برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
فعلا که جدا نشده و در صدر لالیگاست
در ضمن میگم فوئنلابرادا بیاد داخل برنابئو سراغتونا :D:D:D:D
از شوخی گذشته رئال وضعیتش خیلی داغونه ها ( حیف شد گوهری مثل موراتا رو مفت از دستش دادید! هر چند ما هم گوهر نایابی مثل نیمار رو از دست دادیم خدا صبر بده )
زیدان هم که بعد از هر بازی میاد مثل روح.انی میگه همه چی آرومه , ماه همه خوشحالیم و طبق برنامه ریزی داریم جلو میریم خخخ

Last edited:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
فعلا که جدا نشده و در صدر لالیگاست
در ضمن میگم فوئنلابرادا بیاد داخل برنابئو سراغتونا :D:D:D:D
از شوخی گذشته رئال وضعیتش خیلی داغونه ها ( حیف شد گوهری مثل موراتا رو مفت از دستش دادید! هر چند ما هم گوهر نایابی مثل نیمار رو از دست دادیم خدا صبر بده )
زیدان هم که بعد از هر بازی میاد مثل روح.انی میگه همه چی آرومه , ماه همه خوشحالیم و طبق برنامه ریزی داریم جلو میریم خخخ
آلاوز رو دریابید:D:D
جدا از شوخی رفتن پپه و موراتا تاثیرش کم نبوده تو روند بازیمون.البته مث پارسال بازی خوب ارایه نمیدیم اگر هم باشه روندمون سینوسیه
هم رئال و بارسا تو نقل و انتقالات زمستانی به بازیکن نیاز دارند
با این وضع بازی دو تیم شانسی تو اروپا ندارند مگر این که بهتر از این بازی کنند

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
آلاوز رو دریابید:D:D
جدا از شوخی رفتن پپه و موراتا تاثیرش کم نبوده تو روند بازیمون.البته مث پارسال بازی خوب ارایه نمیدیم اگر هم باشه روندمون سینوسیه
هم رئال و بارسا تو نقل و انتقالات زمستانی به بازیکن نیاز دارند
با این وضع بازی دو تیم شانسی تو اروپا ندارند مگر این که بهتر از این بازی کنند

موافقم
بارسا هم وضعیت خوبی برای لیگ قهرمانان نداره ما که کلا از لحاظ وینگر تعطیلیم دمبله هم که همیشه مصدومه تو دورتموند هم که بود مصدومیت زیاد داشت. بیاد هم فکر نکنم تا پایان فصل سالم بمونه پیش بینیم اینه که بازم مصدوم میشه
اینیستا هم که کلا نصف فصل رو مصدومه ( یکی دو سال این مدلی شده ! )
رئال هم افت بیل و مصدومیتش این تیم رو به فنا برد ! خیلی به درد رئال خورده تو این چند سال
بنزما هم که یه مدت تعطیله
رئال خرید خوبی هم نداشت !
با این وضعیت چمپیونز لیگ از دسترس هر دو تیم خارج میشه و به احتمال قوی من سیتی یا پی اس جی یکیشون تصاحبش کنه

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
موافقم
بارسا هم وضعیت خوبی برای لیگ قهرمانان نداره ما که کلا از لحاظ وینگر تعطیلیم دمبله هم که همیشه مصدومه تو دورتموند هم که بود مصدومیت زیاد داشت. بیاد هم فکر نکنم تا پایان فصل سالم بمونه پیش بینیم اینه که بازم مصدوم میشه
اینیستا هم که کلا نصف فصل رو مصدومه ( یکی دو سال این مدلی شده ! )
رئال هم افت بیل و مصدومیتش این تیم رو به فنا برد ! خیلی به درد رئال خورده تو این چند سال
بنزما هم که یه مدت تعطیله
رئال خرید خوبی هم نداشت !
با این وضعیت چمپیونز لیگ از دسترس هر دو تیم خارج میشه و به احتمال قوی من سیتی یا پی اس جی یکیشون تصاحبش کنه
درست میفرمایی
اتفاقا تو پست بالایی میخواستم بگم که این دو تیم شانس بالایی برای لیگ قهرمانان ندارند(با این وضع بازی و مصدوم ها و ...)
همنطور که گفتید من سیتی و پی اس جی شانسشون زیاده
یه حسی میگه یونایتد هم میاد بالا
تو لالیگا هم فک کنم از اون سالهاست که والنسیا قهرمان میشه:D

• Like
Reactions: OVH

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
بعد از بازی ها میبینمتون ! اون موقعی که تیم بدون امتیاز بازی هارو ترک میکنه و همچنان ما تو کف ضد حملاتی که به آرژانتین زدیم و اون بازی رو بازی برترمون میدونیم خواهیم موند !

مشکل ما ایرانی ها توی کتاب خاطرات فرگوسن نوشته شده ! جایی که نوشته :در یکی از مسابقات از خدا خواستم که ما برنده بازی باشیم اما باختیم ! فهمیدم تیم حریف هم خدا دارد ! پس تلاش خود را بیشتر کردم ...

تا زمانی که تیم نه بازی آماده سازی خوبی داره و نه حریف مناسبی بدون باخت و گل خورده بودن به هیچ کاری نمیاد ! عیار تیم زمانی معلوم میشه که با بزرگان بازی کنه . همین مراکش روز بازی هممون رو متعجب میکنه با بازیش ، چی فکر کردید ! فکر میکنید فقط ما انگیزه داریم ؟! اتفاقا اونا انگیزه بیشتری دارن من فقط امیدم به شانسه و اشتباهات داوریه ! و گرنه از نظر فنی تیم واقعا تعطیله ، اینو تو بازی های گروهی میشد فهمید ، بازی با قطر و سوریه و ... رو نگاه کنید ! فقط شانسه که ما نمی بازیم ! عکس العمل بعضی بازیکن ها هم مثل سید جلال حسینی عالیه و باعث میشه دفاع تیم بهتر دیده بشه اما در نهایت صادقانه باید بگم که تیم بدون هیچ برنامه ای داره وارد مسابقات میشه ...

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
پس از برد دیشب بایرن برابر دورتموند با نتیجه 6 بر صفر
تیتر امروز روزنامه های شهر دورتموند
بایرن را با 7 گل مجازات کنید
خخخخخخ

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خداییش این داورسلونا خیلی شانس داره 4تا تیرک بازی رفت و برگشت چلسی پنالتیمون نگرفن که اون طبیعی هست گل بازی رفتشون سوتی دفاع چلسی
حالا رم پنالتی 100درصدشون نگرفتن 2تا خودشون زدن به خودشون امسال قهرمان این داور سلونا

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
واقعا والورده شاهکار کرده با این تیم.
با این که رو کاغذ خیلی بازیکنای بارسا شاید خیلی سطح بالا به نظر نیان ولی واقعا عالی بازی کردن و شایسته و مقتدر بردن.
تبریک به بارسایی ها
زدی وسط خال دوست گرامی =))

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
بیانیه داوران
ما سعی و تلاش خود را در بازی رفت و تمام قد و برگشت نیم قد در مقابل رم کردیم اما تقدیر چنین بود
یعنی بازی رفت دوتا رم به خودش نمیزد و پنالتی ادین گرفته میشد حسابی از خجالت بارسا بانتیجه 5.2در اومده بودن

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
واقعا آدم یه صحنه هایی میبینه میمونه :)
مایکل اولیور...o_O

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
بوفون امشب از رئال گل نمی‌خورد حتی پنالتی رونالدو رو هم میگرفت
‏اما افسوس که داور تشخیص داد باید تعویض بشه!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
چه وضعشه یهو اسمشو بزارن لیگ قهرمانان اروپا سرقفلی رئال
یه دوره که انقدر وقت اضافه گرفت گل مساوی زدن باز باهمین اتلتیکو باگل افساید راموس رفتن پنالتی بردن بایرن رو پرپر کرد داور
یونتوس هم که شهید کرد داور من نمیدونم داوران با این بارسا و رئال عهد اخوت دارن چرا البته الان چندسالی هستن بیشتر سمت رئال هستن

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
واقعا آدم یه صحنه هایی میبینه میمونه :)
مایکل اولیور...o_O
داداش ایشون تو لیگ جزیره هم کم شاهکار نکرده
بیخود خودتون رو خسته نکنید پرز سی ال رو تا 5سال دیگه پیش خرید کرده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
داداش ایشون تو لیگ جزیره هم کم شاهکار نکرده
بیخود خودتون رو خسته نکنید پرز سی ال رو تا 5سال دیگه پیش خرید کرده
به هر حال بی دلیل نیست انگلیس تو جام جهانی حتی یک داور هم نداره دیگه
من خودم خیلی موافق اینجور تفکرا که فلان تیم داور رو خریده و ... نیستم، ولی بعضی وقتها اشتباهات خیلی زیاده
به دوستای رئالیم هم که میگفتن پنالتی درست بود گفتم، غیر ممکن بود اگر این صحنه تو محوطه رئال اتفاق میفتاد داور پنالتی بگیره.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
من خودم خیلی موافق اینجور تفکرا که فلان تیم داور رو خریده و ... نیستم، ولی بعضی وقتها اشتباهات خیلی زیاده
به دوستای رئالیم هم که میگفتن پنالتی درست بود گفتم، غیر ممکن بود اگر این صحنه تو محوطه رئال اتفاق میفتاد داور پنالتی بگیره.
این هفته لیگ قهرمانان کلا داوری هاش فاجعه بود ، دیشب داور اشتباه کرد ولی داور بازی من سیتی به مراتب فاجعه بارتر بود .

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
داداش وقعا دیگه داره گندش درمیاد الان توهر دوره رئال داره حسابی سود میبره بعید میدونم غیر عمدی باشه
یادت باشه باهمین منچستر هم 2به 1برد گل افساید بود یکیش

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
توی این 5 سال انقدر باشگاه های اروپایی از رئال زخم خوردن و بعضا تحقیر شدن که بدجور از دیشب جو راه انداختن که چرا داور بعد از هل دادن و لگد پرانی پنالتی گرفته و باید وازکز رو بابت تمارض 4 جلسه و رونالدو رو بابت حضور در صحنه حداقل 1 جلسه محروم میکردن :p کسی هم نمیگه که داور گل ایسکو رو چرا آفساید اعلام کرد یا اینکه یه صحنه مشکوک به پنالتی روی رونالدو نگرفت.

حالا دیگه بیاید در مورد 4 تیم برتر اروپا صحبت کنیم:D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
توی این 5 سال انقدر باشگاه های اروپایی از رئال زخم خوردن و بعضا تحقیر شدن که بدجور از دیشب جو راه انداختن که چرا داور بعد از هل دادن و لگد پرانی پنالتی گرفته و باید وازکز رو بابت تمارض 4 جلسه و رونالدو رو بابت حضور در صحنه حداقل 1 جلسه محروم میکردن :p کسی هم نمیگه که داور گل ایسکو رو چرا آفساید اعلام کرد یا اینکه یه صحنه مشکوک به پنالتی روی رونالدو نگرفت...
حالا دیگه بیاید در مورد 4 تیم برتر اروپا صحبت کنیم:D
داداش جلوی اتلتیکو باگل افساید رفتین ضربات پنالتی یادت رفت سر بایرن چی اورد داور پارسال یا اونس الی که وقت تلف شده انقدر کش داد گل مساوی زدین اتلتیکو الان هم قرعه بارم میفته راحت برین فینال اونجا هم عمو پرز حل میکنه
راستی بازی رفت یونتوس ببین 1پنالتیش گرفته نشد شانس اوردین دیبالا نبود برگشت و رفت هم چندتا بازیکنشون

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
داداش جلوی اتلتیکو باگل افساید رفتین ضربات پنالتی یادت رفت سر بایرن چی اورد داور پارسال یا اونس الی که وقت تلف شده انقدر کش داد گل مساوی زدین اتلتیکو الان هم قرعه بارم میفته راحت برین فینال اونجا هم عمو پرز حل میکنه
راستی بازی رفت یونتوس ببین 1پنالتیش گرفته نشد شانس اوردین دیبالا نبود برگشت و رفت هم چندتا بازیکنشون
همین اتلتیکو یکشنبه با گل آفساید از رئال مساوی گرفتن راجع به بازی بایرن هم بارها بحث شد و یه جورایی داور بین دو نیمه عذاب وجدان گرفت که دیگه اون پاس گل مارسلو رو آخر بازی آفساید اعلام نکرد :D
پ.ن:
"دلیل تنفر شما از رئال مادرید کاملا واضح و مشخصه، طرفدار هر تیمی غیر از رئال باشین بارها توسط رئال حذف شدین"

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
همون بازی بایرن مگه پنالتی روی کارواخال اشتباه اعلام نشد؟؟ مگه ویدال نباید زودتر اخراج می شد؟؟

بالا