برگزیده های پرشین تولز

کمکـــ و راهنمایی در مورد معافیت سربازی

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
نه اونا از اول همونطوری بودن، بیخود انگولکشون نکن، فقط بعضی وقتا برای بعضی افراد مشکل ساز می شن
سعی کن باهاشون مهربون باشی

این چه کاری بود دست ما دادید !! الان دیگه فکر میکنم این رگ ها مریضیه !! الان فکر میکنم یه چیزیمه !!
رگ ها یه کمی درشت هست مشکلی نیست یعنی !؟

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
خاک بر سرم شد یعنی ؟!:eek: اره چپ هست
پشت بیضه هم هست چیکار کنم الان !!!!!!!!!!!!!!؟!

هر چند جناب taft درجتو صادر کرد اما بنظر من
بار سنگین دستشون نده، بهشون فشار نیار، ان شاالاه ختم به خیر می شه
و بیخود اعتماد بنفستو از دست نده
برو بکوبشون به دیوار، تو می تونی

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
هر چند جناب taft درجتو صادر کرد اما بنظر من
بار سنگین دستشون نده، بهشون فشار نیار، ان شاالاه ختم به خیر می شه
و بیخود اعتماد بنفستو از دست نده
برو بکوبشون به دیوار، تو می تونی

:eek: مگه میخوام ببرمش قوترین ..... که بکوبم به دیوار !! :دی

من خیلی وقته اینجوریه اصلا فکر میکردم طبیعی هست !در مورد فشار هم همیشه باهاشون یه قل دو قل بازی میکردم ........ !!!!!!! یعنی الان من دیگه بچه دار نمیشم ؟! :(
راستی بیضه شل بشه یعنی بده !؟:(

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
درجه 2 هم جراحی میخواد؟ چجوری بفهمیم مشکلی هست یا نه؟

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
:eek: مگه میخوام ببرمش قوترین ..... که بکوبم به دیوار !! :دی

من خیلی وقته اینجوریه اصلا فکر میکردم طبیعی هست !در مورد فشار هم همیشه باهاشون یه قل دو قل بازی میکردم ........ !!!!!!! یعنی الان من دیگه بچه دار نمیشم ؟! :(
راستی بیضه شل بشه یعنی بده !؟:(

قویترین که نه اما اونجوری سختی بهشون می دی تا قدر عافیت رو بفهمن
حالا بچه دار نشی به کی بر می خوره؟ خودت راحتتری، بعدشم اگه خیلی بچه خواستی ، می تونی بری sپرم بکاری
گرمشون هم که بشه شل می شن ، در کل مخلوقات پیچیده ای هستن، خودتو مشغولشون نکن...درستو بخون به یه جایی برسی

معافیت از طریق چشم رو فراموش نکنید
قبل از دیپلم زیر 8 معافه به راحتی، معافی رو که گرفتید برید دنبال دیپلم گرفتن و دانشگاه
با دیپلم باید بالای 8 باشید، برای لیسانس هم که بالاتر می ره

taft

Registered User
لایک‌ها
59
درجه 2 هم جراحی میخواد؟ چجوری بفهمیم مشکلی هست یا نه؟
آره
شنیدم خیلی سادست و سرپایی هست
از دوستان اگه کسی عمل کرده اطلاع بده :دی
فهمیدن مشکل توسط دکتر ارولوژی

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
این معافی واقعا گرفتنش سخته من یکی از دوستان هیچ جوری حاظر نبود بره باورت نمیشه رفت اونجاشو عمل کرد هر شب میرفتیم باهم باشگاه دمبل میزد تا گنده بشه بعد رفت فقط معاف از رزم شد بعدم قاچاقی از کشور خارج شد بدبخت

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
این معافی واقعا گرفتنش سخته من یکی از دوستان هیچ جوری حاظر نبود بره باورت نمیشه رفت اونجاشو عمل کرد هر شب میرفتیم باهم باشگاه دمبل میزد تا گنده بشه بعد رفت فقط معاف از رزم شد بعدم قاچاقی از کشور خارج شد بدبخت

یکی از بچه های هم دوره ایه یه بیضشو تخلیه کرده بود، با دل خوش اومده بوده برای معافی، بهش معاف از رزمی داده بودن، اسمش محسن بود
یه روز همون اوایل اعزام، بشین پاشو به زور می رفت، سرباز چ*س ماه خدمت بالا سرمون گفت چرا بشین پاشو نمی کنی
محسن گفت مشکل دارم، یارو گفت مشکلت چیه؟...محسن: نمی تونم بگم، باید خصوصی بگم...یارو: همینجا بگو مشکلت چیه وگرنه باید توی میدون صبگاهی سینه خیز بری
محسنم مجبور شد بگه...تا آخرین روز حضورش در خدمت مقدس، بچه ها بهش می گفتن محسن یه کتی ...

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
شما فردا صبح برو دکتر ارولوژی حتما
ان شاء الله که مشکلی نیست

ادم روش نمیشه بره !!!
اون دوستمونم راست میگه اگه مشکل فقط ناباروری باشه همون بهتر که نباشه الان من خودم چه گلی به سر پدر مادرم زدم که خودمم بچه بیارم ........

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
ادم روش نمیشه بره !!!
اون دوستمونم راست میگه اگه مشکل فقط ناباروری باشه همون بهتر که نباشه الان من خودم چه گلی به سر پدر مادرم زدم که خودمم بچه بیارم ........

اولا که رو شدن نداره، اگه فکر می کنی مشکلی داری خیلی راحت برو پیش یه دکتر درست حسابی..در کسری از ثانیه با یه دست کشیدن به سر و روشون می تونه متوجه ایراد احتمالی بشه
ثانیا نبینم افسرده باشی...خودت چیزی نشدی، از کجا معلوم طفل معصومت انیشتن نشه و به بشریت خدمتی نکنه؟ حداقلش اینه که یارانشو می گیری

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
اولا که رو شدن نداره، اگه فکر می کنی مشکلی داری خیلی راحت برو پیش یه دکتر درست حسابی..در کسری از ثانیه با یه دست کشیدن به سر و روشون می تونه متوجه ایراد احتمالی بشه
ثانیا نبینم افسرده باشی...خودت چیزی نشدی، از کجا معلوم طفل معصومت انیشتن نشه و به بشریت خدمتی نکنه؟ حداقلش اینه که یارانشو می گیری

:lol:یارانه خوبه
راستی من هرچی فکر میکنم مغزم هنگ میکنه یعنی شما ها داخل کیسه بیضه رگ ندارید ؟ پس تخم ها به چی وصل هستن ؟ :blink:

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
بهترین راه = پول =خرید
بگردید هستند کسانی
بین ۱۰تا ۲۰ میلیون

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
:lol:یارانه خوبه
راستی من هرچی فکر میکنم مغزم هنگ میکنه یعنی شما ها داخل کیسه بیضه رگ ندارید ؟ پس تخم ها به چی وصل هستن ؟ :blink:

سیستمش آدم به آدم فرق می کنه، اکثرا به جایی وصل نیست و بصورت القایی عمل می کنه
خلاصه زیاد روش دقیق نشو، عظمتش غرقت می کنه

حالا حتما هم لازم نیست به زور معافیت پزشکی جور کنید، این معافیتهای کفالتی هنوز هم می تونن راه دررویی باشن، جوانبو بسنجین ببینید شرایطشون رو دارا هستید یا نه

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
بهترین راه = پول =خرید
بگردید هستند کسانی
بین ۱۰تا ۲۰ میلیون

واسه کسی که داره بله بهترین راهه
ولی برای من اگه نیازی به رفتن به سربازی پیدا کنم 24 هم باشه میرم 1 قرون هم نمیدم :lol:

khafan12

Registered User
لایک‌ها
28
سیستمش آدم به آدم فرق می کنه، اکثرا به جایی وصل نیست و بصورت القایی عمل می کنه
خلاصه زیاد روش دقیق نشو، عظمتش غرقت می کنه

حالا حتما هم لازم نیست به زور معافیت پزشکی جور کنید، این معافیتهای کفالتی هنوز هم می تونن راه دررویی باشن، جوانبو بسنجین ببینید شرایطشون رو دارا هستید یا نه

:eek: یعنی سیستم بدن شما پیشرفته تره بلوتوث داره !!! :blink: ما از اون قدیمی ها که با سیم کار میکنه !!! :(

John Sky

Registered User
لایک‌ها
13
بهترین راه = پول =خرید
بگردید هستند کسانی
بین ۱۰تا ۲۰ میلیون

اکثرا کلاهبرداریه برادر
یه راه خوب خروج از کشور فبل از رسیدن به سن گیر دادن برای خدمت
بعدش مراجعه به سفارت ج.ا در کشور بیگانه و در خواست دادن اجازه ورود به کشور
تا قبل از گرون شدن دلار با 5000 دلار ناقابل مشکل براحتی حل می شد و خدمت میرفت لای باقالی، الان فکر کنم قیمتشو بردن بالا

بالا