• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام خسته نباشید قربان این دستگاه با یه دسته اضافی 2958 درهم امارات در می یاد قیمتش تحویل ایران چه قدره و چند روزست .

Sony PlayStation 4 +2 Assorted Games | Buy Sony PlayStation 4 +2 Assorted Games in Dubai UAE | Best Price

سلام و سلامت باشید

از AliExpress.com - Online Shopping for Electronics, Fashion, Home & Garden, Toys & Sports, Automobiles from China. لینک بدید

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

starunique

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

سلام من این دو مورد رو می خوام، آیا براتون مقدوره ؟ و این که چقدر برام تموم می شه؟ من برای مصرف شخصی و خونگی می خوام ، ولی از موارد گمرکی و غیره این نوع کالاها خبر ندارم، هر چی هم اینترنت رو گشتم، در فهرست کالاهای ممنوعه نبود حالا شما که تجربه دارین راهنماییم کنین

Wholesale Other Security Accessories - Buy USB Keyboard Interface Hardware Keylogger Key Logger Free Ship $45.45 | DHgate

Wholesale Other Security Accessories - Buy PS2 Keyboard Recorder Keylogger, $42.0 | DHgate

خیلی ممنون

خرید من با موفقیت انجام شد، منتظر کد رهگیری هستم ... از آقای آل حسینی هم خیلی ممنونم ، ایشون خیلی خوب راهنماییم کردن ...

amirali_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
برای بار چهارم مزاحم آقای آل حسینی شدیم و
یک قطعه برای خودرو از aliexpress.com خریداری شد و منتظر ارسال و کد رهگیری هستم
با تشکر از جناب آل حسینی

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام دوست من

قیمت این کتونی بسکتبال هزینه تمام شده رو می خواستم سایز 46 به رنگ ابی و سفید ...سفارش بدم ...سالی چند بار می تونیم جنس سفارش بدیم

ممنون میشم

http://www.aliexpress.com/item/2014...etball-shoes-Penny-Hardaway-3/1556702700.html
سلام.
200تومن.
برای خرید کیف و کفش و لباس از اینجا اقدام کنید
http://forum.persiantools.com/threa...رقه-از-خارج-کشور-و-تحویل-در-داخل-کشور.499794/

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
اقای علی بعدظهر حتما پول واریز می کنم ..واقعا قیمت هاتون منصفانه هستش .. حتما در اون تاپیک اعلام می کنم

amirali_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با تشکر از علی آقا
کد رهگیری قطعه سفارش داده شده بعد از دو روز به دستم رسید
RC345891098CN
فقط امیدوارم پست چین کمتر از یک ماه لفتش بده!

mobilebaz

Registered User
لایک‌ها
187
سلام دوست من
یه خرید فیزیکی از سایت زیر دارم، ارسال به ایران هم داره پس بسته مستقیم به آدرس خودم ارسال میشه.
خرید رو انجام میدید ؟
http://piborg.org

بالا