• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

nimairan1

Registered User
لایک‌ها
46
مرسوله بنده هم امروز به دستم رسید
با تشکر از اقای حسینی
البته با اون یکی یوزرم ثبت سفارش کرده بودم که الان بیست روز هست ban شده ای کاش علتش هم میدونستم چی بوده
اقا یکی به فریاد برسه این یوزر بنده رو nimairan1 از ban دربیاره

chinichi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خیلی ممنون قیمتش رو هم میفرمایید ؟

hmmetallx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و تشکر بابت قیمتی که برای من گرفتید میخواستم بدونم این لینک فروشندش معتبر هست برای خرید و حدود چند وقته به دستم میرسه و ایا تو ایران باید هزینه پست بدم و قیمتش تا درب منزل در تهران چقدر میشه با تشکر فراوان از شما ؟
http://www.aliexpress.com/item/Car-...ce-TK103B-SD-Card-Slot-Remote/1030732946.html

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام و تشکر بابت قیمتی که برای من گرفتید میخواستم بدونم این لینک فروشندش معتبر هست برای خرید و حدود چند وقته به دستم میرسه و ایا تو ایران باید هزینه پست بدم و قیمتش تا درب منزل در تهران چقدر میشه با تشکر فراوان از شما ؟
http://www.aliexpress.com/item/Car-...ce-TK103B-SD-Card-Slot-Remote/1030732946.html
سلام.
١٦٤تومن
بله معتبر هست
معمولا بین ١٥الی ٢٥روز پس از ارسال. اما ماکزیمم زمان توسط فروشنده در همون لینک مشخص شده
هزینه گمرک خیر. پست شاید

بلاذیبذلرزذزذزذزذ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
گوشی honor 6 32GB DUAL SIMکسی میتونه برام گیربیاره قیمتش بزاره چقدهزینه شه چه جورپرداخت کنم واینکه مدلی که عرضه شده واسه چینه L02باسیم کارت ایران پشتیبانی میکنه؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
درود و وقت بخیر
پرسشی داشتم از حضورتون، اگر چند جنس از فروشنده های مختلف در Aliexpress سفارش بدم، آیا برای هر کدوم باید پست جدا انجام بشه یا اینکه امکانش هست همه یک جا با یک پست ارسال بشه؟
پیروز باشید

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سلام
گوشی honor 6 32GB DUAL SIMکسی میتونه برام گیربیاره قیمتش بزاره چقدهزینه شه چه جورپرداخت کنم واینکه مدلی که عرضه شده واسه چینه L02باسیم کارت ایران پشتیبانی میکنه؟
سلام
فعلا مدل تک سیم قابل سفارش هست که 3g نیست. سیمکارتهای ایران رو پشتیبانی میکنه اما مکالمه تصویری رو خیر

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
درود و وقت بخیر
پرسشی داشتم از حضورتون، اگر چند جنس از فروشنده های مختلف در Aliexpress سفارش بدم، آیا برای هر کدوم باید پست جدا انجام بشه یا اینکه امکانش هست همه یک جا با یک پست ارسال بشه؟
پیروز باشید
سلام. وقت خوش
فروشنده های متفاوت یعنی ارسال جداگانه خریدهاتون.

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
بالا