• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمترین قیمت خریداز چین:Taobao|Tmall|1688|JD|Meilishuo|alibaba|Moonbasa|alibabaبالاترین اعتباربازارچه

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
Last edited:

anousheh

Registered User
لایک‌ها
16
سایتی که بشه مکمل خرید معرفی میکنین؟

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
سایتی که بشه مکمل خرید معرفی میکنین؟
اگر خریدتون قطعی هست
www.alibaba.com
خرید از این سایت ارزونتر درمیاد براتون. اما چون باید چندین نوبت صحبت انجام بشه با فروشنده, بنابراین تاکید میکنم اگر خریدتون قطعی هست از این سایت لینک بدید

nfs-30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
باید زودتر میومدم ولی نشد
با تشکر فراوان از آقای حسینی..دست شما درد نکنه اکثر سفارشاتم رسیده تا الان خیلی ممنون
مطمئنا خریدهای بعدی رو هم همینجا انجام میدم

علیرضا ساعی

Registered User
لایک‌ها
93
سلام
علی اقا مکمل باید در علی بابا چی بزنی بعد تکی هم میاره

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
با سلام.
لطف دارید شما...
چه جنسی مد نظرتون هست؟
بستگی به جنس داره، بازارش رو داشته باشید، چ مقدار خرید بشه، چگونه ارسال بشه، گمرکیش چقدر باشه و...
اجناس با پست معمولی ارسال بشه بین ١٥تا٢٥روز و با پست پرسرعت ارسال بشه ٣تا١٠روز پس از ارسال میرسند دستتون
علی اکسپرس صرفا خودش فروشنده نیست. در واقع علی اکسپرس رو میشه به یک بازار تشبیه کرد که همه جور فروشنده در اون فعالیت دارند با همه نوع کیفیت جنس. از اورجینال و اصل گرفته تا تقلبی و فیک...
ممنون از پاسخگوييتون
جنس رو راستش همونطور كه گفتم كلاه هاي ny رو ميخوام خريد هم وابسته به اين كه چقدر سود بده انجام ميدم ولي خوب هرچي كمتر خريد كنم (براي بار اول) بهتره :) شما يه مقدار مينيمم خريد و سود وابسته به اون رو بگيد تا من يه حساب كتاب بكنم
من زبانم اصلا در حدي نيست كه اون متناي علي اكسپرس رو بفهمم اگه شما لطف كنيد فروشنده هايي كه جنس اصل و فروشنده هايي كه جنس فيك با كيفيت ميفروشند رو بگيد ممنون ميشم

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
ممنون از پاسخگوييتون
جنس رو راستش همونطور كه گفتم كلاه هاي ny رو ميخوام خريد هم وابسته به اين كه چقدر سود بده انجام ميدم ولي خوب هرچي كمتر خريد كنم (براي بار اول) بهتره :) شما يه مقدار مينيمم خريد و سود وابسته به اون رو بگيد تا من يه حساب كتاب بكنم
من زبانم اصلا در حدي نيست كه اون متناي علي اكسپرس رو بفهمم اگه شما لطف كنيد فروشنده هايي كه جنس اصل و فروشنده هايي كه جنس فيك با كيفيت ميفروشند رو بگيد ممنون ميشم
چند مورد لینک بدید از این سایت، بنده شمارو در انتخاب نهایی راهنمایی خواهم کرد...

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
بالا