیار زیاد از لیگ برتر اوله. برندگان جامهای اروپای در یک دههه اخیر رو ببینی متوجه میشی چه تفاوت هایی وجود داره. بیا تو این مباحث وارد نشو که سنگین تری :D
عزیز من گریزمن از مهمترین عوامل فینالیست شدن فرانسه و اتلتیک در دو جام مهم سال:D:general304: بوده، نه جام های خنده داری مثل لالیگا که فکر کنم همون اول فصل بین همون ۲ تیم یه گل یا پوچ کنن که جام رو بهشون بدن همون اول فصل سنگینتر هستن...
قصدم به طرفداری نیست ولی میخوام فقط بگم که جوک داری میگی، چون رونالدو آقای گل UCL شد با گل زدن به تیم های اروپایی، ولی سوارز و مسی 6-5 تا همش به امثال خیخون زدن در هر بازی(فکر کنم که 3 بار پشت سر هم بازی کردن با خیخون؟)!!!!:general304::general304::general304:
درضمن چرا کم میاری، بحث رو عوض میکنی؟ کسی در مورد EPL صحبت نکرد...:D
یه جوری میگی به آمار 10 سال اخیر نگاه کن که انگار کلا فوتبال تو 10 سال اخیر ابداع شده، همیشه افول لیگ ها و بالا اومدن وجود داشته، اسپانیا هم بعداز 50 سال اومده رو فرم، اون هم بخاطر خرید ستاره های EPL و گرنه که هیچ!!!!:D
البته ستاره های لیگهای دیگه هم بودن، ولی هیچ کدوم در حد EPL نبودن و نیستن، خوشم میاد که چقدر زور میزنی واسه بالا اوردن ...:cool:
از این به بعد هم باید شاهد افولش باشی...:general711:
چیزی که دارم میبینم باید دوباره شاهد روی فرم اومدن بوندس لیگا و کالچو باشیم و بعداز اون هم دوباره EPL که دوباره فوتبال جذاب میشه و ارزش دیدن پیدا میکنه برای همه کسانیکه فوتبال میدونن و ازش لذت میبرن...:D

Last edited:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
عزیز من گریزمن از مهمترین عوامل فینالیست شدن فرانسه و اتلتیک در دو جام مهم سال:D:general304: بوده، نه جام های خنده داری مثل لالیگا که فکر کنم همون اول فصل بین همون ۲ تیم یه گل یا پوچ کنن که جام رو بهشون بدن همون اول فصل سنگینتر هستن...
قصدم به طرفداری نیست ولی میخوام فقط بگم که جوک داری میگی، چون رونالدو آقای گل UCL شد با گل زدن به تیم های اروپایی، ولی سوارز و مسی 6-5 تا همش به امثال خیخون زدن در هر بازی(فکر کنم که 3 بار پشت سر هم بازی کردن با خیخون؟)!!!!:general304::general304::general304:
درضمن چرا کم میاری، بحث رو عوض میکنی؟ کسی در مورد EPL صحبت نکرد...:D
یه جوری میگی به آمار 10 سال اخیر نگاه کن که انگار کلا فوتبال تو 10 سال اخیر ابداع شده، همیشه افول لیگ ها و بالا اومدن وجود داشته، اسپانیا هم بعداز 50 سال اومده رو فرم، اون هم بخاطر خرید ستاره های EPL و گرنه که هیچ!!!!:D
البته ستاره های لیگهای دیگه هم بودن، ولی هیچ کدوم در حد EPL نبودن و نیستن، خوشم میاد که چقدر زور میزنی واسه بالا اوردن ...:cool:
از این به بعد هم باید شاهد افولش باشی...:general711:
چیزی که دارم میبینم باید دوباره شاهد روی فرم اومدن بوندس لیگا و کالچو باشیم و بعداز اون هم دوباره EPL که دوباره فوتبال جذاب میشه و ارزش دیدن پیدا میکنه برای همه کسانیکه فوتبال میدونن و ازش لذت میبرن...:D
:general304: حالا که داری از مال بقیه بالا میری وایسا یکم چیز یاد بگیر
گلهای رونالدو در سی ال پارسال: 5 گل به شاختار، 6 گل به مالمو :general304:، شد چندتا؟ 11 تا گل به دو تیم مسخره :D
2 گل هم به رمی که دور قبلش توی یه بازی 6 تا از بارسا خورده بود! 3 گل هم به ولفسبورگ ;)

ببین بچه جون، محض اطلاعات همین جام خنده دار لالیگا سالهاست همیشه یا دو پا یا یک پای فینال بازی های بزرگ اروپایی هستش. توام برای اینکه بخوای در مورد باشگاه های بزرگ اروپا نظر بدی یا طرفدارشون شو یا صبر کن سهمیه لیگ اروپا بگیری بعد بیا درخدمتتیم :p

پ.ن: در ادامه شاهکار های قرعه کشی برای بعضی تیمها در فصل قبل و کلیپ خاویر زانتی از قرعه کشی
اینبار، جابجایی قرعه ی تیم قهرمان در مراسم
http://www.aparat.com/v/D06y4

اینم قرعه کشی پارسال: http://www.aparat.com/v/nlTdo
که بعدها بلاتر اعلام کرد در قرعه کشی ها از توپ سرد و گرم استفاده میشده.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
:general304: حالا که داری از مال بقیه بالا میری وایسا یکم چیز یاد بگیر
گلهای رونالدو در سی ال پارسال: 5 گل به شاختار، 6 گل به مالمو :general304:، شد چندتا؟ 11 تا گل به دو تیم مسخره :D
2 گل هم به رمی که دور قبلش توی یه بازی 6 تا از بارسا خورده بود! 3 گل هم به ولفسبورگ ;)

ببین بچه جون، محض اطلاعات همین جام خنده دار لالیگا سالهاست همیشه یا دو پا یا یک پای فینال بازی های بزرگ اروپایی هستش. توام برای اینکه بخوای در مورد باشگاه های بزرگ اروپا نظر بدی یا طرفدارشون شو یا صبر کن سهمیه لیگ اروپا بگیری بعد بیا درخدمتتیم :p

پ.ن: در ادامه شاهکار های قرعه کشی برای بعضی تیمها در فصل قبل و کلیپ خاویر زانتی از قرعه کشی
اینبار، جابجایی قرعه ی تیم قهرمان در مراسم
http://www.aparat.com/v/D06y4

اینم قرعه کشی پارسال: http://www.aparat.com/v/nlTdo
که بعدها بلاتر اعلام کرد در قرعه کشی ها از توپ سرد و گرم استفاده میشده.
شما که از مال ما بالا رفتید چه حسی داشتید؟:D (دوستان بد برداشت نکنن، منظور EPL هستش:p)
بچه؟ حواست باشه، اینجا سر کوچه نیست، بهت فشار اومده چرا اینجوری حرف میزنی؟
دوباره فشار بهت اومد و زدی تو خط چیزهای دیگه...:D
دوباره خواب و خیالاتت بهت چیره شد؟ سپ بلاتر؟ وقتی رییس مافیا بخواد در مورد حقیقت صحبت، اونوقت هستش که باید گریست و از اون بدتر وقتی هستش که یک طرفدار یکی از مافیایی ترین باشگاه های تاریخ، بخواد حرفهای این بلاتر رو مدرک خودش کنه!!!!!:D:general304::general304::general304: اون هم چه کسانی، رفقای شفیق شما بلاتر و پلاتینی، دیگه کسی نمونده که ندونه چه لیلی به لالای شما میگذاشتن...:D
میگم کدوم بازیکنتون یا مدیرتون مونده که زندان نرفته؟ ببخشید دادگاه نرفته(زندان که نمیزارن برن که)!!!!:D
مگه شما هم گروه رم نبودید؟ مسی و سوارز هم هر کدوم 2تا زدن بهش؟ با لورکوزن و رم هم 1-1 کردید!!!!!!!!:D:D:D:general304::general304::general304:
لورکوزن هم تو خونه خودتون مچالتون کرده بود تا دقیقه 80...:D
باته بوریسوف!!!
چرا مهاجمهای شما از این کارها نکردن که تیمتون قهرمان بشه یا حداقل به فینال برسه؟؟؟

Last edited:
بالا