برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
کلوپ داره تیم های انگلیسی رو سلاخی میکنه !

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
چه شب دردناکی بود واسه آنتونیو کونته طفلی .. به انگلیس خوش اومدی ..

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
میبینم که یه عده ای زبونشون بدجوری بسته شده،عجیب بلبل زبونی میکردن تا 1 2 هفته پیش!:)
بعد اون همه خرج و رکورد شکنی و و و 3 باخت پیاپی،خدا صبر بده...;)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میبینم که یه عده ای زبونشون بدجوری بسته شده،عجیب بلبل زبونی میکردن تا 1 2 هفته پیش!:)
بعد اون همه خرج و رکورد شکنی و و و 3 باخت پیاپی،خدا صبر بده...;)

به اقتصای جوونیت باز هم داری زود قضاوت میکنی. 6 هفته گذشته و رجز خونی میکنی و تیکه میندازی.
صبر کن یکم از فصل بگذره :) از نظر صبر که خب ما صبر شما رو نداریم چون نمیتونیم سالها صبر کنیم برای بردن لیگ برتر :)
ولی خب تجربه نشون داده که وقتی زود شروع میکنی به تیکه پرونی ممکنه بلایی به سر تیمت بیاد که دیگه روت نشه در اینده اینجاها پیدات شه پسر خوب

زبون ما هم بسته نیست. شما جوونها با جوونها کل کل کنید. قدیمی تر ها هم در جای مناسبش ب قدیمی تر ها کل کل میکنن.

اینکه میبیی کسی جواب بعضی کل کل ها رو نمیده به خاطر بی زبونی نیست. دلایل دیگه ای وجود داره.

موفق باشی عزیز جان

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
در وصف این داور هیچی نمیشه گفت خداییش!

لاقل کاش قیمت رو بالا گرفته باشه دلمون نسوزه!

عجییییییب داوری میکرد لامصب

دروازبانشون هم تا دیروز از بازیکنای گل کوچیک لایی میخورد حالا بوفون شده بود برا ما

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
به اقتصای جوونیت باز هم داری زود قضاوت میکنی. 6 هفته گذشته و رجز خونی میکنی و تیکه میندازی.
صبر کن یکم از فصل بگذره :) از نظر صبر که خب ما صبر شما رو نداریم چون نمیتونیم سالها صبر کنیم برای بردن لیگ برتر :)
ولی خب تجربه نشون داده که وقتی زود شروع میکنی به تیکه پرونی ممکنه بلایی به سر تیمت بیاد که دیگه روت نشه در اینده اینجاها پیدات شه پسر خوب

زبون ما هم بسته نیست. شما جوونها با جوونها کل کل کنید. قدیمی تر ها هم در جای مناسبش ب قدیمی تر ها کل کل میکنن.

اینکه میبیی کسی جواب بعضی کل کل ها رو نمیده به خاطر بی زبونی نیست. دلایل دیگه ای وجود داره.

موفق باشی عزیز جان
کسی رجز خونی نکرد،من یه حرفی که پاشم وایستادم رو تو تاپیک لیورپول گفتم،تو تاپیک لیورپول نه اینجا! تا اینجاشو متوجهی دیگه!؟(خودتون تو تاپیک تیمتون چییا که نمیگین،بگذریم حالا!)
روز اون روزی شد که لیورپول جلو برنلی باخت من چون شبکه ای پیدا نکرده بودم که ببینم چطور بازی کردیم و چی شده باختیم اصلا نظری در مورد اون بازی نداشتم که یکی از اساتید شما اومد اینجا به اون حرفی که تو تاپیک لیورپول زده بودم واکنش نشون داد و مزه ریخت!
2 هفته نگذشت که تیمتون اول جلو پپ تو تئاترتون از نظر فوتبالی تحقیر شد و نتیجه رو هم باخت که اون موقع نیومدم ج شو بدم،ولی بعد از سلاخیهای کلوپو و لیور باید جواب زبون درازی و مزه پرونیشو میگرفت حتی اگه یونایتدتون با N میلیون خرج و رکورد شکنی و مترجم 3 تا باخت پیاپی نیاورده بود!
اتفاقآ صبر چیزیه که شما بنده خداها دارید،ببین چند ساله صبر کردین به افتخارات سرورتون برسین ولی هنوزم دارید میدویید!همینجوری هم بدویید...:)
باشه میان سال،شایدم پیرمرد،همچنین...:):):)

• Like
Reactions: rms

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کسی رجز خونی نکرد،من یه حرفی که پاشم وایستادم رو تو تاپیک لیورپول گفتم،تو تاپیک لیورپول نه اینجا! تا اینجاشو متوجهی دیگه!؟(خودتون تو تاپیک تیمتون چییا که نمیگین،بگذریم حالا!)
روز اون روزی شد که لیورپول جلو برنلی باخت من چون شبکه ای پیدا نکرده بودم که ببینم چطور بازی کردیم و چی شده باختیم اصلا نظری در مورد اون بازی نداشتم که یکی از اساتید شما اومد اینجا به اون حرفی که تو تاپیک لیورپول زده بودم واکنش نشون داد و مزه ریخت!
2 هفته نگذشت که تیمتون اول جلو پپ تو تئاترتون از نظر فوتبالی تحقیر شد و نتیجه رو هم باخت که اون موقع نیومدم ج شو بدم،ولی بعد از سلاخیهای کلوپو و لیور باید جواب زبون درازی و مزه پرونیشو میگرفت حتی اگه یونایتدتون با N میلیون خرج و رکورد شکنی و مترجم 3 تا باخت پیاپی نیاورده بود!
اتفاقآ صبر چیزیه که شما بنده خداها دارید،ببین چند ساله صبر کردین به افتخارات سرورتون برسین ولی هنوزم دارید میدویید!همینجوری هم بدویید...:)
باشه میان سال،شایدم پیرمرد،همچنین...:):):)
میگم
جوانی و جوگیر و زود میخوای غلبه کنی بر حریفت برای همین خیلی وقتها عجله میکنی

بله خب افتخارات اروپایی شما در انگلیس بیشتره و شکی هم درش نیست ولی این مایه حسرت ما که نیست

چیزی هم که در لیورپولیها ما میبینیم این هست که بیصبرانه منتظر گرفتن یه لیگ برتر هستند

اون حسرتی که به واسطه نبردن یک لیگ برتر لیورپولیها دارند منچستریها بخاطر اینکه لیگهای قهرمانانشون اندازه لیورپول نیست ندارند

اما در مورد بازی
بی شک تیمتون زیبا بازی میکنه و من نوعی واقعا از بازیهاش لذت میبرم ولی خب هنوز خیلی مونده تا پایان لیگ
اخر لیگ هم جام رو به کسی میدن که بیشترین امتیاز رو گرفته نه تیمی که زیباترین بازی رو کرده

موفق باشی دوست عزیز

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
بازی ارسنال و چلسی رو نمیذاره صداسیما !!!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
فک کنم [بعضی از] هوادارای چلسی ناراحت نیستن چون تیمشون امروز 4-1 لستر رو برده...
اینکه یک کاربر به کاربری دیگه توهین کنه کار پسندیده ای نیست.
اینکه یک کاربر پستی سراسر دروغ بر علیه مورینیو رو با شوق و ذوق تو تاپیک رئال ارسال کنه و بعد از اینکه متوجه کذب بودن اون مطالب شد تو تاپیک رئال اشاره ای به کذب بودن مطالب نکنه هم خیلی زشته.
اینکه یک کاربر در تاپیک رئال از اینکه شالکه برای رائول مراسمی ترتیب میده اظهار تاسف میکنه و مورینیو رو مقصر این موضوع میدونه هم خیلی زشته.
اینکه یک کاربر در روزی که مراسم رائول در مادرید برگزار میشه میاد پستی از ال پائیس بر علیه مورینیو در تاپیک رئال ارسال میکنه و هیچ اشاره ای به مراسم رائول که اونقدر نگرانش بود نمیکنه هم خیلی زشته.
همه اینها وقتی زشت تر میشه که پستی از این کاربر در تاپیک رئال ببینیم که در اون پست مورینیو رو تحسین میکنه و اعلام میکنه خیلی دوست داره بعد از فرگوسن, مورینیو رو روی نیمکت منچستر یونایتد ببینه.

فک کنم همه ی دوستان متوجه شدن چه کسی این حرف ها رو زده.
با تشکر از
khoorajعزیز
:general703:

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
کلوپ امسال هرچی مربی ادعا داره رو با ترکه ادب میکنه ..

از مورینیوش گرفته تا رانیری و کونته و پاچتینو و وتگر .... هیچ کدوم هم از زیر کلوپ نمیتونن در برن ..

کلوپ با این پاره کردنا بهتر بود قصاب میشد تا مربی .. رحم و مروت هم نداره

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
فک کنم [بعضی از] هوادارای چلسی ناراحت نیستن چون تیمشون امروز 4-1 لستر رو برده...

:general703:
khooraj عزیز کیه؟! چرا به پروفایل من لینک شده؟! P.T مشکلات نرم افزاری داره :general705:

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
جواد خیابانی 100 شرف داره به این مزدک . لامصب یه جوری گزارش میکنه ادب خوابش میبره

گل میزنن اصلا انگار نه انگار . باز خیابانی در کنار چرت و پرتایی که میگه داد و هوار هم میکنه یکم!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مشکل مزدک میرزایی اینه که وقتی رو بازیهایی گزارش میکنه که تیم ها مورد علاقه اش نیستند یا به شدت میکوبه یا بی بخاره

من که خدا رو شکر راحت شدم از دست این

یادم نمیره سر گزارش بازیهای منچستر این و سیانکی چه اعصابی از ما خورد میکردن

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
مث اینکه بارسا و رئال تو ر.... هم رقابت دارن باهم:confused::general210:

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
کرک pes 2017 هم مث اینکه قرار نیس بیاد . همون پچ پروفشنال رو باید روی pes 16 نصب کنیم فعلا :|

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
چه بازی ابلهانه ای کرد این پپ!!
خوبه که خودشم مربی بارسا بوده .. میخواست به سبک خودشون باهاشون بازی کنه در حالی که بارسا بهترین مهره ها رو واسه تاکتیکش داره! و اساسا حمله کردن جلوی این تیم حماقته
جلوی بارسلونا فقط باید پرس سنگین انجام داد و بازیکناشون رو قفل کرد .. بعد رو ضد حمله گل زد
سیتی شانس اورد بیشتر گل نخورد با این سبک بازیش:general304:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک به هوادارای بارسا
خیلی حال داد مسی باز حال این گواردیولا رو گرفت[emoji16][emoji3]

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
چه بازی ابلهانه ای کرد این پپ!!
خوبه که خودشم مربی بارسا بوده .. میخواست به سبک خودشون باهاشون بازی کنه در حالی که بارسا بهترین مهره ها رو واسه تاکتیکش داره! و اساسا حمله کردن جلوی این تیم حماقته
جلوی بارسلونا فقط باید پرس سنگین انجام داد و بازیکناشون رو قفل کرد .. بعد رو ضد حمله گل زد
سیتی شانس اورد بیشتر گل نخورد با این سبک بازیش:general304:
اتفاقا تا قبل گل اول پرس سنگین از یک سوم دفاعی بارسا داشتند حتی چند صحنه مدافعان بارسا نتونستند بازی سازی کنند و توپ رو از دست دادند اما شاهکار اینیستا مسی جریان بازی رو عوض کرد

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
اتفاقا تا قبل گل اول پرس سنگین از یک سوم دفاعی بارسا داشتند حتی چند صحنه مدافعان بارسا نتونستند بازی سازی کنند و توپ رو از دست دادند اما شاهکار اینیستا مسی جریان بازی رو عوض کرد

خب همین اشتباهه دیگه ! جلو تیمی مثل بارسا که مهره های قویتره داره که نمیشه به سبک خودشون بازی کرد و برد
باید به سبک اتلتیکو / چلسی / اینتر و ... تو زمین خودشون دفاع میکردن بعد رو ضد حمله کار میکردن
پپ میخواست مثل همیشه با همون تیکی تاکاش بازی کنه که نتیجشو هم دید...کلا تیمهاش فوتبال زیبایی ارائه میدن ولی اصلا انعطاف پذیر نیست تاکتیکش . با همه تیما همینجوری بازی میکنه!

بالا