برگزیده های پرشین تولز

کمکـــ و راهنمایی در مورد معافیت سربازی

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
اکثرا کلاهبرداریه برادر
یه راه خوب خروج از کشور فبل از رسیدن به سن گیر دادن برای خدمت
بعدش مراجعه به سفارت ج.ا در کشور بیگانه و در خواست دادن اجازه ورود به کشور
تا قبل از گرون شدن دلار با 5000 دلار ناقابل مشکل براحتی حل می شد و خدمت میرفت لای باقالی، الان فکر کنم قیمتشو بردن بالا

اینجوری ها هم نیست یکی بود که دوستم که تازه از سربازی فرار کرده بود براش درست کرد پول گرفت همه کار ها رو خودش کرد و رو چشمش که یک درجه هم کم نبود معافیت گرفت براش ولی فکر کنم ۱۵ ازش گرفت
منم خدا قبول کنه دارم میرم تو کارش چون واقعا نمیتونم برم ۲سال از زندگیم نابود بکنم و از کارم و از همه چیز بزنم و از زندگیم عقب بیوفتم

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
اینجوری ها هم نیست یکی بود که دوستم که تازه از سربازی فرار کرده بود براش درست کرد پول گرفت همه کار ها رو خودش کرد و رو چشمش که یک درجه هم کم نبود معافیت گرفت براش ولی فکر کنم ۱۵ ازش گرفت
منم خدا قبول کنه دارم میرم تو کارش چون واقعا نمیتونم برم ۲سال از زندگیم نابود بکنم و از کارم و از همه چیز بزنم و از زندگیم عقب بیوفتم

ببین اون دوستتون الان که کارتهای معافیت هوشمند شدن و باید قدیمی هاش تعویض بشن، مشکلی نداره ؟

:eek: یعنی سیستم بدن شما پیشرفته تره بلوتوث داره !!! :blink: ما از اون قدیمی ها که با سیم کار میکنه !!! :(

بستکی داره چقدر اپ تو دیت باشه بقیش خود به خود درست می شه

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
اکثرا کلاهبرداریه برادر
یه راه خوب خروج از کشور فبل از رسیدن به سن گیر دادن برای خدمت
بعدش مراجعه به سفارت ج.ا در کشور بیگانه و در خواست دادن اجازه ورود به کشور
تا قبل از گرون شدن دلار با 5000 دلار ناقابل مشکل براحتی حل می شد و خدمت میرفت لای باقالی، الان فکر کنم قیمتشو بردن بالا

نه دیگه اخه بجز هزینه ها
۱ باید حتما اقامد یک کشور دیگه رد داشته باشید
۲ مبلغ ۱۵ میلیون تومان باید به حساب سازمان **** وضیفه واریز کنید
تو سایتش قسمت هزینه ها ی معافی نوشته مثلا معافی چشم ۱۵۰ هزار تومان هست
و معافی اقامت نوشته ۱۵ میلیون

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
ببین اون دوستتون الان که کارتهای معافیت هوشمند شدن و باید قدیمی هاش تعویض بشن، مشکلی نداره ؟

نه خوب این روش در اصل غییر قانونی یا جعل نیست
بلکه اون طرفی که پول میگیره گردن کلفته و همراهش باید ۲هفته هروز برید دومبال کارا یه عینک میده تحویلت میگه بزن به چشمت
بعد می برتت تو سازمان و در خواست معافی چشم میده و چون پارتی داره اون دکتری که میگه میندازن کارت رو بعد هم دکتر هم ازخودشون هست دکتر مینویسه بله ایشون درجه چشمم جفتش بیشتر۸هست
بعدش
ادامه کار هارو باهم انجام میدید با پارتی های اون و اخر سر تایید میشه معافیت میری میشینی خونت و منتظر میشی از سازمان **** وضیفه کارت معافیت بیاد
البته مراحلش اونجوری که دوستم به من گفت اینجوری بود خهمین قبل عیدی هم کارتش اومد که سریع پاسپرت گرفت رفت دبی عید رو عشق کرد حالا برگشته

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13

نه خوب این روش در اصل غییر قانونی یا جعل نیست
بلکه اون طرفی که پول میگیره گردن کلفته و همراهش باید ۲هفته هروز برید دومبال کارا یه عینک میده تحویلت میگه بزن به چشمت
بعد می برتت تو سازمان و در خواست معافی چشم میده و چون پارتی داره اون دکتری که میگه میندازن کارت رو بعد هم دکتر هم ازخودشون هست دکتر مینویسه بله ایشون درجه چشمم جفتش بیشتر۸هست
بعدش
ادامه کار هارو باهم انجام میدید با پارتی های اون و اخر سر تایید میشه معافیت میری میشینی خونت و منتظر میشی از سازمان **** وضیفه کارت معافیت بیاد
البته مراحلش اونجوری که دوستم به من گفت اینجوری بود خهمین قبل عیدی هم کارتش اومد که سریع پاسپرت گرفت رفت دبی عید رو عشق کرد حالا برگشته

ای بابا، دنیا چه پیشرفتهایی کرده و ما بی خبریم!
پارتی بسیار کلفتی داشته پول زیادی هم خرج کرده، نوش جانش
اما اکثرا به قول مارمولک "امکانات فضانوردی رو ندارن"

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,185
سلام بچه ها
من غضروفام نرمه..تلق تلق صدا ميده..زياده..
با دارو و اينا هم درست نميشه..
ميشه اقدامي کرد واسه معافيت؟ حداقل معاف از رزم..
چون فعاليتايي مثل دويدن و .. واسم خوب نيست!
ممنون ميشم اگه کسي اطلاعات داره کمکم کنه

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,185
آقا کلا خيليا هستن که مشکل دارن ..خودشون نمي دونن! وبا اون مشکل مي تونن معاف شن..
ما از کجا بدونيم که مشکل نداريم و معاف نميشيم؟
چجوري ميشه يه چکاپ کامل کرد شايد يه چيز ازش دراومد!:p

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
آقا کلا خيليا هستن که مشکل دارن ..خودشون نمي دونن! وبا اون مشکل مي تونن معاف شن..
ما از کجا بدونيم که مشکل نداريم و معاف نميشيم؟
چجوري ميشه يه چکاپ کامل کرد شايد يه چيز ازش دراومد!:p

اون مشکلاتی که خودت نمیدونی معلومه که حاد نیستن یا نشدن پس اگه بفهمی هم بهت معافیت نمیدن برای اونا. معمولا بیماری هایی که تو لیست معافیت هست خیلی تابلو هستن.

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,185
اون مشکلاتی که خودت نمیدونی معلومه که حاد نیستن یا نشدن پس اگه بفهمی هم بهت معافیت نمیدن برای اونا. معمولا بیماری هایی که تو لیست معافیت هست خیلی تابلو هستن.

درسته حادن ولي طرف نمي دونه!
دوستم يه بيماري چشم داشت که وسط اموزشيش فهميدو معاف شد!
الانم فک نکنم بدونه چيه بيماريش..

smrt1367720

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام ممنون از دوستان ببخشید کسی در مورد معافیت ماده 6 بهزیستی چیزی میدونه و شرایطش رو بگه بهم
یعنی اگر دوتا برادر بزرگتر از خودت داشته باشی بازم میتونی این نوع معافیت رو بگیری ؟ البته دو برادرم خدمت رفتن و جدا از ما زندگی میکنند

و در مورد بیماری پدر من قلبش باطری داره و حتی نتونسته قلبش رو عمل کنه و چشماش رو عمل کرده شبکیه چشمش رو عمل کرده یک سال و خورده ای پیش و الان بهتر هست اون موقع اصلا دید نداشت و بیماری قندی هم داره و سنش هم بالای 65 است و هر روز انسلین میزنه مادرم هم واریس داره و همین طور قلبش هم انژیو کرده است

ایا من میتونم اقدام کنم یا خیر

این رو هم بگم تا الان پدر من داخل بهزیستی هیچ پرونده ای نداشته

اگر بخوام اقدام کنم روندش به چه صورت است با تشکر از دوستان

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام ممنون از دوستان ببخشید کسی در مورد معافیت ماده 6 بهزیستی چیزی میدونه و شرایطش رو بگه بهم
یعنی اگر دوتا برادر بزرگتر از خودت داشته باشی بازم میتونی این نوع معافیت رو بگیری ؟ البته دو برادرم خدمت رفتن و جدا از ما زندگی میکنند

و در مورد بیماری پدر من قلبش باطری داره و حتی نتونسته قلبش رو عمل کنه و چشماش رو عمل کرده شبکیه چشمش رو عمل کرده یک سال و خورده ای پیش و الان بهتر هست اون موقع اصلا دید نداشت و بیماری قندی هم داره و سنش هم بالای 65 است و هر روز انسلین میزنه مادرم هم واریس داره و همین طور قلبش هم انژیو کرده است

ایا من میتونم اقدام کنم یا خیر

این رو هم بگم تا الان پدر من داخل بهزیستی هیچ پرونده ای نداشته

اگر بخوام اقدام کنم روندش به چه صورت است با تشکر از دوستان
تعريف معلوليت با بيماري و نياز به مراقب داشتن فرق ميكنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

smrt1367720

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام بله این طور که دیدم و متوجه شدم از دوستان که مطرح کردند کسایی بودن که پدرشون نیاز به مراقبت داشت و معلول شناخته شده بود از طرف بهزیستی

معلول این نیست که فلج باشه یا عضویش مشکل داشته باشه

کسی از این ماده کامل سر در میاره و شرایطش چطوره است

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام بله این طور که دیدم و متوجه شدم از دوستان که مطرح کردند کسایی بودن که پدرشون نیاز به مراقبت داشت و معلول شناخته شده بود از طرف بهزیستی

معلول این نیست که فلج باشه یا عضویش مشکل داشته باشه

کسی از این ماده کامل سر در میاره و شرایطش چطوره است
من خودم از همين طريق معاف شدم!
اولين مرحله اينه كه بريد بهزيستي محل و در قسمت **** وظيفه پرونده تشكيل بدين.

smrt1367720

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
من خودم از همين طريق معاف شدم!
اولين مرحله اينه كه بريد بهزيستي محل و در قسمت **** وظيفه پرونده تشكيل بدين.

سلام ممنون از جوابتون
میشه بگید شرایط دقیقشون چیه ؟
برادر بزرگتر از خودتون داشتید؟
مشکل شما چی بوده که معافی گرفتید بیماری پدرتون ؟ اگر اره چه بیماری داشتند

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام ممنون از جوابتون
میشه بگید شرایط دقیقشون چیه ؟
برادر بزرگتر از خودتون داشتید؟
مشکل شما چی بوده که معافی گرفتید بیماری پدرتون ؟ اگر اره چه بیماری داشتند
خواهش ميكنم. بعله من برادر بزرگتر داشتم. من از طريق كفالت مادر معاف شدم. مادرم تعريض مفصل لگن داشتن. راستش من چند سال پيش كه سرباز زياد بود معاف شدم سختگيريشون كمتر بود. چون يادمه سرهنگه تو مرحله آخر بم گفت مادرت كه در ظاهر مشكلي ندارن!! من برا چي معافت كنم؟!! منم گفتم محدوديت بالا رفتن از پله بيشتر از دو طبقه!! دارن و اينا!

sabegian

Registered User
لایک‌ها
306
دوستان آیا حین تحصیل هم میشه تقاضای معافیت پزشکی کرد؟

sPayam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شاید باور نکنید دیروز تهران بودم برای یکی از آشناهامون معافیت اعصاب گرفتیم
اول تو شهرمون 2 روز بستریش کردیم
من دقیق خبر ندارم و کلی توضیح میدم
بعد یه نامه دادن رفتیم دادسرای نظامی تو چهاراه قصر(آخه فرار کرده بود)
بعد قاضی یه نامه داد رفتیم بیمارستان 505 ارتش که تو لویزان بود(کلی گشتیم تا پیدا کردیم)
بعد دو ساعت انتظار یدکتری صدا زد اصلا چیزی نپرسید فقط مدارک و پروندرو نیگا کرد به آشنامون گفت میخوای کارت قرمز بگیری اینم گفت نمیدونم!
بعد مدتی صدا زدن نامه رو گرفتیم تو نامه زده بود معافیت دائم
نامه رو بردیم همون دادسرا تموم شد رفت
بیچاره انقدر خوشحال بود(خداشاهده تو عمرم کسی به این خوشحالی ندیده بودم)
_______________________________________________________________________________________________

سلام

من هم سرباز فراری هستم 2 بار عمل واریکسل درجه 3 دو طرف انجام دادم ولی معافی ندادن یعنی انقدر اذیت کردن تا از درد زیاد مجبور شدم عمل کنم

واقعیتش من ماه ها میشه از اتاقم نمیرم بیرون ! تو فکر خودکشی هستم و میگم این تیر اخر رو بزنم برم بیمارستان روانی بستری شم و این چیزایی که توضیح دادی اگه نشد خودکشی میکنم والسلام دیگه خسته شدم !

bokurd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان گرامی.
با عرض سلام. اگر کسی اینجا در مورد دو ملیتی در ایران توضیح بده آیا تأثیر ی در روند گرفتن معافیت سربازی داره. یا اینکه بیرون از ایران چطوری میشه اقدام کرد برای معافیت آخه من متولد 64 م تا حالا نرفتم دنبالش دیپلم دارم و الان بیرون ایران دارم زندگی میکنم و اگه میشه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم. درکل من چیکار کنم که نرم سربازی. و....

bokurd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
member: 353441"]دوستان گرامی.
با عرض سلام. اگر کسی اینجا در مورد دو ملیتی در ایران توضیح بده آیا تأثیر ی در روند گرفتن معافیت سربازی داره. یا اینکه بیرون از ایران چطوری میشه اقدام کرد برای معافیت آخه من متولد 64 م تا حالا نرفتم دنبالش دیپلم دارم و الان بیرون ایران دارم زندگی میکنم و اگه میشه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم. درکل من چیکار کنم که نرم سربازی. و

hasanazizi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
منم همین درد رو دارم معاف سربازی
3 ساله دنبالشم
چه کار هایی کردم
اول از خودم بگم
تک فرزند هستم ( بردار معلول ) ( تو کوچیکی عمل شده و تاثیر گذاشته روش و از نخا معلول هستش )
دوم . سوختگی دست و پشت دارم البته دست از ارنج تا سر شانه و پشت نیمه راست کلا دستم درجه یک پشتم درجه 2
چشمام استیک مات ( نمیدونم درسته یا نه نوشتنش ) 1.5 هردو . و 1 ضعیفی
8 سال بسیجی فعال دارم و الان کادری بسیجم
3 سال عقیدتی سیاسی دارم
کارت سبز دارم
پدرم 20 ماه ارتش داره و 26 ماه **** ( جنگ تحمیلی )
پدرم 55 سالشه و قادر به کار نیست ( فقط جولوی اونا البته )
دیسک کمر داره و چند بار عمل شده ( به نفع منه )
به عنوان سرپرست خانوار اعلام شدم
شکستگی بینی نیز دارم
مخترع هم هستم ( یه جایی خوندم مخترعان معاف هستن )
خواستم بخرمش نزاشتن

...
با همه اینها هم که تک تک پروندشونو درست کردم و پیگیری کردم بازم معاف نشدم که نشدم و تا اخر امسال متولیدن تا اول 74 محلت رفتن سربازی رو دارن که من 73 هستم

..
میتونم معاف پزشک/ی بگیرم اما واسه بعدا هزار تا مشکل داره

...
حالا نظرتون چیه ایا من دوباره دنبالش بگیرم با تمامی پرونده ها معاف میشم

بالا