برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
و الان میرسیم به اینکه یونایتد چقدر خوب بود لون بازی و بیشتر به کم تجربگی و استرس بازیکنا باختیم[emoji4]
بارسا تو زمین خودش با ۳ گل باخت،
این رئال فوق العادس

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
این دیگه از اون حرفا بود!!!
بازی سوپرکاپتون رو ندیدم ولی چیزی که دیشب واضح بود برتری کامل بارسا بود جز در نتیجه،حالا پیکه بدترین شب عمرش رو گذرونده یا از دو قدمی توپها رو نزدیم تو گل دلیل نمیشه بگیم ریال چه قدر فوق العاده بوده!
دیشب تمام آمارهآ حکم به برتری بارسا میداد و ریال با یه گل به خودی و 2 تا ضد حمله ای که اتفاقآ موقعیتهای فوق العاده ای هم برای خود ما بودن و اگر یه خورده دقت میکردیم همون توپها تو دروازه ریال بودن تونست بارسا رو ببره...
--------------------------------------------------------------------------------------
در مورد داوری هم باز طبق معمول ریالی که همیشه و همه جا از داوری سود برده و دیگه تبدیل به یه انتظار و حتی قانون شده براشون تحمل کوچکترین ضرری رو ندارن!
داوری دیشب 2 تا صحنه مشکوک به پنالتی قبل از اینکه پنالتی روی سوارز گرفته بشه رو رد شد ازش و روی برخورد سوارز هم جاگیریش اصلا خوب نبود و قطعا نمیتونست صحنه رو به خوبی ببینه،با حرکت طبیعی سوارز و دو تا صحنه مشکوک قبلی مگه میشد تو اون جو نیو کمپ تازه وقتی عقبیم و 15 دقیقه از بازی مونده صحنه ای که کامل ندیده و به اون مشکوکی بوده رو هم نگیره!؟ کاملا طبیعی بود گرفتن این پنالتی...
و اما میرسیم به شخصی که به پنالدو معروفه! ایشون دیشب وارد زمین شد یه گل قشنگ زد و تیمش هم جلو بود،چه جور مرضی هست این دایو الله اعلم! نتونست خودشو نگه داره و تا دید توپ از کنترلش خارج شده یه دایو تمیز زد تا بار دیگه اسمشو ثابت بکنه! غافل از اینکه داور دقیقآ پشتشه و کامل میبینه ماجرا رو،و به همین راحتی به خاطر اون مرضی که گفتم کارت دومم گرفت...
فقط نکته جالب اینجاست که با این هیکل ورزیدش چطور خجالت نمیکشه و بقیه رو چی فرض میکنه که این دایوها رو میزنه!دقیقآ منتظره وارد محوطه جریمه بشه و سایه کسی بهش بخوره،بلافاصله رو زمین غلط میزنه این بشر با این همه عضله و پاهایی که شاید در حالت عادی با تنه بیگ شو هم خم نشه!
-------------------------------------------------------------------------------------
در کل همیشه صادقه که گل نزنی گل میخوری و دیشب بازم اینو به چشم دیدیم،برگشت اگه اینطوری به باد ندن موقعیتها رو البته که میشه نتیجه رو برگردوند ولی همین به باد ندادنشون خیلی سخته!

• Like
Reactions: OVH

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این دیگه از اون حرفا بود!!!
بازی سوپرکاپتون رو ندیدم ولی چیزی که دیشب واضح بود برتری کامل بارسا بود جز در نتیجه،حالا پیکه بدترین شب عمرش رو گذرونده یا از دو قدمی توپها رو نزدیم تو گل دلیل نمیشه بگیم ریال چه قدر فوق العاده بوده!
دیشب تمام آمارهآ حکم به برتری بارسا میداد و ریال با یه گل به خودی و 2 تا ضد حمله ای که اتفاقآ موقعیتهای فوق العاده ای هم برای خود ما بودن و اگر یه خورده دقت میکردیم همون توپها تو دروازه ریال بودن تونست بارسا رو ببره...
--------------------------------------------------------------------------------------
در مورد داوری هم باز طبق معمول ریالی که همیشه و همه جا از داوری سود برده و دیگه تبدیل به یه انتظار و حتی قانون شده براشون تحمل کوچکترین ضرری رو ندارن!
داوری دیشب 2 تا صحنه مشکوک به پنالتی قبل از اینکه پنالتی روی سوارز گرفته بشه رو رد شد ازش و روی برخورد سوارز هم جاگیریش اصلا خوب نبود و قطعا نمیتونست صحنه رو به خوبی ببینه،با حرکت طبیعی سوارز و دو تا صحنه مشکوک قبلی مگه میشد تو اون جو نیو کمپ تازه وقتی عقبیم و 15 دقیقه از بازی مونده صحنه ای که کامل ندیده و به اون مشکوکی بوده رو هم نگیره!؟ کاملا طبیعی بود گرفتن این پنالتی...
و اما میرسیم به شخصی که به پنالدو معروفه! ایشون دیشب وارد زمین شد یه گل قشنگ زد و تیمش هم جلو بود،چه جور مرضی هست این دایو الله اعلم! نتونست خودشو نگه داره و تا دید توپ از کنترلش خارج شده یه دایو تمیز زد تا بار دیگه اسمشو ثابت بکنه! غافل از اینکه داور دقیقآ پشتشه و کامل میبینه ماجرا رو،و به همین راحتی به خاطر اون مرضی که گفتم کارت دومم گرفت...
فقط نکته جالب اینجاست که با این هیکل ورزیدش چطور خجالت نمیکشه و بقیه رو چی فرض میکنه که این دایوها رو میزنه!دقیقآ منتظره وارد محوطه جریمه بشه و سایه کسی بهش بخوره،بلافاصله رو زمین غلط میزنه این بشر با این همه عضله و پاهایی که شاید در حالت عادی با تنه بیگ شو هم خم نشه!
-------------------------------------------------------------------------------------
در کل همیشه صادقه که گل نزنی گل میخوری و دیشب بازم اینو به چشم دیدیم،برگشت اگه اینطوری به باد ندن موقعیتها رو البته که میشه نتیجه رو برگردوند ولی همین به باد ندادنشون خیلی سخته!
اتفاقا من هم به خاطر همین گفتم،
یونایتد هم جلوی دوم موقعیت داشت راحت مساوی کنه بازی رو،
ولی خب در هر حال این نتیجس که مهمه،
من از اون جهت گفتم که خیلیا نیکه انداختن به یونایتد بعد اون بازی، که واقعا هم منصفانه نبود.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
MESSI.jpg

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
MESSI_vs_RONALDO.jpg

تصویر گویای همه چیز هست هیچ واقعیتی رو نمیشه عوض کرد :D:D:D:general304::general304::general304::general304:
---------------------------------------

طبق گزارش موندو، مهاجم منچستر یونایتد جنجال ساز شد.

کامنت لوکاکو : مسی از تو بهتر رفیق ...

%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AA%20%D9%84%D9%88%DA%A9.jpg

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
MESSI_vs_RONALDO.jpg

تصویر گویای همه چیز هست هیچ واقعیتی رو نمیشه عوض کرد :D:D:D:general304::general304::general304::general304:
---------------------------------------

طبق گزارش موندو، مهاجم منچستر یونایتد جنجال ساز شد.

کامنت لوکاکو : مسی از تو بهتر رفیق ...

%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AA%20%D9%84%D9%88%DA%A9.jpg
البته مشخص شد اكانت لوكاكو هك شده بود و خودش نفرستاده بود اون كامنت رو

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
درمورد تفاوتهای مسی و رونالدو فقط اونایی که فوتبال بازی کردن میدونن که مسی چه اعجوبه ایه وکارایی که انجام میده از هر بشری ساخته نیست
رونالدو فقط یه فینیشر قهاره
حالا اینکه فوتبال به سمت نتیجه گرایی رفته باعث شده که رونالدو بیشتر از بقیه به چشم بیاد والا شما به وضوح میبینید که بارسا بدون مسی یه تیم معمولیه درجه 3 اس ولی ریال بدون رونالدو خیلی هم بهتراز زمانیه که رونالدوهستش
حالا اگه 200 تا توپ طلا رو هم با تبلیغات و غیره بدن به رونالدو مطمعن باشید تاریخ همیشه مسی رو به عنوان نابغه فوتبال نشون خواهد داد

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
درمورد تفاوتهای مسی و رونالدو فقط اونایی که فوتبال بازی کردن میدونن که مسی چه اعجوبه ایه وکارایی که انجام میده از هر بشری ساخته نیست
رونالدو فقط یه فینیشر قهاره
حالا اینکه فوتبال به سمت نتیجه گرایی رفته باعث شده که رونالدو بیشتر از بقیه به چشم بیاد والا شما به وضوح میبینید که بارسا بدون مسی یه تیم معمولیه درجه 3 اس ولی ریال بدون رونالدو خیلی هم بهتراز زمانیه که رونالدوهستش
حالا اگه 200 تا توپ طلا رو هم با تبلیغات و غیره بدن به رونالدو مطمعن باشید تاریخ همیشه مسی رو به عنوان نابغه فوتبال نشون خواهد داد

فعلا که با مسی و بدون نیمار یه تیم کاملا معمولی هستید!
مشخص میشه کلی از افتخارات مسی به علت حضور نیمار در کنارش بوده (سال هایی که نیمار پیشش بود و البته ژاوی و اینیستا آماده هم بودن و هیچ کدوم توپ طلا نگرفتن!!!)
ولی رونالدو یه تنه رئال قهرمان چمپیونز لیگ کرد.اسمشو تموم کننده یا هر چیز دیگه ای که میخای بذار
مسی استعداد خالصه شکی درش نیست. چنین استعدادی رو هر بازیکنی داشت اگه نگیم بهتر نمی شد بدتر هم نمی شد ولی رونالدو مظهر تلاش و جنگندگیه
و دنیا اینو می بینه.می بینه بازیکنی بدون داشتن استعداد ذاتی و مادر زادی در حد مسی با تلاش و تمرین طاقت فرسا میتونه همه رکوردها رو بشکونه
آیا رونالدو یه تنه پرتغال رو قهرمان اروپا نکرد؟ مسی با این همه هم تیمی آماده چرا نتونسته کاری برای آرژانتین بکنه؟؟ اونم تو دوران افول رقیب همیشگیش برزیل

Last edited:

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
تا زمانی که ژاوی و اینیستا بودن شما ریالی ها میگفتید افتخارات مسی به خاطر این دونفر حالا که نیمار رفته میگید به خاطر نیمار بوده عزیز دلای بنده مسی با اختلاف فاحشی آقای پاس لالیگاست و با اختلاف فاحشی آقای گل لالیگا و باز هم با اختلاف فاحشی آقای دریبل لالیگا حتما ژاوی و اینیستا بهش یاد دادن پاس بده یا شاید زلات بهش یاد داده گل بزنه نمیتونم پیش بینی کنم مطلب خنده دار بعدی که میخواهید بگید چیه
در ضمن همین چند روز پیش سازمان لیگ اسپانیا مسی رو به عنوان بهترین بازیکن تاریخ لالیگا معرفی کرد رونالدوتون هفتم بود این رده بندی طبق تمام فاکتورهای یه بازیکن فوتبال نه مدل لباس و مدل مو و تبلیغات فقط فوتبال تاکید میکنم تبلیغات نه ها فقط فوتباااااااال
واما مواردی که شما عنوان کردید :
رونالدو یه تنه ریال رو کی قهرمان کرده چطور وقتی صحبت از تیم و مبلغ پرداختیه اینا کهکشانی 2 هستن وآسنسیو بهترین گلزنه ،چه میدونم گرت بیل دفاع رو با استارتاش محو میکنه ،وخیلی حرفای دیگه ...وقتی صحبت از آقای رونالدو میشه اونا همه پشمن و اصلا در حد دیگر تیما نیستن ورونالدو یه تنه ریال و قهرمان میکنه
شماها عادت کردید بدون منطق بحث کنید و با جار و جنجال پیش برید
راموس بهترین دفاع چمپیونز لیگ بوده کروز بهترین پاسور بوده مودریچ هم همین دیشبا نه یه سال پیش همین دیشب بهترین هافبک جام معرفی شد ریال هم بهترین تیم .اینا همه هیچن رونالدو تک به 11 میزنه یه تنه قهرمان میکنه
آیا رونالدو یه تنه پرتغال رو قهرمان اروپا نکرد؟انصافا شما بازیهارو میبینید اصلا؟ یا از رادیو گوش میدید تازه فکر کنم صدای ضبط شده گوش میدید کجا رونالدو یه تنه تیم رو قهرمان عزیز دلم لازمه یه بار دیگه تمام بازیهای اون دور رو باهم تماشا کنیم طبق آمار رونالدو 4تا گل زده فینالم که غایب بود ///بابای بازیکنای دیگه درومده برادر من فکرکنم ادبیات یه تنه رو از لفظتون حذف کنید یه ذره منطقی تر به نظر بیایید
دنیا اینو می بینه.می بینه بازیکنی بدون داشتن استعداد ذاتی و مادر زادی در حد مسی با تلاش و تمرین طاقت فرسا میتونه همه رکوردها رو بشکونه :همچین مظلوم نمایی میکنید در مورد رونالدوی بدبخت که انگار کودن محض
عزیز دل برادر ،همین آقایی که شما از بی استعداد بودنش حرف میزنید درصد چربیه بدنش 6 درصد تخمین زده شد یعنی استعداد ناب بدنی قد 187 یعنی مناسب برای نبردهای هوایی استایل مناسب برای دوندگی و از همه مهمتر سرعت بالای ذاتی و ده ها مورد دیگه حالا اینکه یکی اومده گفته مسی بااستعدادتره دلیل بر این نمیشه که بقیه خنگن مخصوصا رونالدو
خودش دایما عکس برهنه میزاره از خودش که به بقیه بگه بابا بدن آماده اس خارق العاده اس ولی شما ها یه برداشتهایی میکنید آدم شاخ در میاره
میخ تو بدن رونالدو نمیره چجوری اونوقت این بشر استعداد نداره خدایا

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
شما حتی حاضر نیستی اسم تیم مقابلت رو درست ادا کنی.(اگه میخای انگلیسی تلفظ کنی هم ریال نمیشه)
جواب بیشتر حرفات رو تو همون پس خودم دادم فقط چند تا نکته می مونه :
رونالدو وقتی فوتبال شروع کرد بشدت لاغر و نحیف بود.با تلاش و پشتکار به اینجا رسید.چربی زیر 8% رو با تلاش و ممارست بهش رسیده و تو اون سطح نگهش داشته.به این نمیگن استعداد میگن تلاش
همین رونالدو اوایل دورانش تو منچستر خودشو دریبل می کرد فردوسی پور بهش گفت حداکثر یه فوتبالیست متوسط میشه
در مورد آمار مسی خودتو گول نزن.مسی از 18 سالگی تو لالیگا بازی می کنه 7 سال بیشتر از رونالدو!

Last edited:

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
با تلاش و ممارست سرعتش زیاد شد با تلاش و ممارست قدش هم بلند شد
با تلاش و ممارست رفت بین بهترین بازیکنای دنیا بعدش ولی یه تنه تیم رو قهرمان کرد البته اونم با تلاش و ممارست بود البته با تلاش و ممارست افرادی مثل شما که به گمونم پاشون به توپ نخورده و فقط چون تمام کنندگی رونالدو رو میبینن رونالدو واسشون بهترین بازیکن جهانه
شما جوابی برای چیزایی که خودتون مطرح میکنید نداریدو وقتی با جواب دندان شکن و بدون بحث مواجه میشینید فروی موضع عوض میکنید و یه مبحث جدید ایجاد میکنید
جالبه گفتم که این رفتارغیر قابل پیش بینیه اینم مورد جدیده حالا چون مسی از 18 سالگی تو لالیگایه بهترینه عزیز دل برادر این آمار بر طبق گلزنی نیست بر طبق میزان فعالیت هم نیست طبق همه فاکتورهایی هست که در یک انسان به عنوان فوتبالیست وجود داره طبق موفقیتی که برای تیم به ارمغان آورده
مسی و رونالدو دیگه از سال 2010 که تو لیگ بودن دیگه با هم درسته ؟؟؟تو همین مدت مسی 5بار قهرمان لالیگا شده رونالدو 2بار این کمترین آماریه که باید خاطر نشان میکردم
اوایل دورانش رو هم که میگید اگه استعداد نداشت فرگوسن سراغش نمیرفت توروخدا اینهمه فرافکنی نکنید که انگار رونالدو یه خنگ دست و پا چلفت بوده که حالا شده این

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
باشه مسی از نظر شما بهترین بازیکن جهانه
ولی از دید ما رونالدو
بحث کردن نداره داداش من،توی بازیکنای جهان هم یکی میگه رونالدو بهترینه یکی میگه مسی
اما از دید من درست نیست بخوایم دیدگاه بهتر بودن بازیکن مورد علاقه مون رو به یک شخص دیگه تحمیل کنیم
همونطور که مسی برای شما اسطوره و بزرگ هست که صد در صد همینطوره،برای ما هم رونالدو اسطوره است
از دید من کوبیدن ستاره های تیم رقیب نه اون ستاره رو پایین میاره،نه ستاره تیم خودی رو بزرگتر میکنه
کاری به عدد ها و رقم ها ندارم،مطمئنا با یه سرچ ساده میشه نکات منفی رو هم از این دو ستاره پیدا کرد
در ضمن احترام گذاشتن به تیم رقیب،به چیز شاخی نیاز نداره،همین که حتی نام تیم رقیب رو درست تلفظ کنیم گونه ای از ارزش قائل شدنه
تاپیک برای من نیست،هر چی دوست دارید از افتخارات مسی و بارسا بذارید اما تیم یا ستاره ای خواهشا نکوبید
با سپاس

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کنایه بزرگ کوندوگبیا به رونالدو با استفاده از مسی !

1231411photo-2017-08-28-14-57-081503923311.jpg

کوندوگبیا بازیکن والنسیا به سوالی در مورد رونالدو پاسخ جالبی داد !

شب گذشته والنسیا توانست برابر رئال مادرید به تساوی 2-2 دست پیدا کند . این بازیکن جدید والنسیا دیشب اولین گل خود را برابر رئال مادرید به ثمر رساند .

پس از مسابقه با او مصاحبه شد و او به کریستیانو رونالدو کنایه زد . او مسی را بهترین بازیکن جهان میداند !

سوال روزنامه نگار :

شما در مورد این تیم ( رئال مادرید ) بدون بهترین بازیکن جهان ( رونالدو ) چه فکر میکنید ؟

پاسخ کوندوگبیا :

من نمیدانستم که لیونل مسی در رئال مادرید بازی میکند .

KONJKAVE60

Registered User
لایک‌ها
715
کنایه بزرگ کوندوگبیا به رونالدو با استفاده از مسی !

1231411photo-2017-08-28-14-57-081503923311.jpg

کوندوگبیا بازیکن والنسیا به سوالی در مورد رونالدو پاسخ جالبی داد !

شب گذشته والنسیا توانست برابر رئال مادرید به تساوی 2-2 دست پیدا کند . این بازیکن جدید والنسیا دیشب اولین گل خود را برابر رئال مادرید به ثمر رساند .

پس از مسابقه با او مصاحبه شد و او به کریستیانو رونالدو کنایه زد . او مسی را بهترین بازیکن جهان میداند !

سوال روزنامه نگار :

شما در مورد این تیم ( رئال مادرید ) بدون بهترین بازیکن جهان ( رونالدو ) چه فکر میکنید ؟

پاسخ کوندوگبیا :

من نمیدانستم که لیونل مسی در رئال مادرید بازی میکند .
بازیکنان ومربیان معروف و درجه یک دنیا نمیفهمن همشون اگه شعورداشتن میدونستن که رونالدو بهترین بازیکن جهان
همشون از بیخ دارن چرت میگن :general112::general112::general601::general601:
بقرآن الان میان میگن اینا همش از حسودیه :general208::general208::general208::general208:حالا میگید نه با ما همراه باشید

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
احتمالا خیلی قبل از من شما این جوک رو شنیدید. امروز برام فرستادنش. خیلی خندیدم. گفتم شاید یکی دو نفری نشنیده باشنش:

گوگوش یه شعر داره می‌خونه: «تو فقط هستی که باشی تو نه مرگی نه تلاشی».
حکایت باشگاه لیورپوله.
کار خاصی انجام نمیده فقط ورزش می‌کنه واسه سلامتی!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
احتمالا خیلی قبل از من شما این جوک رو شنیدید. امروز برام فرستادنش. خیلی خندیدم. گفتم شاید یکی دو نفری نشنیده باشنش:

گوگوش یه شعر داره می‌خونه: «تو فقط هستی که باشی تو نه مرگی نه تلاشی».
حکایت باشگاه لیورپوله.
کار خاصی انجام نمیده فقط ورزش می‌کنه واسه سلامتی!
الان دیدم که از اینجا سر در آوردم!
راستش من اصلا اهل کل‌کل نیستم. کلی دوست لیورپولی دارم و خیلی هم دوست‌شون دارم و اصلا هم نمی‌خوام دلخورشون کنم.
این رو خوندم خیلی خندیدم. بخاطر شوخی ظریف و طنزی که داشت. و فکر کردم تو جمع خودمونی و نسبتا خصوصی خودمون بازگوش کنم که کمی مفرح باشه. وگرنه کلا اهل چنین فضایی نیستم.
شوخی و خنده رو هستم تا آخرش. اما کل‌کل رو دوست ندارم.

دوستان اینجایی هم دلتون شاد و لب‌تون خندون.

بالا